Piątek, 17 sierpnia 2018 r.   Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM
www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
 Świt I
 III liga 2016/2017
 grupa I
(tr. Rafał Kleniewski)
   Tabela / Wyniki
 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2016/2017
 grupa: Warszawa I
(tr. Fabian Kotarski)
   Tabela / Wyniki
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1404657

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 54.224.220.72
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Dąb Wieliszew 1:2 (0:1)

2018-08-12; XoNoX
Aktualności

2018-08-12 Liga okręgowa: MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Dąb Wieliszew 1:2 (0:1)
bramka na 0:1


2018-08-12 Liga okręgowa: MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Dąb Wieliszew 1:2 (0:1)
bramka na 1:1


2018-08-12 Liga okręgowa: MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Dąb Wieliszew 1:2 (0:1)
bramka na 1:2

Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)

2018-08-12; XoNoX
Aktualności

2018-08-11 III liga: Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
skrót meczu


2018-08-11 III liga: Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
konferencja po meczu

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1 (0:0)

2018-05-02; XoNoX
Aktualności

2018-04-28 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie1:1 (0:0) relacja

Puchar Polski:
Centrum Radom - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:5 (0:1)

2018-05-02; XoNoX
Aktualności

2018-04-25 Puchar Polski: Centrum Radom - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:5 (0:1) relacja

U-16: MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KP Legia Warszawa SSA 1:7

2018-04-05; XoNoX
Aktualności

2018-04-04 g. 17:00 U-16: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KP Legia Warszawa SSA 1:7
2017/2018 - B2 Junior Młodszy (RW) "Ekstraliga"

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KP Legia II Warszawa SSA 3:2 (1:1)

2018-04-01; XoNoX
Aktualności

2018-03-31 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KP Legia II Warszawa SSA 3:2 (1:1) relacja

MKS Ełk - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:1)

2018-04-01; XoNoX
Aktualności

2018-03-24 MKS Ełk - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:1) relacja

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RTS Widzew Łódź 2:1 (1:0)

2018-03-18; XoNoX
Aktualności

2018-03-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RTS Widzew Łódź 2:1 (1:0) relacja


2018-03-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RTS Widzew Łódź 2:1 (1:0) cały mecz

sparing: Korona Ostrołęka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:6

2018-02-14; XoNoX
Aktualności

2018-02-14 Korona Ostrołęka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:6,
Bramki: Pałczyński, Steć, Ślęzak, 2x Kozłowski, Drwęcki

sparing: ŁKS Łódź - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2

2018-02-14; XoNoX
Aktualności

2018-02-10 ŁKS Łódź - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2

FM - sprawdzam #4 Mateusz Prus
- MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2017-06-12; XoNoX
Aktualności

2017-06-12 FM - sprawdzam #4 Mateusz Prus
- MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - Agape Białołęka (Warszawa) 1:0 (0:0)

2017-06-10; XoNoX
Aktualności
29. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 10 czerwca 2017, godz. 11:00 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Agape Białołęka (Warszawa) 1:0 (0:0)
1-0 Marceli Smardzewski 83'


2017-06-10 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Agape Białołęka (Warszawa) 1:0
skrót i bramka


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Agape Białołęka (Warszawa) 10 czerwca, 11:00
Olimpia Warszawa - Victoria II Sulejówek 10 czerwca, 11:30
Dąb Wieliszew 7-1 Błyskawica Warszawa 10 czerwca, 11:00
Drukarz Warszawa 2-2 Sokół Serock 10 czerwca, 11:00
Legionovia II Legionowo 3-4 Bóbr Tłuszcz 10 czerwca, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-5 Amur Wilga 10 czerwca, 11:00
Promnik Łaskarzew 2-1 Legion Warszawa 10 czerwca, 11:00
AP Marcovia Marki 6-0 Sokół Celestynów 10 czerwca, 11:00

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 3:1 (2:0)

2017-06-09; XoNoX
Aktualności
33. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
piątek 9 czerwca 2017, godz. 19:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 3:1 (2:0)
1-0 Krzysztof Napora 1'
2-0 Kamil Wolski 7'
3-0 nieznany 87' (s)
3-1 Grzegorz Wawrzyński 88'


2017-06-09 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 3:1 (2:0)
bramki


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 33 - 10 czerwca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Pelikan Łowicz 9 czerwca, 19:00
Krzysztof Napora 1, Kamil Wolski 7, nieznany 87 (s) - Grzegorz Wawrzyński 88
Sokół Aleksandrów Łódzki - Motor Lubawa 10 czerwca, 16:00
Sokół Ostróda - Widzew Łódź 11 czerwca, 20:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg 10 czerwca, 16:00
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 czerwca, 16:00
Huragan Morąg - Legia II Warszawa 10 czerwca, 16:00
ŁKS Łódź 1-0 ŁKS 1926 Łomża 9 czerwca, 18:15
Maksymilian Rozwandowicz 50 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa 10 czerwca, 16:00
na bocznym boisku
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Wołomin 10 czerwca, 16:00

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - WRKS Olimpia Warszawa 0:2

2017-06-04; XoNoX
Aktualności
28. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
niedziela 4 czerwca 2017, godz. 12:30 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - WRKS Olimpia Warszawa 0:2
0-1
0-2

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 8-1 Sokół Celestynów 4 czerwca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Legion Warszawa 2-2 AP Marcovia Marki 3 czerwca, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Amur Wilga 2-2 Promnik Łaskarzew 4 czerwca, 17:00
Bóbr Tłuszcz 5-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3 czerwca, 13:00
Sokół Serock 4-0 Legionovia II Legionowo 2 czerwca, 20:00
Błyskawica Warszawa 1-3 Drukarz Warszawa 4 czerwca, 15:00
na stadionie DOSiR
Victoria II Sulejówek - Dąb Wieliszew 4 czerwca, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Olimpia Warszawa 4 czerwca, 12:30

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (0:0)

2017-06-02; XoNoX
Aktualności
32. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
piątek 2 czerwca 2017, godz. 19:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (0:0)
1-0 Piotr Basiuk 54'
1-1 Michał Michałek 81'


2017-06-02 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (0:0)
bramki


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Pelikan Łowicz - Huragan Wołomin 4 czerwca, 11:15
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 3 czerwca, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok 3 czerwca, 17:00
Legia II Warszawa - ŁKS Łódź 3 czerwca, 12:00
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg 4 czerwca, 11:00
Concordia Elbląg - MKS Ełk 4 czerwca, 12:00
Widzew Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 czerwca, 18:00
Motor Lubawa - Sokół Ostróda 3 czerwca, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 czerwca, 19:00
Piotr Basiuk 54 - Michał Michałek 81

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Drukarz Warszawa 7:1

2017-06-02; XoNoX
Aktualności
26. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
wtorek 30 maja 2017, godz. 19:00 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Drukarz Warszawa 7:1








Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 26 - 24 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 7-2 Legion Warszawa 24 maja, 18:00
na stadionie AZS AWF
Amur Wilga 8-2 Sokół Celestynów 24 maja, 17:30
Bóbr Tłuszcz 7-1 AP Marcovia Marki 31 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:30) odwołany
Sokół Serock 2-0 Promnik Łaskarzew 24 maja, 18:00
Błyskawica Warszawa 1-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 24 maja, 18:30
na stadionie DOSiR
Victoria II Sulejówek 1-0 Legionovia II Legionowo 24 maja, 18:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7-1 Drukarz Warszawa 30 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:00) odwołany
Olimpia Warszawa 3-3 Dąb Wieliszew 24 maja, 17:00

OKS Sokół Ostróda - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 (0-1)

2017-05-28; XoNoX
Aktualności
31. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 27 maja 2017, godz. 18:00 - ul. 3 Maja 19, 14-100 Ostróda
OKS Sokół Ostróda - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 (0-1)
0-1 Piotr Basiuk 35'


2017-05-27 OKS Sokół Ostróda - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 (0-1)
skrót meczu


2017-05-27 OKS Sokół Ostróda - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 (0-1)
bramka na 0:1


2017-05-27 OKS Sokół Ostróda - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 (0-1)
trenerzy po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 31 - 27-28 maja

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Pelikan Łowicz 27 maja, 17:00
Michał Michałek 82 - Mateusz Majewski 41
Sokół Ostróda 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 maja, 18:00 (350)
Piotr Basiuk 35
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Motor Lubawa 28 maja, 11:00
Damian Kostkowski 42, Michał Twardowski 58, Michał Miller 71, 90, Paweł Olszewski 83
MKS Ełk 1-0 Widzew Łódź 28 maja, 18:00
Daniel Świderski 90
Huragan Morąg 0-4 Concordia Elbląg 27 maja, 17:00
Edil 13, Patryk Burzyński 56, Michał Pietroń 66 (k), Mariusz Pelc 80
ŁKS Łódź 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 maja, 17:00 (3114)
Jewhen Radionow 77, Dawid Sarafiński 90
Jagiellonia II Białystok 1-3 Legia II Warszawa 27 maja, 13:00
Patryk Klimala 38 (k) - Sandro Kulenović 6, Bartłomiej Urbański 33 (k), Miłosz Szczepański 75
w Wysokiem Mazowieckiem
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-4 ŁKS 1926 Łomża 28 maja, 17:00
Mariusz Baranowski 3 (k), Przemysław Olesiński 25, 44, Marek Kaliszewski 90
Huragan Wołomin 4-1 Ursus Warszawa 27 maja, 11:00
Marcin Figiel 7, 10, 72, Kamil Żmuda 64 - Maciej Mąka 83

KS Dąb Wieliszew - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 3:1 (2:0)

2017-05-28; XoNoX
Aktualności
27. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 27 maja 2017, godz. 14:00 - ul. Modlińska 65, 05-135 Wieliszew
KS Dąb Wieliszew - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 3:1 (2:0)
1-0 Jakub Łotowski
2-0 Szymon Koperkiewicz
2-1 ...
3-1 Jakub Łotowski

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 27 - 27-28 maja

Olimpia Warszawa 1-3 Agape Białołęka (Warszawa) 27 maja, 11:00
Dąb Wieliszew 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 27 maja, 14:00
Drukarz Warszawa 3-1 Victoria II Sulejówek 28 maja, 18:00
Legionovia II Legionowo 1-1 Błyskawica Warszawa 28 maja, 16:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-3 Sokół Serock 27 maja, 15:00
Promnik Łaskarzew 2-3 Bóbr Tłuszcz 28 maja, 16:00
AP Marcovia Marki 8-0 Amur Wilga 27 maja, 11:00
Sokół Celestynów - Legion Warszawa 28 maja, 13:00
w Otwocku

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - Finał
LKS Sparta Jazgarzew - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1:2 (1:1)

2017-05-24; XoNoX
Aktualności
Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - Finał
środa 24 maja 2017, godz. 18:00 - w Wólce Kozodawskiej, ul. Źródlana 7a
LKS Sparta Jazgarzew - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
1-0 Michał Jagodziński 4'
2-0 Patryk Szczepański 10'
3-0 Karol Drwęcki 75'


2017-05-24 LKS Sparta Jazgarzew - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
cały mecz


2017-05-24 LKS Sparta Jazgarzew - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
doping nowodworskich kibiców


1/2 finału - 10 maja
(Losowanie - 27 kwietnia 2017 - siedziba MZPN)

Sparta Jazgarzew 3-1 Legia II Warszawa 10 maja, 17:00 (200)
Bartosz Orłowski 43, 73, Tomasz Odoliński 90 - Sadam Sulley 30
w Wólce Kozodawskiej
Ursus Warszawa 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 maja, 17:00
Mateusz Baranowski 2, Przemysław Sztybrych 73 - Dawid Jabłoński 39, Rafał Maciejewski 68, Marcin Kozłowski 74

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Drukarz Warszawa

2017-05-24; XoNoX
Aktualności
26. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
środa 24 maja 2017, godz. 17:00 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Drukarz Warszawa


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 26 - 24 maja

Agape Białołęka (Warszawa) - Legion Warszawa 24 maja, 17:30
Amur Wilga - Sokół Celestynów 24 maja, 17:30
Bóbr Tłuszcz - AP Marcovia Marki 24 maja, 17:30
Sokół Serock - Promnik Łaskarzew 24 maja, 18:00
Błyskawica Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 24 maja, 18:30
Victoria II Sulejówek - Legionovia II Legionowo 24 maja, 18:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Drukarz Warszawa 24 maja, 17:00
Olimpia Warszawa - Dąb Wieliszew 24 maja, 17:00

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 (1)
vs
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 (0)

2017-05-21; XoNoX
Aktualności
30. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
niedziela 21 maja 2017, godz. 18:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1 (1:0)
1-0 Karol Drwęcki 26'
1-1 Jakub Szarpak 55'
2-1 Kamil Dankowski 73'
3-1 Michał Steć 90'


2017-05-21 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1 (1:0)
cały mecz


2017-05-21 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1 (1:0)
bramki


2017-05-21 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1 (1:0)
trener Rafał Kleniewski (Świt) po meczu


2017-05-21 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1 (1:0)
Pomocnik Michał Steć (Świt) po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 30 - 20-21 maja

Pelikan Łowicz 2-1 Ursus Warszawa 20 maja, 17:00
Michał Adamczyk 71 (k), Mateusz Majewski 86 - Michał Ambrozik 40
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Huragan Wołomin 20 maja, 17:00
Michał Tarnowski 24, 27, Darius Cibulskas 49
Legia II Warszawa 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 maja, 12:00
Daniel Chima Chukwu 62 - Kamil Zalewski 47
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Jagiellonia II Białystok 21 maja, 11:00
Paweł Wolski 7, Marcin Gawron 87
Concordia Elbląg 3-3 ŁKS Łódź 21 maja, 12:00
Mariusz Pelc 28, Michał Pietroń 69 (k), Hubert Otręba 90 - Artur Golański 8 (k), Kamil Juraszek 38, Patryk Szymański 75
Widzew Łódź - Huragan Morąg 22 maja, 19:10
w pierwotnym terminie (20 maja, 19:10) odwołany z powodu innej imprezy masowej w tym samym czasie
Motor Lubawa 1-3 MKS Ełk 20 maja, 17:00
Piotr Wypniewski 88 - Paweł Sobolewski 45 (k), Mateusz Furman 58, Daniel Świderski 67
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 21 maja, 18:00
Karol Drwęcki 26, Kamil Dankowski 73, Michał Steć 90 - Jakub Szarpak 55
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 Sokół Ostróda 21 maja, 17:00
Robert Kowalczyk 25 - Robert Hirsz 59 (k), 90

KS Legionovia II Legionowo - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 7:0

2017-05-21; XoNoX
Aktualności
25. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
niedziela 21 maja 2017, godz. 10:00 - ul. Parkowa 27a, 05-120 Legionowo
KS Legionovia II Legionowo - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 7:0








Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 25 - 20-21 maja

Dąb Wieliszew 2-2 Agape Białołęka (Warszawa) 20 maja, 17:00
Drukarz Warszawa 3-1 Olimpia Warszawa 20 maja, 12:00
Legionovia II Legionowo 7-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 21 maja, 10:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-3 Victoria II Sulejówek 20 maja, 18:00
Promnik Łaskarzew 4-0 Błyskawica Warszawa 21 maja, 16:00
AP Marcovia Marki 1-3 Sokół Serock 20 maja, 11:00
Sokół Celestynów 1-6 Bóbr Tłuszcz 21 maja, 17:00
w Otwocku
Legion Warszawa 2-4 Amur Wilga 20 maja, 11:00
na stadionie GKP Targówek

ŁKS Łódź - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:0)

2017-05-07; XoNoX
Aktualności
27. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
niedziela 7 maja 2017, godz. 17:00 - ul. Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź, Stadion MOSiR
ŁKS Łódź - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:0)
1-0 Jewhen Radionow 64'
2-0 Patryk Szymański 89'
2-1 Kamil Wolski 90'

III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 27 - 6-7 maja

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Pelikan Łowicz 7 maja, 11:00
Michał Miller 47, 50, Kamil Jackiewicz 76 - Mateusz Majewski 67
MKS Ełk 0-0 Sokół Ostróda 6 maja, 17:00
Huragan Morąg 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 maja, 17:00
Mateusz Stępień 88
ŁKS Łódź 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 maja, 17:00
Jewhen Radionow 64, Patryk Szymański 89 - Kamil Wolski 90
Jagiellonia II Białystok 3-1 Motor Lubawa 7 maja, 13:00
Dawid Polkowski 44, Przemysław Mystkowski 61, 77 - Daniel Malinowski 88 (k)
na bocznym boisku
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Widzew Łódź 7 maja, 17:00
Daniel Mąka 90
Huragan Wołomin 1-0 Concordia Elbląg 7 maja, 16:00
Daiji Kimura ?
Ursus Warszawa 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 maja, 17:00
Konrad Szkopiński 50, Patryk Kamiński 53, Michał Ambrozik 57 - Jakub Rozwandowicz 27
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Legia II Warszawa 6 maja, 17:00
Damian Gałązka 6, Daniel Kacprzyk 47 - Miłosz Szczepański 84

Promnik Łaskarzew - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 2:2 (0:2)

2017-05-07; XoNoX
Aktualności
23. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
niedziela 7 maja 2017, godz. 16:00 - ul. Kusocińskiego 10, 08-450 Łaskarzew
Promnik Łaskarzew - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 2:2 (0:2)
0-1 Trojak
0-2 Rybak 41'
1-2 Sieradzki 49'
2-2 Sadowski 85'

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 23 - 6-7 maja

Drukarz Warszawa 4-2 Agape Białołęka (Warszawa) 6 maja, 12:00
Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew 18 maja, 20:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-3 Olimpia Warszawa 6 maja, 16:30
Promnik Łaskarzew 2-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7 maja, 16:00
AP Marcovia Marki 3-0 Victoria II Sulejówek 6 maja, 13:00
Sokół Celestynów 1-3 Błyskawica Warszawa 6 maja, 17:00
w Otwocku
Legion Warszawa 0-5 Sokół Serock 6 maja, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Amur Wilga 4-3 Bóbr Tłuszcz 6 maja, 17:00

MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Marcovia Marki
mecz przełożony na środę 17 maja 2017 godz. 19:00

2017-04-30; XoNoX
Aktualności

Planowany mecz MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki na piątek 28 kwietnia 2017 o godz. 19:00 z AP Marcovia Marki został odwołany z uwagi na stan boiska po opadach.

Nowy termin meczu to środa 17 maja 2017 godz. 19:00.

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) - Bóbr Tłuszcz 17 maja, 17:30
na stadionie AZS AWF / w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany
Sokół Serock 4-0 Amur Wilga 29 kwietnia, 11:00
Błyskawica Warszawa - Legion Warszawa 10 maja, 18:45
na stadionie DOSiR / w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 15:30) odwołany
Victoria II Sulejówek 1-1 Sokół Celestynów 29 kwietnia, 12:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - AP Marcovia Marki 17 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 19:00) odwołany
Olimpia Warszawa 0-2 Promnik Łaskarzew 29 kwietnia, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 29 kwietnia, 12:00
Drukarz Warszawa 3-2 Legionovia II Legionowo 29 kwietnia, 11:00

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna >>

 Świt '98 tr. Kotarski
 I liga wojewódzka
 A1 Junior Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '02 tr. Reginis
 I liga wojewódzka
 C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: III liga okręgowa
 D2 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 C2 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Kamiński
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '08 tr. Zaremba
 Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ... tr. Sazonowicz
 Wa-wa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Sazonowicz
 Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: VI liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2018 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.