Wtorek, 15 października 2019 r.   Imieniny obchodzą: Jadwigi, Teresy, Brunona
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1588800

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 18.210.22.132
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Bug Wyszków 6:1 (5:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 10. kolejka

2019-10-13; XoNoX
Aktualności
niedziela 13 października 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MZKS Bug Wyszków 6:1 (5:0)
1:0 Hubert Michalik 5'
2:0 Mikołaj Napora 10'
3:0 Mikołaj Napora 23'
4:0 Mikołaj Napora 28'
5:0 Kamil Waśniowski 31'
5:1 Łukasz Kowalczyk 53'
6:1 Mikołaj Napora 77'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 10 - 12-13 października

Agape Białołęka (Warszawa) 5-2 Dąb Wieliszew 12 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
Escola Varsovia Warszawa 5-2 Mazur II Karczew 13 października, 12:00
AP Marcovia Marki 5-3 Sokół Serock 12 października, 11:00
Olimpia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 12 października, 11:00
Wisła Dziecinów 1-4 Legionovia II Legionowo 12 października, 15:30
w Wildze
Polonia II Warszawa 2-0 Wisła Jabłonna 13 października, 18:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6-1 Bug Wyszków 13 października, 11:00
Victoria II Sulejówek 0-5 Wicher Kobyłka 13 października, 18:00

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
III liga 2019/2020, grupa: I - 12. kolejka

2019-10-13; XoNoX
Aktualności
sobota 12 października 2019 godz. 18:00, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
0:1 Rafał Maciejewski 36'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 12 - 12-13 października

Unia Skierniewice 0-6 Sokół Ostróda 12 października, 15:00
Patryk Kubicki 2, Karol Żwir 6, Bartłomiej Wasiluk 57 (k), Paweł Tomkiewicz 61, Krzysztof Wicki 64, Oskar Rynkowski 70

2019-10-12 Unia Skierniewice 0-6 Sokół Ostróda
skrót


RKS Radomsko 2-1 Concordia Elbląg 12 października, 15:00
Omar Tall 66, 80 - Adam Duda 90

Broń Radom 0-1 Pelikan Łowicz 13 października, 12:00
Maciej Wyszogrodzki 64

2019-10-13 Broń Radom 0-1 Pelikan Łowicz
skrót


Polonia Warszawa 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 października, 18:00
Rafał Maciejewski 36

2019-10-12 Polonia Warszawa 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
skrót


Ursus Warszawa 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 października, 15:00
Bartłomiej Maćczak 33, Jakub Szarpak 57

2019-10-12 Ursus Warszawa 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki
cały mecz


Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 6 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych

Huragan Morąg 1-3 Znicz Biała Piska 12 października, 14:00
Piotr Łysiak 9 - Patryk Gondek 40, Mateusz Furman 42, Mateusz Romachów 89

2019-10-12 Huragan Morąg 1-3 Znicz Biała Piska
skrót


Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 października, 11:00
Michał Strzałkowski 27, 55, Damian Jaroń 53 (k), Patryk Szymański 90, 90

2019-10-13 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
skrót


KS Wasilków 1-2 Olimpia Zambrów 12 października, 15:00
Karol Styś 78 - Kamil Zalewski 71, Marek Wasiluk 90

Wicher Kobyłka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 9. kolejka

2019-10-05; XoNoX
Aktualności
sobota 5 października 2019 godz. 11:00, ul. Napoleona 2a, 05-230 Kobyłka
MKS Wicher Kobyłka - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)
0:1 Paweł Puchacz 56'
0:2 Kamil Waśniowski 81'
0:3 Sebastian Cuch 85'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 9 - 5-6 października

Victoria II Sulejówek 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 6 października, 16:00
Wicher Kobyłka 0-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 października, 11:00
Bug Wyszków 3-2 Polonia II Warszawa 5 października, 15:00
Wisła Jabłonna 4-5 Wisła Dziecinów 6 października, 15:30
Legionovia II Legionowo 4-2 Olimpia Warszawa 6 października, 11:00
Mazur Radzymin 1-3 AP Marcovia Marki 4 października, 20:00
w Ząbkach
Sokół Serock 1-5 Escola Varsovia Warszawa 6 października, 17:00
w Legionowie
Mazur II Karczew 0-0 Dąb Wieliszew 6 października, 14:00

Przełamanie z Bronią. Świt nareszcie wygrywa.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 11. kolejka

2019-10-04; XoNoX
Aktualności

piątek 4 października 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
1:0 Rafał Maciejewski 29'
2:0 Rafał Maciejewski 83'


tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
bramki



tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
skrót 1. połowy



tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
skrót 2. połowy



tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
wypowiedzi trenerów po meczu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 11 - 5-6 października

KS Wasilków 1-2 Unia Skierniewice 6 października, 15:00
Adam Butkiewicz 88 (k) - Paweł Czarnecki 48, Dawid Przezak 53

Olimpia Zambrów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 października, 14:00
Kamil Jackiewicz 70, Paweł Kaczmarczyk 90 - Adrian Marcioch 90

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Huragan Morąg 5 października, 15:00
Rafał Maćkowski 52

2019-10-05 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Huragan Morąg
bramka


Znicz Biała Piska 5-0 Legia II Warszawa 5 października, 14:00
Marcin Fiedorowicz 9, 77, Mateusz Jambrzycki 33, Mateusz Furman 39, Patryk Gondek 74 (k)

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Ursus Warszawa 6 października, 16:00
Maciej Radaszkiewicz 20 - Krzysztof Możdżonek 60

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Polonia Warszawa 5 października, 15:00
Kacper Dziuba 23, Bartłomiej Maćczak 53 (k)

2019-10-05 Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Polonia Warszawa
bramki i relacja


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Broń Radom 4 października, 19:30
Rafał Maciejewski 29, 83

tv.nsk.pl 2019-10-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 2:0 (1:0)
bramki


Pelikan Łowicz 2-3 RKS Radomsko 6 października, 11:15
Damian Warchoł 75, Piotr Piekarski 78 - Aleksander Ślęzak 52 (k), Adam Saktura 56, Jakub Rozwandowicz 81

2019-10-06 Pelikan Łowicz 2-3 RKS Radomsko
bramki i relacja


Concordia Elbląg 0-0 Sokół Ostróda 5 października, 16:00

2019-10-05 Concordia Elbląg 0-0 Sokół Ostróda
skrót

Kolejne 3 punkty! Tydzień z Sulejówkiem na remis,
przegrana w PP 0:3 i wygrana w LO 3:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria II Sulejówek 3:0 (2:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 8. kolejka

2019-09-28; XoNoX
Aktualności

niedziela 29 września 2019 godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria II Sulejówek 3:0 (2:0)
1:0 Bartosz Michalik 43'
2:0 Mikołaj Napora 44'
3:0 Mikołaj Napora 64'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 8 - 28-29 września

Agape Białołęka (Warszawa) 4-0 Mazur II Karczew 28 września, 10:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew 2-0 Sokół Serock 28 września, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 6-0 Mazur Radzymin 29 września, 11:00
AP Marcovia Marki 7-5 Legionovia II Legionowo 28 września, 13:00
Olimpia Warszawa 2-3 Wisła Jabłonna 28 września, 11:00
Wisła Dziecinów 1-3 Bug Wyszków 29 września, 16:00
w Wildze
Polonia II Warszawa 3-4 Wicher Kobyłka 29 września, 18:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Victoria II Sulejówek 29 września, 12:30

Nowodworska Lokomotywa stoi w miejscu. Brakuje pary?
RKS Radomsko - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)
III liga 2019/2020, grupa: I - 10. kolejka

2019-09-28; XoNoX
Aktualności

2019-09-28 RKS Radomsko - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)
bramki i relacja

sobota 28 września 2019 godz. 15:00, ul. Brzeźnicka 26 (stadion), 97-500 Radomsko
RKS Radomsko - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)
0:1 Krystian Pomorski 39'
1:1 Paweł Baraniak 40'
2:1 Paweł Baraniak 67'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 10 - 28-29 września

Unia Skierniewice 1-3 Concordia Elbląg 29 września, 11:00
nieznany 70 (s) - Adam Duda 3, 62, Rafał Lisiecki 44

2019-09-29 Unia Skierniewice 1-3 Concordia Elbląg
skrót


Sokół Ostróda 4-1 Pelikan Łowicz 28 września, 18:00
Patryk Kubicki 7, Krzysztof Wicki 18 (k), 53, Robert Hirsz 76 - Damian Warchoł 70

2019-09-28 Sokół Ostróda 4-1 Pelikan Łowicz
skrót


RKS Radomsko 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 września, 15:00
Paweł Baraniak 40, 67 - Krystian Pomorski 39

2019-09-28 RKS Radomsko 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
bramki i relacja


Broń Radom 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 września, 16:00

2019-09-29 Broń Radom 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
skrót


Polonia Warszawa 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 września, 20:00
Paweł Brokowski 53, Patryk Pasko 62

2019-09-27 Polonia Warszawa 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
skrót


Ursus Warszawa 1-2 Znicz Biała Piska 28 września, 16:00
Sebastian Szerszeń 9 - Andrzej Kosiński 28 (k), Bartosz Giełażyn 66

2019-09-28 Ursus Warszawa 1-2 Znicz Biała Piska
bramki i relacja


Legia II Warszawa 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września, 12:00
Mateusz Grudziński 40, Kamil Orlik 77 - Damian Jaroń 59 (k), Patryk Szymański 64

2019-09-29 Legia II Warszawa 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
cały mecz


Huragan Morąg 0-0 Olimpia Zambrów 28 września, 15:00

2019-09-28 Huragan Morąg 0-0 Olimpia Zambrów
skrót


Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 KS Wasilków 29 września, 11:00
Kamil Szymczak 10 (k) - Michał Poduch 8, Adam Butkiewicz 45 (k), 83 (k)

2019-09-29 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 KS Wasilków
bramki i relacja

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - 1/16 finału

2019-09-25; XoNoX
Aktualności

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
1/16 finału - środa 25 września 2019, godz. 19:30

środa 25 września 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
(9) MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
0:1 Rafał Dębski
0:2 Julian Świątek
0:3 Mateusz Leleno


2019-09-25 PP: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
bramka na 0:1



2019-09-25 PP: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
bramka na 0:2



2019-09-25 PP: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
bramka na 0:3


Niestety "IV liga 2019/2020, mazowiecka (południe)" okazała się za silna dla "Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I".

środa 25 września 2019 godz. 19:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - 1/16 finału

2019-09-21; XoNoX
Aktualności

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
1/16 finału - środa 25 września 2019, godz. 19:30

(9) MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek
"Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I" vs "IV liga 2019/2020, mazowiecka (południe)"

W przypadku wygranej nowodworskie rezerwy zagrają ze zwycięzcą z pary (10) Błonianka II Błonie - Józefovia Józefów.

Świt II Nowy Dwór Maz. - Agape Białołęka Warszawa 4:1 (1:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 7. kolejka

2019-09-20; XoNoX
Aktualności

sobota 21 września 2019 godz. 12:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka (Warszawa) 4:1 (1:0)
1:0 Kajetan Piwowarek 9'
2:0 Bartosz Michalik 51'
3:0 Bartosz Michalik 55'
4:0 Marcel Pruszkowski 64'
4:1 Norbert Myśliwiec 85'


2019-09-21 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka (Warszawa) 4:1 (1:0)
wejście na boisko



2019-09-21 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka (Warszawa) 4:1 (1:0)
skrót 1. połowy



2019-09-21 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka (Warszawa) 4:1 (1:0)
skrót 2. połowy


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 7 - 21-22 września

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Agape Białołęka (Warszawa) 21 września, 12:00
Victoria II Sulejówek 1-5 Polonia II Warszawa 21 września, 10:00
Wicher Kobyłka 7-0 Wisła Dziecinów 20 września, 20:00
Bug Wyszków 1-0 Olimpia Warszawa 21 września, 11:00
Wisła Jabłonna 3-5 AP Marcovia Marki 22 września, 16:00
Legionovia II Legionowo 3-2 Escola Varsovia Warszawa 22 września, 11:00
Mazur Radzymin 2-2 Dąb Wieliszew 21 września, 18:30
w Ząbkach
Sokół Serock 2-1 Mazur II Karczew 21 września, 13:00
w Legionowie

Nie z karnego, to po rykoszecie, normalnie nie dało się...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 9. kolejka

2019-09-20; XoNoX
Aktualności

piątek 20 września 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
Krzysztof Wicki (k) (Sokół)
0:1 Karol Żwir 76'


2019-09-20 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
rzut karny czy symulowanie faulu?



2019-09-20 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
bramka Karol Żwir 76' po rykoszecie od obrońcy Świtu na 0:1



2019-09-20 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
oprawa kibiców Świtu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 9 - 21-22 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-3 Unia Skierniewice 22 września, 11:00
Patryk Jakubczyk 10, Kamil Szymczak 31, Kamil Cyran 39, Adrian Marcioch 60, Jacek Wuwer 90 - Dawid Przezak 52, Michał Wrzesiński 66, Kacper Karasek 90

2019-09-22 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-3 Unia Skierniewice
bramki i relacja


KS Wasilków 0-2 Huragan Morąg 22 września, 15:00
Michał Ressel 32, 73

2019-09-22 KS Wasilków 0-2 Huragan Morąg
bramki


Olimpia Zambrów 1-3 Legia II Warszawa 21 września, 16:00
Kamil Zalewski 18 - Radosław Cielemęcki 48, Maciej Rosołek 53, Kacper Wełniak 87

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Ursus Warszawa 21 września, 15:30
Grzegorz Skowroński 58 (s)

2019-09-21 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Ursus Warszawa
bramka i relacja


Znicz Biała Piska 2-1 Polonia Warszawa 21 września, 14:00
Maciej Famulak 45, 57 - Tomasz Andrzejewski 48

2019-09-21 Znicz Biała Piska 2-1 Polonia Warszawa
skrót


Ruch Wysokie Mazowieckie 1-4 Broń Radom 22 września, 16:00
Grzegorz Makala 44 - Kamil Czarnecki 23, Przemysław Śliwiński 33, 72, Bartłomiej Ziemak 90

2019-09-22 Ruch Wysokie Mazowieckie 1-4 Broń Radom
bramki


Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 RKS Radomsko 21 września, 16:00
Bartłomiej Maćczak 10

2019-09-21 Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 RKS Radomsko
cały mecz


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 20 września, 19:30
Karol Żwir 76

2019-09-20 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda
bramka i relacja


Pelikan Łowicz 4-1 Concordia Elbląg 22 września, 11:15
Piotr Piekarski 7, Damian Warchoł 33, 59 (k), Filip Kowalczyk 54 - Konrad Wira 81

2019-09-22 Pelikan Łowicz 4-1 Concordia Elbląg
cały mecz

Nowodworscy piłkarze zapraszają na mecz
(2) Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda (1)
piątek 20 września 2019, godz. 19:30
WSTĘP BEZPŁATNY

2019-09-18; XoNoX
Aktualności

2019-09-18 Nowodworscy piłkarze zapraszają na mecz
(wicelider) Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda (lider)
piątek 20 września 2019, godz. 19:30
WSTĘP BEZPŁATNY
fot. © Adam Szabłowski

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - 1/16 finału

2019-09-18; XoNoX
Aktualności
Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
1/16 finału - środa 25 września 2019

(9) MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek

W przypadku wygranej nowodworskie rezerwy zagrają ze zwycięzcą z pary (10) Błonianka II Błonie - Józefovia Józefów.

Sytuacji bez liku, ale bramka tylko jedna,
całe szczęscie ta zwycięska. Dopisujemy 3 punkty!
Polonia II Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 6. kolejka

2019-09-14; XoNoX
Aktualności

niedziela 15 września 2019 godz. 18:17, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa (na bocznym boisku)
Polonia II Warszawa SA - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
0:1 Paweł Puchacz 73'


tv.nsk.pl 2019-09-15 Polonia II Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
wejście na boisko



tv.nsk.pl 2019-09-15 Polonia II Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
bramka na 1:0



tv.nsk.pl 2019-09-15 Polonia II Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
sytuacje pod bramką Polonii w 2. połowie


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 6 - 14-15 września

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Sokół Serock 14 września, 10:00
na stadionie AZS AWF
Mazur II Karczew 2-1 Mazur Radzymin 15 września, 16:00
Dąb Wieliszew 3-2 Legionovia II Legionowo 14 września, 17:30
Escola Varsovia Warszawa 7-0 Wisła Jabłonna 15 września, 17:00
AP Marcovia Marki 3-0 Bug Wyszków 14 września, 13:00
Olimpia Warszawa 3-2 Wicher Kobyłka 14 września, 11:00
Wisła Dziecinów 3-6 Victoria II Sulejówek 14 września, 13:00
w Wildze
Polonia II Warszawa 0-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 września, 18:00
na bocznym boisku

Po odlocie Pelikana przyszła pierwsza przegrana.
Zadecydowała ręka w polu karnym
i skutecznie wykorzystany rzut karny.
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
III liga 2019/2020, grupa: I - 8. kolejka

2019-09-14; XoNoX
Aktualności

sobota 14 września 2019 godz. 16:30, ul. Krakusa 25, 82-300 Elbląg
MMKS Concordia Elbląg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
1:0 Adam Duda 20 (k)

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 8 - 14-15 września

Unia Skierniewice 2-1 Pelikan Łowicz 14 września, 14:00
Michał Wrzesiński 6, Rafał Parobczyk 83 (k) - Damian Warchoł 73

Concordia Elbląg 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 września, 16:30
Adam Duda 20 (k)

2019-09-14 Concordia Elbląg 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
skrót


Sokół Ostróda 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 września, 18:00
Patryk Kubicki 30 - Bartłomiej Maćczak 76 (k)

2019-09-14 Sokół Ostróda 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
skrót


RKS Radomsko 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 września, 16:00

2019-09-14 RKS Radomsko 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
cały mecz


Polonia Warszawa 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 września, 19:00
Kacper Wasilewski 7, Krystian Pieczara 90 - Michał Strzałkowski 54

2019-09-14 Polonia Warszawa 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
skrót


Ursus Warszawa 1-1 Olimpia Zambrów 14 września, 16:00
Sebastian Szerszeń 27 - Kacper Łowicki 34

2019-09-14 Ursus Warszawa 1-1 Olimpia Zambrów
cały mecz


Legia II Warszawa 4-0 KS Wasilków 14 września, 16:00
Maciej Rosołek 14, 31, Mateusz Praszelik 43, Patryk Konik 90

Huragan Morąg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 września, 16:00

2019-09-14 Huragan Morąg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
skrót


Znicz Biała Piska 3-2 Broń Radom 14 września, 16:00
Patryk Gądek 13, nieznany 58, Marcin Fiedorowicz 64 - Kamil Czarnecki 8, Kacper Jedynak 49

2019-09-14 Znicz Biała Piska 3-2 Broń Radom
bramki

Olimpia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 w.o.
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - V runda

2019-09-10; XoNoX
Aktualności
Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
V runda - środa 11 września 2019

WRKS Olimpia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 w.o.
gospodarze wycofali się z rozgrywek

Pelikan odleciał bez punktów. Świt gra do końca
i jest nadal niepokonany, wspaniała kontra daje 3 punkty
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 7. kolejka

2019-09-07; XoNoX
Aktualności

niedziela 8 września 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Wiśniewski 90'


tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Kamil Wiśniewski 90' na 1:0



tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
skrót 1. połowy



tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
skrót 2. połowy



tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
radość zawodników i trenerów po meczu, podziękowanie kibicom za doping



tv.nsk.pl 2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
konferencja po meczu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 7 - 7-8 września

Huragan Morąg 2-3 Unia Skierniewice 6 września, 17:00
Anton Kołosow 66, 74 (k) - Michał Wrzesiński 18, Kamil Łojszczyk 65, Marcin Pieńkowski 71

2019-09-06 Huragan Morąg 2-3 Unia Skierniewice
skrót


Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 23 października, 15:00
w pierwotnym terminie (7 września, 16:00) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowych

KS Wasilków 0-1 Ursus Warszawa 7 września, 16:00
Filip Dziełak 50

Olimpia Zambrów 1-2 Polonia Warszawa 7 września, 16:00
Marcin Paczkowski 15 - Sebastian Kobiera 55, Krystian Pieczara 82

2019-09-07 Olimpia Zambrów 1-2 Polonia Warszawa
skrót


Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Broń Radom 7 września, 15:30
Patryk Czarnota 33, Przemysław Śliwiński 67

2019-09-07 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Broń Radom
skrót


Znicz Biała Piska 0-0 RKS Radomsko 7 września, 16:00


Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Sokół Ostróda 8 września, 16:00
Eryk Matus 22 - Paweł Tomkiewicz 13, Michał Stryjewski 45

2019-09-08 Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Sokół Ostróda
cały mecz


Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 Concordia Elbląg 5 września, 13:00
Bartłomiej Maćczak 19, 79, Konrad Matuszewski 23, Mikołaj Bociek 77 - Radosław Lenart 87

2019-09-05 Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 Concordia Elbląg
bramki


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pelikan Łowicz 8 września, 17:00
Kamil Wiśniewski 90

2019-09-08 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
bramka i relacja

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Dziecinów 3:1 (2:0)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 5. kolejka

2019-09-07; XoNoX
Aktualności

2019-09-07 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LZS Wisła Dziecinów 3:1 (2:0)
bramki

sobota 7 września 2019 godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LZS Wisła Dziecinów 3:1 (2:0)
1:0 Marcel Pruszkowski 21'
2:0 Mikołaj Napora 31'
3:0 Mikołaj Napora 48'
3:1 Jakub Moskwa 72'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 5 - 7-8 września

Polonia II Warszawa 0-1 Agape Białołęka (Warszawa) 8 września, 20:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Wisła Dziecinów 7 września, 12:30
Victoria II Sulejówek 1-1 Olimpia Warszawa 7 września, 15:00
Wicher Kobyłka 0-2 AP Marcovia Marki 7 września, 16:00
Bug Wyszków 1-1 Escola Varsovia Warszawa 7 września, 15:00
Wisła Jabłonna 2-3 Dąb Wieliszew 8 września, 16:30
Legionovia II Legionowo 8-0 Mazur II Karczew 8 września, 11:00
Mazur Radzymin 3-3 Sokół Serock 6 września, 20:00
w Ząbkach

Rządza Załubice - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:3
Puchar Polski 2019/2020
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - IV runda

2019-09-04; XoNoX
Aktualności
środa 4 września 2019 godz. 16:30, Stare Załubice 20, 05-255 Stare Załubice
KS Rządza Załubice - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:3
Paweł Marchlewski 60' - Bartosz Fabryc ?, Patryk Kokoszczyński ?, Mateusz Drejka ?

Rezerwy MKS Świt zaczynają przygodę z Pucharem Polski od IV rundy, gdzie zmierzą się w Rządzą Załubice, jeżeli wygrają, to zmierzą się ze zwycięzcą meczu Sarmata Warszawa vs Olimpia Warszawa.

Po meczach: nowodworska drużyna wygrywa 3:1 z Rządzą Załubice i zmierzy się w kolejnej rundzie w meczu na wyjeździe z Olimpią Warszawa, która po rzutach karnych wygrała 1:1 k. 4:2 z Sarmatą Warszawa.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
IV runda - 4 września
(...)
Sarmata Warszawa 1-1 k. 2-4 Olimpia Warszawa 4 września, 20:00
(5) / na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Rządza Załubice 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 września, 16:30
(6)
(...)

V runda - 11 września
(...)
zwycięzca meczu nr 5 - zwycięzca meczu nr 6, czyli:
Olimpia Warszawa vs Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
(...)

Olimpia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (0:1)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 4. kolejka

2019-08-29; XoNoX
Aktualności
sobota 31 sierpnia 2019 godz. 11:00, ul. Górczewska 50/60, 01-401 Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (0:1)
0:1 Mikołaj Napora 9'
1:1 Mateusz Powroźnik 54'
2:1 Oleksandr Chuiev 55'
2:2 Kamil Waśniowski 90+2'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Agape Białołęka (Warszawa) 1-2 Mazur Radzymin 31 sierpnia, 11:00
Sokół Serock 3-4 Legionovia II Legionowo 31 sierpnia, 13:00
Mazur II Karczew 3-1 Wisła Jabłonna 1 września, 16:00
Dąb Wieliszew 0-2 Bug Wyszków 31 sierpnia, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Wicher Kobyłka 1 września, 17:00
AP Marcovia Marki 4-0 Victoria II Sulejówek 31 sierpnia, 12:00
Olimpia Warszawa 2-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 31 sierpnia, 11:00
Wisła Dziecinów 4-1 Polonia II Warszawa 31 sierpnia, 16:00

Świt katem drużyn z regionu łódzkiego
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 6. kolejka

2019-08-29; XoNoX
Aktualności

piątek 30 sierpnia 2019 godz. 17:00, ul. Pomologiczna 8, 96-100 Skierniewice
Unia Skierniewice - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
0:1 Mateusz Kwiatkowski 66'


2019-08-30 Unia Skierniewice 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
bramka i relacja


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Unia Skierniewice 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00
Mateusz Kwiatkowski 66

2019-08-30 Unia Skierniewice 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
cały mecz


Pelikan Łowicz 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 września, 11:15
Maciej Wyszogrodzki 20 - nieznany 82

2019-09-01 Pelikan Łowicz 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
cały mecz


Concordia Elbląg 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 31 sierpnia, 17:00
Rafał Maciążek 90 - Maciej Radaszkiewicz 67

2019-08-31 Concordia Elbląg 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
skrót meczu


Sokół Ostróda 2-1 Znicz Biała Piska 31 sierpnia, 18:00
Piotr Ziółkowski 72, Karol Żwir 78 - Kacper Leszczyński 55 (s)

2019-08-31 Sokół Ostróda 2-1 Znicz Biała Piska
skrót meczu


RKS Radomsko 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 września, 17:00
Kamil Sadziński 62 - Jakub Kołaczek 50, Patryk Szymański 78, Jakub Łabęda 90

2019-09-01 RKS Radomsko 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
bramki i relacja


Broń Radom - Olimpia Zambrów 9 października, 18:00
w pierwotnym terminie (23 października, 18:00) odwołany

Polonia Warszawa 1-2 KS Wasilków 31 sierpnia, 19:00
Bartosz Wiśniewski 53 - Wiktor Babiński 18 (s), 27 (s)

2019-08-31 Polonia Warszawa 1-2 KS Wasilków
bramki i relacja


Ursus Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 sierpnia, 16:00
Sebastian Szerszeń 43 - Bartosz Snopczyński 82, 85

2019-08-31 Ursus Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
bramki i relacja


Legia II Warszawa 1-1 Huragan Morąg 1 września, 12:00
Mateusz Grudziński 72 - Anton Kołosow 46

2019-09-01 Legia II Warszawa 1-1 Huragan Morąg
cały mecz

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Marcovia Marki 2:1
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 3. kolejka

2019-08-23; XoNoX
Aktualności

niedziela 25 sierpnia 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Marcovia Marki 2:1
1:0 Mikołaj Napora 9'
1:1 Dominik Kendelewicz 28'
2:1 Kamil Wiśniewski 39'
Marcin Graczyk (Marcovia) (k) 70'

W dniu dzisiejszym nowodworskie rezerwy zagrały z AP Marcovia Marki. Wszystkie bramki w meczu padły w pierwszej połowie póki zawodnicy mieli siły i chęci do grania. Mecz rozpoczął się o 11:00, słońce już prażyło jednych i drugich, stąd strzelanie zaczęto i zakończono w 1. połowie. Najpierw szybka bramka Świt II na 1:0, odpowiedź gości na 1:1 po błędzie obrony i kontra na 2:1. Potem przyjezdni marnują rzut karny w drugiej połowie, który gwarantowałby im wywiezienie chociaż 1 punktu. Bramkarz Świt II broni, co sam nabroił. Biało-zieloni odwrócili fatum tracenia bramek w końcowych minutach meczu i po ostatnim gwizdku sędziego mogli zainkasować cenne 3 punkty.


tv.nsk.pl 2019-08-25 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Marcovia Marki 2:1
skrót meczu


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Wisła Dziecinów 0-4 Agape Białołęka (Warszawa) 25 sierpnia, 14:00
w Wildze
Polonia II Warszawa 5-2 Olimpia Warszawa 25 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 AP Marcovia Marki 25 sierpnia, 11:00
Victoria II Sulejówek 2-10 Escola Varsovia Warszawa 25 sierpnia, 17:00
Wicher Kobyłka 0-1 Dąb Wieliszew 24 sierpnia, 17:00
Bug Wyszków 3-0 Mazur II Karczew 24 sierpnia, 19:00
Wisła Jabłonna 2-2 Sokół Serock 25 sierpnia, 17:00
Legionovia II Legionowo 5-2 Mazur Radzymin 25 sierpnia, 11:00

Świt jedyną niepokonaną drużyną po 5. kolejkach
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Maz. 2:3 (1:1)
III liga 2019/2020, grupa: I - 5. kolejka

2019-08-23; XoNoX
Aktualności

2019-08-24 TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:1)
bramki i relacja

sobota 24 sierpnia 2019 godz. 17:00, ul. 11 Listopada 98, 95-070 Aleksandrów Łódzki
TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:1)
1:0 Artur Gieraga 12'
1:1 Rafał Maciejewski 26'
2:1 Jakub Zagórski 61'
Rafał Maciejewski (Świt) (k) 84'
2:2 Kamil Waśniowski 90+1'
2:3 Rafał Maciejewski 90+3'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Legia II Warszawa 1-2 Unia Skierniewice 25 sierpnia, 12:00
Kacper Wełniak 6 - Marcin Pieńkowski 25, 57

2019-08-25 Legia II Warszawa 1-2 Unia Skierniewice
cały mecz


Huragan Morąg 3-0 Ursus Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Patryk Burzyński 11, Michał Ressel 32, Mateusz Mętlicki 73

2019-08-24 Huragan Morąg 3-0 Ursus Warszawa
skrót


Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Polonia Warszawa 24 sierpnia, 17:00

2019-08-24 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Polonia Warszawa
skrót


KS Wasilków 0-1 Broń Radom 24 sierpnia, 17:00
Przemysław Śliwiński 66

2019-08-24 KS Wasilków 0-1 Broń Radom
skrót


Olimpia Zambrów 4-1 RKS Radomsko 24 sierpnia, 16:00
Maciej Bortniczuk 28, Kamil Jackiewicz 37, nieznany 60 (s), Marcin Paczkowski 67 - Krystian Wojtczak 84 (k)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Sokół Ostróda 24 sierpnia, 15:30
Michał Strzałkowski 34 - Piotr Okuniewicz 7, Patryk Kubicki 42

2019-08-24 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Sokół Ostróda
bramki i relacja


Znicz Biała Piska 0-0 Concordia Elbląg 24 sierpnia, 17:00

2019-08-24 Znicz Biała Piska 0-0 Concordia Elbląg
skrót meczu


Ruch Wysokie Mazowieckie 3-4 Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 16:00
Kamil Stankiewicz 21, Michał Hryszko 49, Paweł Brokowski 58 (k) - Damian Warchoł 10, 34 (k), 89, Maciej Wyszogrodzki 43

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 sierpnia, 17:00
Artur Gieraga 12, Jakub Zagórski 61 - Rafał Maciejewski 26, 90, Kamil Waśniowski 90

2019-08-24 Sokół Aleksandrów Łódzki 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
cały mecz

Nie znaleźli sposobu na Ruch
Świt Nowy Dwór Maz. - Ruch Wysokie Maz. 0:0
III liga 2019/2020, grupa: I - 4. kolejka

2019-08-17; XoNoX
Aktualności

niedziela 18 sierpnia 2019 godz. 18:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0


tv.nsk.pl 2019-08-18 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0
skrót 1. połowy



tv.nsk.pl 2019-08-18 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0
skrót 2. połowy



tv.nsk.pl 2019-08-18 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0
wypowiedź trenera Marka Brzozowskiego



tv.nsk.pl 2019-08-18 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0
wypowiedź trenera Dariusza Jurczaka


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Unia Skierniewice 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 sierpnia, 15:00
Patryk Bojańczyk 42, Michał Wrzesiński 61 - Bartłomiej Maćczak 14, Mikołaj Bociek 22, Mateusz Stolarczyk 90

2019-08-17 Unia Skierniewice 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki
bramki, relacja i wypowiedzi


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 sierpnia, 18:00

2019-08-18 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
relacja


Pelikan Łowicz 2-4 Znicz Biała Piska 18 sierpnia, 11:15
Dawid Kieplin 25, Piotr Piekarski 84 - Maciej Famulak 37, Andrzej Kłosiński 41, Paweł Kossyk 90, Bartosz Giełażyn 90

2019-08-18 Pelikan Łowicz 2-4 Znicz Biała Piska
bramki, relacja i wypowiedzi


Concordia Elbląg 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia, 17:00
Sebastian Tomczuk 24, Dominik Pawłowski 31

2019-08-17 Concordia Elbląg 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
skrót meczu


Sokół Ostróda 4-1 Olimpia Zambrów 17 sierpnia, 18:00
Oskar Rynkowski 53, Krzysztof Wicki 73, 85, Piotr Okuniewicz 81 - Kamil Zalewski 41

2019-08-17 Sokół Ostróda 4-1 Olimpia Zambrów
skrót meczu


RKS Radomsko 5-0 KS Wasilków 18 sierpnia, 17:00
Paweł Baraniak 28, 78, Krystian Wojtczak 45, 71, Jakub Rozwandowicz 90

2019-08-18 RKS Radomsko 5-0 KS Wasilków
bramki i relacja


Broń Radom 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 sierpnia, 16:00
Kamil Sternicki 80, Przemysław Śliwiński 90 - Bartosz Snopczyński 90

2019-08-18 Broń Radom 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
bramki i relacja


Polonia Warszawa 0-2 Huragan Morąg 17 sierpnia, 19:00
Anton Kołosow 75, 90

2019-08-17 Polonia Warszawa 0-2 Huragan Morąg
bramki i relacja


Ursus Warszawa 2-3 Legia II Warszawa 17 sierpnia, 16:00
Sebastian Szerszeń 33, Grzegorz Skowroński 79 (k) - Piotr Cichocki 54, Kacper Wełniak 84, 89

2019-08-17 Ursus Warszawa 2-3 Legia II Warszawa
cały mecz

Escola Varsovia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Maz. 3:3 (0:2)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 2. kolejka

2019-08-17; XoNoX
Aktualności

niedziela 18 sierpnia 2019 godz. 17:00, ul. Fleminga 2, 03-176 Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (0:2)
0:1 Jan Szulkowski 4'
0:2 Paweł Puchacz 16'
0:3 Kacper Nadulski 47'
1:3 Jan Bąk 60'
2:3 Mikołaj Bolmowski 65'
3:3 Damian Sędzikowski 75'


tv.nsk.pl 2019-08-18 Liga okręgowa:
Escola Varsovia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (0:2)
bramki


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 1-4 Legionovia II Legionowo 18 sierpnia, 13:00
na stadionie AZS AWF
Mazur Radzymin 8-1 Wisła Jabłonna 17 sierpnia, 16:00
w Ząbkach
Sokół Serock 2-3 Bug Wyszków 18 sierpnia, 15:00
w Legionowie
Mazur II Karczew 4-1 Wicher Kobyłka 18 sierpnia, 14:00
Dąb Wieliszew 7-1 Victoria II Sulejówek 17 sierpnia, 17:30
Escola Varsovia Warszawa 3-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00
AP Marcovia Marki 1-0 Polonia II Warszawa 17 sierpnia, 12:00
Olimpia Warszawa 4-2 Wisła Dziecinów 17 sierpnia, 11:00

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Dąb Wieliszew 3:4 (0:2)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 1. kolejka

2019-08-14; XoNoX
Aktualności

środa 14 sierpnia 2019 godz. 19:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Dąb Wieliszew 3:4 (0:2)
0:1 Damian Piekut 15'
0:2 Patryk Markut 28'
... (k) (Świt)
1:2 Robert Graff 50'
1:3 Karol Szczepkowski 55'
1:4 Rafał Jędrych 68' (k)
2:4 Mikołaj Napora 90'
3:4 Jacek Nowakowski (k) 90'


tv.nsk.pl 2019-08-14 Liga okręgowa:
MKS Świt II Nowy Dwór Maz. vs KS Dąb Wieliszew 3:4 (0:2)
skrót meczu


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 1 - 14 sierpnia

Olimpia Warszawa - Agape Białołęka (Warszawa) 28 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany

Polonia II Warszawa 2-2 Escola Varsovia Warszawa 14 sierpnia, 15:30

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-4 Dąb Wieliszew 14 sierpnia, 19:00

Victoria II Sulejówek 0-2 Mazur II Karczew 21 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 15:00) odwołany

Wicher Kobyłka 2-1 Sokół Serock 15 sierpnia, 16:00

Bug Wyszków 2-1 Mazur Radzymin 14 sierpnia, 19:00

Wisła Jabłonna - Legionovia II Legionowo 28 sierpnia, 17:30

AP Marcovia Marki 9-0 Wisła Dziecinów 14 sierpnia, 18:00

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.