Czwartek, 20 czerwca 2019 r.   Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1557742

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 52.204.98.217
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Turniej o awans do I ligi piłki siatkowej kobiet
w dniach 26-28 kwietnia 2019
Hala przy ulicy Młodzieżowej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

2019-04-23; XoNoX
Aktualności


Już w ten weekend wielkie siatkarskie emocje!

W turnieju o awans do I ligi piłki siatkowej kobiet spotkają się następujące drużyny:
1) NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki (gospodarz)
2) UKŻPS Kościan Coccodrillo
3) SAN-Pajda Volleyball Team Jarosław
4) Klub Sportowy Częstochowianka Częstochowa

Zapraszamy fanów i kibiców wszystkich drużyn do kibicowania osobiście na meczach. Wiemy, że potraficie dopingować swoje drużyny. Siatkarki chcą Was widzieć i słyszeć :)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Kibice liczymy, że pomożecie NOSiR NDM w drodze do I ligi!! Wasze osobiste wsparcie będzie nieocenione!

Turniej rozgrywany będzie na hali Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji na Osiedlu Młodych przy ulicy Młodzieżowej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wstęp wolny i darmowy parking - Zapraszamy!!!

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga

Gra się do końca... a nie z 3:0 do 3:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin 3:3 (1:0)

2019-04-20; XoNoX
Aktualności

sobota 20 kwietnia 2019 godz. 14:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Mazur Radzymin 3:3 (1:0)
1:0 Hubert Michalik 4'
2:0 Hubert Michalik 69'
3:0 Michał Morawski 76'
3:1 Radek Gajewski 87'
3:2 Radek Gajewski 89'
3:3 Hubert Zach 90+4'


tv.nsk.pl 2019-04-20 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Mazur Radzymin 3:3 (1:0)
bramki


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 21 - 20 kwietnia

Unia Warszawa 1-0 Victoria II Sulejówek 19 kwietnia, 19:00
na stadionie MBOPN
AP Marcovia Marki 1-4 Bug Wyszków 19 kwietnia, 17:00
Sokół Serock 1-1 Agape Białołęka (Warszawa) 20 kwietnia, 13:30
Mazur II Karczew 1-1 Dąb Wieliszew 19 kwietnia, 15:00
Promnik Łaskarzew 0-4 Escola Varsovia Warszawa 20 kwietnia, 16:00
Burza Pilawa 0-3 Olimpia Warszawa 20 kwietnia, 15:00
Legionovia II Legionowo 2-0 Amur Wilga 19 kwietnia, 18:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Mazur Radzymin 20 kwietnia, 14:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #rks #mazur #radzymin

Mazur przyćmił Świt...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Ełk 1:3 (0:1)

2019-04-20; XoNoX
Aktualności

sobota 20 kwietnia 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Mazur Ełk 1:3 (0:1)
0:1 Maciej Radaszkiewicz (as. Berezovskyi) 28'
0:2 Bartosz Gużewski 51'
0:3 Kacper Jagłowski 53'
1:3 Marcin Kozłowski 67'


2019-04-20 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Mazur Ełk 1:3 (0:1)
relacja i bramki



III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 23 - 20 kwietnia

Huragan Morąg 1-2 Legionovia Legionowo 19 kwietnia, 16:00
João Criciúma 16 - Marcin Burkhardt 90, Rafał Zembrowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Mazur Ełk 20 kwietnia, 11:00
Marcin Kozłowski 67 - Maciej Radaszkiewicz 28, Bartosz Gużewski 51, Kacper Jagłowski 53
ŁKS 1926 Łomża 1-3 Victoria Sulejówek 19 kwietnia, 17:00
Bartłomiej Ziemak 41 - Adison 6, 33, Nikodem Zawistowski 90
Znicz Biała Piska 0-0 Legia II Warszawa 20 kwietnia, 14:00
Sokół Ostróda 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 kwietnia, 18:00 (700)
Marcin Kajca 31, Robert Hirsz 55 - Kamil Szymczak 78
Olimpia Zambrów 2-1 Ursus Warszawa 20 kwietnia, 15:00
Kamil Zalewski 38, 83 - Paweł Wolski 67
Pelikan Łowicz 0-2 Unia Skierniewice 20 kwietnia, 17:00
Konrad Niedzielski 63, Kamil Łojszczyk 83 (k)
Polonia Warszawa 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 kwietnia, 17:00
Przemysław Woźniczak 4
Broń Radom 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 kwietnia, 18:00
Adam Imiela 17 - Arkadiusz Gajewski 48, 55

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #mazur #ełk

1/4 finału - środa 24 kwietnia 2019 o godz. 17:00
Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN
Korona Ostrołęka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-04-16; XoNoX
Aktualności
W ramach PP MKS Świt zagra na wyjeździe z Koroną Ostrołęka, która gra w IV lidze 2018/2019, grupa: mazowiecka (północ). Obecnie zajmuje 9 miejsce na 16 drużyn. Dorobek to 27 punktów, 7 wygranych, 6 remisów i 7 przegranych.

środa 24 kwietnia 2019 o godz. 17:00, ul. Witosa 1, 07-401 Ostrołęka
OTS Korona Ostrołęka - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki



Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN 1/4 finału - 24 kwietnia
(Losowanie - 15 kwietnia 2019 - siedziba MZPN)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Legia II Warszawa 24 kwietnia, 17:00
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 24 kwietnia, 17:00
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa 24 kwietnia, 17:00

Amur Wilga - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:2

2019-04-13; XoNoX
Aktualności

sobota 13 kwietnia 2019 godz. 16:00, ul. Szpaka 1, 08-470 Wilga
LKS Amur Wilga - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:2
0:1 Michał Drewnowski 9'
0:2 Mikołaj Napora 20'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Mazur Radzymin 10 kwietnia, 17:30
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 4-1 Legionovia II Legionowo 13 kwietnia, 11:00
AP Marcovia Marki 1-0 Burza Pilawa 13 kwietnia, 14:30
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Bug Wyszków 14 kwietnia, 14:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia poprzedniego meczu na tym samym boisku
Dąb Wieliszew 3-1 Promnik Łaskarzew 13 kwietnia, 11:00
Unia Warszawa 3-2 Mazur II Karczew 12 kwietnia, 20:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 3-0 Victoria II Sulejówek 13 kwietnia, 11:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #lks #amur #wilga

Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (0:2)

2019-04-13; XoNoX
Aktualności

sobota 13 kwietnia 2019 godz. 16:00, ul. Żeromskiego 36, 14-300 Morąg
MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (0:2)
0:1 Rafał Maciejewski 6'
0:2 Piotr Basiuk 28'
Sebastian Cuch (Świt) 48'
1:2 Rafał Kruczkowski 60'
1:3 Konrad Rudnicki 78'
2:3 Rafał Śledź 90+2'


MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (0:2)
skrót meczu i bramki



MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (0:2)
konferencja po meczu


Huragan: Lawrenc - Paliwoda (64, Boczko), Maciążek, Biedrzycki, Stankiewicz (81, Śledź ) - Kruczkowski , Grzybowski (35, Bartkowski), Łysiak, Mroczkowski (35, Bogdański) - Galik, Augusto

Świt: Prus - Cuch , Kamiński, Drwęcki, Ostrowski, Tlaga, Basiuk , Wiśniewski, Michalik, Maciejewski , Rudnicki

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Legionovia Legionowo 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 kwietnia, 16:00
Marcin Burkhardt 45, Patryk Koziara 80 (k), Piotr Krawczyk 88, Daniel Choroś 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Broń Radom 13 kwietnia, 16:00
Michał Miller 16 - Wojciech Kupiec 78
Unia Skierniewice 2-1 Polonia Warszawa 13 kwietnia, 16:00
Damian Warchoł 43, Tomasz Kolus 88 - Krystian Pieczara 2
Ursus Warszawa 1-1 Pelikan Łowicz 13 kwietnia, 16:00
Paweł Wolski 40 - Damian Szczepański 45
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Olimpia Zambrów 13 kwietnia, 16:00 (229)
Kamil Kubiak 10, Bartosz Snopczyński 80 - Kamil Jackiewicz 37, Mateusz Ostaszewski 60
Legia II Warszawa 2-0 Sokół Ostróda 14 kwietnia, 12:00
Mateusz Praszelik 52, Maciej Rosołek 77
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 1-2 Znicz Biała Piska 13 kwietnia, 19:00
Rafał Parobczyk 31 - Patryk Gondek 39, Karol Kosiński 45
Mazur Ełk 0-0 ŁKS 1926 Łomża 13 kwietnia, 15:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #kaczkan #huragan #morąg

sobota 13 kwietnia 2019 godz. 16:00
Amur Wilga - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

2019-04-12; XoNoX
Aktualności
Ostatni w LO Amur Wilga podejmie zajmujący 3. miejsce MKS Świt II. Po tym meczu jest szansa na awans na 2. miejsce, gdyż Mazur Radzymin zremisował swój mecz wyjazdowy 1:1 z Agape Białołeka Warszawa.

sobota 13 kwietnia 2019 godz. 16:00, ul. Szpaka 1, 08-470 Wilga
LKS Amur Wilga - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Mazur Radzymin 10 kwietnia, 17:30
Olimpia Warszawa - Legionovia II Legionowo 13 kwietnia, 11:00
AP Marcovia Marki - Burza Pilawa 13 kwietnia, 14:30
Escola Varsovia Warszawa - Bug Wyszków 14 kwietnia, 14:00
Dąb Wieliszew - Promnik Łaskarzew 13 kwietnia, 11:00
Unia Warszawa - Mazur II Karczew 12 kwietnia, 20:00
Sokół Serock - Victoria II Sulejówek 13 kwietnia, 11:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #lks #amur #wilga

sobota 13 kwietnia 2019 godz. 16:00
Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-04-12; XoNoX
Aktualności
Zajmujący 12. miejsce Huragan Morąg (26 pkt) podejmie z 14. miejsca Świt Nowy Dwór Mazowiecki (23 pkt). Obie drużyny będą musiały powalczyć o możliwość oddalenia się od miejsc spadkowych, od których dzieli je jedynie 4-7 punktów.

sobota 13 kwietnia 2019 godz. 16:00, ul. Żeromskiego 36, 14-300 Morąg
MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Legionovia Legionowo - Ruch Wysokie Mazowieckie 14 kwietnia, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 13 kwietnia, 16:00
Unia Skierniewice - Polonia Warszawa 13 kwietnia, 16:00
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 13 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów 13 kwietnia, 16:00
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda 14 kwietnia, 12:00
Victoria Sulejówek - Znicz Biała Piska 13 kwietnia, 19:00
Mazur Ełk - ŁKS 1926 Łomża 13 kwietnia, 15:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #kaczkan #huragan #morąg

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)

2019-04-07; XoNoX
Aktualności

niedziela 7 kwietnia 2019, godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
0:1 Piotr Krawczyk 49'
0:2 Kamil Wolski 84'


MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
relacja sportowa w TVP Warszawa


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Legionovia Legionowo 7 kwietnia, 17:00
Piotr Krawczyk 49, Kamil Wolski 84
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Huragan Morąg 6 kwietnia, 16:00
João Criciúma 52, 81, Rafał Maciążek 71
Znicz Biała Piska 0-2 Mazur Ełk 6 kwietnia, 16:00
Rafał Kalinowski 51, Maciej Famulak 69
Sokół Ostróda 3-1 Victoria Sulejówek 6 kwietnia, 18:00
Marcin Kajca 40 (k), Robert Hirsz 50, 57 - Rafał Parobczyk 63
Olimpia Zambrów 2-2 Legia II Warszawa 6 kwietnia, 16:00
Kamil Zalewski 10, 11 - Maciej Rosołek 18, Piotr Cichocki 57
Pelikan Łowicz 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 kwietnia, 11:15
Michał Wrzesiński 70, Damian Szczepański 75 - Rafał Nowak 22, Mateusz Bąkowicz 66
Polonia Warszawa 0-2 Ursus Warszawa 6 kwietnia, 19:00
Arkadiusz Ciach 18, Grzegorz Skowroński 85
Broń Radom 3-1 Unia Skierniewice 7 kwietnia, 12:00
Kamil Czarnecki 3, 56, Patryk Czarnota 12 (k) - Damian Warchoł 75
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 kwietnia, 16:00
Arkadiusz Gajewski 66 - Michał Miller 51, Tomasz Bogołębski 90

Tak grali, że nie wygrali...
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Warszawa 0:1 (0:0)

2019-04-06; XoNoX
Aktualności

sobota 6 kwietnia 2019, godz. 14:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - WRKS Olimpia Warszawa 0:1 (0:0)
0:1 Hubert Sobotka 58'


tv.nsk.pl 2019-04-06 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - WRKS Olimpia Warszawa 0:1 (0:0)
rzut wolny dla Świt II, interweniuje bramkarz gości



tv.nsk.pl 2019-04-06 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - WRKS Olimpia Warszawa 0:1 (0:0)
skrót meczu i bramka


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Amur Wilga 1-4 Mazur Radzymin 7 kwietnia, 16:00
Victoria II Sulejówek 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 7 kwietnia, 12:00
Mazur II Karczew 2-0 Sokół Serock 7 kwietnia, 16:30
Promnik Łaskarzew 0-2 Unia Warszawa 7 kwietnia, 15:00
Bug Wyszków - Dąb Wieliszew 7 kwietnia, 19:00
Burza Pilawa 0-3 Escola Varsovia Warszawa 7 kwietnia, 15:00
Legionovia II Legionowo 0-2 AP Marcovia Marki 7 kwietnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Olimpia Warszawa 6 kwietnia, 14:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #wrks #olimpia

I liga Junior Młodszy, U-16:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Varsovia II Warszawa 2:2

2019-04-06; XoNoX
Aktualności
I liga Junior Młodszy, U-16:
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Varsovia II Warszawa 2:2




I liga Junior Młodszy, U-16:
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Varsovia II Warszawa 2:2

Derby! niedziela 7 kwietnia 2019 godz. 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo

2019-04-03; XoNoX
Aktualności
niedziela 7 kwietnia 2019, godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia Legionowo

Pierwsza drużyna MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki po ostatniej minimalnej wygranej 1:0 z ŁKS 1926 Łomża, ponownie zagra u siebie. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna zajmująca 4. miejsce w III lidze gr. I, czyli KS Legionovia Legionowo. Obie ekipy dzieli różnica 14 punktów w tabeli. Biało-zieloni mają 11 przegranych, sąsiedzi 11 wygranych. W rundzie jesiennej nowodworska drużyna przegrała 0:1 (0:0) w Legionowie, tracąc bramkę w 90. minucie meczu po strzale Eryka Więdłocha. Jak będzie tym razem?
Świt potrzebuje za wszelką cenę punktów, aby odskoczyć od drużyn zajmujących miejsca zagrożone spadkiem z ligi. Legionovia jeżeli myśli o awansie, nie może pozwolić sobie, aby stracić punkty z drużyną, która jest obecnie na 12. miejscu.
Rundę wiosenną przeciwnicy zaczęli od przegranej 0:1 z Unią Skierniewce (D), wygranej 4:1 z ŁKS 1926 Łomża (W) i remisie 2:2 z Sokołem Aleksandrów Łódzki (D).
Natomiast nowodworscy piłkarze zaczęli od dwóch przegranych, 0:1 z Sokołem Ostróda (D) i 1:2 ze Zniczem Biała Piska (W) oraz wygranego 1:0 meczu z ŁKS 1926 Łomża (D).

Jak widać przeciwnicy z Legionowa optycznie mają przewagę. Miejmy nadzieję, że mecz będzie ciekawy dla oka i kibice będą mogli cieszyć się ze zdobytych bramek.

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #ks #legionovia #legionowo

sobota 6 kwietnia 2019 godz. 14:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Warszawa

2019-04-03; XoNoX
Aktualności


W 19. kolejce Ligi Okręgowej gr. Warszawa I zmierzy się lider MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki z wiceliderem WRKS Olimpia Warszawa. Zapraszamy!

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #wrks #olimpia

Po błędzie gości nie wywołali u kibiców złości...
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)

2019-03-31; XoNoX
Aktualności
niedziela 31 marca 2019, godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
1:0 Marcin Kozłowski 62 (k)


tv.nsk.pl 2019-03-31 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
Marcin Kozłowski z rzutu karnego na 1:0 w 62. minucie



tv.nsk.pl 2019-03-31 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
podziękowania zawodnicy vs kibice



tv.nsk.pl 2019-03-31 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
radość piłkarzy Świt


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 20 - 30-31 marca

Legionovia Legionowo 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 marca, 15:30
Konrad Zaklika 18, Kacper Będzieszak 79 - Dominik Głowiński 13, Artur Gieraga 46
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Aleksander Ślęzak
Unia Skierniewice 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 marca, 15:00
Michał Grochowski 54, Jakub Tecław 90
Ursus Warszawa 3-1 Broń Radom 30 marca, 15:00
Paweł Wolski 9, Patryk Kamiński 48 (k), Arkadiusz Ciach 90 (k) - Patryk Czarnota 32 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Polonia Warszawa 31 marca, 11:00 (907)
Artur Amroziński 62, Bartosz Snopczyński 83
Legia II Warszawa 0-0 Pelikan Łowicz 31 marca, 12:00
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 0-3 Olimpia Zambrów 29 marca, 19:00 (400)
Kamil Zalewski 17, 56, Łukasz Gryko 90
Mazur Ełk 1-1 Sokół Ostróda 30 marca, 14:00
Hubert Molski 76 (k) - Robert Hirsz 7
Huragan Morąg 1-2 Znicz Biała Piska 30 marca, 15:00
João Criciúma 32 - Paweł Adamiec 53, Karol Kosiński 60
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 ŁKS 1926 Łomża 31 marca, 17:00
Marcin Kozłowski 62 (k)

Marki nie dały strzelić sobie bramki...
AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

2019-03-30; XoNoX
Aktualności
sobota, 30 marca 2019, godz. 14:30, ul. Wspólna 12, Marki
AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:0


tv.nsk.pl 2019-03-30 AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
zawodnik Marcovii sam na sam z bramkarzem Świt II


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 18 - 30-31 marca

Agape Białołęka (Warszawa) 1-0 Amur Wilga 30 marca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 30 marca, 11:00
AP Marcovia Marki 0-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 marca, 14:30
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Legionovia II Legionowo 31 marca, 14:00
Dąb Wieliszew 1-1 Burza Pilawa 30 marca, 11:00
Unia Warszawa 4-0 Bug Wyszków 30 marca, 15:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 4-2 Promnik Łaskarzew 30 marca, 16:00
Victoria II Sulejówek - Mazur II Karczew 3 kwietnia, 20:00

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża

2019-03-28; XoNoX
Aktualności
Następnego dnia, w niedzielę 31 marca 2019 o godz. 17:00, zagra pierwsza drużyna MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki, która zajmuje obecnie 13. miejsce w III lidze gr. I z 20. punktami. Przeciwnikiem będzie ostatni ŁKS 1926 Łomża (18) z 6. punktami. Nowodworscy zawodnicy po dwóch przegranych meczach, 0:1 (D) z Sokół Ostróda i 1:2 (W) ze MLKS Znicz Biała Piska, muszą już tylko wygrywać. Wynik inny niż pewna wygrana biało-zielonych i dopisanie 3. punktów, będzie zaprzeczeniem tego co przed rundą wiosenną zapowiadano kibicom...

11:00 WRKS Olimpia Warszawa - RKS Mazur Radzymin
14:30 AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

2019-03-28; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2019-03-30 AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
transmisja na żywo


W najbliższy weekend, sobota 30 marca 2019 o godz. 14:30, MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (1) zagra na wyjeździe AP Marcovia Marki (8).


tv.nsk.pl 2019-03-30 WRKS Olimpia Warszawa - RKS Mazur Radzymin
transmisja na żywo


W tym samym dniu o godz. 11:00 zagra zajmująca 3. miejsce WRKS Olimpia Warszawa (3) z wiceliderem Radzymiński Klub Sportowy Mazur (2).

Postaramy się być na obu spotkaniach i coś na żywo zaprezentować ;)

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #ap #marcovia #marki

Świt II Nowy Dwór Maz. - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)

2019-03-24; XoNoX
Aktualności

niedziela, 24 marca 2019, godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
1:0 Sebastian Cuch 41'
2:0 Rafał Maciejewski 64'
3:0 Marcin Kozłowski 68'
4:0 Kamil Waśniowski 78'
4:1 Tomasz Aleksiejuk 82'

Rezerwy MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki zaczynają rundę wiosenną tak samo jak goniący Radzymiński Klub Sportowy Mazur, czyli wygraną 4:1 (1:0) z Escola Varsovia Warszawa.

Świt II: Antoniuk K, Ciesielski A, Cuch S , Kozłowski M , Maciejewski R , Pietroń M, Piwowarek K, Śledziewski R, Szulkowski J, Truskolaski S , Waśniowski K
Grali również: Majchrzak S, Nowakowski J, Puchacz P, Sawicki M, Świderski M, Trojnacki B

Escola: Andrzejewski T, Bąk J, Bałas K, Cieślak M, Grodzicki B, Mazur M, Michalik B, Sobierajski A , Szynke K, Wrzeszcz P, Yatsenko O
Grali również: Aleksiejuk T , Jończyk E, Karkowski F, Leszczyński M, Pachelski R, Paturaj M, Szydłowski J


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Sebastian Cuch w 41' na 1:0


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Rafał Maciejewski 64' na 2:0


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Marcin Kozłowski 68' na 3:0


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Kamil Waśniowski 78' na 4:0


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Tomasz Aleksiejuk 82' na 4:1


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 17 - 23-24 marca

Mazur II Karczew 2-3 Agape Białołęka (Warszawa) 24 marca, 16:00
Promnik Łaskarzew 3-2 Victoria II Sulejówek 24 marca, 15:00
Bug Wyszków 3-1 Sokół Serock 24 marca, 16:00
Burza Pilawa 1-2 Unia Warszawa 24 marca, 14:00
Legionovia II Legionowo 2-1 Dąb Wieliszew 24 marca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Escola Varsovia Warszawa 24 marca, 12:30
Mazur Radzymin 4-1 AP Marcovia Marki 23 marca, 15:00
Amur Wilga 0-4 Olimpia Warszawa 24 marca, 15:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #escola #varsovia

Coś piskło...
Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1

2019-03-23; XoNoX
Aktualności
sobota, 23 marca 2019, godz. 15:00, ul. Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
MLKS Znicz Biała Piska - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
0:1 Hubert Michalik 20'
1:1 Paweł Adamiec 57' (k)
2:1 Paweł Kossyk 75'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 19 - 23-24 marca

ŁKS 1926 Łomża 1-4 Legionovia Legionowo 23 marca, 15:00
Daniel Kacprzyk 23 (k) - Piotr Krawczyk 3, 41, Filip Kowalczyk 69, Karol Podliński 90
Znicz Biała Piska 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 marca, 15:00
Paweł Adamiec 57 (k), Paweł Kossyk 75 - Hubert Michalik ?
Sokół Ostróda 3-2 Huragan Morąg 23 marca, 18:00
Marcin Kajca 1, 2, Robert Hirsz 23 - Rafał Kruczkowski 63, Piotr Łysiak 86
Olimpia Zambrów 4-2 Mazur Ełk 23 marca, 15:00
Kamil Zalewski 5, Kamil Jackiewicz 15, Mateusz Ostaszewski 22, Adam Radecki 72 - Maciej Radaszkiewicz 71, Bartosz Gołaszewski 90
Pelikan Łowicz 0-1 Victoria Sulejówek 24 marca, 11:15
Wojciech Wocial 71
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 3 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Broń Radom 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 marca, 12:00
Wojciech Gorczyca 4, Przemysław Śliwiński 6, 38 - Kamil Szymczak 45
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Ursus Warszawa 24 marca, 16:00
Paweł Brokowski 73 (k) - Paweł Wolski 37
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Unia Skierniewice 23 marca, 15:00
Damian Warchoł 26, Konrad Niedzielski 72, Patryk Bojańczyk 82

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa

2019-03-22; XoNoX
Aktualności
niedziela, 24 marca 2019, godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 17 - 23-24 marca

Mazur II Karczew - Agape Białołęka (Warszawa) 24 marca, 16:00
Promnik Łaskarzew - Victoria II Sulejówek 24 marca, 15:00
Bug Wyszków - Sokół Serock 24 marca, 16:00
Burza Pilawa - Unia Warszawa 24 marca, 14:00
Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew 24 marca, 11:00
Mazur Radzymin - AP Marcovia Marki 23 marca, 15:00
Amur Wilga - Olimpia Warszawa 24 marca, 15:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #escola #varsovia #znicz #biała #piska

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-03-22; XoNoX
Aktualności
sobota, 23 marca 2019, godz. 15:00, ul. Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
MLKS Znicz Biała Piska - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 19 - 23-24 marca

ŁKS 1926 Łomża - Legionovia Legionowo 23 marca, 15:00
Sokół Ostróda - Huragan Morąg 23 marca, 18:00
Olimpia Zambrów - Mazur Ełk 23 marca, 15:00
Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 24 marca, 11:15
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 3 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 marca, 12:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 24 marca, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice 23 marca, 15:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #escola #varsovia #znicz #biała #piska

The Falcon has landed... - Sokół wylądował...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1 (0:1)

2019-03-17; XoNoX
Aktualności

niedziela 17 marca 2019, godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
0:1 Marcin Kajca 13'

Świt: Prus - Kamiński, Pomorski, Drwęcki, Broniszewski (77, Szulkowski), Rudnicki, Kozłowski, Pietroń , Napora (46, Śledziewski), Wiśniewski , Maciejewski (64, Basiuk)

Sokół: Bąbel - Paczkowski, Kajca , Lisiecki (64, Panek), Łyszyk (65, Wasiak), Tomkiewicz, Stryjewski, Siedlik (46, Dampc), Maternik , Wojciechowski, Otręba


2019-03-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
fragmenty



2019-03-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
skrót


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 18 - 16-17 marca

Legionovia Legionowo 0-1 Unia Skierniewice 16 marca, 15:00
Michał Czaplarski 60
Ursus Warszawa 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 marca, 14:00
Filip Dziełak 16 - Paweł Kaczmarek 52
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 marca, 11:00 (700)
Kamil Szymczak 51 (k), Kamil Lewiński 63
Legia II Warszawa 0-0 Broń Radom 17 marca, 12:00
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-2 Polonia Warszawa 16 marca, 17:00
Wojciech Wocial 53, Mateusz Grudziński 61 - Krystian Pieczara 87, 88
Mazur Ełk 1-2 Pelikan Łowicz 16 marca, 13:00
Mariusz Łapiński 56 (k) - Damian Szczepański 27, Grzegorz Wawrzyński 63
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Wlazłowski / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Mariusz Łapiński
Huragan Morąg 2-2 Olimpia Zambrów 16 marca, 14:00
Igor Biedrzycki 38, Rafał Kruczkowski 53 - Kamil Zalewski 34, Patryk Koncewicz 42
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 17 marca, 17:00
Marcin Kajca 13
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Znicz Biała Piska 16 marca, 14:00
Michał Kossyk 2, Paweł Adamiec 44, Karol Kosiński 64

Drużynę MKS Świt w przerwie zimowej opuściło 4 zawodników

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Napastnik Krystian Pałczyński do Omega Kleszczów,
Pomocnik Konrad Perzyna do KS Raszyn,
Pomocnik Michał Steć do Olimpia Zambrów,
Pomocnik Dominik Witkowski do MKS Przasnysz.

Jan Szulkowski – kolejny nowy napastnik w Świcie

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Jan Szulkowski to 18-letni napastnik, wychowanek Wichru Kobyłka.

Mikołaj Napora - nowy napastnik w Świcie

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Mikołaj Napora z Błękitnych Stargard został nowym zawodnikiem trzecioligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

21-letni napastnik w obecnym sezonie rozegrał cztery mecze w II lidze.

Świt z dorobkiem 20 punktów zajmuje 13. miejsce w grupie pierwszej III ligi.

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 następna >>


 Świt I
 III liga 2018/2019
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski,
od 29 stycznia 2019)
(były tr. Rafał Kleniewski
od 6.I.2017 do 31.XII.2018)


   Tabela / Wyniki


 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2018/2019
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski)

   Świt II na Facebook

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.