Niedziela, 29 marca 2020 r.   Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1631153

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 35.175.121.230
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Decyzje PZPN w sprawie kontynuacji rozgrywek III ligi:
PZPN podjął decyzję o zawieszeniu do 29 marca rozgrywek niższego szczebla (tj. III ligi i niższych) i młodzieżowych.

2020-03-12; XoNoX
Aktualności
Zarząd PZPN na dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu w związku z zagrożeniem epidemiologicznym podjął decyzje w sprawie kontynuacji rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna I ligi i II ligi będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.

Jednocześnie PZPN podjął decyzję o zawieszeniu do 29 marca rozgrywek niższego szczebla (tj. III ligi i niższych) i młodzieżowych.

Komunikat PZPN

W czwartek, 12 marca 2020 roku, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się nadzwyczajne posiedzenie zarządu PZPN, mające na celu podjęcie uchwały w sprawie zasad postępowania na wypadek braku możliwości rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich na terytorium RP w sezonie 2019/2020 w związku z decyzją organów państwowych.

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, na podstawie art. 36 § 1 pkt 10) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

Art. 1

1. Mecze Totolotek Pucharu Polski na szczeblu centralnym, PKO Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi i drugiej ligi będą rozgrywane zgodnie z terminarzem rozgrywek.

2. Rozgrywki III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają zawieszone do dnia 29 marca 2020 r. włącznie.

Art. 2

1. W sytuacji, gdy decyzja właściwych władz administracyjnych skutkować będzie brakiem możliwości rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich na terytorium Polski lub części jej terytorium, rozgrywki mogą zostać zakończone pomimo nierozegrania wszystkich zaplanowanych meczów, na podstawie decyzji zarządu PZPN, Komisji ds. Nagłych PZPN lub Zarządów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.

2. W sytuacji, o której mowa w ust. 1:

1) Jako kolejność drużyn w końcowej tabeli rozgrywek sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek.

2) Za ostatnią rozegraną kolejkę rozgrywek przyjmuję się tę, w ramach której zostały rozegrane wszystkie zaplanowane mecze lub w sytuacji nierozegrania pojedynczych meczów zostały one zweryfikowane, zgodnie z postanowieniami regulaminów rozgrywek lub Uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.

3) W przypadku, gdy regulamin danych rozgrywek przewiduje rozegranie meczów barażowych o awans do rozgrywek wyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2020/2021, awans do tej klasy uzyskają:

a) w sytuacji, gdy mecze barażowe miały być rozgrywane pomiędzy klubami tej samej klasy, klub/y zajmujący najwyższe miejsce w końcowej tabeli rozgrywek spośród klubów uprawnionych do udziału w meczach barażowych, o ile otrzyma licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy wyższej w sezonie 2020/2021;

b) w sytuacji, gdy mecze barażowe miały być rozgrywane pomiędzy klubami różnych klas, klub/y wyższej klasy rozgrywkowej, o ile otrzyma licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy wyższej w sezonie 2020/2021.

4) W sytuacji, gdy kluby o których mowa w pkt 3 nie otrzymają licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach klasy wyższej w sezonie 2020/2021, zastosowanie będą miały odpowiednie postanowienia Uchwały nr XII/183 z dnia 6 grudnia 2019 roku zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zasad uzupełniania klas rozgrywkowych.

3. Upoważnia się Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej do zastosowania innych zasad niż wymienione w ust. 2 pkt 3 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach.

Art. 3

1) W sytuacji, gdy decyzja właściwych władz administracyjnych skutkująca wcześniej brakiem możliwości rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich na terytorium Polski lub części jej terytorium zostanie uchylona, cofnięta lub w jakikolwiek inny sposób utraci swoją moc, obowiązującą:

a) organy prowadzące rozgrywki, w miarę możliwości, ustalą obligatoryjne nowe terminy rozegrania zaległych kolejek rozgrywek, przy czym nie mogą one przypadać później niż termin ostatniej kolejki, wynikający z przyjętego na sezon 2019/2020 ramowego terminarza rozgrywek;

b) organy prowadzące rozgrywki mogą swobodnie ustalać nowe terminy rozegrania zaległych kolejek, tj. również poza terminami sobota/niedziela;

c) w sytuacji, gdy liczba zaległych kolejek uniemożliwiałaby rozegranie ich wszystkich przed terminem ostatniej kolejki wynikającym z przyjętego na sezon 2019/2020 ramowego terminarza rozgrywek, rozegrana zostanie tylko określona liczba zaległych kolejek bez konieczności rozgrywania meczów barażowych;

d) w pierwszej kolejności zostaną ustalone terminy zaległych kolejek, które w ramowym terminarzu rozgrywek zostały zaplanowane jako wcześniejsze, natomiast pozostałe zalegle kolejki nie zostaną rozegrane.

2) Dopuszcza się możliwość przedłużenia rozgrywek PKO Ekstraklasy, przez organ prowadzący, do dnia 24 maja 2020 roku.

3) W przypadku braku możliwości rozegrania wszystkich zaległych kolejek, zastosowanie będą miały postanowienia Art. 2 ust. 2.

4) Upoważnia się Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej do zastosowania innych zasad niż wymienione w ust. 1 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach z zastrzeżeniem, iż muszą być one zakończone do dnia 30 czerwca 2020 roku.

Art. 4

Upoważnia się Komisję ds. Nagłych PZPN do podejmowania bieżących decyzji w pilnych sprawach z zakresu oficjalnych rozgrywek piłkarskich na terytorium RP, w tym w szczególności rozgrywek Totolotek Pucharu Polski na szczeblu centralnym, wynikających z aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski.


Źródło: https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2020-03-12/komunikat-polskiego-zwiazku-pilki-noznej

Decyzje MZPN w sprawie rozpoczęcie rundy wiosennej
w Lidze okręgowej i niższych ligach
"Zawiesza się rozpoczęcie rundy wiosennej do dnia 30 marca"

2020-03-12; XoNoX
Aktualności
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku. Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.

Ponadto informujemy, że zgodnie z § 6 ust. 3 litera „b” Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN okno transferowe również ulega przesunięciu i zakończy się wraz z rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie.

Źródło: http://mzpn.pl/zarzad-komunikaty/

EDIT: Wszystkie mecze Ligi Okręgowej zostały odwołane, czekamy na nowe informacje...
Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór Maz.
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 16. kolejka

2020-03-09; XoNoX
Aktualności

sobota 14 marca 2020 godz. 14:00, Modlińska 1, 05-135 Wieliszew
KS Dąb Wieliszew - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki


Rezerwy MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozpoczną rundę wiosenną tydzień później. W ramach 16. kolejki, Ligi okręgowej 2019/2020, grupa: Warszawa I, na wyjeździe w Wieliszewie zagrają z zajmującym 6. miejsce Dębem. Data i godzina tego spotkania nie jest przypadkowa, bo mecz zaplanowano na sobotę 14 marca o godz. 14:00, czyli na godzinę przed meczem pierwszej drużyny: MKS Świt vs MLKS Znicz Biała Piska ;]
W rundzie jesiennej w 1. kolejce, 14 sierpnia godz. 19:00, Świt II Nowy Dwór Mazowiecki uległ hokejowym wynikiem 3:4 z Dąb Wieliszew czy to zapowiedź dużej ilości bramek, zapraszamy, zobaczcie sami.

Kibice i zawodnicy nie mogą wstydzić się, że w 9-ciu! przegrali
tylko 2:3, mogli stracić więcej, a nawet strzelić na 3:3
GKS Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 3:2 (1:1)
III liga 2019/2020, grupa: I - 19. kolejka

2020-03-07; XoNoX
Aktualności

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, w meczu 19. kolejki III ligi gr. 1 nie brakowało emocji, 2 czerwone kartki, które poniekąd ustawiły mecz i aż 5 bramek, drużynie Świt nie udało się wygrać, uzyskali możliwie najlepszy wynik mimo gry w 9-ciu, jednak to Pogoń dopisuje 3 punkty po wygranej 3:2, dlatego zapraszamy już teraz na mecz w NDM w sobotę 14 marca g. 15:00: MKS Świt Nowy Dwór Mazowieckie vs Znicz Biała Piska, będzie lepiej, głowy do góry ;)

sobota 7 marca 2020 godz. 14:00, Aleja Mokronoskich 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
Karol Drwęcki 13'
1:0 Patryk Szymański 15'
1:1 Arkadiusz Ciach 18'
1:2 Arkadiusz Ciach 48'
Arkadiusz Ciach 55'
2:2 Grzegorz Gulczyński 76'
3:2 Eryk Rakowski 84'


tv.nsk.pl 2020-03-07 GKS Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
skrót meczu


Pogoń: Przyrowski - Łoś (76, Kinast), Gładysz, Wrześniewski, Krajewski, Gulczyński (85, Ratajczyk), Jaroń, Kołaczek, Grabowski (74, Rakowski ), Szymański , Strzałkowski
Rez.: Zieliński, Tomaszewski, Borychowski, Jędrzejczyk
Trener: Krzysztof Chrobak

Świt: Niezgoda - Kamiński, Pomorski, Drwęcki ( 12), Michalik H. (84, Kusiński), Długołecki, Ciach ( 55), Wiśniewski (46, Cuch), Milasius (67, Cieślak), Basiuk, Maciejewski
Rez.: Prus, Czajka, Kwiatkowski, Michalik B.
Trener: Marek Brzozowski

Sędzia: Wojciech Kretek (Piotrków Trybunalski)


tv.nsk.pl 2020-03-07 GKS Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
konferencja po meczu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 19 - 7-8 marca

Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Unia Skierniewice 8 marca, 16:00
Kamil Łojszczyk 5 (k), Konrad Niedzielski 85

Znicz Biała Piska 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 marca, 14:00
Szymon Sołtysiński 13, 35, Bartłomiej Maćczak 45 (k), Jakub Horoszkiewicz 90

2020-03-07 Znicz Biała Piska 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki
© znicz1954bialapiska.futbolowo.pl - cały mecz


Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 marca, 14:00
Patryk Szymański 15, Grzegorz Gulczyński 76, Eryk Rakowski 84 - Arkadiusz Ciach 18, 48

tv.nsk.pl 2020-03-07 GKS Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
transmisja na żywo


Olimpia Zambrów 0-3 Pelikan Łowicz 7 marca, 14:00
Dawid Kieplin 49, Krystian Białas 81, Damian Zagórski 90

KS Wasilków 0-0 Concordia Elbląg 7 marca, 13:00
w Białymstoku; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

2020-03-07 KS Wasilków 0-0 Concordia Elbląg
skrót meczu


Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Sokół Ostróda 8 marca, 12:00
Bartosz Snopczyński 18, Adrian Marcioch 76 - Piotr Okuniewicz 12

2020-03-08 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Sokół Ostróda
transmisja na żywo


Huragan Morąg 2-1 RKS Radomsko 7 marca, 14:00
Patryk Burzyński 73, Rafał Maćkowski 90 - Daniel Kraska 66

2020-03-07 Huragan Morąg 2-1 RKS Radomsko
skrót meczu


Legia II Warszawa 2-0 Broń Radom 8 marca, 12:00
nieznany 2 (s), Damian Warchoł 51
w Ząbkach

2020-03-08 Legia II Warszawa 2-0 Broń Radom
bramki i relacja


Ursus Warszawa 0-0 Polonia Warszawa 7 marca, 14:00

2020-03-07 Ursus Warszawa 0:0 Polonia Warszawa
transmisja na żywo

Transmisja na żywo od godz. ~13:30
GKS Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Maz.
III liga 2019/2020, grupa: I - 19. kolejka

2020-03-04; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2020-03-07 GKS Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
transmisja na żywo od godz. ~13:30

Ostatni sparing nr 7:
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:1)

2020-02-29; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2020-02-29 Legia II Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
skrót z ostatniego sparingu biało-zielonych przed rozpoczęciem rundy wiosennej


sobota 29 lutego 2020 godz. 14:00, Ząbki
Sparing nr 7:

Legia II Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
0:1 Arkadiusz Ciach 44'
1:1 Kamil Orlik 69'

Legia II: Muzyk (46' Kochalski) - Niski (39' Konik), Mosór, Grudziński, Obradović - Orlik (82' Skibicki), Łakomy, Waniek (78' Kisiel), Segura (63' Neuman), Agra (70' Sobiecki) - Praszelik

Świt: Niezgoda - Cuch, Kamiński, Drwęcki, Michalik H., Basiuk, Pomorski, Milasius, Wiśniewski, Maciejewski, Ciach


tv.nsk.pl 2020-02-29 Legia II Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
bramki z ostatniego sparingu biało-zielonych przed rozpoczęciem rundy wiosennej

Sparing nr 6:
Korona II Kielce - Świt Nowy Dwór Maz. 4:3 (4:1)

2020-02-24; XoNoX
Aktualności
sobota 22 lutego 2020 godz. 12:00, ul. Narutowicza 9, Radom
Sparing nr 6:

Korona II Kielce - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:3 (4:1)








Ostatni sparing nowodworzanie rozegrają w sobotę 29 lutego o 14:00 z Legią II Warszawa, lokalizacja na ten moment nie jest znana.

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20192020 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #VamosNOSiR #korona #kielce

Sparing nr 5:
KS Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Maz. 0:4 (0:2)

2020-02-15; XoNoX
Aktualności

W piątym sparingu MKS Świt okazał się lepszy od KS Legionovia Legionowo.
Po pierwszej połowie Biało-Zieloni prowadzili 2:0 po bramkach Arkadiusza Ciacha i Rafała Maciejewskiego, z rzutu karnego.
W drugiej połowie nowodworzanie ponownie podwyższyli stan o 2 bramki: autorstwa Arkadiusza Ciacha i bramce samobójczej zawodnika Legionovii, do wyniku 4:0.
Ostatecznie podopieczni Marek Brzozowski w konfrontacji z II-ligową drużyną Bogdana Jóźwiaka wygrali pewnie 4:0 (2:0).

sobota 15 lutego 2020 godz. 12:00, Legionowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Sparing nr 5:

KS Legionovia Legionowo - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:2)
0:1 Arkadiusz Ciach
0:2 Rafał Maciejewski (k)
0:3 bramka samobójcza
0:4 Arkadiusz Ciach

Legionovia: Paweł Błesznowski - Kacper Kaczorowski (67 Maciej Sobota), Rafał Zembrowski (46 Daniel Choroś), Bartosz Waleńcik, Sebastian Weremko (67 Piotr Maślanka) - Mateusz Małek (61 Kacper Będzieszak), Konrad Zaklika, Oskar Koprowski (61 Luka Janković), Michał Bajdur (46 Mateusz Turkowski), Patryk Koziara (46 Marcin Kluska) - Eryk Więdłocha

Świt: Błażej Niezgoda (46 Mateusz Prus) - Mateusz Długołęcki (60 Sebastian Cuch), Sebastian Cuch (46 Radosław Kamiński), Karol Drwęcki (60 Beniamin Czajka) - Kamil Wiśniewski (30 Hubert Michalik), Krystian Pomorski (80 Piotr Basiuk), Piotr Basiuk (60 Bartosz Michalik), Mateusz Kwiatkowski (70 Emil Możdżonek), Titas Milašius (46 Patryk Cieślak) - Rafał Maciejewski (70 Titas Milašius), Arkadiusz Ciach (60 Kamil Wiśniewski)

Legionovia Legionowo przegrała w meczu sparingowym z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0-4 (0-2).

Kolejny sparing nowodworzanie rozegrają w sobotę 22 lutego o 12:00 z liderem III ligi, grupa: IV, Korona Kielce II, w Radomiu.

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20192020 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #VamosNOSiR #legionovia #legionowo

Fot. i galeria na stronie: Lewy Autor

Titas Milašius w Świcie

2020-02-14; XoNoX
Aktualności

We wtorek 11 lutego MKS Świt Nowy Dwór Maz. pozyskał nowego zawodnika. Został nim Titas Milašius. Litewski pomocnik lub napastnik, będący zawodnikiem Wisły Płock, trafił do Nowego Dworu na wypożyczenie. Milasius jest wychowankiem Escoli Varsovia, gdzie współpracował z trenerem Markiem Brzozowskim.

Fot.: Lewy Autor

Sparing nr 4:
MKP Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Maz. 1:0 (0:0)

2020-02-08; XoNoX
Aktualności

Czwarty sparing Biało-Zieloni także przegrali, tym razem skromnie 0:1 (0:0) z Pogonią Siedlce.
W pierwszej połowie Świt przeważał, lecz nic nie strzelił.
W drugiej połowie jeden błąd defensywy MKS zadecydował o wyniku meczu kontrolnego, a sytuację tą wykorzystał Maciej Firlej, który wpisał się na listę strzelców.
Ostatecznie zawodnicy Bartosza Tarachulskiego pokonali 1:0 piłkarzy Marka Brzozowskiego.

sobota 8 lutego 2020 godz. 12:00, Siedlce
Sparing nr 4:

MKP Pogoń Siedlce - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
1:0 Maciej Firlej

Pogoń: 1. Mikołaj Smyłek - 14. Bartłomiej Olszewski (61, 23. Damian Mosiejko), 31. Bartosz Brodziński (46, 18. Norbert Wojtuszek), 27. Tomasz Wełna, 6. Adam Mójta (62, 21. Patryk Kostyk) - 9. Kamil Walków (88, 67. Sebastian Bober), 55. Oskar Repka, 20. Marcin Kozłowski II (61, 17. Mateusz Kluzek), 10. Bartosz Wiktoruk, 11. Jakub Romanowicz - 19. Maciej Firlej (80, 99. Dominik Barciak)

Świt: Mateusz Prus (46, 12. Błażej Niezgoda) - 16. Kamil Tlaga (69, 20. Kamil Wiśniewski), 3. Sebastian Cuch, 5. Beniamin Czajka - 20. Kamil Wiśniewski (46, 24. Błażej Czajkowski), 4. Krystian Pomorski (69, 33. Piotr Basiuk), 33. Piotr Basiuk (46, 15. Piotr Kusiński), 10. Mateusz Kwiatkowski (69, 13. Emil Możdżonek), 17. Patryk Cieślak (46, 7. Hubert Michalik) - 37. Rafał Maciejewski (69, 25. Arkadiusz Ciach), 25. Arkadiusz Ciach (46, 8. zawodnik testowany)

żółte kartki: Wiktoruk, Mosiejko - Możdżonek, Basiuk
czerwona kartka: Damian Mosiejko (89. minuta, Pogoń, za drugą żółtą)

sędziował: Daniel Miler (Siedlce)
widzów: 70

Pogoń Siedlce wygrała 1-0 (0-0) w sparingu z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Siedlczanie za tydzień zagrają z III-ligową Olimpia Zambrów.
Kolejny sparing nowodworzanie rozegrają w sobotę 15 lutego o 12:00 z II-ligową KS Legionovia Legionowo (17), w Legionowie.


#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20192020 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #VamosNOSiR #pogoń #siedlce #legionovia #legionowo

Fot. i galeria na stronie: Lewy Autor

Sparing nr 3:
OKS Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Maz. 3:1 (2:1)

2020-02-01; XoNoX
Aktualności

Nowodworski MKS Świt w trzecim swoim sparingu przegrał 1:3 (1:2) ze Stomil Olsztyn, który obecnie po rundzie jesiennej zajmuje 11. miejsce w Fortuna I liga 2019/2020. Jedyną honorową bramkę dla biało-zielonych zdobył Rafał Maciejewski.

sobota 1 lutego 2020 godz. 12:00, Mława
Sparing nr 3:

OKS Stomil Olsztyn - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:1)
1:0 Szymon Sobczak 18' (k)
1:1 Rafał Maciejewski 28'
2:1 Szymon Sobczak 33'
3:1 Oktawian Skrzecz 59'

Kolejny sparing nr 4 zaplanowano z MKP Pogoń Siedlce w najbliższą sobotę 8 lutego 2020, prawdopodobnie o godz. 12:00, w Siedlcach.

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20192020 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #VamosNOSiR #stomil #olsztyn #pogoń #siedlce

Fot. i galeria na stronie: Lewy Autor

PP z MLKS Żbik Nasielsk

2020-01-31; XoNoX
Aktualności
W ramach I rundy okręgowego Pucharu Polski MZPN zmierzymy się z sąsiadem zza miedzy!
22 kwietnia naszym przeciwnikiem będzie MLKS Żbik Nasielsk!

Sparing nr 2:
Świt Nowy Dwór Maz. vs Hutnik Warszawa 9:1 (4:1)

2020-01-25; XoNoX
Aktualności

W drugim sparingu padło aż 10 bramek, dziewięć dla nowodworskiego MKS Świt i jedna dla warszawskiego Hutnika, jak się po końcowym gwizdku okazało honorową z rzutu karnego - Paweł Giel. Dla Biało-Zielonych trafiali Ciach x4, Maciejewski x3, Michalik H. i Czajka po jednym trafieniu.

sobota 25 stycznia 2020 godz. 12:00, boisko przy ul. Wiślana, Łomianki
Sparing nr 2:

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs Hutnik Warszawa 9:1 (4:1)
1:0 Arkadiusz Ciach
2:0 Arkadiusz Ciach
3:0 Arkadiusz Ciach
3:1 Paweł Giel (k)
4:1 Rafał Maciejewski
5:1 Arkadiusz Ciach
6:1 Bartek Michalik
7:1 Beniamin Czajka
8:1 Rafał Maciejewski
9:1 Rafał Maciejewski

Kolejny sprawdzian w Mławie, prawdopodobnie w sobotę 1 lutego o godz. 12:00, ze Stomil Olsztyn.

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20192020 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #VamosNOSiR #Hutnik

Sparing nr 1:
Świt Nowy Dwór Maz. vs Escola Varsovia Warszawa 5:0 (2:0)

2020-01-18; XoNoX
Aktualności

Nowodworski MKS Świt w swoim pierwszym sparingu wygrał 5:0 z Escola Varsovia Warszawa, liderem Ligi Okręgowej, w której występują rezerwy MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (4. miejsce).

sobota 18 stycznia 2020 godz. 12:00, boisko przy ul. Wiślana, Łomianki
Sparing nr 1:

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs Escola Varsovia Warszawa 5:0 (2:0)
1:0 Arkadiusz Ciach
2:0 Arkadiusz Ciach
3:0 Rafał Maciejewski
4:0 Rafał Maciejewski
5:0 Rafał Maciejewski

Kolejny sparing nr 2 zaplanowano z Hutnikiem Warszawa w najbliższą sobotę 25 stycznia 2020 o godz. 12:00, także w Łomiankach.

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20192020 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #VamosNOSiR #escola #varsovia #hutnik

Fot. i galeria na stronie: Lewy Autor

MKS Świt wiceliderem po rundzie jesiennej
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 2:1 (0:1)
III liga 2019/2020, grupa: I - 18. kolejka

2019-11-23; XoNoX
Aktualności

niedziela 24 listopada 2019 godz. 13:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ZKS Olimpia Zambrów 2:1 (0:1)
0:1 Rafał Kalinowski 21
1:1 Arkadiusz Ciach 69'
2:1 Rafał Maciejewski 90'


2019-11-24 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ZKS Olimpia Zambrów 2:1 (0:1)
bramki i relacja


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 18 - 23-24 listopada

Legia II Warszawa 3-1 RKS Radomsko 24 listopada, 12:00
Piotr Cichocki 30, Maciej Rosołek 49, Kacper Kostorz 64 - Damian Siewiera 84

Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Concordia Elbląg 24 listopada, 11:00 (208)
Kamil Szymczak 60, Bartosz Snopczyński 88

Unia Skierniewice 0-2 Polonia Warszawa 23 listopada, 13:00
Mateusz Stępień 9 (s), Maciej Wilanowski 89

Broń Radom 1-0 Ursus Warszawa 23 listopada, 16:00
Przemysław Nogaj 38

Sokół Ostróda 0-0 Huragan Morąg 23 listopada, 18:00

Pelikan Łowicz 4-1 KS Wasilków 24 listopada, 11:15
Damian Warchoł 14, 43, 51, Maciej Wyszogrodzki 16 - Adam Butkiewicz 73 (k)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Olimpia Zambrów 24 listopada, 13:00
Arkadiusz Ciach 69, Rafał Maciejewski 90 - Rafał Kalinowski 21

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 listopada, 13:00
Bartłomiej Maćczak 58 (k), 89 - Jakub Kołaczek 82

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Znicz Biała Piska 23 listopada, 16:00
Michał Grochowski 35 - Patryk Gondek 30 (k)

Wygraną 7:1 wynagrodzili kibicom brak meczów u siebie!
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 7:1 (4:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 17. kolejka

2019-11-17; XoNoX
Aktualności

niedziela 17 listopada 2019 godz. 13:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 7:1 (4:0)
1:0 Arkadiusz Ciach 6'
2:0 Rafał Maciejewski 22' (k)
3:0 Rafał Maciejewski 33' (k)
4:0 Rafał Maciejewski 36'
4:1 Jan Pawłowski 57'
5:1 Krystian Pomorski 70'
6:1 Rafał Maciejewski 74'
7:1 Arkadiusz Ciach 77' (k)


tv.nsk.pl 2019-11-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 7:1 (4:0)
skrót 1. połowy



tv.nsk.pl 2019-11-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 7:1 (4:0)
skrót 2. połowy


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 17 - 16-17 listopada

Znicz Biała Piska 0-2 Unia Skierniewice 16 listopada, 13:00
Kamil Łojszczyk 18 (k), Dawid Przezak 35

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 listopada, 16:00
Rafał Babul 5 - Damian Jaroń 18, Jakub Kołaczek 64, Mateusz Kinast 88

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-3 Olimpia Zambrów 16 listopada, 13:00
Jakub Szarpak 43 - Kamil Jackiewicz 6, Kamil Zalewski 15, 61

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7-1 KS Wasilków 17 listopada, 13:00
Arkadiusz Ciach 6, 77 (k), Rafał Maciejewski 22 (k), 33 (k), 36, 74, Krystian Pomorski 70 - Jan Pawłowski 57

Pelikan Łowicz 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 listopada, 11:15
Damian Warchoł 11

Concordia Elbląg 3-1 Huragan Morąg 16 listopada, 13:30
Mateusz Lawrenc 50 (s), Rafał Lisiecki 85, Bartosz Danowski 90 - Patryk Burzyński 43

Sokół Ostróda - Legia II Warszawa 1 kwietnia 2020, 18:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 18:00) odwołany

RKS Radomsko 0-1 Ursus Warszawa 17 listopada, 13:00
Krzysztof Możdżonek 1

Broń Radom 1-1 Polonia Warszawa 15 listopada, 18:00
Przemysław Wicik 11 - Sebastian Kobiera 59

Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór Maz. 2:0
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 15. kolejka

2019-11-17; XoNoX
Aktualności
niedziela 17 listopada 2019 godz. 12:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
LKS Mazur II Karczew - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:0
1:0 Stanisław Staszczuk 27'
2:0 Tomasz Głogowski 81'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 15 - 16-17 listopada

Wisła Jabłonna 4-0 Agape Białołęka (Warszawa) 17 listopada, 13:00
Legionovia II Legionowo 3-0 Bug Wyszków 17 listopada, 11:00
Mazur Radzymin 3-1 Wicher Kobyłka 16 listopada, 12:00
w Ząbkach
Sokół Serock 6-2 Victoria II Sulejówek 16 listopada, 11:00
w Legionowie
Mazur II Karczew 2-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 17 listopada, 12:00
Dąb Wieliszew 0-3 Polonia II Warszawa 16 listopada, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 7-1 Wisła Dziecinów 17 listopada, 12:00
AP Marcovia Marki 6-0 Olimpia Warszawa 16 listopada, 13:00

Seria remisów 1:1 trwa, a punktów nie przybywa...
Lechia Tomaszów Maz. - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 16. kolejka

2019-11-09; XoNoX
Aktualności

2019-11-10 KS Lechia 1923 Tomaszów Maz. SA - MKS Świt Nowy Dwór Maz.

niedziela 10 listopada 2019 godz. 11:00, ul. Nowowiejska 9/27, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
Kamil Szymczak 4' (k)
1:0 Igor Kania 58'
1:1 Arkadiusz Ciach 84'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 16 - 9-10 listopada

Unia Skierniewice 2-3 Broń Radom 9 listopada, 13:00
Rafał Parobczyk 18, 53 - Kamil Czarnecki 11, 61 (k), Przemysław Wicik 35

2019-11-09 Unia Skierniewice 2-3 Broń Radom


Polonia Warszawa 1-1 RKS Radomsko 8 listopada, 19:00
Krystian Pieczara 45 (k) - Paweł Baraniak 65

2019-11-08 Polonia Warszawa 1-1 RKS Radomsko


Ursus Warszawa 2-2 Sokół Ostróda 9 listopada, 13:00
Paweł Jabłoński 4, Sebastian Szerszeń 78 - Robert Hirsz 55, Hubert Otręba 90

2019-11-09 Ursus Warszawa 2-2 Sokół Ostróda


Legia II Warszawa 1-1 Concordia Elbląg 10 listopada, 12:00
Kacper Kostorz 18 - Rafał Lisiecki 69

Huragan Morąg 1-2 Pelikan Łowicz 9 listopada, 13:00
Mateusz Szmydt 75 - Damian Warchoł 16, Krystian Białas 65

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 listopada, 11:00
Igor Kania 58 - Arkadiusz Ciach 84

2019-11-10 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki


KS Wasilków 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 listopada, 13:00

Olimpia Zambrów 3-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 listopada, 13:00
Kamil Zalewski 48, 72, Łukasz Grzybowski 86 (k) - Rafał Babul 21

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Znicz Biała Piska 9 listopada, 13:00
Damian Jaroń 53, Patryk Szymański 63, Michał Strzałkowski 84 - Jacek Dzienis 55

W sporcie, czasami zwycięstwa rodzą się w bólach...
Świt II Nowy Dwór Maz. - Sokół Serock 4:3 (1:2)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 14. kolejka

2019-11-09; XoNoX
Aktualności

sobota 9 listopada 2019 godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 4:3 (1:2)
0:1 Sylwester Szambelan 9'
0:2 Błażej Cichmiński 36'
1:2 43'
2:2 55'
3:2 66' (k)
3:3 Krystian Szambelan 77'
4:3 82'

Tydzień temu rezerwy MKS Świt przegrały na wyjeździe 1:2 (1:0) z Radzymiński Klub Sportowy Mazur.

Dzisiejszy przeciwnik postawił wysokie warunki. Już w 9. minucie Sokół wyszedł na prowadzenie 1:0. W 36. minucie podwyższył na 2:0. Wynik zapowiadał ciężką przeprawę dla biało-zielonych, a bramka na 1:2 w 43. minucie tuż przed przerwą zapowiadała ciekawą 2. połowę meczu. Do przerwy 1:2 dla gości z Serocka.


tv.nsk.pl 2019-11-09 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 4:3 (1:2)
skrót 1. połowy


Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy, czego efektem była wyrównująca bramka na 2:2 w 55. minucie. Sokół bronił się dobrze, ale też odpowiadał kontratakami. Świt II dopiął swego dopiero po faulu w polu karnym i pewnej "11", która zmieniła wynik na 3:2 dla MKS. Gdy wszystko zmierzało do minimalnej wygranej nad przeciwnikiem, Serock przejął inicjatywę, czego efektem była piękna bramka w 77. minucie z rzutu wolnego na 3:3. Sokół uwierzył, że może nawet wygrać mecz, lecz strzał w 82. minucie zza linii pola bramkowego znalazł drogę do bramki na 4:3. W końcówce meczu goście z Serocka robili wszystko, żeby doprowadzić chociaż do wyrównania, niestety nie udało się im to.


tv.nsk.pl 2019-11-09 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 4:3 (1:2)
skrót 2. połowy


Siedem bramek w meczu, spotkały się drużyny, które stworzyły dobre widowisko. Fajny mecz do oglądania, jedni i drudzy stwarzali sobie okazje.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 14 - 9-10 listopada

Agape Białołęka (Warszawa) 0-1 AP Marcovia Marki 9 listopada, 10:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 2-4 Escola Varsovia Warszawa 9 listopada, 11:00
Wisła Dziecinów 2-6 Dąb Wieliszew 10 listopada, 16:00
w Wildze
Polonia II Warszawa 2-0 Mazur II Karczew 10 listopada, 20:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 Sokół Serock 9 listopada, 12:30
Victoria II Sulejówek 5-2 Mazur Radzymin 9 listopada, 13:30
Wicher Kobyłka 5-3 Legionovia II Legionowo 9 listopada, 15:00
Bug Wyszków 7-2 Wisła Jabłonna 9 listopada, 15:00

Mazur Radzymin - Świt II Nowy Dwór Maz. 2:1 (0:1)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 13. kolejka

2019-11-02; XoNoX
Aktualności
niedziela 3 listopada 2019 godz. 14:00, ul. Juliusza Słowackiego 21, 05-091 Ząbki
Mazur Radzymin - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:1)
0:1 Mikołaj Napora 25'
1:1 Arkadiusz Pisarek 54'
2:1 Konrad Porzeziński 62'

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 13 - 2-3 listopada

Bug Wyszków 3-2 Agape Białołęka (Warszawa) 2 listopada, 15:00
Wisła Jabłonna 1-1 Wicher Kobyłka 3 listopada, 13:30
Legionovia II Legionowo 1-5 Victoria II Sulejówek 3 listopada, 11:00
Mazur Radzymin 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 listopada, 14:00
w Ząbkach
Sokół Serock 0-1 Polonia II Warszawa 3 listopada, 20:00
w Legionowie
Mazur II Karczew 1-2 Wisła Dziecinów 3 listopada, 13:00
Dąb Wieliszew 3-2 Olimpia Warszawa 2 listopada, 11:00
w Starych Załubicach
Escola Varsovia Warszawa 4-2 AP Marcovia Marki 31 października, 16:15

Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 15. kolejka

2019-11-02; XoNoX
Aktualności
sobota 2 listopada 2019 godz. 13:00, ul. Żeromskiego 36, 14-300 Morąg
MKS Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
1:0 Daniel Michałowski 83'
1:1 Krystian Pomorski 86' (k)

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 15 - 2-3 listopada

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Unia Skierniewice 2 listopada, 13:30
Michał Gładysz 22 - Michał Wrzesiński 43, 48

Znicz Biała Piska 3-0 Olimpia Zambrów 2 listopada, 13:00
Patryk Gondek 73 (k), 90, Bartosz Giełażyn 82

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 KS Wasilków 2 listopada, 16:00
Eryk Matus 35, Michał Grochowski 55 - Jan Pawłowski 11

Sokół Aleksandrów Łódzki 5-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 listopada, 13:00
Kacper Dziuba 39, Damian Nowacki 42, Artur Gieraga 47, 66, Bartłomiej Maćczak 81 - Mateusz Bąkowicz 56, Adrian Marcioch 88

Pelikan Łowicz 0-1 Legia II Warszawa 3 listopada, 11:15
Kacper Kostorz 50

Concordia Elbląg 1-0 Ursus Warszawa 2 listopada, 13:30
Adam Duda 39

Sokół Ostróda 3-1 Polonia Warszawa 3 listopada, 16:00
Patryk Kubicki 45, Krzysztof Wicki 55 (k), Oskar Rynkowski 88 - Patryk Zych 86

RKS Radomsko 1-1 Broń Radom 3 listopada, 14:00
Mateusz Wrzesień 63 - Patryk Czarnota 17

Huragan Morąg 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 listopada, 13:00
Daniel Michałowski 83 - Krystian Pomorski 86 (k)

Rezerwy wiceliderem w LO, liderem AP Marcovia Marki
Świt II Nowy Dwór Maz. - Legionovia II Legionowo 2:1 (0:1)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 12. kolejka

2019-10-26; XoNoX
Aktualności
sobota 27 października 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 2:1 (0:1)
0:1 Kacper Będzieszak 42'
1:1 Kamil Wiśniewski 76'
2:1 Mikołaj Napora 90'+2

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 12 - 26-27 października

Agape Białołęka (Warszawa) 0-2 Escola Varsovia Warszawa 26 października, 10:00
na stadionie AZS AWF
AP Marcovia Marki 5-0 Dąb Wieliszew 26 października, 11:00
Olimpia Warszawa 2-0 Mazur II Karczew 26 października, 11:00
Wisła Dziecinów 3-3 Sokół Serock 27 października, 13:30
w Wildze
Polonia II Warszawa 2-1 Mazur Radzymin 27 października, 18:00
na bocznym boisku
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Legionovia II Legionowo 27 października, 17:00
Victoria II Sulejówek 2-5 Wisła Jabłonna 27 października, 12:00
Wicher Kobyłka 0-5 Bug Wyszków 26 października, 13:00

Derby na remis i kolejna strata punktów...
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
III liga 2019/2020, grupa: I - 14. kolejka

2019-10-26; XoNoX
Aktualności

2019-10-27 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
bramki i relacja

niedziela 27 października 2019 godz. 12:00, ul. Juliusza Słowackiego 21, 05-091 Ząbki
KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
0:1 Rafał Maciejewski 45' (k)
1:1 Mikołaj Neuman 47'

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 14 - 26-27 października

Unia Skierniewice 0-2 RKS Radomsko 26 października, 14:00
Daniel Jatczak 18, Aleksander Ślęzak 82

Broń Radom 2-3 Sokół Ostróda 27 października, 12:00
Dominik Leśniewski 56, Kamil Czarnecki 63 - Piotr Kołc 3, Robert Chwastek 21, Oskar Rynkowski 52

Polonia Warszawa 1-3 Concordia Elbląg 26 października, 17:00
Grzegorz Wojdyga 52 - Rafał Maciążek 23, Adam Duda 60, Rafał Lisiecki 63

2019-10-26 Polonia Warszawa 1-3 Concordia Elbląg
bramki i relacja


Ursus Warszawa 3-0 Pelikan Łowicz 26 października, 14:00
Antoni Górecki 71, Marcin Bawolik 84, 90

2019-10-26 Ursus Warszawa 3-0 Pelikan Łowicz
bramki i relacja


Legia II Warszawa 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 12:00
Mikołaj Neuman 47 - Rafał Maciejewski 45 (k)

Huragan Morąg 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 października, 14:00
Michał Ressel 15, Paweł Grzybowski 45, 90 - Bartłomiej Maćczak 90 (k)

Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 października, 11:00
Kamil Kubiak 2, Igor Kania 50 - Rafał Babul 23, Eryk Matus 31

KS Wasilków 0-3 Znicz Biała Piska 26 października, 14:00
Konrad Niegowski 34 (s), Mateusz Furman 45, Bartosz Giełażyn 49

Olimpia Zambrów 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 października, 14:00
Kamil Zalewski 3, 81 - Grzegorz Gulczyński 5, Franciszek Ratajczyk 75

Wisła Jabłonna - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:3)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 11. kolejka

2019-10-18; XoNoX
Aktualności

sobota 19 października 2019 godz. 15:00, ul. Modlińska 102, 05-110 Jabłonna
KS Wisła Jabłonna - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:3)
1:0 Tomasz Tomaszek (as. Konrad Karaszewski) 3'
1:1 Kajetan Piwowarek 26'
1:2 Beniamin Czajka 41'
1:3 Kajetan Piwowarek 43'
Paweł Madej (rzut karny) 53'
2:3 Tomasz Tomaszek (rzut karny) 88'


tv.nsk.pl 2019-10-19 KS Wisła Jabłonna - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:3)
bramki


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 11 - 19-20 października

Wicher Kobyłka 0-3 Agape Białołęka (Warszawa) 19 października, 14:00
Bug Wyszków 5-0 Victoria II Sulejówek 19 października, 15:00
Wisła Jabłonna 2-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 19 października, 15:00
Legionovia II Legionowo 1-1 Polonia II Warszawa 20 października, 11:00
Mazur Radzymin 1-5 Wisła Dziecinów 20 października, 18:15
w Ząbkach
Sokół Serock 3-2 Olimpia Warszawa 20 października, 18:00
w Legionowie
Mazur II Karczew 2-1 AP Marcovia Marki 20 października, 15:00
Dąb Wieliszew 1-4 Escola Varsovia Warszawa 19 października, 12:00

Te końcowe minuty meczu...
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 13. kolejka

2019-10-18; XoNoX
Aktualności
sobota 19 października 2019 godz. 14:00, ul. Sosnkowskiego 3, 02-495 Warszawa
KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
0:1 Rafał Maciejewski 49'
1:1 Paweł Jabłoński 89'


2019-10-19 KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
cały mecz


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 13 - 19-20 października

Olimpia Zambrów 2-4 Unia Skierniewice 19 października, 14:00
Kamil Zalewski 6, 55 - Rafał Parobczyk 16, 64, Kamil Łojszczyk 30, Kacper Karasek 59

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 KS Wasilków 19 października, 14:00
Patryk Szymański 64 - Bartosz Dudziński 83

Znicz Biała Piska 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 października, 14:00
Bartosz Giełażyn 68, Patryk Gondek 90 (k)

Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Huragan Morąg 20 października, 16:00
Paweł Grzybowski 24

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Legia II Warszawa 19 października, 15:00
Kacper Dziuba 29 - Patryk Konik 90

Pelikan Łowicz 1-0 Polonia Warszawa 20 października, 11:15
Piotr Piekarski 9

Concordia Elbląg 2-3 Broń Radom 19 października, 15:00
Konrad Wira 37, Rafał Maciążek 71 - Kamil Czarnecki 13, 49, Maksim Kwiencer 41

Sokół Ostróda 1-2 RKS Radomsko 19 października, 18:00
Bartłomiej Wasiluk 60 - Jakub Rozwandowicz 45, 52

Ursus Warszawa 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 października, 14:00
Paweł Jabłoński 89 - Rafał Maciejewski 49

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.