Wtorek, 25 kwietnia 2017 r.   Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM
www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
 Świt I
 III liga 2016/2017
 grupa I
(tr. Rafał Kleniewski)
   Tabela / Wyniki
 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2016/2017
 grupa: Warszawa I
(tr. Fabian Kotarski)
   Tabela / Wyniki
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1101380

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 107.22.46.59
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zapraszamy na 80 urodziny Świtu i mecz pokazowy:
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs Legia Warszawa SA

2015-10-10; XoNoX
Aktualności

Passa Świtu zgasła! MKS przegrywa pierwszy raz w III lidze.
MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-3 (0-1)

2015-10-09; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze

piątek, 9.10.2015, godz. 18:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko A - główne

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-3 (0-1)
0-1 Paweł Magdoń 45'
0-2 Krystian Kolasa 76'
0-3 Dawid Stańdo 90'

Świt: Dawid Kędra - Przemysław Szabat, Karol Drwęcki (82, Rafał Maciejewski), Piotr Gurzęda, Łukasz Kominiak , Filip Kowalczyk, Paweł Broniszewski (80, Marcin Kozłowski), Patryk Koziara, Piotr Basiuk, Michał Steć (78, Rafał Pachelski), Jewhen Radionow
Trener: Marek Papszun

Lechia: Patryk Grejber - Kamil Cyran, Łukasz Matuszczyk , Paweł Magdoń , Mateusz Matysiak, Krystian Kolasa (90, Bartłomiej Cieślik), Maksymilian Rozwandowicz, Wiktor Żytek, Jardel (81, Dawid Stańdo ), Marcin Mirecki (85, Klaudiusz Król), Jakub Rozwandowicz (80, Kamil Szymczak)
Trener: Dariusz Rogulski

Sędziował: Łukasz Suwała (Radom)

tv.nsk.pl 2015-10-09 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-3 (0-1)
bramki


tv.nsk.pl 2015-10-09 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-3 (0-1)
bramka zza bramki na 0-2


tv.nsk.pl 2015-10-09 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-3 (0-1)
wspaniała interwencja Dawida Kędry, bramkarza Świtu


tv.nsk.pl 2015-10-09 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-3 (0-1)
wypowiedź trenera, Marek Papszun (Świt)


tv.nsk.pl 2015-10-09 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-3 (0-1)
rozgrzewka kibiców na trybunach

III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 12 - 10-11 października

Broń Radom 0-2 Legia II Warszawa 10 października, 18:00
Michał Suchanek 52, Konrad Michalak 67
Pelikan Łowicz 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 października, 11:15
Robert Kowalczyk 32, Michał Adamczyk 69 (k), Bartłomiej Czarnecki 87 - Mateusz Michalski 77
Warta Sieradz 5-1 Start Otwock 10 października, 15:00
Marcin Wałęski 62, Piotr Nawrocki 63, Marcin Kobierski 68, 78, Przemysław Różycki 75 - Mikołaj Tokaj 47
Warta Działoszyn 1-1 ŁKS Łódź 10 października, 15:30
Mariusz Cichowlas 13 (s) - Adam Patora 33
Ursus Warszawa 2-1 Pilica Białobrzegi 10 października, 15:00
Mateusz Muszyński 10, Jakub Kabala 57 - Maciej Filipowicz 90
Polonia Warszawa 4-0 Oskar Przysucha 9 października, 20:00
Krystian Pieczara 5, 33 (k), 61, Piotr Kosiorowski 80
Ner Poddębice 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 października, 15:30
Michał Wrzesiński 19, 44, Michał Michałek 78, 84
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 października, 18:00
Paweł Magdoń 45, Krystian Kolasa 76, Dawid Stańdo 90
Energia Kozienice 1-1 Błękitni Raciąż 10 października, 13:00
Damian Stanisławski 38 - Tomasz Kamiński 78

"Będziemy walczyć o każdy metr boiska."
- piłkarze Świtu przed meczem z Lechą

2015-10-09; XoNoX
Aktualności, Świt I Zapowiedzi

"Będziemy walczyć o każdy metr boiska." - piłkarze Świtu przed meczem z Lechą

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - MTS Marcovia 2000 Marki 1-2

2015-10-04; XoNoX
Aktualności, Świt II
niedziela, 4.10.2015, godz. 10:30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko B

MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MTS Marcovia 2000 Marki 1-2

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa I

Kolejka 10 - 3-4 października

Bóbr Tłuszcz 2-2 Grom Warszawa 3 października, 15:00
Dąb Wieliszew 2-4 Legionovia II Legionowo 4 października, 16:00
Legion Warszawa 2-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3 października, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wilga II Garwolin 1-4 PKS Radość (Warszawa) 4 października, 16:00
Sokół Serock 2-1 ŁKS Łochów 3 października, 16:00
Agape Białołęka (Warszawa) 3-1 Józefovia Józefów 4 października, 14:00
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Marcovia 2000 Marki 4 października, 10:30
Promnik Łaskarzew 2-0 Bór Regut 4 października, 15:00

Świt liderem III ligi łódzko-mazowieckiej!
MKS podtrzymuje passę 16 meczów bez porażki.
KS Błękitni Raciąż - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 (0-3)

2015-10-03; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze

sobota, 3.10.2015, godz. 15:00
09-140 Raciąż, ul. Sportowa, Stadion Miejski im. Jerzego Arceusza

KS Błękitni Raciąż - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 (0-3)
0-1 Piotr Gurzęda 8'
0-2 Jewhen Radionow 22'
0-3 Patryk Koziara 43'
0-4 Piotr Basiuk 60'
0-5 Patryk Koziara 61'

Błękitni: Kręt - Padzik , Popławski , Gorczyczewski , Kamiński (46, Kułaga) - Ł. Wróblewski, Klepczyński, Stański, Mitura (60, Grudzień) - Kowalski, Gabashvili
Trener: Marek Brakowiecki

Świt: Kędra - Szabat , Drwęcki, Gurzęda , Kominiak - Maciejewski (46, Kowalczyk), Broniszewski (80, Kozłowski), Koziara , Karaszewski (40, Steć), Basiuk (65, Mażysz) - Radionow
Trener: Marek Papszun

2015-10-03 KS Błękitni Raciąż - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 (0-3)
bramki


tv.nsk.pl 2015-10-03 KS Błękitni Raciąż - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 (0-3)
podziękowanie zawodników Świtu nowodworskim kibicom


2015-10-03 KS Błękitni Raciąż - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 (0-3)
wypowiedź trenera, Marek Papszun (Świt)


tv.nsk.pl 2015-10-03 KS Błękitni Raciąż - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 (0-3)
wypowiedź trenera, Marek Brakowiecki (Błękitni)

III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 11 - 3-4 października

Energia Kozienice 2-0 Broń Radom 3 października, 16:00
Eugeniusz Kołodziejczyk 23 (k), 51
Błękitni Raciąż 0-5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 października, 15:00
Piotr Gurzęda 8, Jewhen Radionow 22, Patryk Koziara 43, 61, Piotr Basiuk 60
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 Ner Poddębice 4 października, 11:00
Marcin Mirecki - Igor Kania, Joachim Pabjańczyk, ?
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Polonia Warszawa 3 października, 15:00
nieznany 88 (k)
Oskar Przysucha 4-2 Ursus Warszawa 3 października, 15:30
Paweł Kowalczyk 57, Piotr Skałbania 65, Jakub Sapieja 73 (k), 88 - Arkadiusz Ciach 15, Łukasz Radomski 41
Pilica Białobrzegi 2-1 Warta Działoszyn 3 października, 15:00
Maciej Filipowicz 20, Marcin Rawski 30 - nieznany ?
ŁKS Łódź 0-3 Warta Sieradz 3 października, 15:30
Marcin Kobierski 26, 68, Kacper Jezierski 90
Start Otwock 2-3 Pelikan Łowicz 3 października, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-3 Legia II Warszawa 3 października, 16:00
Mateusz Sołtys 8, Maciej Tataj 62 - Branimir Galić 18, Mateusz Zawal 45, Michał Suchanek 82

RKS Bór Regut - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 (0-3)

2015-09-26; XoNoX
Aktualności, Świt II

sobota, 26.09.2015, godz. 16:00
Adres: Plac Św. Floriana 1, Regut, 05-430 Celestynów (klub), Turystyczna (stadion)

RKS Bór Regut - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 (0-3)
0-1 Daniel Wierzbicki 29
0-2 Marceli Smardzewski 32
0-3 Daniel Wierzbicki 36
1-3 Ernest Trzeciak 65
1-4 Mateusz Świderski 86


tv.nsk.pl 2015-09-26 RKS Bór Regut - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 (0-3)
bramki

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa I

Kolejka 9 - 26-27 września

Promnik Łaskarzew 4-0 Bóbr Tłuszcz 27 września, 16:00
Bór Regut 1-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 26 września, 16:00
Marcovia 2000 Marki 1-3 Agape Białołęka (Warszawa) 26 września, 16:00
w Kobyłce
Józefovia Józefów 1-3 Sokół Serock 27 września, 16:00
ŁKS Łochów 0-1 Wilga II Garwolin 27 września, 16:00
PKS Radość (Warszawa) 3-4 Legion Warszawa 26 września, 16:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-2 Dąb Wieliszew 26 września, 16:00
Legionovia II Legionowo 8-0 Grom Warszawa 27 września, 11:00

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Energia Kozienice 1-0 (0-0)

2015-09-26; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze
sobota, 26.09.2015, godz. 16:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko A

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Energia Kozienice 1-0 (0-0)
1-0 Jewhen Radionow 76'

Świt: Kędra - Drwęcki, Maciejewski (68, Kowalczyk), Gurzęda, Kominiak, Basiuk (88, Kozłowski), Szabat (90, Podsiadlik), Koziara , Karaszewski, Broniszewski , Radionow (85, Mażysz)

Energia: Piaseczny - Szary , Janiszewski, Walasek, Mortka, Stróżka, Zawadzki, Putin (88, Wojtysiak), Kołodziejczyk, Stanisławski (80, Bojek), Ciupiński


2015-09-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Energia Kozienice 1-0 (0-0)
bramka


III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 10 - 26-27 września

Broń Radom 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 września, 19:00
Piotr Nowosielski 12, 41 (k), Bartosz Kaszubowski 89 - Mateusz Sołtys 53, 83
Legia II Warszawa 4-0 Start Otwock 27 września, 11:00
Konrad Michalak 59, Mateusz Zawal 81 (k), Michał Suchanek 89, 90
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 1-2 ŁKS Łódź 27 września, 11:15
Robert Kowalczyk 67 - Dominykas Grižas 1, Dawid Sarafiński 61
Warta Sieradz 2-1 Pilica Białobrzegi 26 września, 14:00
Patryk Krymarys 4, Bartosz Narożnik 34 - Konrad Rudnicki 14
Warta Działoszyn 1-0 Oskar Przysucha 26 września, 16:00
Dominik Cukiernik 29
Ursus Warszawa 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 września, 16:00
Łukasz Radomski 8, Arkadiusz Ciach 40 - Łukasz Chojecki 75
Polonia Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 września, 19:00
Mariusz Marczak 16 - Krystian Kolasa 33, Marcin Mirecki 41
Ner Poddębice 2-3 Błękitni Raciąż 26 września, 16:00
Tomasz Bogołębski 39, Joachim Pabjańczyk 64 - Dawid Klepczyński 27, 67, Łukasz Wróblewski 70
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Energia Kozienice 26 września, 16:00
Jewhen Radionow 76

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKP Broń 1926 Radom 1-0 (1-0)

2015-09-23; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze
środa, 23.09.2015, godz. 19:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko A

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 1-0 (1-0)
1-0 Patryk Koziara 20'

Świt: Kędra - Maciejewski (87, Kozłowski), Drwęcki, Gurzęda, Kominiak, Basiuk (80, Kowalczyk), Broniszewski, Karaszewski , Koziara , Steć (, 77), Radionow (72, Mażysz)

Broń: Matracki - Krukowski, Ankurowski (, 79), Skórnicki , Dobosz (65, Sala), Leśniewski, Dziubiński, Dziubek (60, Kaszubowski), Sałek, Kowalski (85, Wicik), Nowosielski

Sędziował: Cezary Białek (Skierniewice)
Widzów: 150


tv.nsk.pl 2015-09-23 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 1-0 (1-0)
bramka


tv.nsk.pl 2015-09-23 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 1-0 (1-0)
bramka zza bramki


tv.nsk.pl 2015-09-23 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 1-0 (1-0)
kontrowersja, był rzut karny czy sędzia miał rację, że nie?


III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 9 - 23 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Broń Radom 23 września, 19:00
Patryk Koziara 20
Energia Kozienice 4-2 Ner Poddębice 23 września, 16:00
Rafał Stróżka 34, 57, Damian Stanisławski 71, 86 - Joachim Pabjańczyk 37, Tomasz Bogołębski 65
Błękitni Raciąż 0-2 Polonia Warszawa 23 września, 16:00
Zbigniew Obłuski 44, 45
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Ursus Warszawa 23 września, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Warta Działoszyn 23 września, 16:00
Oskar Przysucha 0-0 Warta Sieradz 23 września, 16:00
Pilica Białobrzegi 3-0 Pelikan Łowicz 23 września, 16:00
Adrian Karasek 38, Daniel Barzyński 68, 84
ŁKS Łódź 0-2 Legia II Warszawa 23 września, 16:30
Adam Ryczkowski 32, Michał Kopczyński 77
Start Otwock 3-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 września, 16:00
Jarosław Kęsek 7, Tomasz Karaś 18, Mikołaj Tokaj 45 - Maciej Tataj 5, Łukasz Sierociński 13, 48, Damian Jaroń 53

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - ŁKS Promnik Łaskarzew 0-2 (0-1)

2015-09-20; XoNoX
Aktualności, Świt II

niedziela, 20.09.2015, godz. 11:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko B

MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 0-2 (0-1)
0-1 Jakub Wachnicki
0-2 Sebastian Kaczyński


tv.nsk.pl 2015-09-20 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 0-2 (0-1)
bramki


tv.nsk.pl 2015-09-20 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 0-2 (0-1)
radość gości


tv.nsk.pl 2015-09-20 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 0-2 (0-1)
kontrowersje


tv.nsk.pl 2015-09-20 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 0-2 (0-1)
sytuacje


Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa I

Kolejka 8 - 19-20 września

Bóbr Tłuszcz 0-1 Legionovia II Legionowo 20 września, 15:00
Grom Warszawa 3-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 19 września, 13:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Dąb Wieliszew 1-2 PKS Radość (Warszawa) 19 września, 11:00
Legion Warszawa 3-2 ŁKS Łochów 19 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wilga II Garwolin 1-3 Józefovia Józefów 19 września, 16:30
Sokół Serock 0-2 Marcovia 2000 Marki 19 września, 16:00
Agape Białołęka (Warszawa) 1-3 Bór Regut 20 września, 15:00
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Promnik Łaskarzew 20 września, 11:00

LKS Ner Poddębice - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 (1-0)

2015-09-19; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze

sobota, 19.09.2015, godz. 16:30
99-200 Poddębice, ul. Adama Mickiewicza 46, w Byczynie

LKS Ner Poddębice - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 (1-0)
1-0 Joachim Pabjańczyk 6'
1-1 Jewhen Radionow 50'
1-2 Michał Steć 64' (rzut karny)
2-2 Joachim Pabjańczyk 83'


LKS Ner Poddębice - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 (1-0) bramki


III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 8 - 19-20 września

Broń Radom 3-0 Start Otwock 19 września, 17:00
Piotr Nowosielski 5, Wajih Bouchniba 49, Mateusz Dziubek 86
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 ŁKS Łódź 18 września, 16:30
Legia II Warszawa 2-1 Pilica Białobrzegi 19 września, 11:00
Adam Ryczkowski 43, Pablo Dyego 69 - Daniel Barzyński 73
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 4-0 Oskar Przysucha 19 września, 16:00 (300)
Robert Kowalczyk 55, nieznany 70, Bartłomiej Czarnecki 90, Michał Adamczyk 90 (k)
Warta Sieradz 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września, 16:00
Warta Działoszyn 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 września, 16:30
Marcin Mirecki 45, 58
Ursus Warszawa 4-0 Błękitni Raciąż 19 września, 16:00
Patryk Kamiński 59, 75, Jakub Kabala 67, Przemysław Sztybrych 90
Polonia Warszawa 1-1 Energia Kozienice 19 września, 19:00
Michał Zapaśnik 55 - Daniel Ciupiński 88
Ner Poddębice 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 września, 16:30
Joachim Pabjańczyk 6, 83 - Michał Steć 64 (k), Jewhen Radionow 50
w Byczynie

MKS Świt 2003 Nowy Dwór Maz. - Victoria 2003 Sulejówek 3-0 (1-0)

2015-09-18; XoNoX
Aktualności
sobota, 12.09.2015, godz. 12:15
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko B

U-13 (Zaremba): MKS Świt 2003 Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria 2003 Sulejówek 3-0 (1-0)
1-0 ...
2-0 ...
3-0 ...


2015-09-12 U-13 (Zaremba): MKS Świt 2003 Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria 2003 Sulejówek 3-0 (1-0)

Puchar Polski okręgowy 2015/2016,
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa, III runda
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków
1-3 (0-1)

2015-09-16; XoNoX
Aktualności
środa, 16.09.2015, godz. 17:30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko B

MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 1-3 (0-1)
0-1 Łukasz Damętko 30'
1-1 Marceli Smardzewski 74'
1-2 Łukasz Łada 84'
1-3 Mateusz Krawczyk 90'


tv.nsk.pl 2015-09-16 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 1-3 (0-1)
bramki

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - TKS Bóbr Tłuszcz 1-0 (1-0)

2015-09-13; XoNoX
Aktualności, Świt II
niedziela,13.09.2015, godz. 15:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko B

MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 1-0 (1-0)
1-0 Rafał Pachelski 13'

Widzów: 53

tv.nsk.pl 2015-09-13 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 1-0 (1-0)
bramka


tv.nsk.pl 2015-09-13 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 1-0 (1-0)
skrót 1. połowy meczu


tv.nsk.pl 2015-09-13 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 1-0 (1-0)
skrót 2. połowy meczu

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa I

Kolejka 7 - 12-13 września

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Bóbr Tłuszcz 13 września, 15:00
Promnik Łaskarzew 0-1 Agape Białołęka (Warszawa) 13 września, 16:00
Bór Regut 0-2 Sokół Serock 12 września, 16:00
Marcovia 2000 Marki 7-0 Wilga II Garwolin 12 września, 16:00
Józefovia Józefów 1-2 Legion Warszawa 12 września, 16:30
ŁKS Łochów 0-1 Dąb Wieliszew 12 września, 16:30
PKS Radość (Warszawa) 1-2 Grom Warszawa 12 września, 16:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-4 Legionovia II Legionowo 12 września, 16:30

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)

2015-09-12; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze

sobota, 12.09.2015, godz. 18:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko A

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
1-0 Patryk Koziara 4'
1-1 Daniel Choroś 78' (rzut karny)

tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
bramki, son


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
bramki, gop


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
cała 1. połowa meczu, son


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
cała 2. połowa meczu, son


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
Konrad Gołaszewski (Świt), ryzykowna, lecz skuteczna interwencja, son&gop


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
Krystian Pieczara (Polonia), pudło meczu z 3 metrów, son&gop


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
Karol Drwęcki (Świt), wybicie piłki zmierzającej do bramki, son&gop


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
niezdecydowany sędzia: rzut wolny - rzut karny - rzut wolny, son


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
zadyma na trybunie, son


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
zadyma kibiców, son2


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
wypowiedź trenera, Igor Gołaszewski (Polonia), son


tv.nsk.pl 2015-09-12 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 1-1 (1-0)
konferencja po meczu, Igor Gołaszewski (Polonia) i Marek Papszun (Świt), son

III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 7 - 12-13 września

Ner Poddębice 0-1 Broń Radom 12 września, 16:30
Jan Kowalski 23
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Polonia Warszawa 12 września, 18:00
Patryk Koziara 4 - Daniel Choroś 78
Energia Kozienice 1-2 Ursus Warszawa 12 września, 16:00
Bartłomiej Janiszewski 21 - Wojciech Serodziński 60 (s), Arkadiusz Ciach 70
Błękitni Raciąż 2-1 Warta Działoszyn 12 września, 15:00
Kamil Majkowski 4, 65 - Daniel Lisowski 6
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Warta Sieradz 13 września, 11:00
Wiktor Żytek 65 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Pelikan Łowicz 13 września, 16:00
Oskar Osowski 83 (k)
Oskar Przysucha 4-4 Legia II Warszawa 12 września, 14:00 (500)
Piotr Skałbania 1, 88, Jakub Sapieja 58 (k), Piotr Kornacki 82 - Michał Suchanek 2, Marek Saganowski 16, Bartłomiej Urbański 40 (k), Pablo Dyego 49
Pilica Białobrzegi 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 września, 16:00
Mateusz Michalski 74
ŁKS Łódź 1-0 Start Otwock 12 września, 16:00
Adam Patora 80 (k)

Patryk Koziara o sobotnim meczu z Polonią Warszawa
i Jewhen Radionow o swoich początkach w Polsce

2015-09-10; XoNoX
Aktualności

Patryk Koziara (Świt) o meczu z Polonią Warszawa


Przemysław Szabat (Świt): "Zagrać w wyższej lidze ze Świtem"


Jewhen Radionow (Świt) o swoich początkach w Polsce i nie tylko

Puchar Polski okręgowy 2015/2016,
grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa, II runda
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Maz.
1-4 (1-1)

2015-09-09; XoNoX
Aktualności, Świt II

środa, 9.09.2015, godz. 20:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko B
Farmacja gospodarzem

tv.nsk.pl 2015-09-09 PP: Farmacja Tarchomin (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 1-4 (1-1)
bramki

Farmacja Tarchomin (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 (1-1)
1-0 Jakub Łachmański 10'
1-1 Konstanty Antoniuk (bramka samobójcza) 14'
2-1 Jakub Łachmański 55'
3-1 Jakub Łachmański 83'
4-1 Piotr Sakowski 87'

Widzów: 46

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - II runda - 9 września

W III rundzie w środę 16 września 2015 o godzinie 16:00 MKS Świt II zagra z Bugiem Wyszków w Nowym Dworze Mazowieckim.

Marcovia U-13 Marki - MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. 8-0

2015-09-09; XoNoX
Aktualności

2003: Marcovia U-13 Marki - MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. 8-0 skrót meczu


wtorek, 8.09.2015, godz. 17:00

2003: Marcovia U-13 Marki - MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. 8-0
3x Olszanko, 2x Gutowski, Wilczek, Szubierajski, Szczerba

Agape Białołęka (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 2-4

2015-09-06; XoNoX
Aktualności, Świt II

2015-09-06 Agape Białołęka (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 2-4 skrót meczu

niedziela, 6.09.2015, godz. 16:00
na stadionie AZS AWF, Warszawa, ul. Marymoncka 34

Agape Białołęka (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-4

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa I

Kolejka 6 - 5-6 września

Bóbr Tłuszcz 3-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 5 września, 16:00
Legionovia II Legionowo 2-2 PKS Radość (Warszawa) 6 września, 19:30
Grom Warszawa 2-0 ŁKS Łochów 5 września, 13:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Dąb Wieliszew 1-0 Józefovia Józefów 5 września, 16:00
Legion Warszawa 2-3 Marcovia 2000 Marki 5 września, 13:30
w Markach; Legion gospodarzem
Wilga II Garwolin 0-2 Bór Regut 5 września, 17:00
Sokół Serock 2-4 Promnik Łaskarzew 5 września, 16:00
Agape Białołęka (Warszawa) 2-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6 września, 16:00
na stadionie AZS AWF

KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0-3 (0-1)

2015-09-05; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze

2015-09-05 KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0-3 (0-1) bramki


2015-09-05 KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0-3 (0-1)
wypowiedź trenera, Marek Papszun (Świt)

sobota, 5.09.2015, godz. 11:00
02-495 Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3

KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 (0-1)
0-1 Patryk Koziara 42'
0-2 Jewhen Radionow 50'
Jewhen Radionow (rzut karny obroniony przez bramkarza Dominika Puska (Ursus))
0-3 Przemysław Szabat 54' (dobitka po rzucie karnym)

III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 6 - 5-6 września

Broń Radom 1-4 ŁKS Łódź 5 września, 16:00
Dominik Leśniewski 44 - Tomasz Ostalczyk 64, 69, Adam Patora 71, Rafał Serwaciński 89
Start Otwock 0-3 Pilica Białobrzegi 5 września, 17:00
Marcin Figiel 58, Konrad Rudnicki 82, Maciej Filipowicz 88
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Oskar Przysucha 5 września, 17:00
Maciej Tataj 57, 83, Mateusz Sołtys 71
Legia II Warszawa 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 września, 11:00
Michał Suchanek 90 - Łukasz Chojecki 19, Michał Michałek 43
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 września, 11:15
Daniel Bończak 30, Michał Fabijański 86
Warta Sieradz 0-1 Błękitni Raciąż 5 września, 16:00
Kamil Majkowski 59
Warta Działoszyn 1-0 Energia Kozienice 5 września, 17:00
Paweł Marchewka 87
Ursus Warszawa 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 11:00
Patryk Koziara 42, Jewhen Radionow 50, Przemysław Szabat 54
Polonia Warszawa 2-0 Ner Poddębice 6 września, 19:00
Donatas Nakrošius 30, Daniel Choroś 86 (k)

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - stadion miejski
oraz obiekty sportowe Nowodworskiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji zlokalizowane przy ulicy Sportowej 66

2015-09-03; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2015-08-04 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - stadion, obiekty sportowe NOSiR

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - OSiR Sokół Serock 3-0

2015-09-02; XoNoX
Aktualności, Świt II

środa, 2.09.2015, godz. 16:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, boisko B

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - OSiR Sokół Serock 3-0
1-0 Mateusz Bramowicz
2-0 Drewnowski
3-0 Rafał Pachelski

tv.nsk.pl 2015-09-02 MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - OSiR Sokół Serock 3-0 skrót meczu

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa I

Kolejka 5 - 2 września

Agape Białołęka (Warszawa) 5-4 Bóbr Tłuszcz 2 września, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Sokół Serock 2 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Wilga II Garwolin 2 września, 17:00
Bór Regut 2-2 Legion Warszawa 2 września, 17:30
Marcovia 2000 Marki 0-3 Dąb Wieliszew 2 września, 17:00
Józefovia Józefów 2-3 Grom Warszawa 2 września, 17:00
ŁKS Łochów 0-4 Legionovia II Legionowo 2 września, 17:30
PKS Radość (Warszawa) 0-5 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2 września, 17:00

Wilga II Garwolin - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 0-9 (0-5)

2015-08-30; XoNoX
Aktualności, Świt II
niedziela, 30.08.2015, godz. 17:00
08-400 Garwolin, ul. Sportowa 34

Wilga II Garwolin - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-9 (0-5)
4x Jakub Mażysz
3x Rafał Maciejewski
Adam Brzyski
Daniel Wierzbicki

Wilga II: Wilga II: Bednarski, Woźniak, Grązka (30, Piłka), Godlewski, Tracz, Woźniak (46, Pyra), Biernacki, Niuk (46, Galbarczyk), J. Majsterek, Jasiński, W. Majsterek (65, Macioszek).

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa I

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Bóbr Tłuszcz 0-0 PKS Radość (Warszawa) 29 sierpnia, 17:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-1 ŁKS Łochów 29 sierpnia, 17:00
Legionovia II Legionowo 1-1 Józefovia Józefów 29 sierpnia, 11:00
Grom Warszawa 1-0 Marcovia 2000 Marki 29 sierpnia, 13:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Dąb Wieliszew 1-0 Bór Regut 30 sierpnia, 16:00
Legion Warszawa 1-1 Promnik Łaskarzew 29 sierpnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wilga II Garwolin 0-9 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00
Sokół Serock 4-1 Agape Białołęka (Warszawa) 29 sierpnia, 16:00

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - KS Warta Działoszyn 3-1 (1-1)

2015-08-29; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze

2015-08-29 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Warta Działoszyn 3-1 (1-1) skrót meczu


sobota, 29.08.2015, godz. 18:00
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Warta Działoszyn 3-1 (1-1)
1-0 Patryk Koziara 20'
1-1 Daniel Lisowski 42'
2-1 Jewhen Radionow 55'
3-1 Rafał Maciejewski 90'

III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Polonia Warszawa 4-0 Broń Radom 30 sierpnia, 19:11
Aleksander Tomaszewski 13, Mariusz Marczak 39, Marcin Kluska 64, Paweł Ankurowski 67 (s)
Ner Poddębice 2-1 Ursus Warszawa 29 sierpnia, 17:00
Olaf Okoński 6, Joachim Pabjańczyk 87 - Patryk Kamiński 30
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Warta Działoszyn 29 sierpnia, 18:00
Patryk Koziara 20, Jewhen Radionow 55, Rafał Maciejewski 90 - Daniel Lisowski 42
Energia Kozienice 0-1 Warta Sieradz 29 sierpnia, 13:00
Marcin Kobierski 87
Błękitni Raciąż 0-0 Pelikan Łowicz 29 sierpnia, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Legia II Warszawa 30 sierpnia, 11:00
Marcin Mirecki 53, Pablo Dyego 62 (s) - Konrad Michalak 32
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Oskar Przysucha 1-2 Start Otwock 29 sierpnia, 17:00 (300)
Hubert Śliwiński 79 - Mikołaj Tokaj 17, Paweł Bylak 90
Pilica Białobrzegi 1-2 ŁKS Łódź 29 sierpnia, 17:00
Konrad Rudnicki 12 - Adam Patora 66, 81

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - PSS Legion Warszawa 2-1 (0-1)

2015-08-26; XoNoX
Aktualności, Świt II
środa, 26.08.2015, godz. 19:00
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66

MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 2-1 (0-1)
0-1 ...
1-1 Ryugo Kimura 75'
2-1 Jakub Łachmański 90'

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa I

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Sokół Serock 2-1 Bóbr Tłuszcz 26 sierpnia, 17:30
Agape Białołęka (Warszawa) 1-2 Wilga II Garwolin 26 sierpnia, 17:30
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Legion Warszawa 26 sierpnia, 19:00
Promnik Łaskarzew 2-0 Dąb Wieliszew 26 sierpnia, 17:00
Bór Regut 1-4 Grom Warszawa 26 sierpnia, 17:30
Marcovia 2000 Marki 0-4 Legionovia II Legionowo 26 sierpnia, 17:30
Józefovia Józefów 1-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 26 sierpnia, 17:30
ŁKS Łochów 2-1 PKS Radość (Warszawa) 26 sierpnia, 17:00

KS Warta Sieradz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (1-1)

2015-08-26; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze

2015-08-26 KS Warta Sieradz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (1-1) skrót meczu


2015-08-26 KS Warta Sieradz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (1-1)
wypowiedź trenera, Marek Papszun (Świt)

środa, 26.08.2015, godz. 17:00
98-200 Sieradz, ul. Sportowa 1

KS Warta Sieradz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (1-1)
0-1 Karol Drwęcki 19'
0-1 Marcin Kobierski 40'

III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Broń Radom 1-1 Pilica Białobrzegi 26 sierpnia, 17:30
Piotr Nowosielski 49 (k) - Igor Jaszczak 43
ŁKS Łódź 6-2 Oskar Przysucha 26 sierpnia, 17:30
Artur Golański 8, Maurício 18, Łukasz Dynel 36, Rafał Serwaciński 48, Adam Patora 67, 74 - Jakub Sapieja 1 (k), Paweł Maciejczak 51
Start Otwock 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 sierpnia, 17:00
Paweł Bylak 45 - Michał Michałek 47
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia, 17:30
Legia II Warszawa 0-0 Błękitni Raciąż 26 sierpnia, 17:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 2-1 Energia Kozienice 26 sierpnia, 17:00
Michał Adamczyk 47, Damian Kosiorek 90 - Sławomir Szary 42
Warta Sieradz 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00
Marcin Kobierski 40 - Karol Drwęcki 19
Warta Działoszyn 2-0 Ner Poddębice 26 sierpnia, 17:30
Michał Stasiak 67 (k), Dominik Cukiernik 79
Ursus Warszawa 1-2 Polonia Warszawa 26 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Ciach 89 - Zbigniew Obłuski 51, Dominik Pusek 68 (s)

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 następna >>

 Świt '98 tr. Kotarski
 I liga wojewódzka
 A1 Junior Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '02 tr. Reginis
 I liga wojewódzka
 C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: III liga okręgowa
 D2 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 C2 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Kamiński
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '08 tr. Zaremba
 Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ... tr. Sazonowicz
 Wa-wa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Sazonowicz
 Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: VI liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2018 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.