Środa, 13 grudnia 2017 r.   Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM
www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
 Świt I
 III liga 2016/2017
 grupa I
(tr. Rafał Kleniewski)
   Tabela / Wyniki
 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2016/2017
 grupa: Warszawa I
(tr. Fabian Kotarski)
   Tabela / Wyniki
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1257219

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 54.92.194.75
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
II liga 2009/2010, grupa: wschodnia
[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga 2009/2010, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Nieciecza 34 72 22 6 6 56-21 14 2 1 36-8 8 4 5 20-13
2.  Kolejarz Stróże 34 61 17 10 7 53-35 8 7 2 27-16 9 3 5 26-19
3.  Resovia 34 60 16 12 6 51-25 12 4 1 37-11 4 8 5 14-14
4.  Okocimski KS Brzesko 34 59 17 8 9 46-42 10 7 0 26-9 7 1 9 20-33 2 6 2 0 0 6-1
5.  Start Otwock 34 59 17 8 9 44-33 8 4 5 24-18 9 4 4 20-15 2 0 0 0 2 1-6
6.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 58 17 7 10 57-46 12 3 2 32-12 5 4 8 25-34
7.  Ruch Wysokie Mazowieckie 34 56 15 11 8 53-36 10 5 2 30-14 5 6 6 23-22 2 6 2 0 0 3-0
8.  Wigry Suwałki 34 56 15 11 8 56-34 9 6 2 32-14 6 5 6 24-20 2 0 0 0 2 0-3
9.  Jeziorak Iława 34 51 13 12 9 37-27 6 7 4 17-13 7 5 5 20-14
10.  Pelikan Łowicz 34 45 12 9 13 39-36 8 5 4 27-13 4 4 9 12-23 2 4 1 1 0 3-1
11.  Olimpia Elbląg 34 45 14 3 17 45-53 9 1 7 29-23 5 2 10 16-30 2 1 0 1 1 1-3
12.  Stal Rzeszów 34 42 11 9 14 47-49 6 6 5 22-17 5 3 9 25-32
13.  OKS 1945 Olsztyn 34 39 10 9 15 36-45 5 6 6 18-20 5 3 9 18-25
14.  GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 34 38 10 8 16 43-50 6 3 8 25-23 4 5 8 18-27
15.  Concordia Piotrków Trybunalski 34 34 9 7 18 34-49 7 0 10 19-22 2 7 8 15-27 2 4 1 1 0 1-0
16.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 34 9 7 18 29-43 7 3 7 19-18 2 4 11 10-25 2 1 0 1 1 0-1
17.  Przebój Wolbrom 34 20 5 5 24 35-73 3 2 12 19-39 2 3 12 16-34
18.  Hetman Zamość 34 16 4 4 26 20-84 2 2 13 12-40 2 2 13 8-44
Hetman Zamość wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
W związku z wycofaniem po sezonie z rozgrywek spadkowicza z I ligi - Motoru Lublin w lidze utrzymał się OKS 1945 Olsztyn.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 LKS Nieciecza    1-0 1-0 3-0 0-0 1-0 4-1 2-0 1-1 3-0 0-1 2-0 6-1 2-1 2-1 5-2 1-0 2-0 
 2 Kolejarz Stróże2-1     0-0 1-2 2-2 4-3 0-0 1-1 0-1 0-0 0-0 2-0 3-1 3-1 2-1 2-0 2-2 3-1 
 3 Resovia1-0 1-0     3-0 2-0 1-1 1-3 3-2 3-1 2-0 5-1 3-1 0-0 1-1 0-0 2-0 4-1 5-0 
 4 Okocimski KS Brzesko1-1 0-0 3-1     3-0* 1-1 3-2 2-1 0-0 2-0 3-1 2-1 1-0 0-0 1-1 0-0 1-0 3-0* 
 5 Start Otwock0-2 1-1 0-0 1-3     1-0 2-1 3-4 1-2 2-0 0-0 3-1 2-1 2-0 2-1 0-0 3-0 1-2 
 6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-0 1-1 2-1 4-1 0-1     1-1 0-3 1-1 1-0 2-0 2-0 2-0 3-0 5-1 3-1 2-1 2-0 
 7 Ruch Wysokie Mazowieckie0-1 2-0 0-0 1-2 0-0 2-2     1-0 2-1 2-0 2-1 2-2 1-0 4-2 1-1 2-1 4-0 4-1 
 8 Wigry Suwałki0-0 3-2 0-0 0-1 3-1 3-0 0-2     1-0 1-1 3-0* 4-4 1-0 1-1 4-0 1-1 4-1 3-0* 
 9 Jeziorak Iława0-1 0-1 1-1 2-0 0-1 2-1 0-0 1-1     0-0 3-1 3-1 0-2 2-1 1-1 1-0 0-0 1-1 
 10 Pelikan Łowicz1-1 2-1 0-0 4-0 0-1 4-0 1-1 2-0 0-1     2-0 1-2 2-1 0-1 1-1 2-0 4-2 1-1 
 11 Olimpia Elbląg2-3 2-3 2-0 3-1 0-1 5-6 1-0 1-0 1-0 1-1     0-1 0-3* 1-3 3-0 2-0 1-0 4-1 
 12 Stal Rzeszów0-0 1-2 1-2 2-0 2-1 1-2 1-1 2-2 1-4 3-0 0-1     0-0 1-1 0-0 2-1 2-0 3-0* 
 13 OKS 1945 Olsztyn1-0 1-2 0-2 3-1 1-1 1-2 1-1 0-4 2-1 0-1 2-0 1-1     0-0 0-2 1-1 1-1 3-0* 
 14 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)1-2 0-1 2-2 0-2 1-2 3-1 4-1 0-0 0-0 2-1 1-2 2-0 3-4     1-0 0-1 2-4 3-0* 
 15 Concordia Piotrków Trybunalski1-0 0-2 1-2 1-0 1-4 2-1 1-2 1-2 0-1 1-2 2-0 1-2 1-2 1-2     1-0 1-0 3-0* 
 16 Sokół Aleksandrów Łódzki1-2 2-4 1-0 1-1 0-1 0-1 2-1 0-2 0-0 3-1 3-0* 0-3 1-0 0-1 0-0     2-1 3-0* 
 17 Przebój Wolbrom1-3 2-3 0-0 1-2 0-3 1-2 0-3 1-1 1-3 0-2 2-5 1-6 1-2 3-1 4-2 1-0     0-1 
 18 Hetman Zamość0-3* 0-3* 0-3* 3-4 0-1 2-2 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 3-0 1-1 3-2 0-3 0-2 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 25-26 lipca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Hetman Zamość 25 lipca, 20:00 (550)
Piotr Gurzęda 51, Michał Jagodziński 67
Resovia 0-0 OKS 1945 Olsztyn 25 lipca, 17:00 (1400)
Olimpia Elbląg 1-0 Wigry Suwałki 25 lipca, 17:00 (1143)
Łukasz Pietroń 16
LKS Nieciecza 3-0 Okocimski KS Brzesko 26 lipca, 16:00 (1400)
Artur Prokop 23, Paweł Smółka 58, 77
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 25 lipca, 17:00 (250)
Bartosz Ksepka 84 - Tomasz Wolan 48
Pelikan Łowicz 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 lipca, 11:15 (900)
Piotr Bryk 10, Łukasz Janczarek 48
Przebój Wolbrom 3-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 sierpnia, 17:00 (1000)
Marcin Dudziński 30, Jarosław Rak 44, Tomasz Szczepanik 53 - Tomasz Copik 63
w pierwotnym terminie przełożony z powodu braku licencji na grę w II lidze dla GKS-u Jastrzębie
Kolejarz Stróże 2-0 Stal Rzeszów 26 lipca, 18:00 (800)
Robert Drąg 45, Jonasz Jeżewski 64
Jeziorak Iława 0-1 Start Otwock 25 lipca, 17:00 (1500)
Adam Warszawski 65

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

Hetman Zamość 0-1 Start Otwock 1 sierpnia, 17:00 (1100)
Christian Okafor-Agu 43
Stal Rzeszów 1-4 Jeziorak Iława 1 sierpnia, 17:00 (1000)
Karol Wójcik 44 - Tomasz Radziński 1, Remigiusz Sobociński 8, Tomasz Sedlewski 64, Arkadiusz Klimek 77
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Kolejarz Stróże 19 sierpnia, 19:00 (600)
Bartłomiej Socha 19
w pierwotnym terminie przełożony z powodu braku licencji na grę w II lidze dla GKS-u Jastrzębie
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Przebój Wolbrom 1 sierpnia, 17:00 (450)
Piotr Słyścio 70, 77 - Michał Guja 31
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 Pelikan Łowicz 1 sierpnia, 17:00 (300)
Szymon Błachowicz 67 - Norbert Czubała 3 (s), Michał Łochowski 12
Okocimski KS Brzesko 3-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 sierpnia, 17:00 (450)
Maciej Kisiel 7, 82, Tomasz Ogar 90 - Eugeniusz Kołodziejczyk 24, 57
Wigry Suwałki 0-0 LKS Nieciecza 2 sierpnia, 18:00 (550)
OKS 1945 Olsztyn 2-0 Olimpia Elbląg 1 sierpnia, 17:00 (3000)
Łukasz Suchocki 36, Paweł Alancewicz 61
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Radosław Kuć
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Resovia 1 sierpnia, 20:00 (750)
Michał Kucharczyk 11, George Enow 37 - Sebastian Hajduk 70

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

Resovia 5-0 Hetman Zamość 8 sierpnia, 17:00 (2000)
Mirosław Baran 3, Sebastian Hajduk 22, 61, 69, Rafał Turczyn 82
Olimpia Elbląg 5-6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 sierpnia, 17:00 (1200)
Honorat Stróż 48, Piotr Trafarski 57, 87, Andrzej Treszczotko 80, Anton Kołosow 90 - Marek Lendzion 39 (k), Michał Kucharczyk 42, 89, Dariusz Zjawiński 50, 71, 74
LKS Nieciecza 6-1 OKS 1945 Olsztyn 9 sierpnia, 16:00 (1000)
Paweł Smółka 2, 18, Waldemar Dzierżanowski 8, 27, Paweł Cygnar 66, Marcin Szałęga 90 - Łukasz Suchocki 51
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Wigry Suwałki 8 sierpnia, 16:00 (300)
Wojciech Kobeszko 41
Pelikan Łowicz 4-0 Okocimski KS Brzesko 9 sierpnia, 11:15 (1100)
Krzysztof Brodecki 42, 66, Piotr Bryk 48, Krzysztof Piosik 77
Przebój Wolbrom 4-2 Concordia Piotrków Trybunalski 8 sierpnia, 17:00 (1000)
Sławomir Duda 66, Mateusz Siedlarz 69 (k), 90 (k), Robert Kuta 82 - Michał Pietrzak 45, 50
Kolejarz Stróże 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 sierpnia, 18:00 (700)
Jonasz Jeżewski 27, Mariusz Mężyk 82
Jeziorak Iława 2-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 sierpnia, 17:00 (1500)
Wojciech Figurski 11, Remigiusz Sobociński 37 - Kamil Kostecki 40
Start Otwock 3-1 Stal Rzeszów 8 sierpnia, 17:00 (500)
Jan Endzelm 12, Bartosz Bobrowski 51, Piotr Stańczuk 73 - Tomasz Tomasik 87

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Hetman Zamość 3-0 Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00 (1500)
Rafał Kycko 22, Iwan Łytwyniuk 55, Marek Fundakowski 68
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Start Otwock 16 sierpnia, 19:00 (1000)
Artur Łaciok 86 - Adam Warszawski 47, Piotr Stańczuk 78
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Jeziorak Iława 15 sierpnia, 17:00 (300)
Concordia Piotrków Trybunalski 0-2 Kolejarz Stróże 15 sierpnia, 17:00 (150)
Bartłomiej Socha 26, 37
Okocimski KS Brzesko 1-0 Przebój Wolbrom 16 sierpnia, 17:00 (600)
Maciej Kisiel 61
Wigry Suwałki 1-1 Pelikan Łowicz 16 sierpnia, 18:00 (500)
Sebastian Świerzbiński 52 - Dawid Neścior 77
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 sierpnia, 17:00 (2000)
Krzysztof Filipek 90 - Tomasz Bzdęga 39
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 LKS Nieciecza 15 sierpnia, 20:00 (400)
Dariusz Zjawiński 52
Resovia 5-1 Olimpia Elbląg 15 sierpnia, 17:00 (1800)
Sebastian Hajduk 71, 75, 79, 80, Jarosław Piątkowski 85 - Paweł Nowacki 18

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Olimpia Elbląg 4-1 Hetman Zamość 22 sierpnia, 17:00 (800)
Piotr Trafarski 9, Paweł Nowacki 46, Honorat Stróż 52, Łukasz Pietroń 81 - Marek Fundakowski 36
LKS Nieciecza 1-0 Resovia 23 sierpnia, 16:00 (1000)
Waldemar Dzierżanowski 45
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 sierpnia, 16:00 (400)
Michał Twardowski 44, Wojciech Kobeszko 89 - Marek Lendzion 75, Grzegorz Kończyński 80
Pelikan Łowicz 2-1 OKS 1945 Olsztyn 23 sierpnia, 11:15 (1400)
Piotr Bryk 51, Dawid Neścior 90 - Paweł Łukasik 78
Przebój Wolbrom 1-1 Wigry Suwałki 22 sierpnia, 17:00 (800)
Artur Derejczyk 68 - Sebastian Radzio 54
Kolejarz Stróże 1-2 Okocimski KS Brzesko 23 sierpnia, 17:00 (500)
Bartłomiej Socha 11 - Sławomir Jagła 59, Paweł Piotrowicz 65 (k)
Jeziorak Iława 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 22 sierpnia, 17:00 (1200)
Wojciech Figurski 64 - Tomasz Wolan 60
Start Otwock 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 sierpnia, 17:00 (750)
Stal Rzeszów 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 sierpnia, 17:00 (1200)
Serges Kiéma 90 - Kamil Kostecki 35

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Hetman Zamość 3-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 sierpnia, 16:00 (1000)
Iwan Łytwyniuk 3 (k), Rafał Kycko 8, Marek Fundakowski 28 - Kamil Sowa 25 (s), Krzysztof Kukulski 83
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Stal Rzeszów 29 sierpnia, 17:00 (500)
Serges Kiéma 54, Emmanuel Samson Udoudo 76, Piotr Duda 90 (k)
Concordia Piotrków Trybunalski 1-4 Start Otwock 29 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Wrzesiński 67 - Bartosz Bobrowski 7, Jarosław Mazurkiewicz 27, Wojciech Wocial 57, Piotr Stańczuk 80
Okocimski KS Brzesko 0-0 Jeziorak Iława 29 sierpnia, 16:00 (500)
Wigry Suwałki 3-2 Kolejarz Stróże 29 sierpnia, 17:00 (150)
Daniel Ołowniuk 1, 78, Vitālijs Ziļs 45 - Bartłomiej Socha 45, Dawid Florian 80
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Przebój Wolbrom 29 sierpnia, 17:00 (900)
Paweł Łukasik 59 - Go Nagaoka 52
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pelikan Łowicz 29 sierpnia, 20:00 (1000)
Karol Drwęcki 20
Resovia 1-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 sierpnia, 17:00 (1000)
Kamil Walaszczyk 32 - Arkadiusz Czarnecki 57, Arkadiusz Żaglewski 72, Michał Twardowski 89
Olimpia Elbląg 2-3 LKS Nieciecza 29 sierpnia, 17:00 (1000)
Piotr Trafarski 22, Mateusz Kołodziejski 32 - Paweł Smółka 37, 54, 56

Kolejka 7 - 2 września

LKS Nieciecza 2-0 Hetman Zamość 2 września, 16:00 (600)
Waldemar Dzierżanowski 5, Łukasz Szczoczarz 75
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Olimpia Elbląg 2 września, 16:00 (200)
Michał Twardowski 4, Marcin Trzaskalski 54 - Piotr Trafarski 68
Pelikan Łowicz 0-0 Resovia 2 września, 17:00 (1200)
Przebój Wolbrom 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 17:00 (1000)
Jarosław Rak 40 - Odong Marcellinus Obem 47, Tomasz Reginis 73
Kolejarz Stróże 3-1 OKS 1945 Olsztyn 2 września, 16:00 (150)
Mariusz Mężyk 51, Dariusz Walęciak 59, Bartłomiej Socha 70 - Bogdan Miłkowski 77
Jeziorak Iława 1-1 Wigry Suwałki 2 września, 17:00 (1000)
Piotr Dymowski 37 - Daniel Ołowniuk 49
Start Otwock 1-3 Okocimski KS Brzesko 2 września, 17:00 (350)
Damian Szymonik 21 (s) - Łukasz Popiela 43, Maciej Kisiel 53, Tomasz Ogar 90
Stal Rzeszów 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski 2 września, 17:00 (1100)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 września, 19:00 (800)
Arkadiusz Świętosławski 72

Kolejka 8 - 5-6 września

Hetman Zamość 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 września, 16:00 (1000)
Konrad Łagodziński 75, Krzysztof Kukieła 90
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 września, 17:00 (100)
Rafał Bałecki 90 - Kamil Kostecki 60, Krzysztof Kukulski 78
Okocimski KS Brzesko 2-1 Stal Rzeszów 5 września, 16:00 (700)
Łukasz Popiela 53, Rafał Cegliński 90 - Piotr Duda 55 (k)
Wigry Suwałki 3-1 Start Otwock 6 września, 16:00 (500)
Daniel Ołowniuk 7, Sebastian Radzio 37, 54 - Uzoma Christian Luke 70
OKS 1945 Olsztyn 2-1 Jeziorak Iława 5 września, 16:00 (3000)
Krzysztof Filipek 27, 43 - Kamil Tomczyk 82
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Kolejarz Stróże 6 września, 18:00 (300)
Michał Kucharczyk 80 - Bartłomiej Socha 40
Resovia 4-1 Przebój Wolbrom 5 września, 17:00 (1200)
Sebastian Hajduk 37, 77, Dariusz Kantor 62, Rafał Turczyn 68 - Go Nagaoka 75
Olimpia Elbląg 1-1 Pelikan Łowicz 5 września, 17:00 (800)
Piotr Trafarski 65 - Łukasz Janczarek 53
LKS Nieciecza 4-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 września, 16:00 (700)
Mateusz Leśniowski 52, Paweł Smółka 65, 81, Sebastian Ryguła 89 - Michał Twardowski 45

Kolejka 9 - 12-13 września

Ruch Wysokie Mazowieckie 4-1 Hetman Zamość 11 września, 16:00 (250)
Wojciech Kobeszko 31, Arkadiusz Czarnecki 42, Adrian Bartkiewicz 45, Marcin Łukaszewski 75 - Kamil Sawa 43
Pelikan Łowicz 1-1 LKS Nieciecza 13 września, 11:15 (1000)
Wojciech Kuc 77 - Artur Prokop 39 (k)
Przebój Wolbrom 2-5 Olimpia Elbląg 12 września, 16:00 (1000)
Sławomir Duda 31, Grzegorz Jurczyk 59 - Anton Kołosow 7, Mateusz Kołodziejski 12, Paweł Piotrowski 58, 65, 77
Kolejarz Stróże 0-0 Resovia 13 września, 16:00 (500)
Jeziorak Iława 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 września, 16:00 (900)
Wojciech Figurski 45 (k), Iwo Zubrzycki 90 - Michał Kucharczyk 78
Start Otwock 2-1 OKS 1945 Olsztyn 12 września, 17:00 (500)
Tomasz Karaś 5, Christian Okafor-Agu 90 - Tomasz Karaś 43 (s)
Stal Rzeszów 2-2 Wigry Suwałki 7 października, 18:30 (1000)
Ireneusz Gryboś 16, Serges Kiéma 18 - Daniel Ołowniuk 15, Mateusz Chudziński 45
w pierwotnym terminie (12 września, 19:00) goście nie wyszli na boisko z powodu zatrucia pokarmowego zawodników
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Okocimski KS Brzesko 12 września, 18:00 (500)
Łukasz Popiela 68, 81
od 79. minuty w bramce Okocimskiego stał Bartłomiej Wygaś
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski 11 września, 17:00 (350)

Kolejka 10 - 16 września

Hetman Zamość 0-3 Concordia Piotrków Trybunalski 16 września, 16:00 (500)
Mariusz Zaor 8, 19, Janusz Stolarski 62
Okocimski KS Brzesko 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 września, 16:00 (400)
Wigry Suwałki 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 października, 14:00 (300)
Sebastian Świerzbiński 72 - Tomasz Copik 28 (k)
w pierwotnym terminie (16 września, 16:00) odwołany z powodu zatrucia pokarmowego piłkarzy gospodarzy
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Stal Rzeszów 16 września, 16:00 (800)
Daniel Michałowski 1 - Karol Wójcik 75
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Start Otwock 16 września, 19:00
Bartosz Bobrowski 28
Resovia 3-1 Jeziorak Iława 16 września, 16:00 (1000)
Krzysztof Kressin 23 (s), Sebastian Hajduk 77, Marek Kusiak 82 (k) - Wojciech Figurski 63 (k)
Olimpia Elbląg 2-3 Kolejarz Stróże 16 września, 17:00 (650)
Anton Kołosow 31, Piotr Trafarski 67 - Tomasz Księżyc 41, 90, Mariusz Mężyk 86
LKS Nieciecza 1-0 Przebój Wolbrom 16 września, 16:00 (500)
Piotr Kot 20
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Pelikan Łowicz 16 września, 16:00 (100)
Arkadiusz Żaglewski 44, Michał Twardowski 72

Kolejka 11 - 19-20 września

Pelikan Łowicz 1-1 Hetman Zamość 19 września, 17:00 (800)
Łukasz Janczarek 12 (k) - Rafał Kycko 84
Przebój Wolbrom 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 września, 16:00 (800)
Paweł Strózik 59, Michał Twardowski 68, 84
Kolejarz Stróże 2-1 LKS Nieciecza 20 września, 15:00 (500)
Mariusz Mężyk 9, Sebastian Łętocha 90 - Łukasz Szczoczarz 83
Jeziorak Iława 3-1 Olimpia Elbląg 19 września, 16:00 (3000)
Tomasz Zakierski 17, Iwo Zubrzycki 21, Wojciech Figurski 66 - Mateusz Kołodziejski 10
Start Otwock 0-0 Resovia 19 września, 17:00 (500)
Stal Rzeszów 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 września, 19:00 (1500)
Karol Wójcik 64 - Dariusz Zjawiński 18, Marek Lendzion 90
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-4 OKS 1945 Olsztyn 19 września, 19:30 (1000)
Marcin Staniek 35, Kamil Kostecki 75, 84 - Bogdan Miłkowski 19, Paweł Łukasik 55, 88, Paweł Miłoszewski 58
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 Wigry Suwałki 19 września, 16:00 (500)
Vitālijs Ziļs 50, Maciej Makuszewski 66
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Okocimski KS Brzesko 19 września, 16:00 (150)
Daniel Jabłecki 6

Kolejka 12 - 26-27 września

Hetman Zamość 3-4 Okocimski KS Brzesko 27 września, 15:30 (500)
Marek Fundakowski 18, 23, 27 - Łukasz Popiela 5, Łukasz Rupa 7, Tomasz Kozieł 30, Marcin Grunt 90 (s)
Wigry Suwałki 4-0 Concordia Piotrków Trybunalski 26 września, 15:00 (600)
Vitālijs Ziļs 5, 12, Daniel Ołowniuk 63, Sebastian Świerzbiński 79
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 września, 16:00 (1100)
Bogdan Miłkowski 43 - Przemysław Ziółkowski 41
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 września, 19:00 (450)
Michał Strzałkowski 4, 63, Michał Kucharczyk 52
Resovia 3-1 Stal Rzeszów 26 września, 15:00 (3500)
Sebastian Hajduk 41, Marek Kusiak 49 (k), Kamil Walaszczyk 78 - Ireneusz Gryboś 62
Olimpia Elbląg 0-1 Start Otwock 26 września, 16:00 (759)
Uzoma Christian Luke 77
LKS Nieciecza 1-1 Jeziorak Iława 27 września, 16:00 (1000)
Krzysztof Kressin 12 (s) - Iwo Zubrzycki 28
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Kolejarz Stróże 27 września, 15:00 (300)
Adrian Bartkiewicz 41, Przemysław Kołłątaj 66 (k)
Pelikan Łowicz 4-2 Przebój Wolbrom 27 września, 11:15 (750)
Krzysztof Piosik 17, Wojciech Marcinkiewicz 25, Krzysztof Brodecki 45, Piotr Gawlik 79 - Michał Guja 31, Damian Lickiewicz 40

Kolejka 13 - 3-4 października

Przebój Wolbrom 0-1 Hetman Zamość 3 października, 15:00 (500)
Iwan Łytwyniuk 48 (k)
Kolejarz Stróże 0-0 Pelikan Łowicz 4 października, 15:00 (700)
Jeziorak Iława 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 października, 15:00 (1000)
Start Otwock 0-2 LKS Nieciecza 3 października, 16:00 (400)
Łukasz Szczoczarz 40, Artur Prokop 43
Stal Rzeszów 0-1 Olimpia Elbląg 3 października, 19:00 (900)
Paweł Nowacki 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Temur Chintuba
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Resovia 3 października, 18:00 (800)
Tomasz Copik 56, 57 - Piotr Kamiński 28, Jarosław Piątkowski 32
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 października, 15:00
Dariusz Zjawiński 32
bez udziału publiczności
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 OKS 1945 Olsztyn 2 października, 15:30 (50)
Janusz Stolarski 90 - Paweł Łukasik 38, Bogdan Miłkowski 50
Okocimski KS Brzesko 2-1 Wigry Suwałki 3 października, 15:00 (500)
Wojciech Wojcieszyński 11, Tomasz Ogar 90 - Sebastian Świerzbiński 62

Kolejka 14 - 10-11 października

Hetman Zamość 0-1 Wigry Suwałki 10 października, 14:00 (500)
Przemysław Makarewicz 10
OKS 1945 Olsztyn 3-1 Okocimski KS Brzesko 10 października, 15:00 (400)
Bogdan Miłkowski 9, Krzysztof Filipek 27, 60 - Łukasz Popiela 52 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 Concordia Piotrków Trybunalski 11 października, 18:00 (750)
Szymon Lewicki 15 (k), 38, 58, Dariusz Zjawiński 45, 86 - Piotr Gurzęda 76 (s)
Resovia 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 października, 14:00 (1300)
Wiesław Kozubek 7, Jarosław Piątkowski 81
Olimpia Elbląg 1-3 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 października, 15:00 (542)
Tomasz Copik 3 (s) - Kamil Kostecki 9, Michał Chrabąszcz 25, Artur Łaciok 63
LKS Nieciecza 2-0 Stal Rzeszów 11 października, 16:00 (800)
Adrian Fedoruk 6, Paweł Cygnar 61
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0 Start Otwock 11 października, 15:00 (200)
Pelikan Łowicz 0-1 Jeziorak Iława 11 października, 11:15 (500)
Wojciech Figurski 65
Przebój Wolbrom 2-3 Kolejarz Stróże 10 października, 15:00 (600)
Michał Guja 17, Mateusz Siedlarz 66 (k) - Witold Cichy 23, Mariusz Mężyk 31, Tomasz Księżyc 53

Kolejka 15 - 17-18 października

Kolejarz Stróże 3-1 Hetman Zamość 18 października, 15:00 (350)
Bartłomiej Socha 28, 66, Michał Gryźlak 33 - Marek Fundakowski 40
Jeziorak Iława 0-0 Przebój Wolbrom 18 października, 15:00 (900)
Start Otwock 2-0 Pelikan Łowicz 17 października, 15:00 (700)
Sebastian Kęska 34, Jan Endzelm 67
Stal Rzeszów 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 października, 17:00 (900)
Ireneusz Gryboś 3 - Michał Twardowski 38
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 LKS Nieciecza 16 października, 17:00 (400)
Tomasz Copik 31 - Michał Czarny 70, Łukasz Szczoczarz 84
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Olimpia Elbląg 17 października, 13:00 (400)
(wo)
Przemysław Ziółkowski 58, Krzysztof Kukieła 85
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Dariusz Łożyński
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 Resovia 17 października, 14:45 (700)
Mariusz Zaor 28 - Wiesław Kozubek 39, Rafał Zawiślan 45
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem
Okocimski KS Brzesko 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 października, 15:00 (400)
Daniel Jarosz 7 - Michał Jagodziński 4
Wigry Suwałki 1-0 OKS 1945 Olsztyn 17 października, 14:00 (700)
Sebastian Świerzbiński 41

Kolejka 16 - 24-25 października

Hetman Zamość 1-1 OKS 1945 Olsztyn 24 października, 13:00 (300)
Marek Fundakowski 22 - Krzysztof Filipek 73
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Wigry Suwałki 24 października, 18:00 (300)
Maciej Makuszewski 70, Tomasz Reginis 73 (s), Mateusz Chudziński 82
Resovia 3-0 Okocimski KS Brzesko 23 października, 14:00 (1100)
Rafał Zawiślan 30, 88, Jarosław Piątkowski 77
Olimpia Elbląg 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski 24 października, 14:00 (700)
Łukasz Pietroń 4, Anton Kołosow 7, Kamil Stankiewicz 50
LKS Nieciecza 5-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 października, 12:00 (600)
Paweł Cygnar 32, 36, Łukasz Szczoczarz 45, Marcin Szałęga 66, Piotr Kot 88 - Arkadiusz Noga 47, Arkadiusz Świętosławski 78 (k)
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 października, 14:00 (200)
David Gill 4 (s), Krzysztof Zalewski 80, Marcin Łukaszewski 82, 88 - Dawid Szwarga 31, Witold Wawrzyczek 32 (k)
Pelikan Łowicz 1-2 Stal Rzeszów 25 października, 11:15 (500)
Andrzej Osowski 50 - Karol Wójcik 45, Krzysztof Majda 58
Przebój Wolbrom 0-3 Start Otwock 24 października, 14:00 (400)
Piotr Sobótka 34, 90, Jarosław Mazurkiewicz 41
Kolejarz Stróże 0-1 Jeziorak Iława 25 października, 14:00 (300)
Roman Kretow 86

Kolejka 17 - 31 października

Jeziorak Iława 1-1 Hetman Zamość 31 października, 14:00 (700)
Wojciech Figurski 51 - Iwan Łytwyniuk 45
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Arkadiusz Klimek
Start Otwock 1-1 Kolejarz Stróże 31 października, 14:00 (400)
Adam Warszawski 39 - Witold Cichy 70
Stal Rzeszów 2-0 Przebój Wolbrom 31 października, 16:00 (900)
Tomasz Tomasik 3, Ireneusz Gryboś 23
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Pelikan Łowicz 30 października, 16:00 (400)
Kamil Kostecki 69, 74 - David Gill 18 (s)
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 października, 14:00
Konrad Tarkowski 5, Samuel Uche Obi 39 - Michał Twardowski 30
czerwoną kartką został ukarany także zawodnik gości - Marcin Trzaskalski
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 LKS Nieciecza 31 października, 13:00 (50)
Dawid Ejike Okpara 65
Okocimski KS Brzesko 3-1 Olimpia Elbląg 31 października, 13:00 (250)
Tomasz Ogar 43, Daniel Policht 70, Sławomir Jagła 83 - Mateusz Kołodziejski 44
Wigry Suwałki 0-0 Resovia 31 października, 13:00 (800)
OKS 1945 Olsztyn 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 października, 13:00 (200)
Krzysztof Filipek 65 - Michał Kucharczyk 25, Dariusz Zjawiński 81

Kolejka 18 - 7-8 listopada

Hetman Zamość 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 listopada, 13:00 (400)
Rafał Kycko 17, 45 - Tomasz Reginis 9, Michał Jagodziński 21
OKS 1945 Olsztyn 0-2 Resovia 7 listopada, 13:00 (800)
Sebastian Hajduk 8, Dariusz Kantor 60
Wigry Suwałki 3-0 Olimpia Elbląg 15 listopada, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) przełożony z powodu choroby zespołu gości; w drugim terminie odwołany z powodu rezygnacji gości z gry
Okocimski KS Brzesko 1-1 LKS Nieciecza 7 listopada, 13:00 (700)
Sławomir Jagła 39 - Sebastian Ryguła 90
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 listopada, 13:00 (100)
Mariusz Zaor 58 - Michał Twardowski 52, Tomasz Bzdęga 72
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Pelikan Łowicz 7 listopada, 13:00 (400)
Michał Białek 21, Piotr Słyścio 31, Piotr Gawlik 81 (s) - Łukasz Janczarek 90
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Przebój Wolbrom 7 listopada, 16:00 (300)
Radek Janeček 5, Artur Łaciok 25 - Dawid Szwarga 32 (s), Sławomir Duda 59, Damian Lickiewicz 69, 90
Stal Rzeszów 1-2 Kolejarz Stróże 7 listopada, 16:00 (700)
Ireneusz Gryboś 12 - Bartłomiej Socha 78, 90
Start Otwock 1-2 Jeziorak Iława 7 listopada, 13:00 (200)
Adam Warszawski 17 - Jakub Drzystek 54, Remigiusz Sobociński 60

Kolejka 19 - 11 listopada

Start Otwock 1-2 Hetman Zamość 11 listopada, 13:00 (150)
Wojciech Wocial 61 - Paweł Miszczuk 13, Marek Fundakowski 90
Jeziorak Iława 3-1 Stal Rzeszów 15 listopada, 11:00 (1200)
Wojciech Figurski 56, 84, Remigiusz Sobociński 74 - Karol Wójcik 53
Kolejarz Stróże 3-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 listopada, 12:00 (250)
Jakub Wańczyk 25, Krzysztof Lipecki 31 (k), Dawid Florian 88 - Tomasz Copik 65 (k)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przebój Wolbrom 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 listopada, 13:00 (400)
Robert Kuta 62
Pelikan Łowicz 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 11 listopada, 13:00 (250)
Łukasz Janczarek 83 - Tomasz Wolan 24
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Okocimski KS Brzesko 11 listopada, 13:00 (60)
Arkadiusz Czarnecki 74 - Sławomir Jagła 17, Łukasz Popiela 19
LKS Nieciecza 2-0 Wigry Suwałki 21 listopada, 12:00 (400)
Paweł Smółka 28, 69
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Elbląg 0-3 OKS 1945 Olsztyn 11 listopada, 12:00
(wo)
odwołany z powodu rezygnacji gospodarzy z gry
Resovia 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 listopada, 12:00 (1500)
Marek Kusiak 21 (k) - Adam Gmitrzuk 46
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 21 kwietnia

Hetman Zamość 0-3 Resovia
(wo)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Olimpia Elbląg 21 kwietnia, 19:00 (500)
Michał Kucharczyk 83 (k), Dariusz Zjawiński 90
w drugim terminie (14 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / od 90. minuty w bramce Olimpii stał Krzysztof Sobieraj
OKS 1945 Olsztyn 1-0 LKS Nieciecza 21 kwietnia, 17:00 (1500)
Paweł Głowacki 71 (k)
w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wigry Suwałki 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 kwietnia, 17:00 (700)
Paweł Strózik 76, Paweł Łukasik 89
w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Okocimski KS Brzesko 2-0 Pelikan Łowicz 21 kwietnia, 17:00 (300)
Sławomir Jagła 15, Rafał Gil 67
w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Przebój Wolbrom 21 kwietnia, 16:00 (50)
Sławomir Duda 61 (s)
w drugim terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-4 Kolejarz Stróże 21 kwietnia, 16:00 (150)
Kamil Bartos 71, Piotr Słyścio 78 (k) - Mariusz Mężyk 40, Krzysztof Lipecki 41, Bartłomiej Socha 46 (k), Jonasz Jeżewski 63
w drugim terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Jeziorak Iława 21 kwietnia, 18:00 (1000)
w drugim terminie (14 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Rzeszów 2-1 Start Otwock 20 kwietnia, 16:30
Ireneusz Gryboś 85, Damian Wolański 90 - Piotr Stańczuk 30
bez udziału publiczności / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 28 kwietnia

Stal Rzeszów 3-0 Hetman Zamość
(wo)
Start Otwock 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 kwietnia, 17:00 (300)
Paweł Nowotka 81, Wojciech Smarduch 86 (s)
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jeziorak Iława 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 kwietnia, 17:00 (700)
Tomasz Zakierski 32
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kolejarz Stróże 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 28 kwietnia, 16:00 (200)
Mariusz Mężyk 54, Krzysztof Piosik 62 - Michał Wrzesiński 90
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Przebój Wolbrom 1-2 Okocimski KS Brzesko 28 kwietnia, 16:00 (500)
Daniel Żmudka 66 - Maciej Kisiel 73, Piotr Darmochwał 89
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pelikan Łowicz 2-0 Wigry Suwałki 28 kwietnia, 17:00 (650)
Konrad Koźmiński 19, Damian Chmiel 85
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 OKS 1945 Olsztyn 28 kwietnia, 16:00 (150)
Paweł Łukasik 60 (k)
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Nieciecza 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 kwietnia, 16:30 (500)
Piotr Trafarski 9
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Elbląg 2-0 Resovia 28 kwietnia, 17:00 (1000)
Mateusz Kołodziejski 82, 84
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 22 - 20-21 marca

Hetman Zamość 0-3 Olimpia Elbląg
(wo)
Resovia 1-0 LKS Nieciecza 20 marca, 11:00 (1600)
Sebastian Głaz 72
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 marca, 18:00 (350)
Michał Strzałkowski 16 - Arkadiusz Czarnecki 45
OKS 1945 Olsztyn 0-1 Pelikan Łowicz 20 marca, 14:00 (700)
Kamil Szymura 77
Wigry Suwałki 4-1 Przebój Wolbrom 20 marca, 14:00 (400)
Gražvydas Mikulėnas 21, 33, Rafał Sadowski 45, Sebastian Świerzbiński 49 - Tomasz Jarosz 81
Okocimski KS Brzesko 0-0 Kolejarz Stróże 21 marca, 15:00 (700)
Concordia Piotrków Trybunalski 0-1 Jeziorak Iława 20 marca, 15:00 (200)
Remigiusz Sobociński 33
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Start Otwock 20 marca, 14:00 (500)
Jarosław Mazurkiewicz 20
w Otwocku; Sokół gospodarzem
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Stal Rzeszów 20 marca, 18:00 (2000)
Wojciech Smarduch 41, Bartosz Kopacz 50

Kolejka 23 - 27-28 marca

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Hetman Zamość
(wo)
Stal Rzeszów 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 marca, 16:00 (600)
Damian Wolański 74, Damian Szala 82 - Kelechi Zeal Iheanacho 13
w 16. minucie mecz został przerwany na 13 minut z powodu zamieszek na trybunach
Start Otwock 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 27 marca, 15:00 (300)
Dawid Bułka 48, Jarosław Kęsek 77 - Błażej Karasiak 26
Jeziorak Iława 2-0 Okocimski KS Brzesko 27 marca, 15:00 (800)
Remigiusz Sobociński 17, Tomasz Sedlewski 52
Kolejarz Stróże 1-1 Wigry Suwałki 28 marca, 15:00 (250)
Bartłomiej Socha 41 - Gražvydas Mikulėnas 21
Przebój Wolbrom 1-2 OKS 1945 Olsztyn 27 marca, 15:00 (700)
Sławomir Duda 80 - Bogdan Miłkowski 40, 61
Pelikan Łowicz 4-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 marca, 11:15 (900)
Łukasz Janczarek 5 (k), Konrad Koźmiński 10, Krzysztof Zaremba 53, Michał Łochowski 81
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0 Resovia 28 marca, 14:00 (200)
LKS Nieciecza 0-1 Olimpia Elbląg 28 marca, 12:00 (600)
Łukasz Pietroń 70

Kolejka 24 - 3 kwietnia

Hetman Zamość 0-3 LKS Nieciecza
(wo)
Olimpia Elbląg 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 kwietnia, 15:00 (1000)
Ołeh Fedosow 7
Resovia 2-0 Pelikan Łowicz 3 kwietnia, 11:00 (1300)
Piotr Chlipała 79, Oskar Fryc 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Przebój Wolbrom 3 kwietnia, 14:00 (500)
Michał Kucharczyk 12, Dariusz Zjawiński 72 - Jarosław Rak 33
OKS 1945 Olsztyn 1-2 Kolejarz Stróże 3 kwietnia, 16:00 (1000)
Paweł Alancewicz 58 - Krzysztof Piosik 71, Mariusz Mężyk 81
Wigry Suwałki 1-0 Jeziorak Iława 2 kwietnia, 16:00 (800)
Maciej Makuszewski 58
Okocimski KS Brzesko 3-0 Start Otwock 3 kwietnia, 15:00 (800)
(wo)
Sławomir Jagła 17 (k), Rafał Gil 22 - Adam Warszawski 90, 90
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Adam Warszawski
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 Stal Rzeszów 2 kwietnia, 16:00 (70)
Stefan Potocki 78 - Damian Szala 21, Damian Wolański 56
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 kwietnia, 14:00 (2000)
Witold Wawrzyczek 56
w Jastrzębiu Zdroju; Sokół gospodarzem

Kolejka 25 - 12 maja

Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Hetman Zamość
(wo)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Concordia Piotrków Trybunalski 12 maja, 19:00 (600)
Bartosz Hajczuk 68
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stal Rzeszów 2-0 Okocimski KS Brzesko 12 maja, 17:00 (800)
Ireneusz Gryboś 22, Wojciech Krauze 79
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Start Otwock 3-4 Wigry Suwałki 12 maja, 17:00 (300)
Jarosław Mazurkiewicz 42, Tomasz Karaś 62 (k), Jacek Moryc 71 - Maciej Makuszewski 12, Paweł Nowotka 21 (s), Gražvydas Mikulėnas 63, 77
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jeziorak Iława 0-2 OKS 1945 Olsztyn 12 maja, 17:00 (2500)
Bogdan Miłkowski 12, Mateusz Różowicz 73
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kolejarz Stróże 4-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 maja, 16:00 (300)
Bartłomiej Socha 18, 85, Przemysław Michalski 76, Mariusz Mężyk 90 - Dariusz Zjawiński 55, Michał Kucharczyk 87, Wojciech Musuła 90
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Przebój Wolbrom 0-0 Resovia 12 maja, 16:00 (500)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pelikan Łowicz 2-0 Olimpia Elbląg 12 maja, 17:00 (700)
Krzysztof Brodecki 11, Damian Chmiel 27
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 LKS Nieciecza 12 maja, 16:00 (300)
Paweł Smółka 47
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 26 - 19 maja

Hetman Zamość 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie
(wo)
LKS Nieciecza 3-0 Pelikan Łowicz 2 czerwca, 17:00 (700)
Piotr Trafarski 31, Łukasz Szczoczarz 38, 50
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Elbląg 1-0 Przebój Wolbrom 19 maja, 17:00 (300)
Kamil Stankiewicz 36
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Resovia 1-0 Kolejarz Stróże 2 czerwca, 17:00
Sebastian Hajduk 78
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Jeziorak Iława 19 maja, 19:00 (350)
Karol Drwęcki 87 - Piotr Kołc 16
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Start Otwock 19 maja, 17:00 (800)
Bogdan Miłkowski 7 - Adam Warszawski 23
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wigry Suwałki 4-4 Stal Rzeszów 19 maja, 17:00 (200)
Gražvydas Mikulėnas 6, 12 (k), Jakub Kowalski 23, Maciej Makuszewski 29 - Ireneusz Gryboś 39, 45, 65 (k), Damian Wolański 59
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Okocimski KS Brzesko 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 czerwca, 17:15 (500)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia powodziowego w Małopolsce / w trzecim terminie mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 maja, 17:00 (100)
Marcin Juszkiewicz 75
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Hetman Zamość
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Okocimski KS Brzesko 24 kwietnia, 16:00 (200)
Kamil Bartos 27 - Sławomir Jagła 82
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Wigry Suwałki 24 kwietnia, 19:00 (1500)
Stal Rzeszów 0-0 OKS 1945 Olsztyn 24 kwietnia, 17:00 (1300)
Start Otwock 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 kwietnia, 16:00 (250)
Paweł Nowotka 74
Jeziorak Iława 1-1 Resovia 24 kwietnia, 16:00 (1500)
Piotr Kołc 38 - Sebastian Hajduk 17
Kolejarz Stróże 0-0 Olimpia Elbląg 25 kwietnia, 16:00 (300)
Przebój Wolbrom 1-3 LKS Nieciecza 24 kwietnia, 17:00 (500)
Michał Guja 54 - Artur Prokop 73 (k), 90, Piotr Trafarski 75
Pelikan Łowicz 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 24 kwietnia, 17:00 (700)
Krzysztof Zaremba 47 - Arkadiusz Czarnecki 90

Kolejka 28 - 1-2 maja

Hetman Zamość 0-3 Pelikan Łowicz
(wo)
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 Przebój Wolbrom 2 maja, 16:00 (200)
Marcin Trzaskalski 7, 32, Paweł Łukasik 9, Arkadiusz Żaglewski 59
LKS Nieciecza 1-0 Kolejarz Stróże 2 maja, 16:00 (1000)
Piotr Trafarski 32
Olimpia Elbląg 1-0 Jeziorak Iława 1 maja, 17:00 (1700)
Dawid Ambroziak 22
Resovia 2-0 Start Otwock 1 maja, 16:00 (1100)
Rafał Zawiślan 9, Sebastian Hajduk 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Stal Rzeszów 1 maja, 18:00 (500)
Szymon Lewicki 35, Michał Kucharczyk 83
OKS 1945 Olsztyn 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 maja, 17:00 (1500)
Wigry Suwałki 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 maja, 17:00 (800)
Gražvydas Mikulėnas 37 - Kamil Bartos 11
Okocimski KS Brzesko 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 1 maja, 17:00 (450)
Maciej Kisiel 58 - Sebastian Wiśniewski 73

Kolejka 29 - 8-9 maja

Okocimski KS Brzesko 3-0 Hetman Zamość
(wo)
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 Wigry Suwałki 8 maja, 17:00 (100)
Tomasz Wolan 14 (k) - Maciej Makuszewski 15 (k), Przemysław Łapiński 52
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 OKS 1945 Olsztyn 8 maja, 17:00 (200)
Samuel Uche Obi 31
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 maja, 19:00 (900)
Artur Łaciok 26, Witold Wawrzyczek 48, Mateusz Milkowski 53 - Michał Strzałkowski 78
Stal Rzeszów 1-2 Resovia 8 maja, 17:00 (5000)
Damian Wolański 56 - Dariusz Kantor 5, 63
Start Otwock 0-0 Olimpia Elbląg 8 maja, 14:00 (300)
Jeziorak Iława 0-1 LKS Nieciecza 9 maja, 15:00 (1200)
Łukasz Szczoczarz 35
Kolejarz Stróże 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 maja, 17:00 (300)
Przebój Wolbrom 0-2 Pelikan Łowicz 8 maja, 17:00 (300)
Konrad Koźmiński 48, Damian Chmiel 60

Kolejka 30 - 15-16 maja

Hetman Zamość 0-3 Przebój Wolbrom
(wo)
Pelikan Łowicz 2-1 Kolejarz Stróże 15 maja, 17:00 (600)
Konrad Koźmiński 16, Damian Chmiel 73 - Witold Cichy 79
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Jeziorak Iława 16 maja, 16:00 (150)
Michał Twardowski 3, Arkadiusz Żaglewski 68 - Arkadiusz Klimek 8
w 20. minucie mecz przerwany na 15 minut z powodu obfitych opadów deszczu
LKS Nieciecza 0-0 Start Otwock 30 maja, 17:00 (700)
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Elbląg 0-1 Stal Rzeszów 15 maja, 17:00 (1000)
Krzysztof Majda 27
Resovia 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 maja, 17:30
Rafał Zawiślan 21 - Bartosz Hajczuk 33
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych oraz zalania boiska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 maja, 18:00 (500)
Dariusz Zjawiński 30, 60, Odong Marcellinus Obem 90 - Kelechi Zeal Iheanacho 74
OKS 1945 Olsztyn 0-2 Concordia Piotrków Trybunalski 15 maja, 17:00 (800)
Mariusz Zaor 4, Tomasz Wolan 82
Wigry Suwałki 0-1 Okocimski KS Brzesko 15 maja, 17:00 (350)
Rafał Gil 38

Kolejka 31 - 22-23 maja

Wigry Suwałki 3-0 Hetman Zamość
(wo)
Okocimski KS Brzesko 1-0 OKS 1945 Olsztyn 22 maja, 18:00 (500)
Tomasz Ogar 41
Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 maja, 17:00 (100)
Daniel Jabłecki 23, Marcin Juszkiewicz 80 - Szymon Lewicki 45
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Resovia 22 maja, 17:00
Przemysław Woźniczak 49
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Olimpia Elbląg 22 maja, 19:00 (1500)
Witold Wawrzyczek 75 (k) - Matej Rožník 57, Dawid Ambroziak 77
Stal Rzeszów 0-0 LKS Nieciecza 22 maja, 17:00
bez udziału publiczności
Start Otwock 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 maja, 17:00 (100)
Jarosław Kęsek 5 (k), Łukasz Puciłowski 60 - Marcin Łukaszewski 10
Jeziorak Iława 0-0 Pelikan Łowicz 22 maja, 17:00 (800)
Kolejarz Stróże 2-2 Przebój Wolbrom 23 maja, 17:00 (300)
Dawid Skrzypek 16, Mariusz Mężyk 45 - Dawid Szufryn 11 (s), Witold Cichy 29 (s)

Kolejka 32 - 26 maja

Hetman Zamość 0-3 Kolejarz Stróże
(wo)
Przebój Wolbrom 1-3 Jeziorak Iława 26 maja, 18:00 (250)
Remigiusz Sobociński 42 (s) - Tomasz Sedlewski 12, Wojciech Figurski 63, Tomasz Zakierski 79
Pelikan Łowicz 0-1 Start Otwock 26 maja, 17:00 (500)
Adam Warszawski 39
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 Stal Rzeszów 26 maja, 17:00 (80)
Marcin Trzaskalski 22, Michał Twardowski 62 - Ireneusz Gryboś 57 (k), Piotr Duda 87
LKS Nieciecza 2-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 maja, 16:00 (450)
Dawid Kwiek 49, Michał Czarny 65 - Artur Łaciok 7
Olimpia Elbląg 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 maja, 17:00 (700)
Matej Rožník 33, Łukasz Pietroń 64
Resovia 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski 26 maja, 17:00
bez udziału publiczności
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Okocimski KS Brzesko 26 maja, 19:00 (300)
Michał Strzałkowski 8, Dariusz Zjawiński 9, Piotr Maślanka 29, Michał Kucharczyk 47 - Michał Skorupski 67
OKS 1945 Olsztyn 0-4 Wigry Suwałki 26 maja, 17:00 (1000)
Daniel Ołowniuk 45, Gražvydas Mikulėnas 62, 85, Rafał Sadowski 90

Kolejka 33 - 6 czerwca

OKS 1945 Olsztyn 3-0 Hetman Zamość
(wo)
Wigry Suwałki 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 czerwca, 16:00 (800)
Gražvydas Mikulėnas 42, Sebastian Radzio 63, Rafał Sadowski 82
Okocimski KS Brzesko 3-1 Resovia 6 czerwca, 16:00 (1200)
Paweł Pyciak 21, 36, Piotr Darmochwał 28 (k) - Sebastian Hajduk 46
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Olimpia Elbląg 6 czerwca, 16:00 (150)
Marcin Juszkiewicz 48 (k), Tomasz Wolan 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 LKS Nieciecza 6 czerwca, 16:00 (400)
Piotr Słyścio 24 (k) - Łukasz Szczoczarz 52, Jan Cios 82
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 czerwca, 16:00 (500)
Mateusz Milkowski 62, Michał Chrabąszcz 68, Kamil Gorzała 85, 90 - Michał Twardowski 31
Stal Rzeszów 3-0 Pelikan Łowicz 6 czerwca, 16:00 (1000)
Damian Wolański 48, Wojciech Fabianowski 78, Piotr Duda 90 (k)
Start Otwock 3-0 Przebój Wolbrom 6 czerwca, 16:00 (600)
Jacek Moryc 49, 63 (k), Jarosław Mazurkiewicz 78
Jeziorak Iława 0-1 Kolejarz Stróże 6 czerwca, 16:00 (800)
Bartłomiej Socha 89

Kolejka 34 - 9 czerwca

Hetman Zamość 0-3 Jeziorak Iława
(wo)
Kolejarz Stróże 2-2 Start Otwock 9 czerwca, 17:00 (200)
Przemysław Michalski 22, Krzysztof Piosik 88 - Piotr Sobótka 53, Adam Warszawski 89
Przebój Wolbrom 1-6 Stal Rzeszów 9 czerwca, 17:00 (300)
Robert Kuta 63 - Szymon Solecki 19, Damian Wolański 24, 59, Ireneusz Gryboś 47, Janusz Iwanicki 49, Wojciech Fabianowski 77
Pelikan Łowicz 0-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 9 czerwca, 17:00 (300)
Bartosz Kopacz 13
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 czerwca, 17:00 (200)
Michał Twardowski 6, Paweł Łukasik 77 - Kelechi Zeal Iheanacho 52
LKS Nieciecza 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 9 czerwca, 17:00 (650)
Łukasz Szczoczarz 2, 36 - Marcin Juszkiewicz 18
Olimpia Elbląg 3-1 Okocimski KS Brzesko 9 czerwca, 17:00 (1400)
Andrzej Matwijów 13, Matej Rožník 24, Ołeh Fedosow 69 - Łukasz Popiela 90
Resovia 3-2 Wigry Suwałki 9 czerwca, 17:00
Rafał Zawiślan 12, Tomasz Bajko 14 (s), Sebastian Hajduk 68 - Sebastian Radzio 78, Przemysław Łapiński 90
bez udziału publiczności
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 OKS 1945 Olsztyn 9 czerwca, 17:00
Michał Kucharczyk 74, Dariusz Zjawiński 78

I liga 2009/2010

II liga 2009/2010 (zachodnia)

III liga 2009/2010 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2009/2010 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2009/2010 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2009/2010 (podlasko-warmińsko-mazurska)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas
 Świt '98 tr. Kotarski
 I liga wojewódzka
 A1 Junior Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '02 tr. Reginis
 I liga wojewódzka
 C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: III liga okręgowa
 D2 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 C2 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Kamiński
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '08 tr. Zaremba
 Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ... tr. Sazonowicz
 Wa-wa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Sazonowicz
 Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: VI liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2018 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.