Środa, 13 listopada 2019 r.   Imieniny obchodzą: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1596217

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 100.25.43.188
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Seria remisów 1:1 trwa, a punktów nie przybywa...
Lechia Tomaszów Maz. - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 16. kolejka

2019-11-09; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2019-11-10 KS Lechia 1923 Tomaszów Maz. SA - MKS Świt Nowy Dwór Maz.

niedziela 10 listopada 2019 godz. 11:00, ul. Nowowiejska 9/27, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
Kamil Szymczak 4' (k)
1:0 Igor Kania 58'
1:1 Arkadiusz Ciach 84'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 16 - 9-10 listopada

Unia Skierniewice 2-3 Broń Radom 9 listopada, 13:00
Rafał Parobczyk 18, 53 - Kamil Czarnecki 11, 61 (k), Przemysław Wicik 35

2019-11-09 Unia Skierniewice 2-3 Broń Radom


Polonia Warszawa 1-1 RKS Radomsko 8 listopada, 19:00
Krystian Pieczara 45 (k) - Paweł Baraniak 65

2019-11-08 Polonia Warszawa 1-1 RKS Radomsko


Ursus Warszawa 2-2 Sokół Ostróda 9 listopada, 13:00
Paweł Jabłoński 4, Sebastian Szerszeń 78 - Robert Hirsz 55, Hubert Otręba 90

2019-11-09 Ursus Warszawa 2-2 Sokół Ostróda


Legia II Warszawa 1-1 Concordia Elbląg 10 listopada, 12:00
Kacper Kostorz 18 - Rafał Lisiecki 69

Huragan Morąg 1-2 Pelikan Łowicz 9 listopada, 13:00
Mateusz Szmydt 75 - Damian Warchoł 16, Krystian Białas 65

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 listopada, 11:00
Igor Kania 58 - Arkadiusz Ciach 84

2019-11-10 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki


KS Wasilków 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 listopada, 13:00

Olimpia Zambrów 3-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 listopada, 13:00
Kamil Zalewski 48, 72, Łukasz Grzybowski 86 (k) - Rafał Babul 21

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Znicz Biała Piska 9 listopada, 13:00
Damian Jaroń 53, Patryk Szymański 63, Michał Strzałkowski 84 - Jacek Dzienis 55

W sporcie, czasami zwycięstwa rodzą się w bólach...
Świt II Nowy Dwór Maz. - Sokół Serock 4:3 (1:2)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 14. kolejka

2019-11-09; XoNoX
Aktualności

sobota 9 listopada 2019 godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 4:3 (1:2)
0:1 Sylwester Szambelan 9'
0:2 Błażej Cichmiński 36'
1:2 43'
2:2 55'
3:2 66' (k)
3:3 Krystian Szambelan 77'
4:3 82'

Tydzień temu rezerwy MKS Świt przegrały na wyjeździe 1:2 (1:0) z Radzymiński Klub Sportowy Mazur.

Dzisiejszy przeciwnik postawił wysokie warunki. Już w 9. minucie Sokół wyszedł na prowadzenie 1:0. W 36. minucie podwyższył na 2:0. Wynik zapowiadał ciężką przeprawę dla biało-zielonych, a bramka na 1:2 w 43. minucie tuż przed przerwą zapowiadała ciekawą 2. połowę meczu. Do przerwy 1:2 dla gości z Serocka.


tv.nsk.pl 2019-11-09 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 4:3 (1:2)
skrót 1. połowy


Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy, czego efektem była wyrównująca bramka na 2:2 w 55. minucie. Sokół bronił się dobrze, ale też odpowiadał kontratakami. Świt II dopiął swego dopiero po faulu w polu karnym i pewnej "11", która zmieniła wynik na 3:2 dla MKS. Gdy wszystko zmierzało do minimalnej wygranej nad przeciwnikiem, Serock przejął inicjatywę, czego efektem była piękna bramka w 77. minucie z rzutu wolnego na 3:3. Sokół uwierzył, że może nawet wygrać mecz, lecz strzał w 82. minucie zza linii pola bramkowego znalazł drogę do bramki na 4:3. W końcówce meczu goście z Serocka robili wszystko, żeby doprowadzić chociaż do wyrównania, niestety nie udało się im to.


tv.nsk.pl 2019-11-09 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 4:3 (1:2)
skrót 2. połowy


Siedem bramek w meczu, spotkały się drużyny, które stworzyły dobre widowisko. Fajny mecz do oglądania, jedni i drudzy stwarzali sobie okazje.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 14 - 9-10 listopada

Agape Białołęka (Warszawa) 0-1 AP Marcovia Marki 9 listopada, 10:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 2-4 Escola Varsovia Warszawa 9 listopada, 11:00
Wisła Dziecinów 2-6 Dąb Wieliszew 10 listopada, 16:00
w Wildze
Polonia II Warszawa 2-0 Mazur II Karczew 10 listopada, 20:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 Sokół Serock 9 listopada, 12:30
Victoria II Sulejówek 5-2 Mazur Radzymin 9 listopada, 13:30
Wicher Kobyłka 5-3 Legionovia II Legionowo 9 listopada, 15:00
Bug Wyszków 7-2 Wisła Jabłonna 9 listopada, 15:00

Mazur Radzymin - Świt II Nowy Dwór Maz. 2:1 (0:1)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 13. kolejka

2019-11-02; XoNoX
Aktualności
niedziela 3 listopada 2019 godz. 14:00, ul. Juliusza Słowackiego 21, 05-091 Ząbki
Mazur Radzymin - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:1)
0:1 Mikołaj Napora 25'
1:1 Arkadiusz Pisarek 54'
2:1 Konrad Porzeziński 62'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 13 - 2-3 listopada

Bug Wyszków 3-2 Agape Białołęka (Warszawa) 2 listopada, 15:00
Wisła Jabłonna 1-1 Wicher Kobyłka 3 listopada, 13:30
Legionovia II Legionowo 1-5 Victoria II Sulejówek 3 listopada, 11:00
Mazur Radzymin 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 listopada, 14:00
w Ząbkach
Sokół Serock 0-1 Polonia II Warszawa 3 listopada, 20:00
w Legionowie
Mazur II Karczew 1-2 Wisła Dziecinów 3 listopada, 13:00
Dąb Wieliszew 3-2 Olimpia Warszawa 2 listopada, 11:00
w Starych Załubicach
Escola Varsovia Warszawa 4-2 AP Marcovia Marki 31 października, 16:15

Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 15. kolejka

2019-11-02; XoNoX
Aktualności
sobota 2 listopada 2019 godz. 13:00, ul. Żeromskiego 36, 14-300 Morąg
MKS Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
1:0 Daniel Michałowski 83'
1:1 Krystian Pomorski 86' (k)

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 15 - 2-3 listopada

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Unia Skierniewice 2 listopada, 13:30
Michał Gładysz 22 - Michał Wrzesiński 43, 48

Znicz Biała Piska 3-0 Olimpia Zambrów 2 listopada, 13:00
Patryk Gondek 73 (k), 90, Bartosz Giełażyn 82

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 KS Wasilków 2 listopada, 16:00
Eryk Matus 35, Michał Grochowski 55 - Jan Pawłowski 11

Sokół Aleksandrów Łódzki 5-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 listopada, 13:00
Kacper Dziuba 39, Damian Nowacki 42, Artur Gieraga 47, 66, Bartłomiej Maćczak 81 - Mateusz Bąkowicz 56, Adrian Marcioch 88

Pelikan Łowicz 0-1 Legia II Warszawa 3 listopada, 11:15
Kacper Kostorz 50

Concordia Elbląg 1-0 Ursus Warszawa 2 listopada, 13:30
Adam Duda 39

Sokół Ostróda 3-1 Polonia Warszawa 3 listopada, 16:00
Patryk Kubicki 45, Krzysztof Wicki 55 (k), Oskar Rynkowski 88 - Patryk Zych 86

RKS Radomsko 1-1 Broń Radom 3 listopada, 14:00
Mateusz Wrzesień 63 - Patryk Czarnota 17

Huragan Morąg 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 listopada, 13:00
Daniel Michałowski 83 - Krystian Pomorski 86 (k)

Rezerwy wiceliderem w LO, liderem AP Marcovia Marki
Świt II Nowy Dwór Maz. - Legionovia II Legionowo 2:1 (0:1)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 12. kolejka

2019-10-26; XoNoX
Aktualności
sobota 27 października 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 2:1 (0:1)
0:1 Kacper Będzieszak 42'
1:1 Kamil Wiśniewski 76'
2:1 Mikołaj Napora 90'+2

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 12 - 26-27 października

Agape Białołęka (Warszawa) 0-2 Escola Varsovia Warszawa 26 października, 10:00
na stadionie AZS AWF
AP Marcovia Marki 5-0 Dąb Wieliszew 26 października, 11:00
Olimpia Warszawa 2-0 Mazur II Karczew 26 października, 11:00
Wisła Dziecinów 3-3 Sokół Serock 27 października, 13:30
w Wildze
Polonia II Warszawa 2-1 Mazur Radzymin 27 października, 18:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Legionovia II Legionowo 27 października, 17:00
Victoria II Sulejówek 2-5 Wisła Jabłonna 27 października, 12:00
Wicher Kobyłka 0-5 Bug Wyszków 26 października, 13:00

Derby na remis i kolejna strata punktów...
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
III liga 2019/2020, grupa: I - 14. kolejka

2019-10-26; XoNoX
Aktualności

2019-10-27 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
bramki i relacja

niedziela 27 października 2019 godz. 12:00, ul. Juliusza Słowackiego 21, 05-091 Ząbki
KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
0:1 Rafał Maciejewski 45' (k)
1:1 Mikołaj Neuman 47'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 14 - 26-27 października

Unia Skierniewice 0-2 RKS Radomsko 26 października, 14:00
Daniel Jatczak 18, Aleksander Ślęzak 82

Broń Radom 2-3 Sokół Ostróda 27 października, 12:00
Dominik Leśniewski 56, Kamil Czarnecki 63 - Piotr Kołc 3, Robert Chwastek 21, Oskar Rynkowski 52

Polonia Warszawa 1-3 Concordia Elbląg 26 października, 17:00
Grzegorz Wojdyga 52 - Rafał Maciążek 23, Adam Duda 60, Rafał Lisiecki 63

2019-10-26 Polonia Warszawa 1-3 Concordia Elbląg
bramki i relacja


Ursus Warszawa 3-0 Pelikan Łowicz 26 października, 14:00
Antoni Górecki 71, Marcin Bawolik 84, 90

2019-10-26 Ursus Warszawa 3-0 Pelikan Łowicz
bramki i relacja


Legia II Warszawa 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 12:00
Mikołaj Neuman 47 - Rafał Maciejewski 45 (k)

Huragan Morąg 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 października, 14:00
Michał Ressel 15, Paweł Grzybowski 45, 90 - Bartłomiej Maćczak 90 (k)

Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 października, 11:00
Kamil Kubiak 2, Igor Kania 50 - Rafał Babul 23, Eryk Matus 31

KS Wasilków 0-3 Znicz Biała Piska 26 października, 14:00
Konrad Niegowski 34 (s), Mateusz Furman 45, Bartosz Giełażyn 49

Olimpia Zambrów 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 października, 14:00
Kamil Zalewski 3, 81 - Grzegorz Gulczyński 5, Franciszek Ratajczyk 75

Wisła Jabłonna - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:3)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 11. kolejka

2019-10-18; XoNoX
Aktualności

sobota 19 października 2019 godz. 15:00, ul. Modlińska 102, 05-110 Jabłonna
KS Wisła Jabłonna - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:3)
1:0 Tomasz Tomaszek (as. Konrad Karaszewski) 3'
1:1 Kajetan Piwowarek 26'
1:2 Beniamin Czajka 41'
1:3 Kajetan Piwowarek 43'
Paweł Madej (rzut karny) 53'
2:3 Tomasz Tomaszek (rzut karny) 88'


tv.nsk.pl 2019-10-19 KS Wisła Jabłonna - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:3)
bramki


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 11 - 19-20 października

Wicher Kobyłka 0-3 Agape Białołęka (Warszawa) 19 października, 14:00
Bug Wyszków 5-0 Victoria II Sulejówek 19 października, 15:00
Wisła Jabłonna 2-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 19 października, 15:00
Legionovia II Legionowo 1-1 Polonia II Warszawa 20 października, 11:00
Mazur Radzymin 1-5 Wisła Dziecinów 20 października, 18:15
w Ząbkach
Sokół Serock 3-2 Olimpia Warszawa 20 października, 18:00
w Legionowie
Mazur II Karczew 2-1 AP Marcovia Marki 20 października, 15:00
Dąb Wieliszew 1-4 Escola Varsovia Warszawa 19 października, 12:00

Te końcowe minuty meczu...
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 13. kolejka

2019-10-18; XoNoX
Aktualności
sobota 19 października 2019 godz. 14:00, ul. Sosnkowskiego 3, 02-495 Warszawa
KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
0:1 Rafał Maciejewski 49'
1:1 Paweł Jabłoński 89'


2019-10-19 KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
cały mecz


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 13 - 19-20 października

Olimpia Zambrów 2-4 Unia Skierniewice 19 października, 14:00
Kamil Zalewski 6, 55 - Rafał Parobczyk 16, 64, Kamil Łojszczyk 30, Kacper Karasek 59

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 KS Wasilków 19 października, 14:00
Patryk Szymański 64 - Bartosz Dudziński 83

Znicz Biała Piska 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 października, 14:00
Bartosz Giełażyn 68, Patryk Gondek 90 (k)

Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Huragan Morąg 20 października, 16:00
Paweł Grzybowski 24

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Legia II Warszawa 19 października, 15:00
Kacper Dziuba 29 - Patryk Konik 90

Pelikan Łowicz 1-0 Polonia Warszawa 20 października, 11:15
Piotr Piekarski 9

Concordia Elbląg 2-3 Broń Radom 19 października, 15:00
Konrad Wira 37, Rafał Maciążek 71 - Kamil Czarnecki 13, 49, Maksim Kwiencer 41

Sokół Ostróda 1-2 RKS Radomsko 19 października, 18:00
Bartłomiej Wasiluk 60 - Jakub Rozwandowicz 45, 52

Ursus Warszawa 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 października, 14:00
Paweł Jabłoński 89 - Rafał Maciejewski 49

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Bug Wyszków 6:1 (5:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 10. kolejka

2019-10-13; XoNoX
Aktualności
niedziela 13 października 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MZKS Bug Wyszków 6:1 (5:0)
1:0 Hubert Michalik 5'
2:0 Mikołaj Napora 10'
3:0 Mikołaj Napora 23'
4:0 Mikołaj Napora 28'
5:0 Kamil Waśniowski 31'
5:1 Łukasz Kowalczyk 53'
6:1 Mikołaj Napora 77'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 10 - 12-13 października

Agape Białołęka (Warszawa) 5-2 Dąb Wieliszew 12 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
Escola Varsovia Warszawa 5-2 Mazur II Karczew 13 października, 12:00
AP Marcovia Marki 5-3 Sokół Serock 12 października, 11:00
Olimpia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 12 października, 11:00
Wisła Dziecinów 1-4 Legionovia II Legionowo 12 października, 15:30
w Wildze
Polonia II Warszawa 2-0 Wisła Jabłonna 13 października, 18:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6-1 Bug Wyszków 13 października, 11:00
Victoria II Sulejówek 0-5 Wicher Kobyłka 13 października, 18:00

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
III liga 2019/2020, grupa: I - 12. kolejka

2019-10-13; XoNoX
Aktualności
sobota 12 października 2019 godz. 18:00, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
0:1 Rafał Maciejewski 36'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 12 - 12-13 października

Unia Skierniewice 0-6 Sokół Ostróda 12 października, 15:00
Patryk Kubicki 2, Karol Żwir 6, Bartłomiej Wasiluk 57 (k), Paweł Tomkiewicz 61, Krzysztof Wicki 64, Oskar Rynkowski 70

2019-10-12 Unia Skierniewice 0-6 Sokół Ostróda
skrót


RKS Radomsko 2-1 Concordia Elbląg 12 października, 15:00
Omar Tall 66, 80 - Adam Duda 90

Broń Radom 0-1 Pelikan Łowicz 13 października, 12:00
Maciej Wyszogrodzki 64

2019-10-13 Broń Radom 0-1 Pelikan Łowicz
skrót


Polonia Warszawa 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 października, 18:00
Rafał Maciejewski 36

2019-10-12 Polonia Warszawa 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
skrót


Ursus Warszawa 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 października, 15:00
Bartłomiej Maćczak 33, Jakub Szarpak 57

2019-10-12 Ursus Warszawa 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki
cały mecz


Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 6 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych

Huragan Morąg 1-3 Znicz Biała Piska 12 października, 14:00
Piotr Łysiak 9 - Patryk Gondek 40, Mateusz Furman 42, Mateusz Romachów 89

2019-10-12 Huragan Morąg 1-3 Znicz Biała Piska
skrót


Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 października, 11:00
Michał Strzałkowski 27, 55, Damian Jaroń 53 (k), Patryk Szymański 90, 90

2019-10-13 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
skrót


KS Wasilków 1-2 Olimpia Zambrów 12 października, 15:00
Karol Styś 78 - Kamil Zalewski 71, Marek Wasiluk 90

Wicher Kobyłka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 9. kolejka

2019-10-05; XoNoX
Aktualności
sobota 5 października 2019 godz. 11:00, ul. Napoleona 2a, 05-230 Kobyłka
MKS Wicher Kobyłka - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)
0:1 Paweł Puchacz 56'
0:2 Kamil Waśniowski 81'
0:3 Sebastian Cuch 85'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 9 - 5-6 października

Victoria II Sulejówek 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 6 października, 16:00
Wicher Kobyłka 0-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 października, 11:00
Bug Wyszków 3-2 Polonia II Warszawa 5 października, 15:00
Wisła Jabłonna 4-5 Wisła Dziecinów 6 października, 15:30
Legionovia II Legionowo 4-2 Olimpia Warszawa 6 października, 11:00
Mazur Radzymin 1-3 AP Marcovia Marki 4 października, 20:00
w Ząbkach
Sokół Serock 1-5 Escola Varsovia Warszawa 6 października, 17:00
w Legionowie
Mazur II Karczew 0-0 Dąb Wieliszew 6 października, 14:00

Przełamanie z Bronią. Świt nareszcie wygrywa.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 11. kolejka

2019-10-04; XoNoX
Aktualności

piątek 4 października 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
1:0 Rafał Maciejewski 29'
2:0 Rafał Maciejewski 83'


tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
bramki



tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
skrót 1. połowy



tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
skrót 2. połowy



tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
wypowiedzi trenerów po meczu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 11 - 5-6 października

KS Wasilków 1-2 Unia Skierniewice 6 października, 15:00
Adam Butkiewicz 88 (k) - Paweł Czarnecki 48, Dawid Przezak 53

Olimpia Zambrów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 października, 14:00
Kamil Jackiewicz 70, Paweł Kaczmarczyk 90 - Adrian Marcioch 90

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Huragan Morąg 5 października, 15:00
Rafał Maćkowski 52

2019-10-05 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Huragan Morąg
bramka


Znicz Biała Piska 5-0 Legia II Warszawa 5 października, 14:00
Marcin Fiedorowicz 9, 77, Mateusz Jambrzycki 33, Mateusz Furman 39, Patryk Gondek 74 (k)

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Ursus Warszawa 6 października, 16:00
Maciej Radaszkiewicz 20 - Krzysztof Możdżonek 60

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Polonia Warszawa 5 października, 15:00
Kacper Dziuba 23, Bartłomiej Maćczak 53 (k)

2019-10-05 Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Polonia Warszawa
bramki i relacja


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Broń Radom 4 października, 19:30
Rafał Maciejewski 29, 83

tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
bramki


Pelikan Łowicz 2-3 RKS Radomsko 6 października, 11:15
Damian Warchoł 75, Piotr Piekarski 78 - Aleksander Ślęzak 52 (k), Adam Saktura 56, Jakub Rozwandowicz 81

2019-10-06 Pelikan Łowicz 2-3 RKS Radomsko
bramki i relacja


Concordia Elbląg 0-0 Sokół Ostróda 5 października, 16:00

2019-10-05 Concordia Elbląg 0-0 Sokół Ostróda
skrót

Kolejne 3 punkty! Tydzień z Sulejówkiem na remis,
przegrana w PP 0:3 i wygrana w LO 3:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria II Sulejówek 3:0 (2:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 8. kolejka

2019-09-28; XoNoX
Aktualności

niedziela 29 września 2019 godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria II Sulejówek 3:0 (2:0)
1:0 Bartosz Michalik 43'
2:0 Mikołaj Napora 44'
3:0 Mikołaj Napora 64'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 8 - 28-29 września

Agape Białołęka (Warszawa) 4-0 Mazur II Karczew 28 września, 10:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew 2-0 Sokół Serock 28 września, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 6-0 Mazur Radzymin 29 września, 11:00
AP Marcovia Marki 7-5 Legionovia II Legionowo 28 września, 13:00
Olimpia Warszawa 2-3 Wisła Jabłonna 28 września, 11:00
Wisła Dziecinów 1-3 Bug Wyszków 29 września, 16:00
w Wildze
Polonia II Warszawa 3-4 Wicher Kobyłka 29 września, 18:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Victoria II Sulejówek 29 września, 12:30

Nowodworska Lokomotywa stoi w miejscu. Brakuje pary?
RKS Radomsko - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)
III liga 2019/2020, grupa: I - 10. kolejka

2019-09-28; XoNoX
Aktualności

2019-09-28 RKS Radomsko - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)
bramki i relacja

sobota 28 września 2019 godz. 15:00, ul. Brzeźnicka 26 (stadion), 97-500 Radomsko
RKS Radomsko - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)
0:1 Krystian Pomorski 39'
1:1 Paweł Baraniak 40'
2:1 Paweł Baraniak 67'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 10 - 28-29 września

Unia Skierniewice 1-3 Concordia Elbląg 29 września, 11:00
nieznany 70 (s) - Adam Duda 3, 62, Rafał Lisiecki 44

2019-09-29 Unia Skierniewice 1-3 Concordia Elbląg
skrót


Sokół Ostróda 4-1 Pelikan Łowicz 28 września, 18:00
Patryk Kubicki 7, Krzysztof Wicki 18 (k), 53, Robert Hirsz 76 - Damian Warchoł 70

2019-09-28 Sokół Ostróda 4-1 Pelikan Łowicz
skrót


RKS Radomsko 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 września, 15:00
Paweł Baraniak 40, 67 - Krystian Pomorski 39

2019-09-28 RKS Radomsko 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
bramki i relacja


Broń Radom 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 września, 16:00

2019-09-29 Broń Radom 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
skrót


Polonia Warszawa 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 września, 20:00
Paweł Brokowski 53, Patryk Pasko 62

2019-09-27 Polonia Warszawa 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
skrót


Ursus Warszawa 1-2 Znicz Biała Piska 28 września, 16:00
Sebastian Szerszeń 9 - Andrzej Kosiński 28 (k), Bartosz Giełażyn 66

2019-09-28 Ursus Warszawa 1-2 Znicz Biała Piska
bramki i relacja


Legia II Warszawa 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września, 12:00
Mateusz Grudziński 40, Kamil Orlik 77 - Damian Jaroń 59 (k), Patryk Szymański 64

2019-09-29 Legia II Warszawa 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
cały mecz


Huragan Morąg 0-0 Olimpia Zambrów 28 września, 15:00

2019-09-28 Huragan Morąg 0-0 Olimpia Zambrów
skrót


Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 KS Wasilków 29 września, 11:00
Kamil Szymczak 10 (k) - Michał Poduch 8, Adam Butkiewicz 45 (k), 83 (k)

2019-09-29 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 KS Wasilków
bramki i relacja

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - 1/16 finału

2019-09-25; XoNoX
Aktualności

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
1/16 finału - środa 25 września 2019, godz. 19:30

środa 25 września 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
(9) MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
0:1 Rafał Dębski
0:2 Julian Świątek
0:3 Mateusz Leleno


2019-09-25 PP: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
bramka na 0:1



2019-09-25 PP: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
bramka na 0:2



2019-09-25 PP: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
bramka na 0:3


Niestety "IV liga 2019/2020, mazowiecka (południe)" okazała się za silna dla "Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I".

środa 25 września 2019 godz. 19:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - 1/16 finału

2019-09-21; XoNoX
Aktualności

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
1/16 finału - środa 25 września 2019, godz. 19:30

(9) MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek
"Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I" vs "IV liga 2019/2020, mazowiecka (południe)"

W przypadku wygranej nowodworskie rezerwy zagrają ze zwycięzcą z pary (10) Błonianka II Błonie - Józefovia Józefów.

Świt II Nowy Dwór Maz. - Agape Białołęka Warszawa 4:1 (1:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 7. kolejka

2019-09-20; XoNoX
Aktualności

sobota 21 września 2019 godz. 12:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka (Warszawa) 4:1 (1:0)
1:0 Kajetan Piwowarek 9'
2:0 Bartosz Michalik 51'
3:0 Bartosz Michalik 55'
4:0 Marcel Pruszkowski 64'
4:1 Norbert Myśliwiec 85'


2019-09-21 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka (Warszawa) 4:1 (1:0)
wejście na boisko



2019-09-21 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka (Warszawa) 4:1 (1:0)
skrót 1. połowy



2019-09-21 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka (Warszawa) 4:1 (1:0)
skrót 2. połowy


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 7 - 21-22 września

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Agape Białołęka (Warszawa) 21 września, 12:00
Victoria II Sulejówek 1-5 Polonia II Warszawa 21 września, 10:00
Wicher Kobyłka 7-0 Wisła Dziecinów 20 września, 20:00
Bug Wyszków 1-0 Olimpia Warszawa 21 września, 11:00
Wisła Jabłonna 3-5 AP Marcovia Marki 22 września, 16:00
Legionovia II Legionowo 3-2 Escola Varsovia Warszawa 22 września, 11:00
Mazur Radzymin 2-2 Dąb Wieliszew 21 września, 18:30
w Ząbkach
Sokół Serock 2-1 Mazur II Karczew 21 września, 13:00
w Legionowie

Nie z karnego, to po rykoszecie, normalnie nie dało się...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 9. kolejka

2019-09-20; XoNoX
Aktualności

piątek 20 września 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
Krzysztof Wicki (k) (Sokół)
0:1 Karol Żwir 76'


2019-09-20 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
rzut karny czy symulowanie faulu?



2019-09-20 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
bramka Karol Żwir 76' po rykoszecie od obrońcy Świtu na 0:1



2019-09-20 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
oprawa kibiców Świtu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 9 - 21-22 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-3 Unia Skierniewice 22 września, 11:00
Patryk Jakubczyk 10, Kamil Szymczak 31, Kamil Cyran 39, Adrian Marcioch 60, Jacek Wuwer 90 - Dawid Przezak 52, Michał Wrzesiński 66, Kacper Karasek 90

2019-09-22 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-3 Unia Skierniewice
bramki i relacja


KS Wasilków 0-2 Huragan Morąg 22 września, 15:00
Michał Ressel 32, 73

2019-09-22 KS Wasilków 0-2 Huragan Morąg
bramki


Olimpia Zambrów 1-3 Legia II Warszawa 21 września, 16:00
Kamil Zalewski 18 - Radosław Cielemęcki 48, Maciej Rosołek 53, Kacper Wełniak 87

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Ursus Warszawa 21 września, 15:30
Grzegorz Skowroński 58 (s)

2019-09-21 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Ursus Warszawa
bramka i relacja


Znicz Biała Piska 2-1 Polonia Warszawa 21 września, 14:00
Maciej Famulak 45, 57 - Tomasz Andrzejewski 48

2019-09-21 Znicz Biała Piska 2-1 Polonia Warszawa
skrót


Ruch Wysokie Mazowieckie 1-4 Broń Radom 22 września, 16:00
Grzegorz Makala 44 - Kamil Czarnecki 23, Przemysław Śliwiński 33, 72, Bartłomiej Ziemak 90

2019-09-22 Ruch Wysokie Mazowieckie 1-4 Broń Radom
bramki


Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 RKS Radomsko 21 września, 16:00
Bartłomiej Maćczak 10

2019-09-21 Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 RKS Radomsko
cały mecz


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 20 września, 19:30
Karol Żwir 76

2019-09-20 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda
bramka i relacja


Pelikan Łowicz 4-1 Concordia Elbląg 22 września, 11:15
Piotr Piekarski 7, Damian Warchoł 33, 59 (k), Filip Kowalczyk 54 - Konrad Wira 81

2019-09-22 Pelikan Łowicz 4-1 Concordia Elbląg
cały mecz

Nowodworscy piłkarze zapraszają na mecz
(2) Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda (1)
piątek 20 września 2019, godz. 19:30
WSTĘP BEZPŁATNY

2019-09-18; XoNoX
Aktualności

2019-09-18 Nowodworscy piłkarze zapraszają na mecz
(wicelider) Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda (lider)
piątek 20 września 2019, godz. 19:30
WSTĘP BEZPŁATNY
fot. © Adam Szabłowski

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - 1/16 finału

2019-09-18; XoNoX
Aktualności
Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
1/16 finału - środa 25 września 2019

(9) MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek

W przypadku wygranej nowodworskie rezerwy zagrają ze zwycięzcą z pary (10) Błonianka II Błonie - Józefovia Józefów.

Sytuacji bez liku, ale bramka tylko jedna,
całe szczęscie ta zwycięska. Dopisujemy 3 punkty!
Polonia II Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 6. kolejka

2019-09-14; XoNoX
Aktualności

niedziela 15 września 2019 godz. 18:17, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa (na bocznym boisku)
Polonia II Warszawa SA - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
0:1 Paweł Puchacz 73'


tv.nsk.pl 2019-09-15 Polonia II Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
wejście na boisko



tv.nsk.pl 2019-09-15 Polonia II Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
bramka na 1:0



tv.nsk.pl 2019-09-15 Polonia II Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
sytuacje pod bramką Polonii w 2. połowie


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 6 - 14-15 września

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Sokół Serock 14 września, 10:00
na stadionie AZS AWF
Mazur II Karczew 2-1 Mazur Radzymin 15 września, 16:00
Dąb Wieliszew 3-2 Legionovia II Legionowo 14 września, 17:30
Escola Varsovia Warszawa 7-0 Wisła Jabłonna 15 września, 17:00
AP Marcovia Marki 3-0 Bug Wyszków 14 września, 13:00
Olimpia Warszawa 3-2 Wicher Kobyłka 14 września, 11:00
Wisła Dziecinów 3-6 Victoria II Sulejówek 14 września, 13:00
w Wildze
Polonia II Warszawa 0-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 września, 18:00
na bocznym boisku

Po odlocie Pelikana przyszła pierwsza przegrana.
Zadecydowała ręka w polu karnym
i skutecznie wykorzystany rzut karny.
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
III liga 2019/2020, grupa: I - 8. kolejka

2019-09-14; XoNoX
Aktualności

sobota 14 września 2019 godz. 16:30, ul. Krakusa 25, 82-300 Elbląg
MMKS Concordia Elbląg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
1:0 Adam Duda 20 (k)

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 8 - 14-15 września

Unia Skierniewice 2-1 Pelikan Łowicz 14 września, 14:00
Michał Wrzesiński 6, Rafał Parobczyk 83 (k) - Damian Warchoł 73

Concordia Elbląg 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 września, 16:30
Adam Duda 20 (k)

2019-09-14 Concordia Elbląg 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
skrót


Sokół Ostróda 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 września, 18:00
Patryk Kubicki 30 - Bartłomiej Maćczak 76 (k)

2019-09-14 Sokół Ostróda 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
skrót


RKS Radomsko 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 września, 16:00

2019-09-14 RKS Radomsko 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
cały mecz


Polonia Warszawa 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 września, 19:00
Kacper Wasilewski 7, Krystian Pieczara 90 - Michał Strzałkowski 54

2019-09-14 Polonia Warszawa 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
skrót


Ursus Warszawa 1-1 Olimpia Zambrów 14 września, 16:00
Sebastian Szerszeń 27 - Kacper Łowicki 34

2019-09-14 Ursus Warszawa 1-1 Olimpia Zambrów
cały mecz


Legia II Warszawa 4-0 KS Wasilków 14 września, 16:00
Maciej Rosołek 14, 31, Mateusz Praszelik 43, Patryk Konik 90

Huragan Morąg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 września, 16:00

2019-09-14 Huragan Morąg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
skrót


Znicz Biała Piska 3-2 Broń Radom 14 września, 16:00
Patryk Gądek 13, nieznany 58, Marcin Fiedorowicz 64 - Kamil Czarnecki 8, Kacper Jedynak 49

2019-09-14 Znicz Biała Piska 3-2 Broń Radom
bramki

Olimpia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 w.o.
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - V runda

2019-09-10; XoNoX
Aktualności
Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
V runda - środa 11 września 2019

WRKS Olimpia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 w.o.
gospodarze wycofali się z rozgrywek

Pelikan odleciał bez punktów. Świt gra do końca
i jest nadal niepokonany, wspaniała kontra daje 3 punkty
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 7. kolejka

2019-09-07; XoNoX
Aktualności

niedziela 8 września 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Wiśniewski 90'


tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Kamil Wiśniewski 90' na 1:0



tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
skrót 1. połowy



tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
skrót 2. połowy



tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
radość zawodników i trenerów po meczu, podziękowanie kibicom za doping



tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
konferencja po meczu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 7 - 7-8 września

Huragan Morąg 2-3 Unia Skierniewice 6 września, 17:00
Anton Kołosow 66, 74 (k) - Michał Wrzesiński 18, Kamil Łojszczyk 65, Marcin Pieńkowski 71

2019-09-06 Huragan Morąg 2-3 Unia Skierniewice
skrót


Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 23 października, 15:00
w pierwotnym terminie (7 września, 16:00) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowych

KS Wasilków 0-1 Ursus Warszawa 7 września, 16:00
Filip Dziełak 50

Olimpia Zambrów 1-2 Polonia Warszawa 7 września, 16:00
Marcin Paczkowski 15 - Sebastian Kobiera 55, Krystian Pieczara 82

2019-09-07 Olimpia Zambrów 1-2 Polonia Warszawa
skrót


Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Broń Radom 7 września, 15:30
Patryk Czarnota 33, Przemysław Śliwiński 67

2019-09-07 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Broń Radom
skrót


Znicz Biała Piska 0-0 RKS Radomsko 7 września, 16:00


Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Sokół Ostróda 8 września, 16:00
Eryk Matus 22 - Paweł Tomkiewicz 13, Michał Stryjewski 45

2019-09-08 Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Sokół Ostróda
cały mecz


Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 Concordia Elbląg 5 września, 13:00
Bartłomiej Maćczak 19, 79, Konrad Matuszewski 23, Mikołaj Bociek 77 - Radosław Lenart 87

2019-09-05 Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 Concordia Elbląg
bramki


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pelikan Łowicz 8 września, 17:00
Kamil Wiśniewski 90

2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
bramka i relacja

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Dziecinów 3:1 (2:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 5. kolejka

2019-09-07; XoNoX
Aktualności

2019-09-07 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LZS Wisła Dziecinów 3:1 (2:0)
bramki

sobota 7 września 2019 godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LZS Wisła Dziecinów 3:1 (2:0)
1:0 Marcel Pruszkowski 21'
2:0 Mikołaj Napora 31'
3:0 Mikołaj Napora 48'
3:1 Jakub Moskwa 72'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 5 - 7-8 września

Polonia II Warszawa 0-1 Agape Białołęka (Warszawa) 8 września, 20:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Wisła Dziecinów 7 września, 12:30
Victoria II Sulejówek 1-1 Olimpia Warszawa 7 września, 15:00
Wicher Kobyłka 0-2 AP Marcovia Marki 7 września, 16:00
Bug Wyszków 1-1 Escola Varsovia Warszawa 7 września, 15:00
Wisła Jabłonna 2-3 Dąb Wieliszew 8 września, 16:30
Legionovia II Legionowo 8-0 Mazur II Karczew 8 września, 11:00
Mazur Radzymin 3-3 Sokół Serock 6 września, 20:00
w Ząbkach

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.