Czwartek, 19 października 2017 r.   Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM
www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
 Świt I
 III liga 2016/2017
 grupa I
(tr. Rafał Kleniewski)
   Tabela / Wyniki
 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2016/2017
 grupa: Warszawa I
(tr. Fabian Kotarski)
   Tabela / Wyniki
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1235248

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 54.81.108.205
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3. sparing:
ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 2-2 (1-1)

2017-01-28; XoNoX
Aktualności
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował w 3. sparingu 2-2 (1-1) z drugoligową Olimpią Zambrów.

3. sparing
sobota 28 stycznia 2017 roku godz. 12:00 - Zambrów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 (1-1)
Fabian Piasecki 12 (k), Karol Buzun 82 - Michał Drewnowski, Konrad Perzyna

Olimpia Zambrów: Arkadiusz Fabiański (46 Marcin Kapica) - Artur Bogusz (46 Marcin Byszewski), Michał Kuczałek (60 Mateusz Jastrzębski), Łukasz Grzybowski, Rafał Włodarczyk (46 Hubert Kotus), Patryk Brzeski, Daniel Michałowski, Bartosz Osoliński, Adrian Wójcik (46 Jakub Bach), Adrian Zasuwa (46 Karol Buzun), Fabian Piasecki (46 Sebastian Szerszeń).

Dla obu drużyn był to pierwszy sparingowy remis przed rundą wiosenną. Do tej pory zawodnicy Świtu rozegrali 2 mecze kontrolne. W pierwszym ulegli wyżej notowanemu Zniczowi Pruszków 4:1, natomiast przed meczem z Olimpią wygrali z ŁKS-em Łódź 4:2.

MKS Świt 2001 Nowy Dwór Mazowiecki - Bródno Warszawa 1-2

2017-01-28; XoNoX
Aktualności
sparing
sobota 28 stycznia 2017 roku godz. 12:00 - Nowy Dwór Mazowiecki (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
MKS Świt 2001 Nowy Dwór Mazowiecki - Bródno Warszawa 1-2
Damian Ślepowroński

Drużyna trenera Daniela Janczarka.

MKS Świt 2001 Nowy Dwór Maz. - Gwardia Warszawa 2-3 (1-1)

2017-01-28; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-01-28 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Gwardia Warszawa 2-3 (1-1) cz1


tv.nsk.pl 2017-01-28 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Gwardia Warszawa 2-3 (1-1) cz2


tv.nsk.pl 2017-01-28 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Gwardia Warszawa 2-3 (1-1) cz4

sparing
sobota 28 stycznia 2017 roku godz. 10:00 - Nowy Dwór Mazowiecki (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
MKS Świt 2001 Nowy Dwór Mazowiecki - Gwardia Warszawa 2-3 (1-1)
0-1
1-1 Dawid Zmysłowski
2-1 Mateusz Rydz
2-2
2-3

Drużyna trenera Daniela Janczarka.

tv.nsk.pl 2017-01-28 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Gwardia Warszawa 2-3 (1-1)
bramka na 0-1


tv.nsk.pl 2017-01-28 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Gwardia Warszawa 2-3 (1-1)
bramka na 1-1

1. sparing rezerw, sobota 28.01.2017 godz. 14:00
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki vs Grom Warszawa

2017-01-26; XoNoX
Aktualności
W sobotę 28 stycznia 2017 o godzinie 12:00 pierwsza drużyna MKS Świt na wyjeździe w Zambrowie podejmie w 3. sparingu Olimpię.

Natomiast nowodworskie rezerwy podejmą tego samego dnia o godzinie 14:00 w Nowym Dworze Mazowieckim Grom Warszawa, który gra w IV lidze 2016/2017, grupa: mazowiecka (południe). Będzie to 1. sparing rezerw.

Zapraszamy.

Rezerwy MKS Świt również trenują pod okiem nowego trenera

2017-01-23; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-01-23 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - zawodnicy trenują na sztucznej murawie w NDM


Również zawodnicy nowodworskich rezerw pod wodzą Fabiana Kotarskiego mieli swój trening na sztucznej murawie, był to trening połączony drugiego zespołu z rocznikiem 99'.

Zawodnicy MKS Świt trenują na sztucznej murawie w NDM

2017-01-23; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-01-23 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - zawodnicy trenują na sztucznej murawie w NDM


Dzisiaj zawodnicy pierwszej drużyny MKS Świt rozpoczęli treningi od godz. 16:30 od siłowni, a potem na boisku ze sztuczną murawą rozegrali mini sparing. Oczywiście pojawili się także zawodnicy testowani.

Fabian Kotarski nowym trenerem rezerw MKS Świt NDM

2017-01-21; XoNoX
Aktualności
Od 18 stycznia 2017 roku nowym trenerem rezerw MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki został Fabian Kotarski, któremu będzie pomagał Kamil Dąbski.

Fabian Kotarski będzie również prowadził nowodworską drużynę MKS Świt rocznik 99'.

Życzymy powodzenia!

2. sparing:
ŁKS Łódź - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 (2:1)

2017-01-21; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-01-21 Trener Rafał Kleniewski po sparingu
ŁKS Łódź - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-4 (2-1)


2017-01-21 Relacja TVP Łódź z 2. sparingu nowodworskiej drużyny
ŁKS Łódź - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-4 (2-1)

2. sparing
sobota 21 stycznia 2017 roku godz. 12:00 - Łódź, boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Minerskiej
ŁKS Łódź - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-4 (2-1)
0-1 Marcin Kozłowski (rzut karny)
1-1 Jewhen Radionov (rzut karny - zagranie ręką defensora Świtu) 13'
2-1 Jewhen Radionov 41' (as. Łukasz Kopka)
2-2 Michał Drewnowski
2-3 Przemysław Kazimierczak - bramka samobójcza (bramkarz ŁKS)
2-4 Dawid Rybak

ŁKS (I połowa): Kołba - Pyciak, Juraszek, Rozwandowicz, Rozmus - Kostyrka, Ignaczak, Kocot, Bryła, Kopka - Radionow
ŁKS (II połowa): Kaźmierczak - Nowak, Cichowlas, Sobociński, Guzik - Sarafiński, Stryjewski, Golański, Gamrot, Szymański - Kowal

Świt: Prus (Mioduszewski) - Kimura (60, Rybak ), Kamiński (46, Cuch), Drwęcki (Dankowski), Gapczyński (46, Pietroń) - Jabłoński (46, Przysowa), zawodnik testowany, Karaszewski (46, Pomorski), Marcin Świderski (46, Maciejewski) - Kozłowski (46, Stryjek), Szczepański (46, Drewnowski )

W wyjazdowym meczu sparingowym MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 4:2 (1:2) z ŁKS Łódź. Dla zajmującej 7. miejsce nowodworskiej drużyny w III lidze grupie I był to drugi sparing, dla lidera tej samej ligi był to pierwszy sparing.

Następny 3. sparing MKS Świt będzie, ponownie na wyjeździe, w sobotę 28 stycznia 2017 o godz. 12:00 z Olimpią Zambrów.

1. sparing:
KS Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1 (1:0)

2017-01-14; XoNoX
Aktualności
1. sparing
sobota 14 stycznia 2017 roku godz. 11:00 - Pruszków (boczne boisko stadionu MZOS)
KS Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 (1-0)
1-0 Adrian Paluchowski
2-0 Andrzej Niewulis
3-0 samobójcza zawodnika Świtu
3-1 Patryk Szczepański (k)
4-1 Andrzej Niewulis

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: (I połowa) Mateusz Prus - Krzysztof Napora, Karol Drwęcki, Kamil Dankowski, Przemysław Przysowa - Konrad Perzyna, Marcin Kozłowski, Konrad Karaszewski, Rafał Maciejewski, Adrian Gapczyński - Michał Drewnowski.
(II połowa) Kacper Mioduszewski - Filip Hrynkiewicz, Sebastian Cuch, Michał Krzymiński, Mateusz Pietroń - Dawid Jabłoński, Patryk Skubisz (78 Bartosz Romanowski), Krystian Pomorski, Adam Radwański, Marcin Świderski - Patryk Szczepański.

Dzisiejszy sparing pierwszej drużyny MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki z I ligowym KS Znicz Pruszków zakończył się porażką 1:4.

Nowy trener nowodworskiej drużyny Rafał Kleniewski nie zaliczy tego meczu kontrolnego ze Zniczem, który po rundzie jesiennej zajmuje 16. miejsce, do udanego debiutu w roli szkoleniowca.

W zespole Świtu zagrał m.in. testowany Filip Hrynkiewicz (ostatnio Kotwica Kołobrzeg).

Drugi mecz sparingowy MKS Świt (7) zaplanowany jest na sobotę 21 stycznia 2017 roku w Łodzi z ligowym rywalem ŁKS Łódź (1).

Ruchy kadrowe MKS Świt

2017-01-08; XoNoX
Aktualności
przyszli:
...

testowani:
Filip Hrynkiewicz (ostatnio Kotwica Kołobrzeg) - 1. sparing ze Zniczem Pruszków (I liga 2016/2017 - 16. miejsce na 18.)
... - 2. sparing z ŁKS Łódź (III liga 2016/2017, grupa: I - 1. miejsce na 18.)
... - 3. sparing z Olimpią Zambrów (II liga 2016/2017 - 10. miejsce na 18.)
... - 4. sparing z Huragan Wołomin (III liga 2016/2017, grupa: I - 17. miejsce na 18.)
... - 5. sparing z MKS Piaseczno (IV liga 2016/2017, grupa: mazowiecka (południe) - 11. miejsce na 20.)
... - 6. sparing z Dolcanem Ząbki (IV liga 2016/2017, grupa: mazowiecka (północ) - 13. miejsce na 20.)

odeszli do innych klubów:
Przemysław Cecherz (trener) -> Widzew Łódź
Sebastian Olczak (pomocnik) -> Widzew Łódź
Adam Radwański (pomocnik) -> Widzew Łódź

Rafał Kleniewski nowym trenerem MKS Świt

2017-01-07; XoNoX
Aktualności
Dotychczasowy trener rezerw MKS Świt, Rafał Kleniewski, został wybrany na trenera pierwszej drużyny. Decyzję podjął zarząd klubu. Od środy 4 stycznia 2017 roku poprowadzi on zawodników biało-zielonych w rundzie wiosennej w III lidze 2016/2017 grupie I.

Nowym starym asystentem trenera został Mariusz Miecznikowski.

SINEVIA CUP - VII Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego

2017-01-05; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z turnieju są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


Klasyfikacja końcowa SINEVIA CUP - VII Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego:

1. Samorządowcy
2. Kucharczyk Team
3. Kolarze
4. Dziennikarze
5. Old Boy's Legia Warszawa
6. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
7. La Lorraine Team
8. Sinevia Team


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz1
prezentacja


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz2
gr. B: La Lorraine - Kolarze 0:3


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz3
gr. B: Dziennikarze - MKS Świt 2:1


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz4
gr. A: Kucharczyk Team - Old Boy's Legia Warszawa 4:0


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz5
gr. B: La Lorraine Team - Dziennikarze 1:4


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz6
gr. A: Sinevia Team - Kucharczyk Team 0:4


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz7
gr. A: Old Boy's Legia - Samorządowcy 0:1


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz8
gr. B: MKS Świt - Kolarze 0:2


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz9
gr. A: Sinevia Team - Old Boy's Legia 0:5


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz10
gr. A: Samorządowcy - Kucharczyk Team 3:1


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz11
gr. B: La Lorraine Team - MKS Świt 0:2


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz12
gr. B: Dziennikarze - Kolarze 3:0


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz13
mecz o 7. miejsce: Sinevia Team - La Lorraine Team 0:4


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz14
mecz o 5. miejsce: MKS Świt - Old Boy's Legia 1:1 k. 2:3


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz15
1. półfinał: Samorządowcy - Kolarze 2:0


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz16
2. półfinał: Dziennikarze - Kucharczyk Team 0:2


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz17
mecz o 3. miejsce: Dziennikarze - Kolarze 1:1 k. 1:2


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz18
mecz o 1. miejsce: Samorządowcy - Kucharczyk Team 1:1 k. 3:2


tv.nsk.pl 2017-01-05 Nowy Dwór Mazowiecki - SINEVIA CUP cz19
oficjalne wyniki i zakończenie

Przemysław Cecherz trenerem Widzewa

2016-12-03; XoNoX
Aktualności

2016-12-05 Przemysław Cecherz trenerem Widzewa

Przemysław Cecherz rozwiązał kontrakt ze Świtem

2016-12-03; XoNoX
Aktualności
Dotychczasowy trener Przemysław Cecherz za porozumieniem stron w piątek 2 grudnia 2016 rozwiązał kontrakt trenerski z klubem MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Trener pełnił swoją funkcję od 20 kwietnia 2016 roku, kiedy to przejął stery po trenerze Marku Papszunie, który poszedł do drużyny Raków Częstochowa.

Cecherz zostawia biało-zielonych na 7. miejscu w III lidze 2016/2017, grupa: I. Druzyna zdobywa 26 punktów po 6 zwycięstwach, 8 remisach (najwięcej w lidze) i 3 przegranych.

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)

2016-11-19; XoNoX
Aktualności
17. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 19 listopada 2016, godz. 15:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)
1-0 Radosław Kamiński 14'
2-0 Radosław Kamiński 40'
3-0 Konrad Perzyna 43'
4-0 Przemysław Przysowa 69'
5-0 Krzysztof Napora 70'
6-0 Bartłomiej Stryjek 78'

Widzów: ~75

Pozostałe materiały filmowe z meczu są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos



tv.nsk.pl 2016-11-19 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)
Kamiński 14' 1:0


tv.nsk.pl 2016-11-19 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)
Kamiński 40' 2:0


tv.nsk.pl 2016-11-19 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)
Perzyna 43' 3:0


tv.nsk.pl 2016-11-19 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)
Przysowa 69' 4:0


tv.nsk.pl 2016-11-19 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)
Napora 70' 5:0


tv.nsk.pl 2016-11-19 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)
73' bramka ze spalonego - akcja Świtu


tv.nsk.pl 2016-11-19 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Motor Lubawa 6-0 (3-0)
Stryjek 78' 6:0


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 20 listopada, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Huragan Wołomin 20 listopada, 13:00
na bocznym boisku
ŁKS Łódź - Ursus Warszawa 20 listopada, 13:00
bez udziału publiczności
Huragan Morąg 2-0 ŁKS 1926 Łomża 19 listopada, 13:00
Daniel Chiliński 20 (k), 41 (k)
MKS Ełk 2-2 Legia II Warszawa 19 listopada, 13:00
Daniel Świderski 41, Tomasz Tuttas 90 - Patryk Malinowski 37 (s), Michał Trąbka 55
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 20 listopada, 11:00
Sokół Ostróda 7-3 Concordia Elbląg 19 listopada, 18:00
Robert Hirsz 5, 30 (k), 89 (k), Michał Jankowski 37, Łukasz Buczkowski 45, Kamil Maternik 53, 90 - Michał Kiełtyka 50, Martin Strach 54, 76
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Widzew Łódź 19 listopada, 13:00
Michał Wrzesiński 20, 54, Dawid Przezak 71 - Mateusz Michalski 68
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Motor Lubawa 19 listopada, 15:00 (120)
Radosław Kamiński 14, 40, Konrad Perzyna 43, Przemysław Przysowa 69, Krzysztof Napora 70, Bartłomiej Stryjek 78

TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-1 (0-1)

2016-11-06; XoNoX
Aktualności
15. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 5 listopada 2016, godz. 13:00 - 11 Listopada 98, 95-070 Aleksandrów Łódzki
TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (0-1)
0-1 Sebastian Olczak 42'
1-1 Mateusz Stępień 89'

Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos



2016-11-05 TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (0-1)
wypowiedź, Tomasz Łapiński, przed meczem


2016-11-05 TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (0-1)
wypowiedź, Przemysław Cecherz, trener Świtu przed meczem


2016-11-05 TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (0-1)
cały mecz


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Huragan Wołomin 0-4 Pelikan Łowicz 5 listopada, 13:30
Jurij Hłuszko 6, 21, 70, Bartosz Bujalski 89
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Ursus Warszawa 6 listopada, 17:00
Tomasz Chałas 36 (k), Mateusz Muszyński 68
Jagiellonia II Białystok 2-0 ŁKS 1926 Łomża 4 listopada, 18:00
Patryk Klimala 15, Emil Łupiński 55
w Wysokiem Mazowieckiem
ŁKS Łódź 1-1 Legia II Warszawa 6 listopada, 13:00
Jewhen Radionow 45 - Tomasz Nawotka 60
Huragan Morąg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 listopada, 14:00
MKS Ełk 1-3 Concordia Elbląg 5 listopada, 14:00
Daniel Świderski 78 - Hubert Otręba 31, Martin Strach 72, 90
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Widzew Łódź 6 listopada, 11:00
Kamil Jackiewicz 60, Damian Kostkowski 77, Michał Miller 80 - Mateusz Michalski 18, Adrian Budka 34
Sokół Ostróda 2-0 Motor Lubawa 5 listopada, 18:00
Robert Hirsz 25, Sebastian Pączko 67
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 listopada, 13:00
Mateusz Stępień 89 - Sebastian Olczak 42

Agape Białołęka (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 1-3 (1-1)

2016-11-06; XoNoX
Aktualności

2016-11-05 Agape Białołęka (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 (1-1)
skrót i bramki z meczu

14. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 5 listopada 2016, 11:00 - na stadionie AZS AWF
Agape Białołęka (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 (1-1)
0-1 Bartosz Romanowski
1-1 Vladyslav Martynov
1-2 Marcin Świderski
1-3 Adam Brzyski

Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Agape Białołęka (Warszawa) 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 listopada, 11:00
na stadionie AZS AWF
Victoria II Sulejówek 5-0 Olimpia Warszawa 5 listopada, 13:30
Błyskawica Warszawa 4-2 Dąb Wieliszew 6 listopada, 15:00
na stadionie DOSiR
Sokół Serock 0-0 Drukarz Warszawa 5 listopada, 13:30
Bóbr Tłuszcz 2-3 Legionovia II Legionowo 5 listopada, 13:30
Amur Wilga 1-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 6 listopada, 13:00
Legion Warszawa 1-0 Promnik Łaskarzew 5 listopada, 10:00
na stadionie GKP Targówek
Sokół Celestynów 1-6 AP Marcovia Marki 5 listopada, 14:00
w Otwocku

Wyniki niedzielnych spotkań grup młodzieżowych,
6 listopada 2016

2016-11-04; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Zmitrowicz, 10. kolejka, Wa-wa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1, 6-11-2016 11:00
PWKS Huragan Wołomin - NOSiR MKS Świt U-12 Nowy Dwór Mazowiecki

tr. Stecyna, 10. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 6-11-2016 11:00
UKS Bródno - NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki

tr. Kamiński, 10. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 6-11-2016 14:00
NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia KZB

Wyniki sobotnich spotkań grup młodzieżowych,
5 listopoda 2016

2016-11-04; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Miecznikowski, 13. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 5-11-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - WBS Warszawa

tr. Reginis i Ksionda, 13. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 5-11-2016 11:00
LKS Nadnarwianka Pułtusk - NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. 0:4





tr. Moskwa, 10. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 5-11-2016 11:00
UKS Dragon Bielany - NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz.

tr. Kosiński, 10. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 5-11-2016 11:00
UKS Błyskawica W-wa - NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Mazowiecki

tr. Zaremba, 10. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 5-11-2016 12:30
AP Marcovia Marki - NOSiR U-9 MKS Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki

tr. Kotarski, 13. kolejka, I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1, 5-11-2016 13:00
MKS Małkinia - NOSiR MKS Świt U-19 Nowy Dwór Mazowiecki 0:2


MKS Świt Nowy Dwór Maz. - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)

2016-10-29; XoNoX
Aktualności
14. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 29 października 2016, godz. 16:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
0-1 Roman Mykytyn 30'

Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos



tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
minuta ciszy dla zmarłego Grzegorza Puchacza


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
karny dla Świtu?


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
akcja Świtu


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
bramka na 0:1 w 30. minucie - Roman Mykytyn


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
interwencja Prusa - bramkarza Świtu


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
piłka pod rękami Prusa - bramkarza Świtu


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
piłka na poprzeczce Prusa - bramkarza Świtu


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
zmarnowana pierwsza 100-tka Świtu!


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
interwencja Prusa - bramkarza Świtu


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
zmarnowana druga 100-tka Świtu!


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
sędzia wyrzuca z boiska trenera Świtu - Przemysława Cecherza


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
koniec meczu


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
radość piłkarzy gości


tv.nsk.pl 2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
piłkarze gości dziękują swoim kibicom



2016-10-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS Sokół Ostróda 0-1 (0-1)
wypowiedź, Przemysław Cecherz, trener Świtu po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 14 - 29-30 października

Pelikan Łowicz 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 października, 11:15
Grzegorz Wawrzyński 76, Jurij Hłuszko 82 - Michał Wrzesiński 42
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 29 października, 16:00
Roman Mykytyn 30
Motor Lubawa 0-4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 października, 14:00
Miłosz Małachowski 3, 86, Michał Pietroń 13, Grzegorz Domżalski 76
Widzew Łódź 2-1 MKS Ełk 30 października, 14:00
Mateusz Michalski 44 (k), Sebastian Zieleniecki 62 - Łukasz Gryko 81
Concordia Elbląg 1-0 Huragan Morąg 29 października, 14:00
Hubert Otręba 78
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 ŁKS Łódź 29 października, 14:00
Dawid Sarafiński 90
Legia II Warszawa 0-2 Jagiellonia II Białystok 29 października, 12:00
Maciej Górski 55, 58
w Ząbkach / mecz przerwany w 69. minucie na 7 minut z powodu obfitych opadów deszczu
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 października, 14:00
Paweł Drażba 38, Patryk Pasko 54 (s), Rafał Maćkowski 87 (k)
Ursus Warszawa 4-0 Huragan Wołomin 29 października, 13:00
Tomasz Chałas 17, 55, Patryk Kamiński 75, Jakub Kabala 87

WRKS Olimpia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 0-1 (0-1)

2016-10-29; XoNoX
Aktualności
13. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 29 października 2016, 11:00 - Górczewska 50/60, 01-401 Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 (0-1)
0-1 Marcin Kozłowski

Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 13 - 29-30 października

Sokół Celestynów 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 30 października, 13:30
w Otwocku
AP Marcovia Marki 4-2 Legion Warszawa 29 października, 13:30
Promnik Łaskarzew 4-1 Amur Wilga 30 października, 14:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-3 Bóbr Tłuszcz 29 października, 13:30
Legionovia II Legionowo 0-3 Sokół Serock 27 października, 20:00
Drukarz Warszawa 4-0 Błyskawica Warszawa 29 października, 11:00
Dąb Wieliszew 5-1 Victoria II Sulejówek 29 października, 10:00
Olimpia Warszawa 0-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 29 października, 11:00

Wyniki niedzielnych spotkań grup młodzieżowych,
30 października 2016

2016-10-28; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Zmitrowicz, 9. kolejka, Wa-wa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1, 30-10-2016 12:15
NOSiR MKS Świt U-12 Nowy Dwór Mazowiecki - KS Łomianki 4:0





tr. Zaremba, 9. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 30-10-2016 13:30
Orlik (05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Młodzieżowa 3)
NOSiR U-9 MKS Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki - PKS Serce Falenica 10:3











tr. Kotarski, 12. kolejka, I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1, 30-10-2016 14:00
AP Sochaczew - NOSiR MKS Świt U-19 Nowy Dwór Mazowiecki 1:0

tr. Kosiński, 9. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 30-10-2016 14:30
NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Ostrówek 5:1






tr. Reginis i Ksionda, 12. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 31-10-2016 11:00
NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. - OTS Korona Ostrołęka 1:2


tr. Kamiński, 9. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 3-11-2016 17:30
MKS Dolcan Ząbki - NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki 6:4




Wyniki sobotnich spotkań grup młodzieżowych,
29 października 2016

2016-10-28; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Moskwa, 9. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 26-10-2016 19:00
NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. - UKS Talent Targówek 1:7


tr. Zaremba, 12. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1, 27-10-2016 15:30
UKS Orły Zielonka - NOSiR MKS Świt U-14 Nowy Dwór Maz. 0:8









tr. Miecznikowski, 12. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 28-10-2016 16:00
MKS Dolcan Ząbki - NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki 0:2



tr. Sazonowicz, 9. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 29-10-2016 9:30
NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Lotnisko Modlin

tr. Stecyna, 9. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 29-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Orły Zielonka 5:4






tr. Lis, 9. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 29-10-2016 11:30
NOSiR MKS Świt U-9 Nowy Dwór Maz. - AP Agape II Białołęka

Były zawodnik Świtu, Grzegorz Puchacz, nie żyje

2016-10-23; XoNoX
Aktualności
We wtorek w wieku 46 lat zmarł były pomocnik Jagiellonii Białystok Grzegorz Puchacz.

W barwach białostockiego klubu Puchacz zagrał w trzech meczach Ekstraklasy (dawnej I ligi). Później reprezentował Świt Nowy Dwór Mazowiecki w latach 1993-1998, Wkrę Pomiechówek, KS Łomianki i Żbik Nasielsk.

Wyniki niedzielnych spotkań grup młodzieżowych,
23 października 2016

2016-10-23; XoNoX
Aktualności
Pozostałe materiały filmowe z meczów są pod adresem
https://www.youtube.com/user/sportndm/videos


tr. Zaremba, 11. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1, 23-10-2016 10:00
NOSiR MKS Świt U-14 Nowy Dwór Maz. - PWKS Huragan Wołomin 5:0






tr. Moskwa, 8. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 23-10-2016 11:00
GKS Korona Jadów - NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. 1:2



tr. Zmitrowicz, 8. kolejka, Wa-wa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1, 23-10-2016 14:30
NOSiR MKS Świt U-12 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Varsovia II 4:1





tr. Stecyna, 8. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 23-10-2016 15:00
GKS Świt Warszawa - NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki 6:11












tr. Kamiński, 8. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 24-10-2016 19:00
NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki - AP Agape Białołęka 3:1



<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 następna >>

 Świt '98 tr. Kotarski
 I liga wojewódzka
 A1 Junior Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '02 tr. Reginis
 I liga wojewódzka
 C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: III liga okręgowa
 D2 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 C2 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Kamiński
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '08 tr. Zaremba
 Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ... tr. Sazonowicz
 Wa-wa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Sazonowicz
 Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: VI liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2018 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.