Niedziela, 21 października 2018 r.   Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1453345

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 54.92.160.119
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nareszcie, kibice krzyczeli jeszcze!!!
Świt Nowy Dwór Maz. - Ruch Wysokie Maz. 7:0 (3:0)

2018-10-20; XoNoX
Aktualności
sobota 20 października 2018, godz. 17:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 7:0 (3:0)
1:0 nieznany 4' (s)
2:0 Rafał Maciejewski 24'
3:0 Kamil Wiśniewski 34'
4:0 Konrad Rudnicki 70'
5:0 Maciej Ostrowski 72'
6:0 Konrad Rudnicki 77'
7:0 Karol Drwęcki 83'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 13 - 20-21 października

Olimpia Zambrów 3-1 Legionovia Legionowo 20 października, 15:00
Przemysław Jastrzębski 25, Michał Hryszko 45, Kamil Zalewski 83 - Marcin Burkhardt ?
Sokół Ostróda 2-2 Pelikan Łowicz 20 października, 18:00
Rafał Lisiecki 56, Adrian Bieńkowski 90 - Michał Adamczyk 35, Krystian Stolarczyk 55
Znicz Biała Piska 1-1 Polonia Warszawa 20 października, 14:00
Paweł Adamiec 53 - Krystian Pieczara 69
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Broń Radom 20 października, 15:00
Cezary Demianiuk 7 (k), 31 (k), Damian Gałązka 57 - Adam Imiela 13, 47, Patryk Czarnota 45 (k), Emil Więcek 74
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 października, 17:00
nieznany 4 (s), Rafał Maciejewski 24, Kamil Wiśniewski 34, Konrad Rudnicki 70, 77, Maciej Ostrowski 72, Karol Drwęcki 83
Huragan Morąg 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 października, 14:00
Dawid Cempa 90
MKS Ełk 0-3 Unia Skierniewice 20 października, 13:00
Damian Warchoł 34, 44, Kamil Łojszczyk 63
Victoria Sulejówek 1-2 Ursus Warszawa 20 października, 18:00
Julian Świątek 31 - Robert Słomka 3, Paweł Wolski 19
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października, 11:00

niedziela 21 października 2018, godz. 13:30, LO - 12 kol.:
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur II Karczew

2018-10-15; XoNoX
Aktualności

Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (0:2)

2018-10-13; XoNoX
Aktualności


13 października 2018, godz. 15:30, ul. Kusocińskiego 10, 08-450 Łaskarzew
ŁKS Promnik Łaskarzew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (0:2)
0:1 Jacek Nowakowski 2'
0:2 Robert Graff 37'
0:3 Rafał Maciejewski 72'
1:3 Emil Kozikowski 87'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 11 - 13-14 października

Burza Pilawa 2-2 Agape Białołęka (Warszawa) 13 października, 11:00
Bug Wyszków 1-9 Legionovia II Legionowo 13 października, 17:00
Promnik Łaskarzew 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 15:30
Mazur II Karczew 0-2 Mazur Radzymin 14 października, 15:00
Victoria II Sulejówek 4-0 Amur Wilga 14 października, 10:00
Sokół Serock 0-2 Olimpia Warszawa 14 października, 13:00
Unia Warszawa 0-2 AP Marcovia Marki 13 października, 16:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 4-3 Escola Varsovia Warszawa 13 października, 15:30


Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 (1:0)

2018-10-13; XoNoX
Aktualności
13 października 2018, godz. 14:00, ul. 11 Listopada 98, 95-070 Aleksandrów Łódzki
TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
1:0 Dawid Cempa 33' (k)
2:0 Aleksander Ślęzak 53'


2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
zapis transmisji na żywo



2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
bramki



2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
konferencja po meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 12 - 13-14 października

Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:30) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (24 października, 15:00) odwołany
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Victoria Sulejówek 14 października, 11:00
Artur Golański 4 (k), 17, Bartłomiej Maćczak 10, 76, Patryk Walasek 57, Marcin Mirecki 82 - Krzysztof Możdżonek 88
Ursus Warszawa 1-4 MKS Ełk 13 października, 15:00
Patryk Zych 69 - Maciej Zieniewicz 39, Michał Twardowski 58, Damian Prusinowski 67, Patryk Woźniak 75
Unia Skierniewice 2-0 Huragan Morąg 13 października, 15:00
Kamil Łojszczyk 24 (k), Maciej Nalej 85
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 14:00
Dawid Cempa 33 (k), Aleksander Ślęzak 53
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 ŁKS 1926 Łomża 14 października, 17:00
Przemysław Olesiński 57, Paweł Brokowski 69 (k)
Broń Radom 2-4 Znicz Biała Piska 13 października, 17:00
Patryk Czarnota 19, Wojciech Gorczyca 24 - Paweł Adamiec 8, 52, Mateusz Jambrzycki 46, Patryk Gondek 73
Polonia Warszawa 2-1 Sokół Ostróda 13 października, 17:00
Bartosz Wiśniewski 45, Krystian Pieczara 63 - Tomasz Kowalski 74
Pelikan Łowicz 1-1 Olimpia Zambrów 14 października, 11:15
Michał Adamczyk 45 - Patryk Malinowski 54

Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
sobota 13 października 2018 o godz. 15:30

2018-10-08; XoNoX
Aktualności

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice 0:1 (0:0)

2018-10-08; XoNoX
Aktualności


10 października 2018, godz. 19:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
0:1 Damian Warchoł 48'


2018-10-10 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
relacja z bramką



2018-10-10 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
świętujący goście


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 11 - 6-7 października

Pelikan Łowicz 3-3 Legionovia Legionowo 7 października, 11:15
Michał Żółtowski 18, Michał Adamczyk 28, Sebastian Szerszeń 81 - Kacper Górski 20, Eryk Więdłocha 44, Kamil Wolski 52
Olimpia Zambrów 0-1 Polonia Warszawa 7 października, 15:00
Krystian Pieczara 75
Sokół Ostróda 3-0 Broń Radom 6 października, 18:00
Marcin Kajca 35, Łukasz Siedlik 42, 53
Znicz Biała Piska 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 października, 15:00
Mateusz Jambrzycki 20, Karol Kosiński 58 - Arkadiusz Gajewski 16
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 października, 15:00
Michał Tarnowski 33, Rafał Maćkowski 78, Paweł Wasiulewski 89 - Paweł Kaczmarek 60, Karol Żwir 72, Dawid Sarafiński 77, Dawid Cempa 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Unia Skierniewice 10 października, 19:00
Damian Warchoł 48
w pierwotnym terminie (5 października, 19:00) odwołany z powodu budowy systemu nawadniania boiska
Huragan Morąg 1-1 Ursus Warszawa 6 października, 15:00
João Criciúma 22 - Arkadiusz Ciach 81
MKS Ełk 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 października, 12:00
Patryk Woźniak 79 - Kamil Szymczak 4, Marcin Mirecki 22
Victoria Sulejówek 1-2 Legia II Warszawa 7 października, 16:00
Wojciech Wocial 26 (k) - Mateusz Praszelik 13, Maciej Rosołek 71

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Bug Wyszków 3:1 (1:0)

2018-10-06; XoNoX
Aktualności


6 października 2018, godz. 14:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
1:0 Paweł Puchacz 29'
1:1 Łukasz Łada 50' (bezpośrednio z rzutu wolnego)
2:1 Adam Brzyski 60' (k)
3:1 Adam Brzyski 63' (k)


2018-10-06 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
na 1:0


2018-10-06 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
na 1:1


2018-10-06 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
na 2:1


2018-10-06 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
na 3:1


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 10 - 6-7 października

Agape Białołęka (Warszawa) 1-2 Dąb Wieliszew 6 października, 10:00
na stadionie AZS AWF
Escola Varsovia Warszawa 0-3 Unia Warszawa 7 października, 11:00
AP Marcovia Marki 3-1 Sokół Serock 6 października, 13:00
Olimpia Warszawa 2-1 Victoria II Sulejówek 6 października, 11:00
Amur Wilga 0-1 Mazur II Karczew 7 października, 13:00
Mazur Radzymin 2-1 Promnik Łaskarzew 6 października, 15:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Bug Wyszków 6 października, 14:30
Legionovia II Legionowo 6-1 Burza Pilawa 7 października, 17:00

Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)

2018-09-26; XoNoX
Aktualności
29 września, godz. 16:00, ul. Sosnkowskiego 3, 02-495 Warszawa
KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)
0:1 Rafał Maciejewski 45'
0:2 Konrad Rudnicki 54'
1:2 Paweł Wolski 56'


2018-09-29 3 liga: KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
transmisja na żywo


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 10 - 29-30 września

Legionovia Legionowo 0-2 Victoria Sulejówek 30 września, 16:00
Wojciech Wocial 55, Adison 77
Legia II Warszawa 3-2 MKS Ełk 29 września, 15:00
Radosław Pruchnik 19 (k), Kacper Wełniak 22, Piotr Cichocki 64 - Michał Twardowski 51, Bartosz Szaraniec 59
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Huragan Morąg 30 września, 11:00
Łukasz Bocian 47, Mateusz Jajkowski 54 (s), Jakub Rozwandowicz 84 - Piotr Łysiak 31
Ursus Warszawa 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 16:00
Paweł Wolski 56 - Rafał Maciejewski 45, Konrad Rudnicki 54
Unia Skierniewice 3-0 ŁKS 1926 Łomża 29 września, 13:00
Kamil Łojszczyk 21 (k), Konrad Niedzielski 44, Damian Warchoł 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Znicz Biała Piska 29 września, 15:00
Dominik Głowiński 13
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Sokół Ostróda 30 września, 17:00
Arkadiusz Gajewski 71 - Michał Danilczyk 13, nieznany 70 (s), Tomasz Kowalski 78
Broń Radom 4-4 Olimpia Zambrów 29 września, 17:00
Maksim Kwiencer 9, Adam Imiela 38, 70, Konrad Paterek 50 - Patryk Malinowski 5, Kamil Jackiewicz 29, 90, Mateusz Jastrzębski 77
Polonia Warszawa 2-1 Pelikan Łowicz 30 września, 17:00
Rafał Zembrowski 2, Mateusz Małek 68 - Grzegorz Wawrzyński 82

Burza Pilawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)

2018-09-26; XoNoX
Aktualności


29 września, godz. 12:30, ul. Spacerowa 5, 08-440 Pilawa
LKS Burza Pilawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
0:1 Bartosz Trojnacki 24'
1:1 Adrian Golewski 40'
2:1 Hubert Osiak 70'
2:2 Robert Graff 71'
3:2 Hubert Osiak 83'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 9 - 29-30 września

Legionovia II Legionowo 2-4 Agape Białołęka (Warszawa) 29 września, 19:00
Burza Pilawa 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 12:30
Bug Wyszków 1-1 Mazur Radzymin 30 września, 19:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Amur Wilga 30 września, 16:00
Mazur II Karczew 1-1 Olimpia Warszawa 30 września, 15:00
Victoria II Sulejówek 1-0 AP Marcovia Marki 29 września, 15:30
Sokół Serock 6-3 Escola Varsovia Warszawa 29 września, 13:00
Unia Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew 29 września, 16:00

rocznik 2008: SEMP Ursynów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8:3

2018-09-26; XoNoX
Aktualności

2018-09-22 rocznik 2008: SEMP Ursynów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8:3
skrót z bramkami


22 września
SEMP 2008 Ursynów - Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki 8:3

Świt II Nowy Dwór Maz. - Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)

2018-09-23; XoNoX
Aktualności


23 września, 13:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
1:0 Piotr Basiuk 21'
2:0 Krystian Pałczyński 23'
3:0 Paweł Broniszewski 38'
4:0 Krystian Pałczyński 47'
5:0 Hubert Michalik 64'
6:0 Hubert Michalik 66'
7:0 Mateusz Świderski 73'
8:0 Bartosz Trojnacki 87'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
1:0 Piotr Basiuk 21'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
2:0 Krystian Pałczyński 23'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
3:0 Paweł Broniszewski 38'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
4:0 Krystian Pałczyński 47'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
5:0 Hubert Michalik 64'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
6:0 Hubert Michalik 66'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
7:0 Mateusz Świderski 73'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
8:0 Bartosz Trojnacki 87'


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 8 - 22-23 września

Agape Białołęka (Warszawa) 2-2 Unia Warszawa 22 września, 13:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew 1-4 Sokół Serock 22 września, 10:00
Escola Varsovia Warszawa 4-1 Victoria II Sulejówek 22 września, 16:00
AP Marcovia Marki 1-0 Mazur II Karczew 22 września, 11:00
Olimpia Warszawa 1-2 Promnik Łaskarzew 22 września, 11:00
Amur Wilga 1-3 Bug Wyszków 23 września, 15:00
Mazur Radzymin 4-1 Burza Pilawa 22 września, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8-0 Legionovia II Legionowo 23 września, 13:30

Świt Nowy Dwór Maz. - Lechia Tomaszów Maz. 0:1 (0:0)

2018-09-22; XoNoX
Aktualności


22 września, 17:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:1 Artur Golański 49' (k)

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 9 - 22-23 września

Polonia Warszawa 0-2 Legionovia Legionowo 22 września, 17:00
Jacek Lewandowski 43, Eryk Więdłocha 69
Pelikan Łowicz 2-0 Broń Radom 22 września, 16:00
Sebastian Szerszeń 25, Michał Adamczyk 82
Olimpia Zambrów 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 września, 15:00
Michał Hryszko 51 - Michał Grochowski 10
Sokół Ostróda 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 września, 18:00
Dawid Cempa 39, Piotr Kasperkiewicz 54
Znicz Biała Piska 1-0 Unia Skierniewice 22 września, 15:00
Michał Kossyk 83
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Ursus Warszawa 22 września, 16:00
Mateusz Baranowski 9, Arkadiusz Ciach 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 września, 17:00
Artur Golański 49 (k)
Huragan Morąg 2-1 Legia II Warszawa 22 września, 16:00
Igor Biedrzycki 51, Rafał Maciążek 66 (k) - Mateusz Bondarenko 35
MKS Ełk 3-4 Victoria Sulejówek 22 września, 16:00
Michał Twardowski 19, 43, Bartosz Szaraniec 30 - Wojciech Wocial 21, 75, 87, Adison 64

Derby regionu:
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia II Legionowo
Zapraszamy!!!

2018-09-16; XoNoX
Aktualności


23 września, 13:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3 (2:1)

2018-09-16; XoNoX
Aktualności
16 września, 12:00, w Ząbkach
KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3 (2:1)
0:1 Konrad Rudnicki 6'
1:1 Mateusz Hołownia 22
2:1 Cristian Pasquato 45
3:1 Michał Bajdur 50'
3:2 Krystian Pomorski 56' (k)
3:3 Kamil Wiśniewski 59'
4:3 Mateusz Hołownia 62'
5:3 Mateusz Praszelik 90'

Legia II: 1. Radosław Majecki - 2. Mateusz Leleno, 5. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 26. Mateusz Hołownia - 16. Michał Bajdur (76' 6. Oskar Wojtysiak), 14. Michał Karbownik, 15. Radosław Pruchnik, 27. Cristian Pasquato, 3. Konrad Matuszewski - 9. Łukasz Zjawiński (54' Mateusz Praszelik)

Rezerwa: 12. Cezary Miszta, 4. Kacper Pietrzyk, Amos Shapiro-Thompson, 11. Kacper Wełniak, 18. Piotr Cichocki

Świt: 1. Mateusz Prus - 19. Radosław Śledziewski (90' 18. Mateusz Pietroń), 3. Sebastian Cuch, 2. Radosław Kamiński, 5. Maciej Ostrowski (70' 9. Krystian Pałczyński) - 16. Dominik Witkowski (76' 13. Hubert Michalik), 94. Seweryn Truskolaski, 4. Krystian Pomorski, 10. Marcin Kozłowski (46' 33. Piotr Basiuk), 20. Kamil Wiśniewski - 17. Konrad Rudnicki

Żółte kartki: Majecki, Pruchnik (Legia II) - Truskolaski (Świt)


2018-09-16 3 liga: KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3 (2:1)
cały mecz


2018-09-16 3 liga: KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3 (2:1)
skrót meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 8 - 15-16 września

Legionovia Legionowo 3-1 MKS Ełk 15 września, 16:30
Piotr Krawczyk 45 (k), 74, Patryk Koziara 78 - Mariusz Łapiński 88
Victoria Sulejówek 2-2 Huragan Morąg 15 września, 19:00
Mikołaj Zawistowski 75, Wojciech Wocial 88 - Paweł Galik 11, Rafał Kruczkowski 49
Legia II Warszawa 5-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 września, 12:00
Mateusz Hołownia 22, 62, Cristian Pasquato 45, Michał Bajdur 50, Mateusz Praszelik 90 - Konrad Rudnicki 6, Krystian Pomorski 56 (k), Kamil Wiśniewski 59
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 ŁKS 1926 Łomża 15 września, 16:00
Marcin Mirecki 12
Ursus Warszawa 3-1 Znicz Biała Piska 15 września, 16:00
Karol Worach 20, Filip Dziełak 29, Paweł Wolski 68 - Patryk Gondek 80
Unia Skierniewice 5-1 Sokół Ostróda 15 września, 14:00
Kamil Łojszczyk 7 (k), Konrad Niedzielski 26, Tomasz Kolus 34, 57, Damian Warchoł 54 - Hubert Otręba 88
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 Olimpia Zambrów 15 września, 16:00
Dawid Cempa 35, Michał Miller 48, Piotr Kasperkiewicz 51, Aleksander Ślęzak 67 - Wojciech Nasuto 52
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Pelikan Łowicz 16 września, 17:00
Paweł Brokowski 41 (k) - nieznany 12 (s), Bartosz Broniarek 86
Broń Radom 4-3 Polonia Warszawa 15 września, 17:00
Kamil Czarnecki 38, 45, Konrad Paterek 60, Emil Więcek 90 - Mateusz Małek 29, Krystian Pieczara 56, Przemysław Szabat 89

Świt II Nowy Dwór Maz. - Agape Białołęka Wa-wa 1:0 (1:0)

2018-09-15; XoNoX
Aktualności


15 września, 12:00
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Agape Białołęka (Warszawa) 1:0 (1:0)
1:0 Marcel Pruszkowski 14'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 7 - 15-16 września

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Agape Białołęka (Warszawa) 15 września, 12:00
Legionovia II Legionowo 0-5 Mazur Radzymin 15 września, 20:00
Burza Pilawa 6-1 Amur Wilga 15 września, 11:00
Bug Wyszków 2-4 Olimpia Warszawa 15 września, 16:00
Promnik Łaskarzew - AP Marcovia Marki 16 września, 15:30
Mazur II Karczew - Escola Varsovia Warszawa 16 września, 16:30
Victoria II Sulejówek - Dąb Wieliszew 16 września, 13:30
Sokół Serock 0-2 Unia Warszawa 15 września, 13:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek 3:0 (2:0)

2018-09-09; XoNoX
Aktualności
9 września, 17:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 3:0 (2:0)
1:0 Konrad Rudnicki 19'
2:0 Konrad Rudnicki 34'
3:0 Marcin Kozłowski 51'


2018-09-09 3 liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek 3:0 (2:0)
relacja


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 7 - 8-9 września

Broń Radom 1-1 Legionovia Legionowo 9 września, 12:00
Kamil Czarnecki 84 (k) - Kacper Górski 76
Polonia Warszawa 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 września, 18:00
Krystian Pieczara 62, 77 - Mateusz Zambrowski 41, Karol Janik 79, Przemysław Olesiński 88
Pelikan Łowicz 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 września, 11:15
Olimpia Zambrów 1-0 Unia Skierniewice 8 września, 16:30
Kamil Jackiewicz 80
Sokół Ostróda 3-2 Ursus Warszawa 8 września, 18:00
Marcin Kajca 25, 37 (k), Rafał Lisiecki 45 - Arkadiusz Ciach 11, 67
Znicz Biała Piska 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 września, 16:00
Jacek Dzienis 45 - Artur Golański 20, 26
ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa 26 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Victoria Sulejówek 9 września, 17:00
Konrad Rudnicki 19, 34, Marcin Kozłowski 51
Huragan Morąg 2-1 MKS Ełk 8 września, 14:00
Rafał Kruczkowski 31, Rafał Maciążek 90 - Mariusz Łapiński 68

Mazur Radzymin - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
Nowodworskie rezerwy liderem

2018-09-08; XoNoX
Aktualności


8 września, 16:30
RKS Mazur Radzymin - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
0:1 Michał Drewnowski 23'

W grupie warszawskiej Ligi Okręgowej w sobotę odbył się mecz na szczycie. Nowodworskie rezerwy prowadzone przez Patryka Drewnowskiego udały się na mecz z liderem – Mazurem Radzymin. Nowodworzanie wygrali to spotkanie mimo znacznej przewagi gospodarzy. O komplecie punktów dla Świtu zadecydowało trafienie Michała Drewnowskiego z 32. minuty. Świt dzięki temu zdetronizował lidera i dzięki temu zajął jego miejsce przynajmniej do momentu rozegrania zaległego meczu przez Unię Warszawa, która ma tyle samo punktów.

Źródło tekstu: Gazeta Nowodworska - Michał Kulesza


2018-09-08 LO: RKS Mazur Radzymin - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
relacja


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 6 - 8-9 września

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Sokół Serock 8 września, 10:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew 4-1 Mazur II Karczew 8 września, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 5-0 Promnik Łaskarzew 9 września, 11:00
Olimpia Warszawa 3-0 Burza Pilawa 8 września, 11:00
Amur Wilga 0-1 Legionovia II Legionowo 9 września, 16:00
Mazur Radzymin 0-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 września, 16:30
Victoria II Sulejówek 1-4 Unia Warszawa 9 września, 10:00
Bug Wyszków 4-1 AP Marcovia Marki 9 września, 17:00

MKS Ełk - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

2018-09-05; XoNoX
Aktualności
5 września, 17:00
MKS Ełk - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0


2018-09-05 3 liga: MKS Ełk - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
relacja


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 6 - 5 września

Legionovia Legionowo 1-0 Huragan Morąg 5 września, 17:00
Sebastian Weremko 68
MKS Ełk 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 17:00
Victoria Sulejówek 3-1 ŁKS 1926 Łomża 5 września, 19:00
Wojciech Wocial 17, 47, 69 (k) - Reinaldo Melão 54
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 19 września, 17:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Sokół Ostróda 5 września, 17:00
Ursus Warszawa 2-1 Olimpia Zambrów 5 września, 17:00
Filip Dziełak 49, Arkadiusz Ciach 90 - Bartosz Zakrzewski 5
Unia Skierniewice 2-0 Pelikan Łowicz 5 września, 17:00
Konrad Niedzielski 31, Michał Adamczyk 89 (s)
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Polonia Warszawa 5 września, 17:00 (400)
Jakub Rogalski 13, Dawid Cempa 37
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-5 Broń Radom 5 września, 17:00 (380)
Mateusz Zambrowski 34 - Emil Więcek 14, 30, 45 (k), Konrad Paterek 36, 44

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Amur Wilga 9:0 (4:0)

2018-08-31; XoNoX
Aktualności


1 września, 12:00
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Amur Wilga 9:0 (4:0)
1:0 Krystian Pałczyński 12'
2:0 Hubert Michalik 26'
3:0 Krystian Pałczyński 32'
4:0 Mateusz Świderski 44'
5:0 Michał Drewnowski 65'
6:0 Adrian Granoszewski 76'
7:0 Krystian Pałczyński 78'
8:0 Adrian Granoszewski 87'
9:0 Hubert Michalik 89'


2018-09-01 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Amur Wilga 9:0 (4:0)
relacja


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 5 - 1-2 września

Mazur Radzymin 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 1 września, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9-0 Amur Wilga 1 września, 12:00
Legionovia II Legionowo 1-5 Olimpia Warszawa 2 września, 11:00
Burza Pilawa 0-0 AP Marcovia Marki 1 września, 11:00
Bug Wyszków 2-1 Escola Varsovia Warszawa 1 września, 18:00
Promnik Łaskarzew 1-0 Dąb Wieliszew 2 września, 17:00
Mazur II Karczew 0-0 Unia Warszawa 2 września, 15:00
Victoria II Sulejówek 0-0 Sokół Serock 2 września, 10:00

Świt Nowy Dwór Maz. - Kaczkan Huragan Morąg 5:0 (2:0)

2018-08-31; XoNoX
Aktualności


31 sierpnia, 19:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Kaczkan Huragan Morąg 5:0 (2:0)
1:0 Konrad Rudnicki 10'
2:0 Marcin Kozłowski 30'
3:0 Marcin Kozłowski 61'
4:0 Sebastian Cuch 73'
5:0 Marcin Kozłowski 90'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 5 - 1-2 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo 2 września, 17:00
Broń Radom 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 sierpnia, 19:00
Konrad Paterek 3, 90 - Michał Miller 33, 77, Dawid Cempa 45
Polonia Warszawa 1-0 Unia Skierniewice 1 września, 19:00
Krystian Pieczara 85
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 2 września, 11:15
Olimpia Zambrów 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 września, 16:00
Patryk Malinowski 64, Kamil Zalewski 82 - Marcin Mirecki 66, Jakub Żmuda 79
Sokół Ostróda 1-1 Legia II Warszawa 1 września, 18:00
Hubert Otręba 79 - Bartosz Brodziński 6
Znicz Biała Piska 3-1 Victoria Sulejówek 1 września, 16:00
Patryk Gondek 39, Mateusz Jambrzycki 60, Paweł Adamiec 75 - Wojciech Wocial 79
ŁKS 1926 Łomża 3-1 MKS Ełk 1 września, 16:00
Eryk Rakowski 30, Cezary Demianiuk 87, Damian Gałązka 90 - Mariusz Łapiński 79
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Huragan Morąg 31 sierpnia, 19:00
Konrad Rudnicki 10, Marcin Kozłowski 30, 61, 90, Sebastian Cuch 73


2018-08-31 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Kaczkan Huragan Morąg 5:0 (2:0)
transmisja na żywo

Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
Nowodworska drużyna "awansowała" na 16. miejsce...

2018-08-25; XoNoX
Aktualności

25 sierpnia 2018, 17:00
KS Legionovia Legionowo - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
1:0 Eryk Więdłocha 90'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Legionovia Legionowo 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 sierpnia, 17:00
Eryk Więdłocha 90
Huragan Morąg 3-2 ŁKS 1926 Łomża 25 sierpnia, 17:00
Rafał Kruczkowski 43, João Criciúma 47, 48 - Rafał Maćkowski 33, 46
MKS Ełk 2-0 Znicz Biała Piska 25 sierpnia, 17:00
Bartosz Szaraniec 78 (k), Maciej Zieniewicz 89
Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 19:00) odwołany z powodu awarii oświetlenia
Legia II Warszawa 0-4 Olimpia Zambrów 26 sierpnia, 11:00
Kamil Jackiewicz 3, 51, Kamil Zalewski 23 (k), Michał Hryszko 66
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Pelikan Łowicz 26 sierpnia, 11:00
Jakub Rozwandowicz 4, Kamil Szymczak 63 - Krystian Stolarczyk 28
Ursus Warszawa 2-3 Polonia Warszawa 25 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Ciach 35, Patryk Kamiński 90 - Krystian Pieczara 45, 50, 62
Unia Skierniewice 2-0 Broń Radom 25 sierpnia, 17:00
Maciej Nalej 12, Maciej Wyszogrodzki 54
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 sierpnia, 17:00
Dawid Cempa 42, 80, Jakub Rogalski 77 - Paweł Brokowski 27, Przemysław Olesiński 49


2018-08-26 III liga: KS Legionovia Legionowo - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
relacja z meczu


2018-08-26 III liga: KS Legionovia Legionowo - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
transmisja na żywo

Olimpia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:1

2018-08-25; XoNoX
Aktualności


25 sierpnia 2018, 11:00
WRKS Olimpia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:1

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 5-4 Victoria II Sulejówek 26 sierpnia, 17:00
Sokół Serock 1-0 Mazur II Karczew 25 sierpnia, 11:00
Unia Warszawa 3-1 Promnik Łaskarzew 25 sierpnia, 16:00
Dąb Wieliszew 1-1 Bug Wyszków 25 sierpnia, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 3-0 Burza Pilawa 25 sierpnia, 11:00
AP Marcovia Marki 6-1 Legionovia II Legionowo 24 sierpnia, 18:00
Olimpia Warszawa 1-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 25 sierpnia, 11:00
Mazur Radzymin 5-1 Amur Wilga 26 sierpnia, 12:30

GKS Podolszyn - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2

2018-08-22; XoNoX
Aktualności


II runda - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

GKS Podolszyn - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2
22 sierpnia, godz. 20:00, w Raszynie

22 sierpnia - II runda - Puchar Polski 2018/2019,
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

2018-08-21; XoNoX
Aktualności


GKS Podolszyn - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 22 sierpnia, 20:00
w Raszynie

sparing juniorzy:
Żbik Nasielsk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2

2018-08-20; XoNoX
Aktualności

2018-08-19 sparing: Żbik Nasielsk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2
1/2


2018-08-19 sparing: Żbik Nasielsk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2
2/2

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 następna >>


 Świt I
 III liga 2018/2019
 grupa I


(tr. Rafał Kleniewski)

   Tabela / Wyniki


 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2018/2019
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski)

   Świt II na Facebook

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2019 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.