Czwartek, 9 lipca 2020 r.   Imieniny obchodzą: Weronika, Hieronim, Zenon
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDMwww.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1661281

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 18.206.194.134
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UWAGA! KONKURS, do wygrania karnet

2008-03-26; TR
Aktualności, Konkurs
Do wygrania karnet na mecze rundy wiosennej MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Aby wygrać karnet należy prawidłowo odpowiedzieć na 3 pytania i mieć szczęście w losowaniu,
gdyż wygrywa tylko 1 osoba.
Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy w temacie wpisujac "KONKURS"
do dnia 2008-03-28 (piątek) do godz. 24:00. Po upłynięciu terminu wszystkie nadesłane maile będą sprawdzone, a następnie zostanie przeprowadzone losowanie. Szczęśliwiec dostanie zwrotnego maila z hasłem, z którym musi się zgłosić w sekretariacie klubu, zeby odebrać nagrodę.

Oto konkursowe pytania:
PYTANIE 1
W jakich klubach w swojej karierze występował Adam Gmitrzuk?
PYTANIE 2
Wymień przynajmniej 7 bramkarzy, którzy występowali w ostatnich 10 latach w pierwszym zespole Świtu?
PYTANIE 3
Który z obecnych zawodników Świtu ma najwięcej występów w I lidze (podaj liczbę)?

Czekamy na odpowiedzi. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie :)

Powiedzieli po meczu z Dolcanem

2008-03-21; TR
Aktualności, Świt I Mecze
Adam Gmitrzuk - bardzo przykro przegrywa się w swoim mieście (przy.red. Adam mieszka w Ząbkach), ale trzeba się z tym pogodzić. Zagraliśmy jak... bez komentarza... mam nadzieję ,że coś zmienimy w naszej grze na lepsze i przemyślimy nasze zagrania.

Dariusz Zjawiński - pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu, głupia bramka do szatni, mogłem podbiec i bardziej agresywnie zawalczyć o piłkę, może do mnie trener ma pretensje, nie wiem. Druga połowa trochę lepsza w naszym wykonaniu, ale nie mieliśmy jakieś dobrej sytuacji, tylko rzuty wolne, które były źle bite i to zaważyło, że przegraliśmy 1-0.
Trener Grzegorz Zmitrowicz - przegraliśmy na własne życzenie bo po jakiejś dziwnej akcji Dolcanu. Nie potrafiliśmy utrzymać piłki do końca i stworzyć chociaż jednej klarownej sytuacji. Żal, że Święta są popsute.
 

2008-03-21 godz. 15:00 Dolcan Ząbki - Świt Nowy Dwór Maz. 1-0 (1-0)

2008-03-21; TR
Aktualności, Świt I Mecze
21 marca 2008, 15:00 - Ząbki
Dolcan Ząbki 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Marcin Stańczyk 45+2

Dolcan: 12. Dariusz Matusiak - 18. Dariusz Dadacz, 5. Maciej Demich, 3. Robert Stawicki, 13. Marcin Warakomski - 7. Marcin Korkuć, 4. Krzysztof Krzywicki, 9. Marcin Stańczyk, 15. Maciej Tataj (75, 8. Tomasz Zbrzeźniak), 19. Rafał Grzelak (90, 11. Przemysław Łaski) - 16. Maciej Górecki (46, 17. Mateusz Chudziński).

Świt: 30. Bartłomiej Fogler - 69. Marek Lendzion, 20. Tomasz Reginis, 14. Norbert Jędrzejczyk, 8. Tomasz Dudek - 7. Michał Wojtczak (46, 18. Jakub Kabala), 5. Adam Gmitrzuk, 9. Robert Łoszakiewicz, 6. Marcin Gumowski (82, 2. Odong Marcellinus Obem) - 10. Dariusz Zjawiński, 11. Arnold Kołakowski (46, 17. Łukasz Barankiewicz).

sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).
widzów: 300.

http://pl.youtube.com/switndm - bramki i inne akcje z meczu
http://www.zyciepw.pl/mecz-pilki-noznej-dolcan-zabki-swit-nowy-dwor-mazowiecki/ - można obejrzeć cały mecz

Mecz rozegrany w trudnych warunkach, przy zimnym wietrze i padającym deszczu.
Pierwsza połowa.
Wyrówna gra obu zespołów, ale niestety ta część meczu nie zachwyciła nieliczną widownię. Na palcach jednej ręki można zliczyć groźne sytuacje obu jedenastek. Świt najlepszą sytuacje miał po rzucie wolnym z 25 metrów wykonywanym przez Zjawińskiego, ale niestety piłka o centymetry minęła bramkę Dolcanu oraz po strzale Kołakowskiego piłka rownież nie znalazła drogi do bramki.
Dolcan najlepszą sytuacje miał w 45+2 minucie, niestety dla Nas bezbłędnie ją wykorzystał. Po kilku prostych błędach Naszych zawodników piłkę z prawej strony przejął Korkuc i dograł na 10 metr do Stańczyka, a ten precyzyjnym strzałem z pierwszej piłki nie dał szans Foglerowi.
Frajerska bramka do szatni.
Druga połowa.
W tej części gry lekką przewagę osiągnął zespół biało - zielonych, ale niestety nic z niej nie wynikało. Akcje rozgrywane były w dobrym tempie, brakowało ich wykończenia albo piłkarze z Ząbek przerywali je faulem daleko od własnej bramki. Najlepszą sytuację miał ponownie Darek Zjawiński, ale uderzona piłka z woleja z 10 metrów poleciała wysoko nad bramką Dolcanu, wydaje sie, że tę sytuację można było lepiej wykończyć, bo przy Darku nie było zawodników Dolcanu. Groźnie pod bramką Dolcanu było również po stałych fragmentach gry, ale Matusiak był w tym meczu niestety bezbłędny. Ten element gry też zespół musi dopracować, na razie w rozegranych meczach nasz zespół góruje fizycznie nad przeciwnikami (średnia wzrostu 11 około 185cm).
Dolcan zmienił taktykę na 2 część meczu, cofnął się na własną połowę i próbował gry z kontry, trzeba przyznać, że były one niebezpieczne. Dzięki dobrej postawie Foglera i własnej nieskuteczności piłkarze z Ząbek nie trafili już wiecej do świątyni strzeżonej przez Bartka. Naszego bramkarza należy pochwalić za dobrą grę na przedpolu, kilkoma wybiegnięciami za pole karne przerywał groźne akcje Dolcanu.
PODSUMOWANIE.
Wydaje się, że sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale wygrywa ten zespół, który strzeli o jedną bramkę więcej od przeciwnika, a w piątek był to DOLCAN. angry

2008-02-08 Nowa strona

2008-02-08; XoNoX
Aktualności, www.swit.nsk.pl
Jeżeli masz jakieś informacje o klubie i zdjęcia drużyny/zawodników, znasz strony internetowe o drużynie, kupiłeś gazetę, gdzie była informacja o klubie podziel się tym z nami, a napewno umieścimy te materiały na tej stronie.
Szukamy także osób chętnych do współprowadzenia strony Świtu oraz pozostałych drużyn z powiatu nowodworskiego (w formie oddzielnego działu poświęconego na tej stronie). Chcemy zebrać informacje o klubach w jednym miejscu, żeby zapewnić bieżące przekazywanie aktualności bez dłuższych przestojów.
Chętnie nawiążemy współpracę ze stronami o tematyce 3 ligi - grupie 1.
Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pomysły co należałoby zamieścić na stronie to pisz na maila .
W tej chwili szukamy newsmanów i grafików, którzy pisaliby zapowiedzi oraz relacje z meczów, które odbywałyby się w NDM i na wyjazdach. Najlepiej jakby było to klika osób, żeby można było na zmianę wykonywać to zadanie, jeżeli ktoś akurat nie będzie mógł zrealizować zadania lub po prostu nie będzie mogł pojechać na mecz wyjazdowy.
Jeżeli chodzi o filmowanie/montaż meczów w NDM to jestem w stanie to robić, mogę też przygotowywać zdjęcia z nagranego meczu do relacji newsmanów.
Szukam osób, które byłyby łowcami informacji o klubie, czyli dostaraczaliby dokładnych danych o wydarzeniach, tak, żeby newsmani oraz montażysta filmu z meczu, mogli szybko i sprawnie wykonywać swoje obowiązki.
Oto jakie działy postaramy się dodać na stronę:
Aktualny skład Świtu 1 (zdjęcia zawodników i informacje o nich)
Redakcja
Strefa kibica
Sklep
Informacje o drużynach młodzieżowych (osiągnięcia, roczniki, składy, kiedy treningi, trenerzy, kontakty)
Fotoreportaże
Stadion (historia, ceny biletów i karnetów, plan stadionu, muzeum klubowe, dojazd na stadion, regulamin stadionu)
Klub (władze, ludzie związani z klubem, historia, osiągnięcia, prezesi, trenerzy, sponsorzy, informacje dla mediów, kontakt)
Świt 1 (trener, sztab szkoleniowy)
Świt 2 (wszelkie informacje)

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.