Sobota, 23 września 2017 r.   Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM
www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
 Świt I
 III liga 2016/2017
 grupa I
(tr. Rafał Kleniewski)
   Tabela / Wyniki
 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2016/2017
 grupa: Warszawa I
(tr. Fabian Kotarski)
   Tabela / Wyniki
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1223569

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 54.158.248.167
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Lider Dąb postraszył, ale przegrał, Świt II (4), Dąb (5)
MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Dąb Wieliszew 3-2 (2-1)

2016-10-23; XoNoX
Aktualności

Ten mecz był lokalnym hitem, jedni sąsiedzi z Legionowa już z nami wygrali 4:1, teraz przyszła pora na sąsiadów z Wieliszewa.
Strzelanie w meczu rozpoczęło się od trafienia Wierzbickiego na 1:0, który wykorzystał okazję, kiedy żaden z obrońców gości nie wybił piłki. Chwilę potem Dąb wyrównał na 1:1. W niegroźnie wyglądającej sytuacji piłka zmierzała tam, gdzie był nasz bramkarz, ale po zmienieniu toru lotu piłki, Graff zaliczył samobója. W końcówce pierwszej połowy po sugestii sędziego liniowego podyktowany zostaje rzut karny, różnie to wyglądało w ocenie zgromadzonych na meczu. Jednak główny sędzia nie zmienia już tej decyzji, a Brzyski pewnie wykorzystuje fakt karnego i rezerwy Świtu obejmują ponownie prowadzenie 2:1. Tyle do przerwy.
Druga połowa to bramka Dębu na 2:2, zdobywa ją Jędrych. Zawodnicy biało-zielonych krzyczeli, że był spalony, jednak sędzia nic takiego nie stwierdził. Mamy remis. Jakiś czas później goście faulują w pobliżu pola karnego. Rzut wolny, wrzutka na dalszy słupek i Krzymiński głową zdobywa bramkę na 3:2. Ogromna radość, gdyż to trafienie zapewnia wygraną i kolejne 3 punkty. Jesteśmy teraz na 4. miejscu, a Dąb spadł na 5. miejsce, tuż za nami.
Nowym liderem ponownie Drukarz Warszawa, drugie AP Marcovia Marki, a trzecia Olimpia Warszawa.


12. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
niedziela 23 października 2016, 12:15 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Dąb Wieliszew 3-2 (2-1)
1-0 Wierzbicki
1-1 Graff (s)
2-1 Brzyski (k)
2-2 Jędrych
3-2 Krzymiński

Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos



tv.nsk.pl MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Dąb Wieliszew 3-2 (2-1)
bramka na 1:0 - Wierzbicki


tv.nsk.pl MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Dąb Wieliszew 3-2 (2-1)
bramka na 1:1 - Graff (s)


tv.nsk.pl MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Dąb Wieliszew 3-2 (2-1)
bramka na 2:1 - Brzyski (k)


tv.nsk.pl MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Dąb Wieliszew 3-2 (2-1)
bramka na 2:2 - Jędrych


tv.nsk.pl MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Dąb Wieliszew 3-2 (2-1)
bramka na 3:2 - Krzymiński


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 12 - 22-23 października

Agape Białołęka (Warszawa) 0-2 Olimpia Warszawa 22 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Dąb Wieliszew 23 października, 12:15
Victoria II Sulejówek 1-3 Drukarz Warszawa 23 października, 15:00
Błyskawica Warszawa 2-2 Legionovia II Legionowo 22 października, 15:00
na stadionie DOSiR
Sokół Serock 7-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 22 października, 11:00
Bóbr Tłuszcz 3-2 Promnik Łaskarzew 25 października, 20:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie w Kobyłce
Amur Wilga 3-8 AP Marcovia Marki 22 października, 11:00
Legion Warszawa 2-2 Sokół Celestynów 22 października, 10:00
na stadionie GKP Targówek

Wyniki sobotnich spotkań grup młodzieżowych,
22 października 2016

2016-10-22; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Miecznikowski, 11. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 22-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - AP Marcovia Marki

tr. Lis, 8. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 22-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-9 Nowy Dwór Maz. - TKS Bóbr Tłuszcz

tr. Sazonowicz, 8. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 22-10-2016 10:00
MKS Wicher II Kobyłka - NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki 4:2



tr. Kotarski, 11. kolejka, I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1, 22-10-2016 12:15
NOSiR MKS Świt U-19 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Bródno

tr. Reginis i Ksionda, 11. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 22-10-2016 13:00
S.S.M. Wisła Płock - NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. 2:2


KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 (0)
vs
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 (1)

2016-10-22; XoNoX
Aktualności
Nowe koszulki z logiem nowego sponsora przyniosły szczęście w meczu wyjazdowym, gdzie nowodworzanie nie byli faworytami wg tabeli ligi z Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.
Miejmy nadzieję, że są to tylko koszulki wyjazdowe w kolorze niebieskim (istnieje coś takiego jak promocja miasta NDM, gdzie Świt pewnie będzie starał się o środki finansowe), a nie do gry u siebie, przecież barwy klubu są biało-zielone. Niebieskie koszulki widzieliśmy już w zremisowanym meczu 1:1 u siebie z MKS Ełk. Oby tak to nie zostało.
Wracając do meczu. Był doping kibiców nowodworskich, którzy pojawili się na meczu wyjazdowym. W 26. minucie nowodworzanie marnują doskonałą okazję do wyjścia na prowadzenie. Po faulu na Maciejewskim sędzia dyktuje rzut karny, którego nie wykorzystuje Radosław Kamiński. Udaje się to dopiero w końcówce pierwszej połowy. Bramkę w 45. minucie na 0:1 zdobywa Rafał Maciejewski. Do przerwy wynik nie ulega zmianie.
W 65. minucie drugiej połowy Radosław Kamiński sam fauluje przeciwnika w polu karnym, sędzia wskazuje na wapno. Grzegorz Domżalski pokonuje Mateusza Prusa, gospodarze doprowadzają do remisu 1:1.
Remisem Finishparkiet nie cieszy się długo, gdyż 4. minuty później (69. minuta) to MKS Świt po rajdzie Krzysztof Napory wychodzi na ponowne prowadzenie po bramce na 1:2. A ostatni gwizdek sędziego jest także przy wyniku Finishparkiet vs Świt 1:2.

Jest to piąta wygrana nowodworskiego klubu, 5-6. miejsce w lidze.

Do końca tej rundy pozostały 4 mecze:
***Kolejka 14 - 29-30 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 29 października, 16:00
***Kolejka 15 - 5-6 listopada
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 listopada, 13:00
***Kolejka 16 - 12-13 listopada
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 listopada, 11:15
***Kolejka 17 - 19-20 listopada
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lubawa 19 listopada, 15:00


13. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 22 października 2016, godz. 15:00 - ul. Jagiellońska 20, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 (0-1)
Radosław Kamiński 26' (nk)
0-1 Rafał Maciejewski 45'
1-1 Grzegorz Domżalski 65' (k)
1-2 Krzysztof Napora 69'

Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos



2016-10-22 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 (0-1)
bramki


2016-10-22 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 (0-1)
skrót meczu


2016-10-22 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 (0-1)
wypowiedź, Przemysław Cecherz, trener Świtu po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 13 - 22-23 października

Ursus Warszawa 1-0 Pelikan Łowicz 22 października, 15:00
Tomasz Chałas 69
Huragan Wołomin 2-0 ŁKS 1926 Łomża 22 października, 15:00
Waldemar Woźniak 19, Mikołaj Tokaj 21
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Legia II Warszawa 23 października, 17:00
Kamil Zalewski 27 (k) - Mateusz Wieteska 23, Tomasz Nawotka 29
Jagiellonia II Białystok 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 października, 12:00
Bartosz Widejko 45, Jakub Rozwandowicz 48
ŁKS Łódź 2-1 Concordia Elbląg 23 października, 14:00
Jewhen Radionow 19, Dawid Sarafiński 63 - Michał Kiełtyka 57
Huragan Morąg 3-0 Widzew Łódź 22 października, 15:00
Daniel Mlonek 21, 68, Radosław Lenart 33
MKS Ełk 6-1 Motor Lubawa 22 października, 15:00
Daniel Świderski 23, 34, 60, 70, Patryk Rosoliński 46, Mateusz Butkiewicz 78 - Adrian Zasuwa 31
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 października, 15:00
Grzegorz Domżalski 65 (k) - Rafał Maciejewski 45, Krzysztof Napora 69
Sokół Ostróda 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 października, 18:00 (300)
Sebastian Pączko 84

Wyniki niedzielnych spotkań grup młodzieżowych,
16 października 2016

2016-10-15; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Kamiński, 7. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 16-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 8:3









tr. Moskwa, 7. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 16-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. - FDA Wieliszew 3:1





2016-10-16 NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Mazowiecki - Escola II Varsovia 1:16

tr. Kosiński, 7. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 16-10-2016 12:15
NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Mazowiecki - Escola II Varsovia 1:16


tr. Kotarski, 10. kolejka, I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1, 16-10-2016 13:00
KS Legionovia KZB - NOSiR MKS Świt U-19 Nowy Dwór Mazowiecki 1:3




tr. Zaremba, 7. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 16-10-2016 13:30
Orlik (05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Młodzieżowa 3)
NOSiR U-9 MKS Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki - ESCOLA VARSOVIA 1:21

Wyniki sobotnich spotkań grup młodzieżowych,
15 października 2016

2016-10-15; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Zmitrowicz, 7. kolejka, Wa-wa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1, 14-10-2016 12:00
RKS Okęcie W-wa - NOSiR MKS Świt U-12 Nowy Dwór Mazowiecki 2:4





tr. Sazonowicz, 7. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 15-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Dolcan II Ząbki 3:10




tr. Reginis i Ksionda, 10. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 15-10-2016 11:00
NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. - PWKS Huragan Wołomin 7:1








tr. Stecyna, 7. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 15-10-2016 12:15
NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki - Fun Football Academy I 0:10

tr. Miecznikowski, 10. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 15-10-2016 13:30
NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - PKS Radość Warszawa 6:0
1-0 Piwowarek 38'
2-0 Trojak 42' (asysta Rydz)
3-0 Łostowski 47' (asysta Kiliś)
4-0 Piwowarek 70' (asysta Zmysłowski)
5-0 Łostowski 77' (asysta Kiliś)
6-0 Gołąb 80' (k)

Świt U-16: Dobrzański (41, Kwiatkowski) - Gołąb , Nadulski, Piwowarek (70, Godziszewski), Kiliś, Rydz (75, Świderek), Zmysłowski, Zabijak, Trojak , Łostowski , Zawadzki

tr. Zaremba, 10. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1, 15-10-2016 15:00
AP Agape Białołęka - NOSiR MKS Świt U-14 Nowy Dwór Maz. 0:5






tr. Lis, 7. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 15-10-2016 16:00
UKS Białe Orły II - NOSiR MKS Świt U-9 Nowy Dwór Maz. 4:4




Trzecia porażka w lidze stała się faktem
KS Drukarz Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 3-0

2016-10-15; XoNoX
Aktualności

Dzisiaj także grały rezerwy MKS Świt, które chyba zapomniały jak wygrywać lub remisować mecze, szczególnie te z ważnymi przeciwnikami w lidze okręgowej. W stolicy w ramach 11. kolejki lokalny KS Drukarz Warszawa wygrał pewnie 3:0 z biało-zielonymi. Bramki dla gospodarzy strzelili, dwa razy Jakobczak i jedno trafienie Wolowicz. W skrócie Drukarz w dniu dzisiejszym okazał się silniejszą drużyną, więc wygrał.
Nowodworzanie muszą zabrać się do ciężkiej pracy, aby wrócić na właściwy tor, bo ponownie przeciwnicy odskoczą punktowo, jak nie zacznie w każdym meczu wygrywać lub chociaż remisować.
A o to może nie być łatwo, gdyż za tydzień kolejny hit w NDM, bo MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki podejmie aktualnego lidera KS Dąb Wieliszew, który chyba także ma zadyszkę, bo przegrał u siebie 0:2 z Olimpią Warszawa.
Dokładna data i godzina meczu będzie podana później.
Oczywiście zapraszamy na mecz.


11. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 15 października 2016, 14:00 - ul. Aleja Zieleniecka 2, 03-901 Warszawa
KS Drukarz Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0
Jakobczak, Wolowicz

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 11 - 15-16 października

Legion Warszawa 0-2 Agape Białołęka (Warszawa) 15 października, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Sokół Celestynów 2-6 Amur Wilga 16 października, 15:00
w Otwocku
AP Marcovia Marki 2-1 Bóbr Tłuszcz 15 października, 11:00
Promnik Łaskarzew 1-0 Sokół Serock 16 października, 15:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-0 Błyskawica Warszawa 15 października, 15:30
Legionovia II Legionowo 4-0 Victoria II Sulejówek 16 października, 11:00
Drukarz Warszawa 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 października, 14:00
Dąb Wieliszew 0-2 Olimpia Warszawa 15 października, 15:30

Idziemy na lidera remisów, to już siódmy
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)

2016-10-14; XoNoX
Aktualności

Nowodworski MKS Świt ponownie zremisował swój mecz w III lidze, grupa I. Dzisiaj w piątek 14 października 2016 o godz. 19:00 w 12. kolejce podejmował u siebie MKS Ełk. Pierwsze 30. minut meczu lepiej zapomnieć. W 36. minucie sędzia dyktuje rzut karny dla gości, dopatrzył się faulu na Rosolińskim, a Michał Hryszko pewnie pokonał bramkarza Świtu, Prusa. Na tablicy wynik 0:1 dla przeciwnika. Do przerwy nie ulega zmianie.
Po przerwie Świt próbował odrabiać straty, niestety bezskutecznie. Dopiero w 71. minucie sędzia ponownie dyktuje rzut karny, tylko teraz dla biało-zielonych. Pewnym egzekutorem zostaje Patryk Szczepański, który zdobywa bramkę i doprowadza do remisu. Wynik 1:1. Chwilę po tym Świt ponownie ma sytuację, ale bramkarz gości broni nogą strzał naszego zawodnika. Do końcowego gwizdka już z żadnej ze stron nie udaje się przechylić szali na swoją stronę. Pozostaje podział punktów i lider remisów w lidze - siódmy remis.


Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


12. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
piątek 14 października 2016, godz. 19:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)
0-1 Michał Hryszko (k) 36'
1-1 Patryk Szczepański (k) 71'


tv.nsk.pl 2016-10-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)
*** Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w wieku 50 lat odszedł nasz WIELKI wychowanek w kajakarstwie klasycznym - Wojciech Kurpiewski, wicemistrz olimpijski z Barcelony (1992), wielokrotny mistrz Polski oraz medalista mistrzostw świata. Wybitna postać w historii naszego klubu. ***


tv.nsk.pl 2016-10-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)
bramka na 0:1


tv.nsk.pl 2016-10-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)
bramka na 1:1


tv.nsk.pl 2016-10-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)
najlepsza sytuacja Świtu na 2:1


tv.nsk.pl 2016-10-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)
trener Cecherz o stronach świata


2016-10-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)
wypowiedź, Przemysław Cecherz, trener Świtu po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 12 - 15-16 października

Pelikan Łowicz 1-0 Sokół Ostróda 16 października, 11:15
Jurij Hłuszko 81
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 października, 15:00
Michał Wrzesiński 50
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 MKS Ełk 14 października, 19:00
Patryk Szczepański 71 (k) - Michał Hryszko 36 (k)
Motor Lubawa 0-5 Huragan Morąg 15 października, 15:00
Paweł Galik 1, 71, Piotr Karłowicz 40, 43, Mateusz Czorniej 90
Concordia Elbląg 1-1 Jagiellonia II Białystok 15 października, 15:30
Michał Kiełtyka 43 - Łukasz Sołowiej 53
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 października, 11:00
Wiktor Żytek 10 (k), 32, Mateusz Broź 14, 70, Jakub Rozwandowicz 24
Legia II Warszawa 5-0 Huragan Wołomin 15 października, 12:00
Sandro Kulenović 5, 59, Tomasz Nawotka 9, Stojan Vranješ 27, Michał Trąbka 78
w Ząbkach
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Ursus Warszawa 15 października, 15:00
Rafał Maćkowski 88 (k) - Tomasz Chałas 90 (k), Mateusz Muszyński 90
ŁKS Łódź 2-2 Widzew Łódź 16 października, 15:00
Jewhen Radionow 25, Maksym Kowal 90 - Daniel Mąka 49, Mateusz Michalski 62

NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Maz. - MKS Dolcan Ząbki 0:0

2016-10-12; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2016-10-12 NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Dolcan Ząbki 0:0
poprzeczka po rzucie wolnym dla Świtu U-16


tr. Miecznikowski, zaległa 5. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 12-10-2016 16:00
NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Dolcan Ząbki 0:0
goście (bramkarz Świtu broni rzut karny)

Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos

Był legendą kajakarstwa

2016-10-12; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2016-10-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 1-1 (0-1)
minuta ciszy na meczu dla zmarłego kajakarza - Wojtka Kurpiewskiego

W sobotę, 8 października, w wieku 50 lat zmarł Wojciech Kurpiewski, nowodworzanin, wielokrotny mistrz Polski i wicemistrz olimpijski w kajakarstwie klasycznym.

"Odszedł nasz kolega Wojtek Kurpiewski, ból, smutek i żal żegnaj mistrzu" – napisał w niedzielny wieczór na jednym z portali społecznościowych Marek Łubik, polski kajakarz.

Wojciech Kurpiewski urodził się i przez wiele lat mieszkał w Nowym Dworze Maz. Karierę kajakarską rozpoczął w Świcie, gdzie jego trenerem był Olgierd Światowiak. Był wielokrotnym mistrzem Polski. Na koncie miał też pięć medali mistrzostw świata. Trzy srebrne: K-4 500 m (1987), K-4 1000 m (1989) i K-2 500 m (1993) oraz dwa brązowe: K-4 1000 m (1986) i K-2 500 m (1989).

Jego największym sukcesem był udział w igrzyskach olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku, gdzie wraz z Maciejem Freimutem, w konkurencji K-2 na 500 metrów, wywalczył srebrny medal.

Od kilkunastu lat mieszkał w Ameryce, gdzie w niedzielę zmarł na zawał serca.

Wyniki niedzielnych spotkań grup młodzieżowych,
9 października 2016

2016-10-08; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Zaremba, 9. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1, 9-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-14 Nowy Dwór Maz. - AP Marcovia Marki 7:0








tr. Kamiński, 6. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 9-10-2016 10:00
FFA Warszawa - NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki 0:5






tr. Reginis i Ksionda, 9. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 9-10-2016 11:00
MOSiR Mińsk Maz. - NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. 0:2



tr. Zmitrowicz, 6. kolejka, Wa-wa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1, 9-10-2016 12:15
NOSiR MKS Świt U-12 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Białe Orły II 5:1






tr. Zaremba, 6. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 9-10-2016 13:30
KS Legionovia - NOSiR U-9 MKS Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki 5:2
Mikołaj Zawadzki
Mikołaj Zawadzki

tr. Moskwa, 6. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 9-10-2016 14:30
NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. - TKS Bóbr Tłuszcz 3:1




tr. Kosiński, 6. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 9-10-2016 16:45
NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Mazowiecki - SRT Młode Orły Halinów 1:2

Wyniki sobotnich spotkań grup młodzieżowych,
8 października 2016

2016-10-08; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Kotarski, 9. kolejka, I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1, 8-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-19 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Varsovia II 2:1
Przygoda
Pruszkowski

tr. Sazonowicz, 6. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 8-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan II Wołomin 0:13

tr. Stecyna, 6. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 8-10-2016 12:00
NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Białe Orły 2:4



tr. Miecznikowski, 9. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 8-10-2016 13:00
PSS Legion Warszawa - NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
Łostowski 38' (asysta Rydz)

Świt U-16: Kwiatkowski (50, Dobrzański) - Gołąb, Nadulski, Zawadzki, Piwowarek , Zabijak, Rydz, Zmysłowski (65, Świderek), Trojak, Łostowski , Kiliś

tr. Lis, 6. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 8-10-2016 14:00
NOSiR MKS Świt U-9 Nowy Dwór Maz. - UKS Dragon Bielany

Kolejny szósty remis, tym razem bramkowy 1:1
MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-1 (1-0)

2016-10-08; XoNoX
Aktualności

11. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 8 października 2016, 15:00 - ul. Żeromskiego 36, 14-300 Morąg
MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (1-0)
1-0 Daniel Chiliński 6'
1-1 Radosław Kamiński 71'

Kaczkan Huragan: Lawrenc - Lipka, Szawara, Bogdanowicz , Podhorodecki - Zajączkowski, Galik, Mlonek (89, Gołębiewski), Lenart (65, Stefanowicz), Chiliński (82, Czorniej), Karłowicz (75, Sierzputowski)
Trener: Czesław Żukowski

Świt: Prus - Napora, Kamiński , Olczak, Przysowa , Jabłoński (75, Rybak), Karaszewski , Pomorski, Maciejewski (46, Perzyna), Radwański , Szczepański (59, Wolski)
Trener: Przemysław Cecherz


2016-10-08 MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (1-0)
wypowiedzi po meczu: Przemysław Cecherz (trener Świtu) i Czesław Żukowski (trener Huraganu)


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 11 - 8-9 października

ŁKS 1926 Łomża 1-1 Pelikan Łowicz 8 października, 15:00
Paweł Wasiulewski 45 - Tomasz Bogołębski 90
Ursus Warszawa 1-2 Legia II Warszawa 8 października, 15:00
Robert Słomka 77 - Miłosz Szczepański 9, 13
Huragan Wołomin 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 października, 11:00
Dominik Dukalski 33 - Mateusz Broź 61, Jakub Rozwandowicz 62
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Concordia Elbląg 9 października, 17:00
Kamil Zalewski 9, 16 (k), Paweł Brokowski 71 - Michał Kiełtyka 82
Jagiellonia II Białystok 1-1 Widzew Łódź 9 października, 15:00
Marek Wasiluk 90 - Mariusz Zawodziński 85
ŁKS Łódź 4-0 Motor Lubawa 9 października, 15:00
Aleksander Ślęzak 11, Jewhen Radionow 13, 29, Mariusz Cichowlas 54
Huragan Morąg 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 października, 15:00
Daniel Chiliński 6 - Radosław Kamiński 71
MKS Ełk 3-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 października, 15:30
Maciej Malinowski 35, Daniel Świderski 85, Michał Hryszko 87 (k) - Patryk Pietrasiak 18 (k), Joachim Pabijańczyk 55
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Sokół Ostróda 8 października, 15:00
Jakub Szarpak 44, 61, Grzegorz Domżalski 53, Kamil Jackiewicz 90 - Robert Hirsz 22

Sąsiedzi nie byli gościnni dla lidera
MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)

2016-10-08; XoNoX
Aktualności

10. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 8 października 2016, 12:30 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)
0-1
0-2
1-2 Brzyski (k)
1-3
1-4


tv.nsk.pl 2016-10-08 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)
bramka na 0:1


tv.nsk.pl 2016-10-08 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)
bramka na 0:2


2016-10-08 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)
sytuacja z faulem, po którym sędzia dyktuje rzut karny dla Świtu


tv.nsk.pl 2016-10-08 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)
bramka na 1:2 - Brzyski z rzutu karnego


tv.nsk.pl 2016-10-08 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)
bramka na 1:3


tv.nsk.pl 2016-10-08 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)
bramka na 1:4


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 10 - 8-9 października

Agape Białołęka (Warszawa) 1-2 Dąb Wieliszew 8 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 2-0 Drukarz Warszawa 8 października, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 Legionovia II Legionowo 8 października, 12:30
Victoria II Sulejówek 5-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 9 października, 15:30
Błyskawica Warszawa 0-0 Promnik Łaskarzew 9 października, 15:00
na stadionie DOSiR
Sokół Serock 0-1 AP Marcovia Marki 8 października, 15:30
Bóbr Tłuszcz 5-0 Sokół Celestynów 8 października, 15:00
Amur Wilga 3-3 Legion Warszawa 9 października, 15:00

Wyniki niedzielnych spotkań grup młodzieżowych,
2 października 2016

2016-10-02; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Kamiński, 5. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 2-10-2016 10:00
KS Legionovia KZB - NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki 2:8









tr. Moskwa, 5. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 2-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. - UKS Dragon Bielany 4:1





tr. Zmitrowicz, 5. kolejka, Wa-wa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1, 2-10-2016 12:15
NOSiR MKS Świt U-12 Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 5:2






tr. Zaremba, 5. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 2-10-2016 13:30
NOSiR U-9 MKS Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki - AP Marcovia Marki 6:6
Mikołaj Zawadzki, Michał Zieliński, Michał Sazonowicz, Kacper Kaczorowski, Igor Szymański

tr. Kosiński, 5. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 2-10-2016 14:30
NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Błyskawica W-wa 4:4




Remis z liderem i 5. miejsce w III lidze gr. I po 10. kolejkach
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź 0-0

2016-10-01; XoNoX
Aktualności

10. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 1 października 2016, 16:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź 0-0


2016-10-01 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź 0-0
wypowiedź, Przemysław Cecherz, trener Świtu po meczu



2016-10-01 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź 0-0
oprawa kibiców Świtu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 10 - 1-2 października

Pelikan Łowicz 1-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 października, 11:15
Bartosz Bujalski 45 - Maciej Koziara 4, Michał Miller 14, Grzegorz Domżalski 85 (k)
Sokół Ostróda 3-2 MKS Ełk 1 października, 18:00 (650)
Sebastian Pączko 6, Michał Danilczyk 74, Maciej Malinowski 89 (s) - Michał Hryszko 65, Michał Danilczyk 80 (s)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Huragan Morąg 1 października, 13:00
Joachim Pabjańczyk 49 - Radosław Lenart 23
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 ŁKS Łódź 1 października, 16:00
Motor Lubawa 1-2 Jagiellonia II Białystok 1 października, 15:00
Adrian Zasuwa 51 - Emil Łupiński 78, Dawid Polkowski 87
Widzew Łódź 4-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 października, 15:30
Mateusz Michalski 31, Kamil Tlaga 37, Daniel Mąka 56, Piotr Burski 75 - Michał Grochowski 49, 60
Concordia Elbląg 2-0 Huragan Wołomin 1 października, 16:00
Mariusz Pelc 33, Edil 89
na Stadionie Miejskim
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Ursus Warszawa 2 października, 11:00
Jakub Rozwandowicz 3, 76, Mateusz Broź 33, Paweł Magdoń 87 - Krzysztof Cegiełka 55
Legia II Warszawa 1-2 ŁKS 1926 Łomża 1 października, 12:00
Sandro Kulenović 51 - Przemysław Olesiński 39, 61
w Ząbkach

Po 9. kolejkach rezerwy Świtu liderem w lidze okręgowej
Vulcan Wólka Mlądzka - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 1-5 (0-3)

2016-10-01; XoNoX
Aktualności
9. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
1 października 2016, 16:00 - ul. Spartańska 23, 05-400 Otwock
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-5 (0-3)
A.Zieliński -





Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 9 - 1-2 października

Amur Wilga - Agape Białołęka (Warszawa) 2 października, 15:00
Legion Warszawa 3-3 Bóbr Tłuszcz 1 października, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Sokół Celestynów - Sokół Serock 2 października, 15:00
w Otwocku
AP Marcovia Marki 2-2 Błyskawica Warszawa 1 października, 14:00
Promnik Łaskarzew - Victoria II Sulejówek 2 października, 15:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-5 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 października, 16:00
Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 2 października, 11:00
Drukarz Warszawa 0-0 Dąb Wieliszew 1 października, 11:00

Wyniki sobotnich spotkań grup młodzieżowych,
1 października 2016

2016-10-01; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Zaremba, 8. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1, 1-10-2016 10:00
KS Łomianki - NOSiR MKS Świt U-14 Nowy Dwór Maz.

tr. Reginis i Ksionda, 8. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 1-10-2016 11:00
NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. - MKS Ciechanów 2:0
Igor Sobieszek
Miłosz Górski

tr. Stecyna, 5. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 1-10-2016 12:15
NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Bródno 4:2





tr. Miecznikowski, 8. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 1-10-2016 13:30
NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Bródno 1:3
1-0 Łostowski 3'
1-1 ... 35'
1-2 ... 53'
1-3 ... 56'

Świt U-16: Dobrzański (60, Kwiatkowski) - Gołąb, Nadulski, Żułtak, Piwowarek, Godziszewski, Zabijak, Łostowski (70, Kiliś), Trojak, Rydz, Zmysłowski (55, Zawadzki)

tr. Kotarski, 8. kolejka, I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1, 1-10-2016 14:30
LKS Ostrówek - NOSiR MKS Świt U-19 Nowy Dwór Mazowiecki 1:2


UKS Orły Zielonka - NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Maz. 7-1

2016-09-29; XoNoX
Aktualności
tr. Stecyna, 4. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 26-09-2016 18:30
UKS Orły Zielonka - NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki 7-1

Wyniki niedzielnych spotkań grup młodzieżowych,
25 września 2016

2016-09-25; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos



tv.nsk.pl 2016-09-25 NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Varsovia II 3:0
sytuacja bramkowa


tr. Miecznikowski, 7. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 25-09-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Varsovia II 3:0
1-0 Zmysłowski 8'
2-0 Zmysłowski 66' (asysta Piwowarek)
3-0 Piwowarek 80'

Świt U-16: Kwiatkowski - Gołąb, Nadulski, Żułtak, Piwowarek , Godziszewski, Zabijak, Zmysłowski , Łostowski (55, Trojak), Rydz (72, Świderek), Zawadzki (65, Rynkun)

tr. Zmitrowicz, 4. kolejka, Wa-wa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1, 25-09-2016 11:00
KS Łomianki - NOSiR MKS Świt U-12 Nowy Dwór Mazowiecki

tr. Zaremba, 4. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 25-09-2016 11:30
PKS Serce Falenica - NOSiR U-9 MKS Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki

tr. Kotarski, 7. kolejka, I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1, 25-09-2016 13:00
MKS Dolcan Ząbki - NOSiR MKS Świt U-19 Nowy Dwór Mazowiecki 2:1


tr. Kamiński, 4. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 25-09-2016 15:00
NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Dolcan Ząbki 3:3




tr. Kosiński, 4. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 25-09-2016 16:30
UKS Ostrówek - NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Mazowiecki 9:0


tv.nsk.pl 2016-09-25 UKS Lotnisko Modlin - NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki 5:5
fragment 1. kwarty

tr. Sazonowicz, 4. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 25-09-2016 17:00
UKS Lotnisko Modlin - NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki 5:5





MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)

2016-09-25; XoNoX
Aktualności
8. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
25 września 2016, 12:15 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)
1-0 Marceli Smardzewski
2-0 Daniel Wierzbicki
2-1 Patryk Kisiel 57'
2-2 Kacper Kozikowski 80'


tv.nsk.pl 2016-09-25 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)
bramka na 1:0


tv.nsk.pl 2016-09-25 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)
bramka na 2:0


tv.nsk.pl 2016-09-25 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)
bramka na 2:1


tv.nsk.pl 2016-09-25 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)
bramka na 2:2


tv.nsk.pl 2016-09-25 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)
pudło Świtu nr 1


tv.nsk.pl 2016-09-25 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)
pudło Świtu nr 2


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 8 - 24-25 września

Agape Białołęka (Warszawa) 5-0 Drukarz Warszawa 24 września, 11:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew 2-4 Legionovia II Legionowo 24 września, 16:00
Olimpia Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 24 września, 11:00
goście nie dojechali
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Promnik Łaskarzew 25 września, 12:15
Victoria II Sulejówek 2-3 AP Marcovia Marki 25 września, 16:00
Błyskawica Warszawa 2-1 Sokół Celestynów 24 września, 15:00
na stadionie DOSiR
Sokół Serock 2-0 Legion Warszawa 24 września, 16:00
Bóbr Tłuszcz 4-1 Amur Wilga 24 września, 16:00

Wyniki sobotnich spotkań grup młodzieżowych,
24 września 2016

2016-09-24; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Reginis i Ksionda, 7. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 24-09-2016 10:00
KS Legionovia KZB - NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. 2:1
Sebastian Stykowski

tr. Moskwa, 4. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 24-09-2016 11:00
UKS Talent Targówek - NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. 1:4





tr. Lis, 4. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 24-09-2016 11:30
AP Agape II Białołęka - NOSiR MKS Świt U-9 Nowy Dwór Maz.

tr. Zaremba, 7. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1, 24-09-2016 15:00
MKS Dolcan II Ząbki - NOSiR MKS Świt U-14 Nowy Dwór Maz. 0:4




Jagiellonia II Białystok - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0-2 (0-0)

2016-09-24; XoNoX
Aktualności

Zawodnicy Przemysława Cecherza wygrali 2:0, po golach w ostatnich minutach, z rezerwami Jagiellonii, tym samym po raz czwarty zdobyli komplet 3 punktów w sezonie 2016/17.
W następnej 10. kolejce MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki zagra u siebie prestiżowy mecz
z ŁKS Łódź. Pierwszy gwizdek tego spotkania w sobotę 1 października 2016 o godz. 16:00.


9. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 24 września 2016, 13:00 - boisko w Wysokiem Mazowieckiem
Jagiellonia II Białystok SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 (0-0)
0-1 Adam Radwański 85'
0-2 Bartłomiej Stryjek 90'

Jagiellonia II: Karpieszuk – Olszewski (46, Falon), Łupiński, Koźlik, Zińczuk (30, Zakrzewski) – Koncewicz, Waszkiewicz – Kaczmarczyk, Polkowski (57, Giełażyn), Grabowski (75, Kaczyński) – Gajko

Świt: Prus – Napora, Olczak, Kamiński, Przysowa – Maciejewski (64, Gapczyński), Pomorski , Karaszewski, Jabłoński (85, Perzyna) – Radwański – Szczepański (64, Stryjek )

Sędziował: Wojciech Hodowicz (Warszawa)


2016-09-24 Jagiellonia II Białystok SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 (0-0)
skrót



2016-09-24 Jagiellonia II Białystok SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 (0-0)
bramki


2016-09-24 Jagiellonia II Białystok SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 (0-0)
wypowiedź, Przemysław Cecherz, trener Świtu po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 9 - 24-25 września

Legia II Warszawa 2-1 Pelikan Łowicz 24 września, 12:00
Mateusz Wieteska 37, Stojan Vranješ 41 (k) - Bartosz Bujalski 8
w Ząbkach
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 września, 15:00
Rafał Maćkowski 7 (k) - Paweł Magdoń 89
Ursus Warszawa 0-2 Concordia Elbląg 24 września, 16:00
Martin Strach 63, Mateusz Szmydt 89
Huragan Wołomin 0-4 Widzew Łódź 24 września, 15:00
Mateusz Michalski 3, Robert Kowalczyk 24, 36, Daniel Mąka 60
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Motor Lubawa 25 września, 17:00
Kamil Zalewski 7, 19, 36
Jagiellonia II Białystok 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 września, 13:00
Adam Radwański 85, Bartłomiej Stryjek 90
w Wysokiem Mazowieckiem
ŁKS Łódź 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 września, 16:00
Jewhen Radionow 28, Damian Guzik 71
Huragan Morąg 3-1 Sokół Ostróda 24 września, 16:00
Piotr Karłowicz 4, Daniel Chiliński 56, Tomasz Szawara 71 - Kamil Maternik 66
MKS Ełk 1-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24 września, 16:30
Michał Świderski 85 - Adam Finfando 30 (s)

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - MKS Ruch Wysokie Maz. 4-0 (1-0)

2016-09-14; XoNoX
Aktualności

8. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
środa 14 września 2016, 19:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 (1-0)
1-0 Krystian Pomorski
2-0 Adam Radwański
3-0 Adam Radwański
4-0 Adrian Gapczyński


tv.nsk.pl 2016-09-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 (1-0)
bramka na 1-0


tv.nsk.pl 2016-09-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 (1-0)
bramka na 2-0


tv.nsk.pl 2016-09-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 (1-0)
bramka na 3-0


tv.nsk.pl 2016-09-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 (1-0)
wypowiedź, Tomasz Kułkiewicz, trener Ruchu po meczu



2016-09-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 (1-0)
wypowiedź, Przemysław Cecherz, trener Świtu po meczu


2016-09-14 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 (1-0)
wypowiedź, Krystian Pomorski, pomocnik Świtu po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 8 - 17-18 września

Pelikan Łowicz 1-0 MKS Ełk 17 września, 16:00
Wojciech Wojcieszyński 42
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Huragan Morąg 17 września, 16:00
Michał Twardowski 88 - Radosław Stefanowicz 90
Sokół Ostróda 0-1 ŁKS Łódź 18 września, 11:00 (700)
Maksym Kowal 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Jagiellonia II Białystok 17 września, 16:00
Łukasz Chojecki 13 - Dawid Polkowski 46
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 września, 19:00
Krystian Pomorski 33, Adam Radwański 51, 74, Adrian Gapczyński 84
w pierwotnym terminie (17 września, 17:00) odwołany
Motor Lubawa 0-2 Huragan Wołomin 17 września, 16:00
Rafał Wielądek 27 (k), 31
Widzew Łódź 2-1 Ursus Warszawa 18 września, 17:00
Mateusz Michalski 47, 51 - Robert Słomka 65
na stadionie SMS-u
Concordia Elbląg 0-0 ŁKS 1926 Łomża 17 września, 16:00 (100)
na Stadionie Miejskim
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-4 Legia II Warszawa 18 września, 11:00
Jakub Rozwandowicz 70 - Sandro Kulenović 7, Stojan Vranješ 62 (k), Konrad Michalak 72, Adam Ryczkowski 81

Mini relacja meczu na facebook
https://www.facebook.com/tv.nsk.pl
a po meczu informacje i materiały filmowe

2016-09-14; XoNoX
Aktualności

Zapraszam na mini relację meczu 8. kolejki III ligi, grupa I
pomiędzy MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki a MKS Ruch Wysokie Mazowieckie.
Start 18:55.
[przenieś do relacji]

W środę 14 września 2016 o godz. 19:00 już 8. kolejka
MKS Świt Nowy Dwór Maz. vs MKS Ruch Wysokie Mazowieckie

2016-09-11; XoNoX
Aktualności

Nowodworzanie rozpoczną 8. kolejkę już w środę 14 września 2016. Zmierzą się o godz. 19:00 w Nowym Dworze Mazowieckim z MKS Ruch Wysokie Mazowieckie. MKS Świt zajmuje obecnie 8. miejsce (Pelikan Łowicz ma zaległy mecz, więc równie dobrze może być na 9. miejscu), a drużyna przeciwna 12. miejsce. W ostatniej kolejce Ruch przegrał u siebie 0:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki, po bramce w 35. minucie Patryka Pietrasiaka. Świt natomiast zamiast pewnie wygrać w Wołominie, tylko zremisował 1:1 z tamtejszym Huraganem. Bramki strzelali, w 25. minucie dla biało-zielonych Patryk Szczepański, a w 75. minucie Rafał Wielądek dla wołomińskich czarno-białych.

Czy Świt odblokuje się i zainkasuje w końcu komplet 3-ech punktów, tego dowiemy się dopiero około godziny 21:00 w środę, kiedy już będzie po meczu. Oby zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony przed własną publicznością, która oczekuje lepszej postawy, a w szczególności skuteczności i wygrywania meczów.

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 następna >>

 Świt '98 tr. Kotarski
 I liga wojewódzka
 A1 Junior Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '02 tr. Reginis
 I liga wojewódzka
 C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: III liga okręgowa
 D2 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 C2 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Kamiński
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '08 tr. Zaremba
 Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ... tr. Sazonowicz
 Wa-wa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Sazonowicz
 Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: VI liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2018 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.