Środa, 16 sierpnia 2017 r.   Imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch - Dzisiaj obchodzi urodziny Tomasz Reginis 16-08-1974 - Życzymy Wszystkiego Najlepszego!!!
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM
www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
 Świt I
 III liga 2016/2017
 grupa I
(tr. Rafał Kleniewski)
   Tabela / Wyniki
 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2016/2017
 grupa: Warszawa I
(tr. Fabian Kotarski)
   Tabela / Wyniki
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1207819

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 54.81.166.154
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
Klasa A 2009/2010, grupa: Warszawa I
[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2009/2010, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 22 57 19 0 3 73-24 11 0 0 38-7 8 0 3 35-17
2.  Mazur Radzymin 22 50 16 2 4 70-25 8 1 2 33-11 8 1 2 37-14
3.  Bóbr Tłuszcz 22 47 14 5 3 61-18 8 3 0 33-5 6 2 3 28-13
4.  KS Wesoła (Warszawa) 22 46 14 4 4 67-29 8 2 1 31-15 6 2 3 36-14
5.  Mewa Krubin 22 35 11 2 9 44-48 7 1 3 24-23 4 1 6 20-25
6.  Rządza Załubice 22 30 9 3 10 41-45 5 2 4 23-23 4 1 6 18-22
7.  Korona Jadów 22 28 9 1 12 33-62 5 0 6 17-34 4 1 6 16-28
8.  Grom Lipowo 22 26 8 2 12 40-52 5 0 6 20-19 3 2 6 20-33
9.  Wkra Pomiechówek 22 25 7 4 11 41-49 5 3 3 28-17 2 1 8 13-32
10.  WKS Rząśnik 22 22 7 1 14 32-48 5 0 6 22-23 2 1 8 10-25
11.  Wisła Jabłonna 22 13 4 1 17 24-77 3 0 8 18-37 1 1 9 6-40
12.  Błyskawica Warszawa 22 4 1 1 20 10-59 0 1 10 3-32 1 0 10 7-27
Huragan II Wołomin wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Wicher II Kobyłka i Błyskawica Warszawa wycofały się po rundzie jesiennej. Wyniku Wichru II zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki    3-1 1-0 4-2 3-2 3-1 4-0 5-0 4-1 2-0 6-0 3-0 
 2 Mazur Radzymin2-4     1-1 2-1 5-2 3-2 5-0 3-0 5-0 0-1 4-0 3-0* 
 3 Bóbr Tłuszcz3-1 1-1     0-0 2-0 2-1 5-0 8-0 1-1 3-1 5-0 3-0* 
 4 KS Wesoła (Warszawa)2-4 3-0 3-2     3-0 3-3 3-0 5-5 4-1 3-0* 1-0 1-0 
 5 Mewa Krubin3-2 1-2 2-2 1-10     2-3 3-1 1-0 2-0 1-0 5-1 3-2 
 6 Rządza Załubice2-3 2-4 3-1 0-6 4-2     2-1 1-1 0-2 5-1 1-1 3-1 
 7 Korona Jadów0-3 0-11 1-4 1-0 1-5 1-0     1-5 5-0 3-2 4-1 0-3 
 8 Grom Lipowo0-3 0-1 0-3 1-4 1-2 3-1 1-3     3-2 3-0 5-0 3-0* 
 9 Wkra Pomiechówek2-4 1-2 0-2 2-2 1-1 5-2 2-2 3-1     3-1 6-0 3-0* 
 10 WKS Rząśnik3-2 0-2 1-7 2-5 0-1 0-1 2-3 5-1 3-1     3-0 3-0* 
 11 Wisła Jabłonna0-6 1-7 1-3 1-3 5-2 0-1 1-3 1-4 5-4 1-3     2-1 
 12 Błyskawica Warszawa0-3* 2-6 0-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3 0-1 1-1 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Błyskawica Warszawa 0-1 Wkra Pomiechówek 23 sierpnia, 17:00
na stadionie OSiR Targówek
WKS Rząśnik 3-0 Wisła Jabłonna 23 sierpnia, 12:00
Mewa Krubin - Wicher II Kobyłka 23 sierpnia, 12:00
było 3-0, anulowany
Bóbr Tłuszcz 0-0 KS Wesoła (Warszawa) 23 sierpnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Grom Lipowo 23 sierpnia, 11:00
Mazur Radzymin 5-0 Korona Jadów 22 sierpnia, 11:00
Rządza Załubice - Huragan II Wołomin 22 sierpnia, 16:00
było 6-0, anulowany

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Wkra Pomiechówek - Huragan II Wołomin 29 sierpnia, 11:00
goście nie dojechali
Korona Jadów 1-0 Rządza Załubice 30 sierpnia, 13:00
Grom Lipowo 0-1 Mazur Radzymin 30 sierpnia, 14:30
KS Wesoła (Warszawa) 2-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Wicher II Kobyłka - Bóbr Tłuszcz
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Wisła Jabłonna 5-2 Mewa Krubin 30 sierpnia, 17:00
Błyskawica Warszawa 1-1 WKS Rząśnik 30 sierpnia, 17:00
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Korona Jadów.
 
WKS Rząśnik 3-1 Wkra Pomiechówek 6 września, 12:00
Mewa Krubin 3-2 Błyskawica Warszawa 6 września, 14:00
Bóbr Tłuszcz 5-0 Wisła Jabłonna 5 września, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Wicher II Kobyłka 5 września, 16:00
było 0-0, anulowany
Mazur Radzymin 2-1 KS Wesoła (Warszawa) 5 września, 11:00
Rządza Załubice 1-1 Grom Lipowo 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 9 września

Pauza: Grom Lipowo.
 
Wkra Pomiechówek 2-2 Korona Jadów 9 września, 17:30
KS Wesoła (Warszawa) 3-3 Rządza Załubice 9 września, 16:30
Wicher II Kobyłka - Mazur Radzymin 9 września, 17:00
było 0-1, anulowany
Wisła Jabłonna 0-6 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9 września, 17:00
Błyskawica Warszawa 0-3 Bóbr Tłuszcz 8 września, 17:00
na stadionie Junaka
WKS Rząśnik 0-1 Mewa Krubin 9 września, 16:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: KS Wesoła (Warszawa).
 
Mewa Krubin 2-0 Wkra Pomiechówek 13 września, 12:00
Bóbr Tłuszcz 3-1 WKS Rząśnik 12 września, 16:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Błyskawica Warszawa 13 września, 14:00
Mazur Radzymin 4-0 Wisła Jabłonna 12 września, 11:00
Rządza Załubice - Wicher II Kobyłka 12 września, 14:00
było 3-2, anulowany
Korona Jadów 1-5 Grom Lipowo 13 września, 13:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Wkra Pomiechówek 3-1 Grom Lipowo 19 września, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Korona Jadów 19 września, 16:00
Wisła Jabłonna 0-1 Rządza Załubice 20 września, 16:00
Błyskawica Warszawa 2-6 Mazur Radzymin 19 września, 18:30
WKS Rząśnik 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 20 września, 12:00
Mewa Krubin 2-2 Bóbr Tłuszcz 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: Wisła Jabłonna.
 
Bóbr Tłuszcz 1-1 Wkra Pomiechówek 27 września, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Mewa Krubin 27 września, 11:00
Mazur Radzymin 0-1 WKS Rząśnik 26 września, 11:00
Rządza Załubice 3-1 Błyskawica Warszawa 26 września, 15:00
Korona Jadów - Wicher II Kobyłka 27 września, 13:00
było 2-1, anulowany
Grom Lipowo 1-4 KS Wesoła (Warszawa) 26 września, 16:30
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: Błyskawica Warszawa.
 
Wkra Pomiechówek 2-2 KS Wesoła (Warszawa) 3 października, 11:00
Wicher II Kobyłka - Grom Lipowo 3 października, 15:00
było 2-3, anulowany
Wisła Jabłonna 1-3 Korona Jadów 4 października, 15:30
WKS Rząśnik 0-1 Rządza Załubice 4 października, 12:00
Mewa Krubin 1-2 Mazur Radzymin 4 października, 11:00
Bóbr Tłuszcz 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: WKS Rząśnik.
 
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Wkra Pomiechówek 11 października, 14:00
Mazur Radzymin 1-1 Bóbr Tłuszcz 10 października, 11:00
Rządza Załubice 4-2 Mewa Krubin 11 października, 14:00
Korona Jadów 0-3 Błyskawica Warszawa 11 października, 13:00
Grom Lipowo 5-0 Wisła Jabłonna 11 października, 12:30
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
KS Wesoła (Warszawa) - Wicher II Kobyłka 10 października, 15:00
było 2-2, anulowany

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: Mewa Krubin.
 
Wkra Pomiechówek - Wicher II Kobyłka 17 października, 11:00
było 1-2, anulowany
Wisła Jabłonna 1-3 KS Wesoła (Warszawa) 18 października, 15:00
Błyskawica Warszawa 0-3 Grom Lipowo 18 października, 17:30
na stadionie OSiR Targówek
WKS Rząśnik 2-3 Korona Jadów 18 października, 12:00
Bóbr Tłuszcz 2-1 Rządza Załubice 17 października, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Mazur Radzymin 18 października, 11:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: Bóbr Tłuszcz.
 
Mazur Radzymin 5-0 Wkra Pomiechówek 24 października, 11:00
Rządza Załubice 2-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 24 października, 14:30
Korona Jadów 1-5 Mewa Krubin 25 października, 13:00
Grom Lipowo 3-0 WKS Rząśnik 24 października, 14:30
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
KS Wesoła (Warszawa) 1-0 Błyskawica Warszawa 24 października, 14:00
Wicher II Kobyłka - Wisła Jabłonna 25 października, 12:00
było 5-1, anulowany

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki.
 
Wkra Pomiechówek 6-0 Wisła Jabłonna 7 listopada, 11:00
Błyskawica Warszawa - Wicher II Kobyłka 8 listopada, 17:30
na stadionie OSiR Targówek, było 2-8, anulowany
WKS Rząśnik 2-5 KS Wesoła (Warszawa) 8 listopada, 12:00
Mewa Krubin 1-0 Grom Lipowo 8 listopada, 10:00
Bóbr Tłuszcz 5-0 Korona Jadów 7 listopada, 13:00
Mazur Radzymin 3-2 Rządza Załubice 7 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: Mazur Radzymin.
 
Rządza Załubice 0-2 Wkra Pomiechówek 15 listopada, 12:00
Korona Jadów 0-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 listopada, 13:00
Grom Lipowo 0-3 Bóbr Tłuszcz 14 listopada, 13:00
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Mewa Krubin 14 listopada, 13:00
Wicher II Kobyłka - WKS Rząśnik 15 listopada, 12:00
było 0-0, anulowany
Wisła Jabłonna 2-1 Błyskawica Warszawa 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Pauza: Rządza Załubice, Mewa Krubin.
 
Wkra Pomiechówek 3-0 Błyskawica Warszawa
(wo)
Wisła Jabłonna 1-3 WKS Rząśnik 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Wesoła (Warszawa) 3-2 Bóbr Tłuszcz 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Lipowo 0-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 21 kwietnia, 20:30
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Jadów 0-11 Mazur Radzymin 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 15 - 27-28 marca

Pauza: Bóbr Tłuszcz, Wkra Pomiechówek.
 
Rządza Załubice 2-1 Korona Jadów 27 marca, 15:00
w Radzyminie
Mazur Radzymin 3-0 Grom Lipowo 27 marca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-2 KS Wesoła (Warszawa) 28 marca, 11:00
Mewa Krubin 5-1 Wisła Jabłonna 28 marca, 18:30
w Nowym Dworze Mazowieckim
WKS Rząśnik 3-0 Błyskawica Warszawa
(wo)

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Pauza: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, Korona Jadów.
 
Wkra Pomiechówek 3-1 WKS Rząśnik 2 kwietnia, 16:00
Błyskawica Warszawa 0-3 Mewa Krubin
(wo)
Wisła Jabłonna 1-3 Bóbr Tłuszcz 2 kwietnia, 16:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Mazur Radzymin 3 kwietnia, 11:00
Grom Lipowo 3-1 Rządza Załubice 2 kwietnia, 20:00
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 17 - 19 maja

Pauza: Mazur Radzymin, Grom Lipowo.
 
Korona Jadów 5-0 Wkra Pomiechówek 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rządza Załubice 0-6 KS Wesoła (Warszawa) 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Wisła Jabłonna 27 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany
Bóbr Tłuszcz 3-0 Błyskawica Warszawa
(wo)
Mewa Krubin 1-0 WKS Rząśnik 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 2 czerwca

Pauza: KS Wesoła (Warszawa), Rządza Załubice.
 
Wkra Pomiechówek 1-1 Mewa Krubin 2 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
WKS Rząśnik 1-7 Bóbr Tłuszcz 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błyskawica Warszawa 0-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
(wo)
Wisła Jabłonna 1-7 Mazur Radzymin 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Lipowo 1-3 Korona Jadów 2 czerwca, 17:30
w Warszawie; na stadionie KS Falenica / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Grom Lipowo 3-2 Wkra Pomiechówek 24 kwietnia, 18:30
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
Korona Jadów 1-0 KS Wesoła (Warszawa) 25 kwietnia, 14:00
Rządza Załubice 1-1 Wisła Jabłonna 24 kwietnia, 13:00
Mazur Radzymin 3-0 Błyskawica Warszawa
(wo)
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 WKS Rząśnik 25 kwietnia, 11:00
Bóbr Tłuszcz 2-0 Mewa Krubin 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1-3 maja

Pauza: Korona Jadów, Wisła Jabłonna.
 
Wkra Pomiechówek 0-2 Bóbr Tłuszcz 1 maja, 11:00
Mewa Krubin 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 maja, 10:00
WKS Rząśnik 0-2 Mazur Radzymin 1 maja, 11:00
Błyskawica Warszawa 0-3 Rządza Załubice
(wo)
KS Wesoła (Warszawa) 5-5 Grom Lipowo 1 maja, 17:00

Kolejka 21 - 8-9 maja

Pauza: Grom Lipowo, Błyskawica Warszawa.
 
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 Wkra Pomiechówek 8 maja, 14:30
Korona Jadów 4-1 Wisła Jabłonna 9 maja, 14:00
Rządza Załubice 5-1 WKS Rząśnik 9 maja, 14:00
Mazur Radzymin 5-2 Mewa Krubin 8 maja, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Bóbr Tłuszcz 9 maja, 10:30

Kolejka 22 - 15-16 maja

Pauza: KS Wesoła (Warszawa), WKS Rząśnik.
 
Wkra Pomiechówek 2-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 maja, 11:00
Bóbr Tłuszcz 1-1 Mazur Radzymin 15 maja, 11:00
Mewa Krubin 2-3 Rządza Załubice 16 maja, 14:00
Błyskawica Warszawa 0-3 Korona Jadów
(wo)
Wisła Jabłonna 1-4 Grom Lipowo 16 maja, 15:00

Kolejka 23 - 22-23 maja

Pauza: Mewa Krubin, Wkra Pomiechówek.
 
KS Wesoła (Warszawa) 1-0 Wisła Jabłonna 22 maja, 17:30
Grom Lipowo 3-0 Błyskawica Warszawa
(wo)
Korona Jadów 3-2 WKS Rząśnik 23 maja, 14:00
Rządza Załubice 3-1 Bóbr Tłuszcz 22 maja, 11:00
Mazur Radzymin 2-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 22 maja, 17:00

Kolejka 24 - 29-30 maja

Pauza: Bóbr Tłuszcz, Wisła Jabłonna.
 
Wkra Pomiechówek 1-2 Mazur Radzymin 29 maja, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Rządza Załubice 30 maja, 10:30
Mewa Krubin 3-1 Korona Jadów 30 maja, 12:00
WKS Rząśnik 5-1 Grom Lipowo 30 maja, 12:00
Błyskawica Warszawa 0-3 KS Wesoła (Warszawa)
(wo)

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Pauza: Błyskawica Warszawa, Świt II Nowy Dwór Mazowiecki.
 
Wisła Jabłonna 5-4 Wkra Pomiechówek 6 czerwca, 10:30
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 WKS Rząśnik 5 czerwca, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Grom Lipowo 1-2 Mewa Krubin 5 czerwca, 20:00
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
Korona Jadów 1-4 Bóbr Tłuszcz 6 czerwca, 14:00
Rządza Załubice 2-4 Mazur Radzymin 6 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Pauza: WKS Rząśnik, Mazur Radzymin.
 
Wkra Pomiechówek 5-2 Rządza Załubice 13 czerwca, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-0 Korona Jadów 13 czerwca, 15:00
Bóbr Tłuszcz 8-0 Grom Lipowo 13 czerwca, 15:00
Mewa Krubin 1-10 KS Wesoła (Warszawa) 13 czerwca, 15:00
Błyskawica Warszawa 0-3 Wisła Jabłonna
(wo)

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa II)

Klasa A 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa III)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa IV)

Klasa B 2009/2010 (Warszawa I)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa III)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas
 Świt '98 tr. Kotarski
 I liga wojewódzka
 A1 Junior Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '02 tr. Reginis
 I liga wojewódzka
 C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: III liga okręgowa
 D2 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 C2 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Kamiński
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '08 tr. Zaremba
 Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ... tr. Sazonowicz
 Wa-wa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Sazonowicz
 Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: VI liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2018 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.