Wtorek, 25 kwietnia 2017 r.   Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM
www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
 Świt I
 III liga 2016/2017
 grupa I
(tr. Rafał Kleniewski)
   Tabela / Wyniki
 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2016/2017
 grupa: Warszawa I
(tr. Fabian Kotarski)
   Tabela / Wyniki
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1101382

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 107.22.46.59
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

CKKS Sokół Celestynów - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 1:2

2017-04-23; XoNoX
Aktualności
21. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
niedziela 23 kwietnia 2017, godz. 16:00 - Otwock
CKKS Sokół Celestynów - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2




Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Legionovia II Legionowo 1-0 Agape Białołęka (Warszawa) 23 kwietnia, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-2 Drukarz Warszawa 22 kwietnia, 16:30
Promnik Łaskarzew 1-1 Dąb Wieliszew 23 kwietnia, 16:00
AP Marcovia Marki 1-5 Olimpia Warszawa 22 kwietnia, 13:00
Sokół Celestynów 1-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 23 kwietnia, 16:00
w Otwocku
Legion Warszawa 2-6 Victoria II Sulejówek 22 kwietnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Amur Wilga 1-1 Błyskawica Warszawa 23 kwietnia, 16:00
Bóbr Tłuszcz 5-1 Sokół Serock 22 kwietnia, 13:00

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - PWKS Huragan Wołomin 3:1 (1:0)

2017-04-22; XoNoX
Aktualności
24. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 22 kwietnia 2017, godz. 18:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 3:1 (1:0)
1-0 Kamil Wolski 44'
1-1 Rafał Wielądek 60'
2-1 Mariusz Gabrych 72'
3-1 Piotr Basiuk 75'


tv.nsk.pl 2017-04-22 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 3:1 (1:0)
Kamil Wolski 44' na 1-0


tv.nsk.pl 2017-04-22 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 3:1 (1:0)
Rafał Wielądek 60' na 1-1


tv.nsk.pl 2017-04-22 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 3:1 (1:0)
Mariusz Gabrych 72' na 2-1


tv.nsk.pl 2017-04-22 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 3:1 (1:0)
Piotr Basiuk 75' na 3-1


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 kwietnia, 11:15
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 23 kwietnia, 12:00
Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 22 kwietnia, 19:10
Motor Lubawa 1-1 Ursus Warszawa 22 kwietnia, 16:00
nieznany 90 (k) - Patryk Kamiński 31
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Huragan Wołomin 22 kwietnia, 18:00
Kamil Wolski 44, Mariusz Gabrych 72, Piotr Basiuk 75 - Rafał Wielądek 60
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 kwietnia, 17:00
Mikołaj Zwoliński 24
Sokół Ostróda 3-0 Jagiellonia II Białystok 22 kwietnia, 18:00
Robert Hirsz 32, Krystian Słowicki 53, Roman Mykytyn 79
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS Łódź 23 kwietnia, 11:00
MKS Ełk 3-1 Huragan Morąg 22 kwietnia, 17:00
Mateusz Furman 7, Daniel Świderski 30, 77 - Piotr Karłowicz 84

Pojutrze w niedzielę rezerwy MKS Świt (6) o godz. 16:00
zagrają w Otwocku z ostatnim Sokołem Celestynów (16)

2017-04-21; XoNoX
Aktualności
W niedzielę MKS Świt II zagra o godzinie 16:00 na wyjeździe w Otwocku z ostatnią drużyną w Lidze okręgowej - Sokołem Celestynów. Przeciwnik z dorobkiem zaledwie 4 punktów po 20. kolejkach według tabeli nie powinien stanowić problemu dla nowodworskich rezerw, ale jak to w życiu i piłce bywa, boisko to wszystko weryfikuje i może znowu będzie wynik hokejowy. Najlepiej jakby zawodnicy zrobili niespodziankę i zmienili tą powtarzalność na pewną wygraną!

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Legionovia II Legionowo - Agape Białołęka (Warszawa) 23 kwietnia, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Drukarz Warszawa 22 kwietnia, 16:30
Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 23 kwietnia, 16:00
AP Marcovia Marki - Olimpia Warszawa 22 kwietnia, 13:00
Sokół Celestynów - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 23 kwietnia, 16:00
Legion Warszawa - Victoria II Sulejówek 22 kwietnia, 11:00
Amur Wilga - Błyskawica Warszawa 23 kwietnia, 16:00
Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock 22 kwietnia, 13:00

Jutro w sobotę o godz. 18:00 MKS Świt (6) zagra w NDM
z przedostatnim Huraganem Wołomin (17)

2017-04-21; XoNoX
Aktualności
W sobotę MKS Świt zagra o godzinie 18:00 w Nowym Dworze Mazowieckim z przedostatnim w III lidze - Huraganem Wołomin. Przeciwnik ma 24 punkty mniej w III lidze grupie I od drużyny nowodworskiej. Ma na koncie 3 wygrane, 3 remisy i 17 przegranych, w tym na wyjeździe 2 wygrane i 9 porażek.
W rundzie jesiennej, 10 września, biało-zieloni na wyjeździe tylko zremisowali 1:1 (1:0) mimo, iż prowadzili od 25. minuty po bramce Patryka Szczepańskiego. Wtedy wyrównał w 75. minucie Rafał Wielądek.
Dotychczas w rundzie wiosennej Huragan Wołomin osiągnął wyniki: przegrana 0:5 (w), remis 2:2 (d), przegrana 0:2 (w), przegrana 0:3 (d), przegrana walkowerem 0:3 (w), bo zrezygnowali z wyjazdu na mecz i ostatnio przegrali 0:4 (d) z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Jak będzie tym razem? Zapraszamy na mecz i śledzenia relacja na fb. Możliwe, że będzie dużo bramek...


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 kwietnia, 11:15
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 23 kwietnia, 12:00
Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 22 kwietnia, 19:10
Motor Lubawa - Ursus Warszawa 22 kwietnia, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Wołomin 22 kwietnia, 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 22 kwietnia, 17:00
Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 22 kwietnia, 18:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS Łódź 23 kwietnia, 11:00
MKS Ełk - Huragan Morąg 22 kwietnia, 17:00

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - 1/4 finału:
MKS Piaseczno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2017-04-20; XoNoX
Aktualności
W ćwierćfinale Pucharu Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN nowodworski MKS Świt zagra z MKS Piaseczno, które gra w IV lidze 2016/2017, mazowiecka (południe) i obecnie zajmuje 9. miejsce na 19 drużyn. Biało-zieloni grali w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej z przyszłym przeciwnikiem w Piasecznie, wtedy to Świt wygrał 6:0 (3:0) po dwóch bramkach Maciejewskiego oraz po jednej Wolskiego, Drewnowskiego, Kozłowskiego i Basiuka.
MKS Piaseczno dotarło do 1/4 finału okręgowego PP po wygraniu dzień wcześniej meczu 3:0 (0:0) na wyjeździe z Unią Czermno po bramkach Bylaka, Korczakowskiego i Włodarczyka.


Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - 1/4 finału
środa 26 kwietnia 2017, godz. 17:00 - ul. 1 Maja 16, 05-500 Piaseczno
MKS Piaseczno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1/4 finału - 26 kwietnia
(Losowanie - 19 kwietnia 2017, 16:00 - siedziba MZPN)

Oskar Przysucha - Legia II Warszawa 26 kwietnia, 17:00
MKS Piaseczno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26 kwietnia, 17:00
Wkra Żuromin - Ursus Warszawa 26 kwietnia, 17:00
Grom Warszawa - Sparta Jazgarzew 26 kwietnia, 17:00

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - I runda:
Mazovia II Mińsk Maz. - Świt Nowy Dwór Maz. 2:4 (1:2)

2017-04-19; XoNoX
Aktualności
Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - I runda
środa 19 kwietnia 2017, godz. 16:30 - ul. Sportowa 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki
MKS Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 (1:2)
0-1 Rafał Maciejewski 17'
1-1 Sebastian Kaczyński 30'
1-2 Piotr Basiuk 39'
1-3 Rafał Maciejewski 56'
2-3 Sebastian Kaczyński 66'
2-4 Kamil Wolski 73'

I runda - 18 kwietnia

Proch Pionki 0-3 Sparta Jazgarzew 18 kwietnia, 16:00
Bartosz Orłowski 2, 60, Jakub Pastusiak 90
Oskar Przysucha 1-0 Huragan Wołomin 18 kwietnia, 16:00 (40)
Adam Najdzik 53
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 kwietnia, 16:30
Sebastian Kaczyński 30, 66 - Rafał Maciejewski 18, 56, Piotr Basiuk 38, Kamil Wolski 73
MKS Przasnysz 0-1 Ursus Warszawa 18 kwietnia, 16:00 (120)
Mateusz Muszyński 80
Naprzód Skórzec 0-3 Grom Warszawa 18 kwietnia, 16:00 (83)
Jacek Kaczorek 40, Mateusz Gliński 59 (k), Bartosz Niksiński 90
Mazur Gostynin 1-2 pd. Legia II Warszawa 18 kwietnia, 16:00 (500)
Bartłomiej Dębicki 57 - Grzegorz Aftyka 20, Eryk Rakowski 98
Wkra Żuromin 2-1 Hutnik Warszawa 18 kwietnia, 16:00 (60)
Tomasz Kamiński 38, 71 - Bartosz Kowalski 52
Unia Czermno 0-3 MKS Piaseczno 18 kwietnia, 16:00 (40)
Paweł Bylak 47, Igor Korczakowski 89, Kamil Włodarczyk 90

Po 20. kol. MKS Świt II Nowy Dwór Maz. zajmuje 5. miejsce

2017-04-17; XoNoX
Aktualności


Po 20. kolejkach MKS Świt II zajmuje 5. miejsce z 33 punktami. Na koncie ma 9 wygranych, 6 remisów i 5 przegranych.
W rundzie wiosennej rezerwy nowodworskie jeszcze nie wygrały meczu pod wodzą nowego trenera - Fabiana Kotarskiego. Niestety wyniki, w głównej mierze remisy hokejowe, nie przybliżają rezerw do osiągnięcia jak najlepszego miejsca na koniec ligi. Może ich potem zabraknąć. Te wyniki to 2:2 z Błyskawicą Warszawa (dom), 2:3 z Sokołem Serock (wyjazd), 2:2 z Bobrem Tłuszcz (d), 4:4 z Amurem Wilga (w) i ostatnio 3:3 z Legionem Warszawa (d).


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
skrót 1. połowy


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
skrót 2. połowy

Po 23. kolejkach MKS Świt Nowy Dwór Maz. zajmuje 6. miejsce

2017-04-15; XoNoX
Aktualności


Po 23. kolejkach MKS Świt (6) zajmuje 6. miejsce z 36 punktami. Na koncie ma 9 wygranych, 9 remisów i 5 przegranych.

Dzisiaj grały także drużyny z czołówki III ligi grupy I, które wyprzedzają biało-zielonych.
W Łodzi dotychczasowy lider ŁKS (2) przegrał 1:2 z MKS Ełk (12). Bramkę tracąc w 90 minucie meczu. Dlatego liderem została drużyna Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (1), która wczoraj wygrał na wyjeździe 3:0 z Jagiellonią II Białystok (8).
W innym ciekawym meczu w Łodzi tamtejszy Widzew (3) wygrał, przed publicznością w ilości 16 800 osób, pewnie 3:0 z Legią II Warszawa (4).
Wczoraj Sokół Ostróda (5), który zajmuje 5. miejsce i ma 2 punktową przewagę nad nowodworską drużyną, wygrał na wyjeździe 2:1 z Ruch Wysokie Mazowieckie (16).

Remisy są za 1 punkt. Lepiej wygrywać za 3 punkty!
MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)

2017-04-15; XoNoX
Aktualności

20. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 15 kwietnia 2017, godz. 12:00 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
1-0 Adam Brzyski (k)
2-0 Przemysław Głowacz (as. Wierzbicki)
3-0 Smardzewski
Brzyski (nk)
3-1 Tomasz Bicz
3-2 Tomasz Bicz
3-3 samobój Pruszkowski (Świt II) (as. Karol Włodarczyk (Legion))

Świt II: Nowiński - Chmielewski, Krzymiński, Pruszkowski , Brzyski ( k)( nk), Romanowski (85, M. Świderski), Dara, Wierzbicki (60, Rybak), Stryjek (65, Morawski), Smardzewski (72, Łachmański), Głowacz


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
na 1:0 Brzyski z rzutu karnego


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
na 2:0 Głowacz (as. Wierzbicki)


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
nie ma rzutu karnego? przy stanie 2:0


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
na 3:0 Smardzewski


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
Brzyski nie strzela z rzutu karnego na 4:0


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
spalony po rzucie karnym?


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
na 3:1 Bicz


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
na 3:2 Bicz


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
na 3:3 samobójcza Pruszkowski (Świt II) (as. Karol Włodarczyk (Legion))


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
nie ma kolejnego rzutu karnego? przy stanie 3:3



tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
trener gości, Bernard Kapuściński (Legion), po meczu



tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
skrót 1. połowy


tv.nsk.pl 2017-04-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - PSS Legion Warszawa 3:3 (3:0)
skrót 2. połowy



Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 2-1 Sokół Serock 14 kwietnia, 17:30
na stadionie AZS AWF
Błyskawica Warszawa 5-0 Bóbr Tłuszcz 15 kwietnia, 13:00
na stadionie DOSiR
Victoria II Sulejówek 3-0 Amur Wilga 14 kwietnia, 15:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Legion Warszawa 15 kwietnia, 12:00
Olimpia Warszawa 4-0 Sokół Celestynów 14 kwietnia, 16:00
Dąb Wieliszew 0-1 AP Marcovia Marki 15 kwietnia, 12:00
Drukarz Warszawa 3-0 Promnik Łaskarzew 14 kwietnia, 12:00
Legionovia II Legionowo 3-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 15 kwietnia, 11:00

Męczyli się, ale zwyciężyli...
KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0:1 (0:0)

2017-04-15; XoNoX
Aktualności

Dopiero w 84. minucie meczu w zamieszaniu podbramkowym Piotr Basiuk mocnym uderzeniem pod poprzeczkę zdobył jedyną bramkę gwarantującą nowodworskiej drużynie wygraną i 3 punkty.

Po świętach Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN i mecz I rundy na wyjeździe w Mińsku Mazowieckim z Mazovią II. Biało-zieloni grają w środę 19 kwietnia o godz. 16:30.

Następnie u siebie 24. kolejka III ligi 2016/2017, grupy: I, MKS Świt zagra w sobotę 22 kwietnia o godz. 18:00 z Huraganem Wołomin.

To powinny być mecze wygrane.


23. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 15 kwietnia 2017, godz. 12:00 - ul. Sosnkowskiego 3, 02-495 Warszawa
KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
0-1 Piotr Basiuk 84'

Ursus: 1. Artur Haluch – 16. Jakub Kabala, 3. Adrian Zawadka , 6. Grzegorz Skowroński, 19. Mateusz Baranowski – 11. Maciej Prusinowski (86, 20. Sebastian Bulik), 18. Misha Koriazhnov (58, 22. Krzysztof Pikus), 5. Robert Słomka, 14. Konrad Szkopiński (73, 21. Piotr Maślanka), 10. Patryk Kamiński – 9. Mateusz Muszyński (88, 23. Mateusz Łuczyk)
Rezerwowi: 12. Mariusz Selerski, 4. Krzysztof Cegiełka, 7. Michał Ambrozik

Świt: 1. Mateusz Prus – 37. Rafał Maciejewski (77, 33. Patryk Basiuk ), 25. Kamil Dankowski , 3. Sebastian Cuch, 8. Dawid Jabłoński, 7. Michał Steć, 10. Marcin Kozłowski (80, 13. Konrad Karaszewski), 4. Krystian Pomorski, 15. Kamil Wolski (86, Michał Drewnowski), 11. Konrad Perzyna, 9. Patryk Szczepański (62, 24. Mariusz Gabrych)
Rezerwowi: 12. Kacper Mioduszewski, 2. Mateusz Argasiński


mksswit.pl 2017-04-15 KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
84. minuta w zamieszaniu podbramkowym Piotr Basiuk mocnym uderzeniem pod poprzeczkę na 0:1


mksswit.pl 2017-04-15 KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
skrót meczu


mksswit.pl 2017-04-15 KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
trener Rafał Kleniewski (Świt) po meczu


mksswit.pl 2017-04-15 KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
pomocnik Piotr Basiuk (Świt) po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 23 - 15-16 kwietnia

Widzew Łódź 3-0 Legia II Warszawa 15 kwietnia, 16:00
Daniel Mąka 34, Mateusz Michalski 76 (k), Piotr Okuniewicz 86
Huragan Morąg 2-0 Pelikan Łowicz 14 kwietnia, 16:00
Daniel Chiliński 57 (k), Radosław Lenart 78
ŁKS Łódź 1-2 MKS Ełk 15 kwietnia, 16:00
Jewhen Radionow 69 - Mateusz Butkiewicz 8, Patryk Malinowski 90
Jagiellonia II Białystok 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 kwietnia, 15:30
Maciej Koziara 15, 84, Michał Miller 52
na bocznym boisku
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Sokół Ostróda 14 kwietnia, 16:00
Kamil Zalewski 26 - Adrian Pluta 90, Sebastian Pączko 90
Huragan Wołomin 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 kwietnia, 16:30
Michał Michałek 22, 45, Łukasz Chojecki 54, Michał Wrzesiński 86
Ursus Warszawa 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 kwietnia, 12:00
Piotr Basiuk 84
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Motor Lubawa 14 kwietnia, 17:00
Darius Cibulskas 6, Paweł Drażba 79
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 Concordia Elbląg 14 kwietnia, 17:00
Krystian Kolasa 90 - Mariusz Pelc 13, Adam Duda 47, Mateusz Gołębiowski 82
od 81. minuty w bramce gospodarzy stał Wiktor Żytek

UKS Amur Wilga - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 4:4 (1:0)

2017-04-08; XoNoX
Aktualności

19. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 8 kwietnia 2017, godz. 16:00 - ul. Warszawska 38, 08-470 Wilga
UKS Amur Wilga - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4:4 (1:0)
1-0 Dawid Błaszkiewicz 22'
2-0 Salo Mykola 50'
2-1 Adam Brzyski (k) 57'
2-2 Michał Drewnowski 63'
3-2 Rafał Świder 75'
3-3 Daniel Wierzbicki 76'
3-4 Michał Drewnowski 80'
4-4 Damian Paśnicki 90'

Świt II: Mioduszewski - Drewnowski , Krzymiński, Pruszkowski (46, Cywiński), Pietroń, Brzyski (78, Trojak), Chmielewski, Romanowski, Głowacz, Świderski (46, Smardzewski), Wierzbicki

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-3 Agape Białołęka (Warszawa) 8 kwietnia, 16:00
Promnik Łaskarzew 0-3 Legionovia II Legionowo 8 kwietnia, 17:00
AP Marcovia Marki 2-3 Drukarz Warszawa 8 kwietnia, 11:00
Sokół Celestynów 0-3 Dąb Wieliszew 8 kwietnia, 16:30
w Otwocku
Legion Warszawa 0-4 Olimpia Warszawa 8 kwietnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Amur Wilga 4-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 kwietnia, 16:00
Bóbr Tłuszcz 3-3 Victoria II Sulejówek 8 kwietnia, 15:00
Sokół Serock 3-0 Błyskawica Warszawa 8 kwietnia, 16:00

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 0:0

2017-04-07; XoNoX
Aktualności

22. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
piątek 7 kwietnia 2017, godz. 19:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 0:0

Świt: 1. Mateusz Prus - 37. Rafał Maciejewski, 25. Kamil Dankowski , 6. Karol Drwęcki , 7. Michał Steć - 2. Dawid Jabłońśki (89, 3. Sebastian Cuch), 10. Marcin Kozłowski (69, 13. Konrad Karaszewski), 4. Krystian Pomorski, 19. Mariusz Gabrych (71, 11. Konrad Perzyna) - 17. Piotr Basiuk, 9. Patryk Szczepański (83, 15. Kamil Wolski)

Łomża: 1. Oliwer Wienczatek - 5. Konrad Kamieniowski (67, 4. Rafał Grabowski ), 6. Reinaldo Melao, 15. Darius Cibulkas, 3. Marek Kaliszewski, 18. Albert Rydzewski , 24. Mariusz Baranowski , 9. Damian Gałązka, 8. Rafał Maćkowski, 7. Przemysław Olesiński (66, 11. Paweł Drażba), Michał Sadowski (76, 16. Bartosz Kaszubowski)

Sędziował: Grzegorz Kujawa (Olsztyn)


tv.nsk.pl 2017-04-07 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 0:0
byłaby bramka piętką dla Łomży ala...


tv.nsk.pl 2017-04-07 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 0:0
czerwona kartka dla Karola Drwęckiego (Świt) w 87. minucie



tv.nsk.pl 2017-04-07 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 0:0
skrót 1. połowy z dopingiem kibiców obu drużyn


tv.nsk.pl 2017-04-07 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 0:0
skrót 2. połowy z dopingiem kibiców obu drużyn



mksswit.pl 2017-04-07 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 0:0
trener Rafał Kleniewski (Świt) po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 9 kwietnia, 11:15
Widzew Łódź 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 kwietnia, 19:10 (13 743)
Przemysław Rodak 8, Daniel Mąka 51 - Marcin Mirecki 69
Motor Lubawa 0-4 Legia II Warszawa 8 kwietnia, 16:00
Sandro Kulenović 56, 72, Tomasz Nawotka 61 (k), Eryk Więdłocha 80
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 ŁKS 1926 Łomża 7 kwietnia, 19:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Ursus Warszawa 8 kwietnia, 16:00
Łukasz Marciniak 63 - Patryk Kamiński 90
Sokół Ostróda 3-0 (wo) Huragan Wołomin 8 kwietnia, 18:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Wysokie Mazowieckie 9 kwietnia, 11:00
MKS Ełk 1-0 Jagiellonia II Białystok 8 kwietnia, 14:00
Michał Świderski 74
Huragan Morąg 1-1 ŁKS Łódź 8 kwietnia, 16:00
Radosław Lenart 35 - Kamil Juraszek 31

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - TKS Bóbr Tłuszcz 2:2 (0:0)

2017-04-02; XoNoX
Aktualności

18. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
niedziela 2 kwietnia 2017, godz. 12:30 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 2:2 (0:0)
1-0 Przemysław Głowacz
1-1 Adam Matejak
2-1 Przemysław Głowacz (k)
2-2 Sebastian Lewandowski

Świt II: Mioduszewski - Brzyski , Krzymiński, Cuch, Pietroń - Stryjek (65, Smardzewski), Argasiński, Dara (46, Romanowski), Rybak (46, Chmielewski) - Drewnowski, Wolski (60, Głowacz )


tv.nsk.pl 2017-04-02 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 2:2
Przemysław Głowacz (Świt II) na 1:0


tv.nsk.pl 2017-04-02 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 2:2
Adam Matejak (Bóbr) na 1:1


tv.nsk.pl 2017-04-02 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 2:2
z rzutu karnego Przemysław Głowacz (Świt II) na 2:1


tv.nsk.pl 2017-04-02 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 2:2
Sebastian Lewandowski (Bóbr) na 2:2


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Błyskawica Warszawa 1 kwietnia, 11:00
na stadionie AZS AWF
Victoria II Sulejówek 0-1 Sokół Serock 2 kwietnia, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Bóbr Tłuszcz 2 kwietnia, 12:30
Olimpia Warszawa 1-2 Amur Wilga 1 kwietnia, 11:00
Dąb Wieliszew 6-1 Legion Warszawa 1 kwietnia, 15:00
Drukarz Warszawa 2-0 Sokół Celestynów 1 kwietnia, 12:00
Legionovia II Legionowo 0-2 AP Marcovia Marki 2 kwietnia, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-2 Promnik Łaskarzew 1 kwietnia, 16:00

KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 3:2 (1:0)

2017-04-01; XoNoX
Aktualności

Po 21. kolejce wiemy tyle, że czegoś zabrakło MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki w przegranym 2:3 (0:1) meczu z KP Legia II Warszawa SSA. Tylko czy trener i zawodnicy będą potrafili to poprawić do następnego meczu, tym razem u siebie, wyjątkowo w piątek 7 kwietnia 2017, o godz. 19:00 z ŁKS 1926 Łomża?

21. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 1 kwietnia 2017, godz. 12:00 - stadion Dolcana Ząbki
KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
1-0 Daniel Chima Chukwu 17'
2-0 Daniel Chima Chukwu 55'
2-1 Patryk Szczepański 63' (k)
3-1 Mateusz Leleno 77'
3-2 Dawid Jabłoński 82'


tv.nsk.pl 2017-04-01 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
w 17. minucie Daniel Chima Chukwu (Legia II) na 1:0


tv.nsk.pl 2017-04-01 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
w 63. minucie Patryk Szczepański (Świt) z rzutu karnego na 2:1


tv.nsk.pl 2017-04-01 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
w 77. minucie Mateusz Leleno (Legia II) na 3:1


tv.nsk.pl 2017-04-01 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
w 82. minucie Dawid Jabłoński (Świt) na 3:2


tv.nsk.pl 2017-04-01 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
100% sytuacja Konrada Perzyny (Świt) na 3:3



tv.nsk.pl 2017-04-01 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
skrót 1. połowy


tv.nsk.pl 2017-04-01 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
skrót 2. połowy



mksswit.pl 2017-04-01 KP Legia II Warszawa SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
trener Rafał Kleniewski (Świt) po meczu



III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

ŁKS Łódź - Pelikan Łowicz 2 kwietnia, 16:00
Jagiellonia II Białystok 2-0 Huragan Morąg 1 kwietnia, 13:00
Łukasz Burliga 49, Mateusz Ostaszewski 72
w Wysokiem Mazowieckiem
Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Ełk 2 kwietnia, 16:00
Huragan Wołomin 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 kwietnia, 11:00
Maciej Koziara 34, Michał Miller 77, Maciej Wolski 83
Ursus Warszawa 1-2 Sokół Ostróda 1 kwietnia, 15:00
Krzysztof Pikus 19 - Adrian Pluta 33, Robert Hirsz 34 (k)
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 kwietnia, 16:15
Jakub Rogalski 10, Michał Michałek 36
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Legia II Warszawa 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 kwietnia, 12:00
Daniel Chima Chukwu 17, 55, Mateusz Leleno 77 - Patryk Szczepański 63 (k), Dawid Jabłoński 82
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Motor Lubawa 2 kwietnia, 11:00
Concordia Elbląg - Widzew Łódź 2 kwietnia, 12:00

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (1:0)

2017-03-25; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-03-25 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (1:0)
w 23. minucie Patryk Szczepański (Świt) na 1:0


tv.nsk.pl 2017-03-25 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (1:0)
po 90. minucie Rafał Maciejewski (Świt) na 2:0

20. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
sobota 25 marca 2017, godz. 18:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (1:0)
1-0 Patryk Szczepański 23'
2-0 Rafał Maciejewski 90'

Świt: Mateusz Prus - Krzysztof Napora, Kamil Dankowski , Karol Drwęcki, Przemysław Przysowa, Dawid Jabłoński (78, Rafał Maciejewski ), Marcin Kozłowski (79, Konrad Karaszewski), Krystian Pomorski , Mariusz Gabrych (72, Michał Steć), Piotr Basiuk , Patryk Szczepański (84, Kamil Wolski)

Lechia: Dawid Kędra - Bartosz Widejko, Kamil Cyran, Wiktor Żytek, Adrian Gołdyn, Adam Gołuński, Łukasz Bocian (64, Jardel), Marcin Gawron (85, Paweł Wolski), Kamil Szymczak, Marcin Mirecki, Jakub Rozwandowicz

Sędziował: Kamil Żmijewski (Olsztyn)


2017-03-25 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (1:0)
bramkarz Dawid Kędra (Lechia) po meczu


2017-03-25 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (1:0)
trener Rafał Kleniewski (Świt) po meczu


2017-03-25 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (1:0)
napastnik Rafał Maciejewski (Świt) po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 20 - 25-26 marca

Widzew Łódź 2-0 Pelikan Łowicz 25 marca, 19:10
Adam Radwański 35, Dawid Kamiński 90
Motor Lubawa 0-3 Concordia Elbląg 25 marca, 14:00
Martin Strach 50, 79, Adam Duda 61
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 marca, 18:00
Patryk Szczepański 23, Rafał Maciejewski 90
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 5 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (26 kwietnia, 17:00) odwołany
Sokół Ostróda 4-0 ŁKS 1926 Łomża 25 marca, 18:00
Robert Hirsz 25, 37, Łukasz Suchocki 31, Sebastian Pączko 59
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Ursus Warszawa 26 marca, 11:00
Grzegorz Domżalski 36 (k), Maciej Koziara 73
MKS Ełk 2-0 Huragan Wołomin 25 marca, 14:00
Daniel Świderski 32, 67
Huragan Morąg 3-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 marca, 15:00
Paweł Galik 23, Sebastian Zajączkowski 31, Daniel Chiliński 56 (k)
ŁKS Łódź 0-1 Jagiellonia II Białystok 26 marca, 16:00
Damian Szymański 72 (k)

KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 3:2 (1:1)

2017-03-25; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-03-25 KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
1-1 Przemysław Głowacz (dobitka po strzale Marcelego Smardzewskiego) 43'


tv.nsk.pl 2017-03-25 KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
2-1 Adrian Koza (as. Patryk Kalinowski) 52'


tv.nsk.pl 2017-03-25 KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
3-1 Patryk Kalinowski (as. Patryk Olszewski) 59'

17. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 25 marca 2017, godz. 16:00 - ul. Pułtuska 47, 05-140 Serock (Stadion Miejski)
KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
1-0 Rafał Choszcz (as. Patryk Kalinowski) 6'
1-1 Przemysław Głowacz (dobitka po strzale Marcelego Smardzewskiego) 43'
2-1 Adrian Koza (as. Patryk Kalinowski) 52'
3-1 Patryk Kalinowski (as. Patryk Olszewski) 59'
3-2 Michał Drewnowski 79'


2017-03-25 KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
1. połowa meczu


Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 17 - 25-26 marca

Promnik Łaskarzew 2-0 Agape Białołęka (Warszawa) 26 marca, 15:00
AP Marcovia Marki 4-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 25 marca, 12:00
Sokół Celestynów 0-5 Legionovia II Legionowo 25 marca, 16:00
w Otwocku
Legion Warszawa 1-4 Drukarz Warszawa 26 marca, 16:00
na stadionie OSiR Targówek
Amur Wilga 0-4 Dąb Wieliszew 26 marca, 15:00
Bóbr Tłuszcz 0-3 Olimpia Warszawa 25 marca, 12:00
Sokół Serock 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 25 marca, 16:00
Błyskawica Warszawa 2-1 Victoria II Sulejówek 26 marca, 15:00
na stadionie DOSiR

Legia 2002 Warszawa - MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. 4:0

2017-03-25; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-03-25 Legia 2002 Warszawa - MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. 4:0

sobota, 25 marca 2017, godz. 18:00
MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz.

2017-03-24; XoNoX
Aktualności


Jutro w sobotę 25 marca 2017 o godz. 18:00 biało-zieloni grają u siebie. Przeciwnikiem będzie RKS 1923 Lechia Tomaszów Maz., która zajmuje obecnie 5. miejsce z 34 punktami. W ostatniej kolejce Lechia wygrała u siebie 1:0 z Sokół Aleksandrów Łódzki po bramce w 32. min. Marcina Mireckiego.

Nowodworska drużyna w rundzie jesiennej, 21 sierpnia 2016 roku, bezpośredni mecz na wyjeździe zremisowała 1:1 z Lechią Tomaszów Mazowiecki, po bramkach: Wiktor Żytek 44' (k) dla Lechii i wyrównującej Adriana Gapczyńskiego 57' dla Świtu.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki obecnie na 7. miejscu w III lidze grupie I z 29 punktami będzie musiał wygrać za 3 punkty, jeżeli nie chce stracić kontaktu z czołówką.
Zapraszamy.

sobota 25 marca 2017, godz. 16:00
KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

2017-03-24; XoNoX
Aktualności


Jutro w sobotę 25 marca 2017 o godz. 16:00 gramy na wyjeździe w Serocku. Tamtejszy KS Sokół OSiR zajmuje obecnie 10. miejsce i w ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe 1:0 z Olimpią Warszawa.

W pojedynku bezpośrednim w rundzie jesiennej 20 sierpnia 2016 roku wygraliśmy 1:0 po bramce Michała Krzymińskiego.

Bliski wyjazd. Zapraszamy.

MMKS Concordia Elbląg - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-2 (1-1)

2017-03-19; XoNoX
Aktualności

19. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I
niedziela 19 marca 2017, godz. 12:00 - Stadion Miejski przy ul. Agrykola 8, 82-300 Elbląg
MMKS Concordia Elbląg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
0-1 Patryk Szczepański (k) 11'
1-1 Michał Pietroń (k) 26'
1-2 Piotr Basiuk 58'

Concordia: Pogorzelec - Kiełtyka, Barros , Burzyński, Lubiejewski (70, Gołębiewski), Pelc (58, Duda), Stawikowski, Otręba, Pietroń , Strach , Szmytd (78, Lewandowski)

Świt: Prus - Dankowski, Drwęcki, Przysowa, Jabłoński (80, Gapczyński), Kozłowski (86, Karaszewski), Pomorski, Maciejewski (46, Perzyna), Basiuk , Szczepański , Wolski (46, Napora)

Sędziował: Przemysław Malinowski (Warszawa)


info.elblag.pl 2017-03-19 MMKS Concordia Elbląg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
skrót meczu


mksswit.pl 2017-03-19 MMKS Concordia Elbląg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
bramki


mksswit.pl 2017-03-19 MMKS Concordia Elbląg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
wypowiedź trenera Świtu, Rafała Kleniewskiego, po meczu


III liga 2016/2017, grupa: I

Kolejka 19 - 18-19 marca

Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz 19 marca, 15:30
na bocznym boisku
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łódź 19 marca, 15:00
Huragan Wołomin 2-2 Huragan Morąg 18 marca, 13:00
Radosław Śledziewski 2, 18 - Daniel Chiliński 23 (k), Paweł Galik 48
Ursus Warszawa 0-1 MKS Ełk 18 marca, 15:00
Daniel Świderski 61
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 18 marca, 15:00
Kamil Jackiewicz 36, Damian Kostkowski 54
Legia II Warszawa 1-1 Sokół Ostróda 18 marca, 14:00 (100)
Kamil Kotkowski 82 (s) - Adrian Pluta 49
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 marca, 11:00
Marcin Mirecki 32
Concordia Elbląg 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 marca, 12:00
Michał Pietroń 26 (k) - Patryk Szczepański 11 (k), Piotr Basiuk 58
Widzew Łódź 2-0 Motor Lubawa 18 marca, 19:10 (18 008)
Mateusz Michalski 23, Daniel Mąka 90

Pojechali do Elbląga na mecz z Concordią

2017-03-18; XoNoX
Aktualności
Pojechali do Elbląga na mecz z Concordią.

MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - UKS Błyskawica Warszawa 2:2 (1:1)

2017-03-18; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-03-18 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Błyskawica Warszawa 2:2 (1:1)
bramki 1


tv.nsk.pl 2017-03-18 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Błyskawica Warszawa 2:2 (1:1)
bramki 2


16. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I
sobota 18 marca 2017, godz. 15:00 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski)
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Błyskawica Warszawa 2:2 (1:1)
1-0 Dawid Rybak
1-1 Dawid Gołasiewicz
1-2 Krystian Szularz
2-2 Michał Drewnowski

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I

Kolejka 16 - 18-19 marca

Agape Białołęka (Warszawa) 0-3 Victoria II Sulejówek 18 marca, 15:00
na stadionie OSiR Targówek
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Błyskawica Warszawa 18 marca, 15:00
Olimpia Warszawa 0-1 Sokół Serock 18 marca, 11:00
Dąb Wieliszew 3-1 Bóbr Tłuszcz 18 marca, 14:30
Drukarz Warszawa 2-0 Amur Wilga 18 marca, 12:30
na stadionie OSiR Targówek
Legionovia II Legionowo - Legion Warszawa 19 marca, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-2 Sokół Celestynów 18 marca, 15:00
Promnik Łaskarzew - AP Marcovia Marki 19 marca, 15:00

Świt 2004 Nowy Dwór Maz. - Świt 2005 Nowy Dwór Maz. 3:1

2017-03-18; XoNoX
Aktualności
sparing
MKS Świt 2004 Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki 3:1
1-0 ...
2-0 ...
3-0 ...
3-1 ...

Kontuzja Kamińskiego w meczu z RTS Widzew Łódź 1:2 (1:1)

2017-03-14; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2017-03-12 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RTS Widzew Łódź
kontuzja Kamińskiego w 62. minucie meczu cz1


tv.nsk.pl 2017-03-12 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RTS Widzew Łódź
kontuzja Kamińskiego w 62. minucie meczu cz2

W meczu walki niestety oprócz straty punktów z RTS Widzew Łódź po przegranej 1:2, nowodworska drużyna straciła także swojego środkowego obrońcę - Radosława Kamińskiego, który boisko opuścił w 62. minucie z powodu kontuzji - wstępna diagnoza - zerwanie więzadeł krzyżowych. Zmienił go Dankowski.

Na meczu zebrano 15 959 zł dla #kajtkowesos

2017-03-14; XoNoX
Aktualności
Dzięki Waszej obecności drodzy kibice i pomocy w zbiórce pieniężnej na meczu MKS Świt Nowy Dwór Maz. - RTS Widzew Łódź 1:2 (1:1) zebraliśmy 15 959 zł! dla #kajtkowesos

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 następna >>

 Świt '98 tr. Kotarski
 I liga wojewódzka
 A1 Junior Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '02 tr. Reginis
 I liga wojewódzka
 C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: III liga okręgowa
 D2 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 C2 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Kamiński
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: II liga okręgowa
 E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '08 tr. Zaremba
 Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ... tr. Sazonowicz
 Wa-wa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt ...
 Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 Świt '06 tr. Sazonowicz
 Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
   Tabela / Terminarz
 UKS Lotnisko Modlin
 Wa-wa: VI liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
   Tabela / Terminarz



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2018 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.