Wtorek, 16 lipca 2019 r.   Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1564213

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 18.209.104.7
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sparing nr 1:
MKS Przasnysz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:5

2019-07-13; XoNoX
Aktualności

sobota 13 lipca 2019 godz. 11:00, ul. Makowska 23, 06-300 Przasnysz
MKS Przasnysz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:5
Kacper Sawczenko - Arkadiusz Ciach, Rafał Maciejewski, Mateusz Kwiatkowski

Przasnysz: Przychodzki - Pepłowski, Grędziński, Bartosiewicz, Pragacz T, Witkowski, Pragacz M, Olszewski, Rutkowski, Zaw. Testowany 1, Zaw. Testowany 2, Po przerwie zagrali: Szymański, Wróblewski R, Smoliński M, Kosiorek, Szypulski D, Sawczenko , Zaw. Testowany 3, Zaw. Testowany 4, Prusik D (rocznik 2003), Węglicki J (2003) i Morawski Sz. (2005)

Świt: ... - Arkadiusz Ciach , Rafał Maciejewski , Mateusz Kwiatkowski - ...

Nowy sezon zaczniemy w Zambrowie,
oby tak jak zakończyliśmy obecny, czyli wygraną 4:0?
Terminarz III ligi, grupa I 2019/2020

2019-07-05; XoNoX
Aktualności
Warmińsko-Mazurski ZPN ustalił terminarz III ligi, grupy I na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia, a zakończy 16-17 listopada.

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
Ursus Warszawa - Broń Radom
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
KS Wasilków - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko - Legia II Warszawa
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 3 - 14 sierpnia

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 7 - 7-8 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz

Kolejka 8 - 14-15 września

Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 9 - 21-22 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda

Kolejka 10 - 28-29 września

RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 11 - 5-6 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom

Kolejka 12 - 12-13 października

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 13 - 19-20 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa

Kolejka 14 - 26-27 października

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków

Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0

2019-07-01; XoNoX
Aktualności
Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0





Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0
skrót i bramki

Plany sparingowe nowodworskich piłkarzy w lipcu 2019

2019-06-26; XoNoX
Aktualności
Biało-zieloni w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 zagrają pięć sparingów, wstępnie wszystkie na wyjazdach. Nie są znane dokładne lokalizacje i godziny, które są pewnie w fazie ustalania.

sobota 13.07.2019*
MKS Przasnysz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

środa 17.07.2019*
Polonia Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

sobota 20.07.2019*
Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

środa 24.07.2019*
Legia II Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

sobota 27.07.2019*
Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

* - Terminy i miejsca rozgrywania meczu mogą ulec zmianie.

24.06.2019 - 7.07.2019 Urlopy zawodników MKS Świt
Wznowienie treningów od poniedziałku 8 lipca 2019

2019-06-26; XoNoX
Aktualności
Od poniedziałku 24 czerwca 2019 do niedzieli 7 lipca 2019 piłkarze MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozpoczęli urlopy.

Po nich od poniedziałku 8 lipca 2019 startują z przygotowaniami do kolejnego sezonu w III lidze 2019/2020 grupie I.

Liga startuje w pierwszy weekend sierpnia, czyli 3-4 sierpnia.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki zajął ostatecznie 12. miejsce

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

KS Legionovia Legionowo awansowała do II ligi - Gratulujemy!
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

sobota 22 czerwca 2019 godz. 17:00, ul. Wyszyńskiego 8, 18-300 Zambrów
ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)
0:1 Rafał Maciejewski 3'
0:2 Piotr Basiuk 53'
0:3 Marcin Kozłowski 60'
0:4 Hubert Michalik 65'


2019-06-22 ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)
konferencja po meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 34 - 22 czerwca

Legionovia Legionowo 4-2 Znicz Biała Piska 22 czerwca, 17:00
Kamil Wolski 24, 26, Piotr Krawczyk 38 (k), 68 - Karol Kosiński 11, Konrad Radzikowski 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Przemysław Masłowski

2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
relacja i bramki


KS Legionovia Legionowo awansowała do II ligi - Gratulujemy!
2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
radość z awansu


Sokół Ostróda 5-2 ŁKS 1926 Łomża 22 czerwca, 15:00
Rafał Zalewski 8 (s), Maciej Mikołajczyk 32, Mateusz Dampc 38, 74, Piotr Ziółkowski 47 - Damian Łazarczyk 18, Jakub Jakimiuk 28
Olimpia Zambrów 0-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 czerwca, 17:00
Rafał Maciejewski 3, Piotr Basiuk 53, Marcin Kozłowski 60, Hubert Michalik 65
Pelikan Łowicz 0-1 Huragan Morąg 22 czerwca, 17:00
Dawid Bogdański 82
Polonia Warszawa 1-0 Mazur Ełk 22 czerwca, 17:00
Krystian Pieczara 69
Broń Radom 4-0 Victoria Sulejówek 22 czerwca, 17:00
Przemysław Wicik 41, Kamil Czarnecki 76 (k), Adam Imiela 81, Patryk Czarnota 87

2019-06-22 Broń Radom - Victoria Sulejówek 4:0 (1:0)
wypowiedzi i bramki


Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Legia II Warszawa 22 czerwca, 17:00
Rafał Babul 63 - Mateusz Leleno 54

2019-06-22 MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - KP Legia II Warszawa SSA 1:1 (0:0)
wypowiedzi i bramki

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 czerwca, 17:00
Bartłomiej Maćczak 67, 68 - Jakub Pawlik 50, Kamil Lewiński 54, Kamil Kubiak 90

2019-06-22 Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Maz. 2:3 (0:0)
wypowiedzi i bramki

Unia Skierniewice 4-0 Ursus Warszawa 22 czerwca, 17:00
Hubert Przybycień 31, Maciej Nalej 45, Kamil Łojszczyk 55, Marek Dąbrowski 72

Legionovia Legionowo (1) - Znicz Biała Piska (10) 4:2
Sokół Aleksandrów Łódzki (2) - Lechia Tomaszów Maz. (3) 2:3

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
relacja i bramki



2019-06-22 Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 5:2 (3:2)
skrót meczu


Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 czerwca, 17:00


2019-06-22 Pelikan Łowicz - Huragan Morąg 0:1 (0:0)
cały mecz



2019-06-22 Polonia Warszawa - Mazur Ełk 0:1 (0:0)
bramki



2019-06-22 Broń Radom - Victoria Sulejówek 4:0 (1:0)
skrót meczu



2019-06-22 Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa 1:1 (0:0)
cały mecz



2019-06-22 Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3 (0:0)
cały mecz


Unia Skierniewice - Ursus Warszawa 22 czerwca, 17:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 3:3 (0:2)

2019-06-19; XoNoX
Aktualności

środa 19 czerwca 2019 godz. 18:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 3:3 (0:2)
0:1 Kamil Nowicki 17'
0:2 Robert Kowalczyk 39'
1:2 Marcin Kozłowski 58'
2:2 Marcin Kozłowski 70' (k)
2:3 Grzegorz Wawrzyński 79'
3:3 Marcin Kozłowski 87'
Marcin Kozłowski (k)

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 33 - 19 czerwca

Ursus Warszawa 3-4 Legionovia Legionowo 19 czerwca, 18:00
Patryk Kamiński 19, Mateusz Muszyński 34, Arkadiusz Ciach 54 - Piotr Krawczyk 63, 72 (k), 74, 79
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Unia Skierniewice 19 czerwca, 18:00
Konrad Kornacki 56, Kamil Kubiak 74 - Maciej Wyszogrodzki 13 (k)
Legia II Warszawa 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 czerwca, 18:15
Łukasz Zjawiński 89 (k) - Dominik Głowiński 26, Aleksander Ślęzak 40
w Ząbkach / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Victoria Sulejówek 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 czerwca, 18:00
nieznany 35, Nikodem Zawistowski 64 - Arkadiusz Gajewski 43, 81
Mazur Ełk 0-4 Broń Radom 19 czerwca, 18:00
Patryk Czarnota 5 (k), Przemysław Śliwiński 43, Konrad Paterek 74, nieznany 90
Huragan Morąg 1-1 Polonia Warszawa 19 czerwca, 18:00
nieznany ? - Wiktor Babiński 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Pelikan Łowicz 19 czerwca, 18:00
Marcin Kozłowski 58, 70 (k), 87 - Kamil Nowicki 17, Robert Kowalczyk 39, Grzegorz Wawrzyński 79
ŁKS 1926 Łomża 0-5 Olimpia Zambrów 19 czerwca, 18:00
Kamil Zalewski 50, 90, Kamil Jackiewicz 68, Mateusz Jastrzębski 75, Łukasz Gryko 84
Znicz Biała Piska 2-2 Sokół Ostróda 19 czerwca, 18:00
Patryk Gondek 16, Paweł Kossyk 29 - Dominik Wasiak 80 (k), Andrzej Łyszyk 89


2019-06-19 Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 3:4 (2:0)
relacja i bramki

Ursus Warszawa (13) - Legionovia Legionowo (1) 3:4 (2:0)
Legia II Warszawa (8) - Sokół Aleksandrów Łódzki (2) 1:2 (0:2)

2019-06-19; XoNoX
Aktualności

2019-06-19 Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 3:4 (2:0)
cały mecz



2019-06-19 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice 2:1 (0:1)
skrót meczu



2019-06-19 Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2 (0:2)
cały mecz



2019-06-19 Victoria Sulejówek - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:1)
cały mecz



2019-06-19 Mazur Ełk - Broń Radom 0:4 (0:1)
skrót meczu



2019-06-19 Huragan Morąg - Polonia Warszawa 1:1
skrót meczu


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Pelikan Łowicz


2019-06-19 ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 0:5 (0:0)
cały mecz



2019-06-19 Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda 2:2 (2:0)
skrót meczu

Świt 2005 Nowy Dwór Maz. - Victoria 2005 Sulejówek 1:1

2019-06-18; XoNoX
Aktualności

niedziela 16 czerwca 2019 godz. 15:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria 2005 Sulejówek 1:1
1:0
1:1

Na zakończenie sezonu zawodnicy MKS Świt 2005 zremisowali 1:1 z liderem z Sulejówka.
Biało-zieloni wyszli na prowadzenie 1:0 po błędzie obrony Victorii.
Natomiast bramka wyrównująca na 1:1 padła po kontrze gości.
Ostatecznie piłkarze MKS Świt 2005 zajęli 4. miejsce, zdobywając 24 punkty, wygrywając 7 meczów, remisując 3 i przegrywając 4 spotkania w Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa I (RW). Victoria Sulejówek rzutem na taśmę po remisie zajęła 1. miejsce i wyprzedziła o 1 punkt dotychczasowego lidera MUKS Unię Warszawa, która zremisowała na wyjeździe 2:2 z FFA Warszawa.
Na końcowy sukces Victorii Sulejówek składa się też zeszło tygodniowa wyjazdowa wygrana Świtu 3:0 z Unią Warszawa. Warto odnotować, że była to jedyna porażka drużyny z Warszawy w całym sezonie, która zepchnęła Unię na 2. miejsce po 14 meczach.


2019-06-16 MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria 2005 Sulejówek 1:1
skrót i bramki

2019-06-15 Pokaz fajerwerków podczas obchodów
XX Dni Nowego Dworu Mazowieckiego

2019-06-14; XoNoX
Aktualności
sobota 15 czerwca 2019 godz. 23:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.


tv.nsk.pl 2019-06-15 Pokaz fajerwerków podczas obchodów
XX Dni Nowego Dworu Mazowieckiego

Unia Warszawa awansowała do IV ligi
a Olimpia Warszawa zagra w barażach z Proch Pionki.
Rezerwy Świt zajęły ostatecznie 5. miejsce w LO.
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Warszawa 1:0

2019-06-14; XoNoX
Aktualności

sobota 15 czerwca 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Unia Warszawa 1:0
1:0 Mateusz Świderski 33'


tv.nsk.pl 2019-06-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Unia Warszawa 1:0
bramka


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 5-0 Promnik Łaskarzew 15 czerwca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Bug Wyszków 2-3 Mazur II Karczew 15 czerwca, 11:00
Burza Pilawa 1-1 Victoria II Sulejówek 15 czerwca, 11:00
Legionovia II Legionowo 1-7 Sokół Serock 12 czerwca, 20:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Unia Warszawa 15 czerwca, 11:00
Mazur Radzymin 0-0 Dąb Wieliszew 15 czerwca, 11:00
Amur Wilga 0-6 Escola Varsovia Warszawa 15 czerwca, 11:00
Olimpia Warszawa 1-0 AP Marcovia Marki 15 czerwca, 11:00

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)

2019-06-14; XoNoX
Aktualności

piątek 14 czerwca 2019 godz. 19:00, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
1:0 Kacper Wasilewski 1'
1:1 Rafał Maciejewski 5' (k)
2:1 Kacper Wasilewski 29'
2:2 Rafał Maciejewski 49'
3:2 Piotr Maślanka 80'
3:3 Kamil Wiśniewski 81'


2019-06-14 Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
relacja i bramki



2019-06-14 Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
skrót i bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 32 - 15-16 czerwca

Legionovia Legionowo 6-0 Sokół Ostróda 15 czerwca, 14:00
Patryk Paczuk 21, 23, Piotr Krawczyk 27, 90 (k), Daniel Choroś 71, Luka Janković 87
Olimpia Zambrów 2-2 Znicz Biała Piska 14 czerwca, 18:00
Kamil Zalewski 62, Michał Steć 88 - Karol Kosiński 25, Patryk Gondek 70
Pelikan Łowicz 2-1 ŁKS 1926 Łomża 16 czerwca, 11:15
Damian Szczepański 7, Grzegorz Wawrzyński 34 - Tomasz Brzozowski 78
Polonia Warszawa 3-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca, 19:00
Kacper Wasilewski 1, 29, Piotr Maślanka 80 - Rafał Maciejewski 6 (k), 49, Kamil Wiśniewski 81
Broń Radom 2-1 Huragan Morąg 14 czerwca, 18:00
Maksim Kwiencer 23, Dominik Leśniewski 72 - Dawid Bogdański 85
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Mazur Ełk 15 czerwca, 17:00
Rafał Babul 21 - Maciej Famulak 6, Michał Gosiewski 63, Maciej Radaszkiewicz 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Victoria Sulejówek 15 czerwca, 17:00
Dawid Cempa 16, Bartłomiej Maćczak 69, Dominik Głowiński 74
Unia Skierniewice 2-2 Legia II Warszawa 15 czerwca, 15:00
Kamil Łojszczyk 46, Maciej Wyszogrodzki 66 (k) - Piotr Cichocki 18, Łukasz Zjawiński 26
Ursus Warszawa 4-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 czerwca, 16:00
Arkadiusz Ciach 4, 39, Patryk Zych 17, Mateusz Muszyński 81 - Kamil Szymczak 52, 61 (k), Tomasz Wojcinowicz 55 (s), Rafał Nowak 57


2019-06-15 KS Legionovia Legionowo - OKS Sokół Ostróda 6:0 (3:0)
relacja i bramki

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 5:1 (2:0)

2019-06-08; XoNoX
Aktualności

niedziela 9 czerwca 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
1:0 Kamil Tlaga 8'
2:0 Marcin Kozłowski 38'
3:0 Hubert Michalik 69'
4:0 Marcin Kozłowski 70'
5:0 Rafał Maciejewski 78'
5:1 Przemek Nogaj 82'


MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
relacja i bramki



MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
wypowiedzi, najciekawsze sytuacje i bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 31 - 8-9 czerwca

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-6 Legionovia Legionowo 9 czerwca, 11:00
Piotr Kornacki 51 - Piotr Krawczyk 27, 38, 79, Karol Podliński 35, 45, Kacper Będzieszak 81
Legia II Warszawa 1-0 Ursus Warszawa 8 czerwca, 11:00
Piotr Cichocki 66
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 1-1 Unia Skierniewice 8 czerwca, 19:00
Wojciech Wocial 72 (k) - Damian Warchoł 11
Mazur Ełk 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 czerwca, 17:00
Piotr Kasperkiewicz 11, 57, Michał Miller 28, 75
Huragan Morąg 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 czerwca, 17:00
João Criciúma 65, Dawid Bogdański 78 - Arkadiusz Gajewski 43 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 Broń Radom 9 czerwca, 17:00
Kamil Tlaga 8, Marcin Kozłowski 38, 71, Hubert Michalik 69, Rafał Maciejewski 76 - Przemysław Nogaj 82
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Polonia Warszawa 8 czerwca, 18:00
Marcin Świderski 44 (k) - Krystian Pieczara 86
Znicz Biała Piska 2-3 Pelikan Łowicz 8 czerwca, 17:00
Artiom Guzik 52, Arkadiusz Bogdaniuk 58 - Robert Kowalczyk 2, Michał Żółtowski 12, Kamil Nowicki 21
Sokół Ostróda 1-2 Olimpia Zambrów 8 czerwca, 18:00
Andrzej Łyszyk 90 - Kamil Zalewski 61, 79

Sokół Serock - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)

2019-06-08; XoNoX
Aktualności

sobota 8 czerwca 2019 godz. 11:00, ul. Pułtuska 47, 05-140 Serock
KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Szymański 47'


tv.nsk.pl 2019-06-08 KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
bramka


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 29 - 8-9 czerwca

AP Marcovia Marki 4-2 Agape Białołęka (Warszawa) 7 czerwca, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1-0 Olimpia Warszawa 8 czerwca, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 w.o. Amur Wilga 9 czerwca, 11:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Unia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 8 czerwca, 11:00
Sokół Serock 1-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca, 11:00
Victoria II Sulejówek 2-1 Legionovia II Legionowo 8 czerwca, 11:00
Mazur II Karczew 4-1 Burza Pilawa 8 czerwca, 11:00
Promnik Łaskarzew 0-7 Bug Wyszków 8 czerwca, 11:00

Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1

2019-06-01; XoNoX
Aktualności

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
bramki


niedziela 2 czerwca 2019 godz. 16:00, ul. 1 Maja 14, 18-200 Wysokie Mazowieckie
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
0:1 Marcin Kozłowski 14' (k)
1:1 Jan Zysik 21'
2:1 Jakub Tecław 24'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 30 - 1-2 czerwca

Legionovia Legionowo 3-2 Olimpia Zambrów 1 czerwca, 18:00
Eryk Więdłocha 45, Patryk Paczuk 79, Piotr Krawczyk 84 (k) - Łukasz Grzybowski 20 (k), Kamil Zalewski 31
Pelikan Łowicz 2-1 Sokół Ostróda 2 czerwca, 11:15
Robert Kowalczyk 6, Damian Szczepański 69 - Dawid Pietkiewicz 48
Polonia Warszawa 2-2 Znicz Biała Piska 1 czerwca, 17:00
Krystian Pieczara 22, Cezary Sauczek 26 - Arkadiusz Bogdaniuk 50, Andrzej Kosiński 52
Broń Radom 1-0 ŁKS 1926 Łomża 1 czerwca, 17:00
Przemysław Nogaj 4
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 czerwca, 16:00
Jan Zysik 21, Jakub Tecław 24 - Marcin Kozłowski 14 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Huragan Morąg 1 czerwca, 17:00
Michał Miller 15, Paweł Kaczmarek 51 (k), Piotr Kasperkiewicz 65 - Aleksander Tomasz 23
Unia Skierniewice 2-0 Mazur Ełk 1 czerwca, 14:00
Mateusz Stępień 77, Patryk Bojańczyk 84
Ursus Warszawa 1-2 Victoria Sulejówek 1 czerwca, 16:00
Mateusz Muszyński 48 - Mikołaj Zawistowski 12, Rafał Parobczyk 62 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Legia II Warszawa 2 czerwca, 11:00
Kamil Kubiak 42, 61, Mateusz Bąkowicz 56, Piotr Kornacki 64 (k), Bartosz Rymek 77, Eryk Kaproń 90 - Radosław Cielemęcki 48

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria II Sulejówek 4:3 (0:1)

2019-06-01; XoNoX
Aktualności

sobota 1 czerwca 2019 godz. 12:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria II Sulejówek 4:3 (0:1)
0:1 Kamil Wróbel 43'
1:1 Jacek Tkaczyk 50'
2:1 Seweryn Truskolaski 54'
3:1 Maciej Sawicki 57'
3:2 Jakub Bujak 60'
4:2 Sebastian Cuch 80'
4:3 Jakub Bujak 84'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Bug Wyszków 2 czerwca, 10:00
na stadionie AZS AWF
Burza Pilawa 1-3 Promnik Łaskarzew 2 czerwca, 17:00
Legionovia II Legionowo 8-2 Mazur II Karczew 2 czerwca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 Victoria II Sulejówek 1 czerwca, 12:00
Mazur Radzymin 0-1 Sokół Serock 1 czerwca, 17:00
Amur Wilga 0-6 Unia Warszawa 2 czerwca, 16:00
Olimpia Warszawa 1-1 Dąb Wieliszew 1 czerwca, 11:00
AP Marcovia Marki 1-3 Escola Varsovia Warszawa 1 czerwca, 14:30

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1

2019-05-26; XoNoX
Aktualności

niedziela 26 maja 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
0:1 Paweł Kaczmarek 12' (k)
1:1 Kamil Tlaga 28'


2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
relacja i bramki



2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
bramki



2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
cały mecz


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 29 - 25-26 maja

Legia II Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo 25 maja, 11:00
Konrad Zaklika 52
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 maja, 19:00
Wojciech Wocial 67, Adison 79 - Kamil Kubiak 14, 70, Mateusz Bąkowicz 62, Rafał Nowak 76
Mazur Ełk 2-2 Ursus Warszawa 25 maja, 17:00
Kacper Jagłowski 16, Rafał Kalinowski 27 - Mateusz Muszyński 74, Grzegorz Skowroński 81 (k)
Huragan Morąg 1-5 Unia Skierniewice 25 maja, 17:00
Michał Bartkowski 29 - Maciej Wyszogrodzki 12 (k), Damian Warchoł 45, 61, Szymon Kiwała 64, 71
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 maja, 17:00
Kamil Tlaga 28 - Paweł Kaczmarek 12 (k)
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 maja, 17:00
Przemysław Olesiński 2, Daniel Samluk 15, Patryk Pasko 52
Znicz Biała Piska 2-1 Broń Radom 25 maja, 17:00
Andrzej Kosiński 4, Paweł Dymiński 70 - Konrad Paterek 90
Sokół Ostróda 0-2 Polonia Warszawa 25 maja, 18:00
Krystian Pieczara 11 (k), 63 (k)
Olimpia Zambrów 3-0 Pelikan Łowicz 25 maja, 17:00
Kamil Zalewski 38, Mateusz Nikołajuk 45, 58

Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (2:0)

2019-05-26; XoNoX
Aktualności

niedziela 26 maja 2019 godz. 14:00, ul. Trzaskowskich 1, 05-480 Karczew
LKS Mazur II Karczew - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (2:0)
1:0 Marcin Wojciechowski 12'
2:0 Jakub Trzaskowski 39'
2:1 Kajetan Piwowarek 52' (k)

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 27 - 25-26 maja

Escola Varsovia Warszawa 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 26 maja, 17:00
Dąb Wieliszew 0-2 AP Marcovia Marki 25 maja, 18:00
Unia Warszawa 2-0 Olimpia Warszawa 26 maja, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 2-0 Amur Wilga 25 maja, 13:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Mazur Radzymin 26 maja, 16:00
Mazur II Karczew 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 26 maja, 14:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Legionovia II Legionowo 26 maja, 17:00
Bug Wyszków 3-0 w.o. Burza Pilawa 27 maja, 20:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)

2019-05-22; XoNoX
Aktualności

środa 22 maja 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)
0:1 Rafał Świder 49'
1:1 Mateusz Pietroń 90+2'


tv.nsk.pl 2019-05-22 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)
bramki


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 26 - 22 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 6-0 Burza Pilawa 22 maja, 18:00
Legionovia II Legionowo 0-3 Bug Wyszków 22 maja, 18:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Promnik Łaskarzew 22 maja, 19:30
Mazur Radzymin 0-2 Mazur II Karczew 22 maja, 18:00
Amur Wilga 0-7 Victoria II Sulejówek 22 maja, 18:00
Olimpia Warszawa 3-1 Sokół Serock 22 maja, 17:00
AP Marcovia Marki 1-3 Unia Warszawa 22 maja, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew 22 maja, 15:00

Bug Wyszków - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:0)

2019-05-18; XoNoX
Aktualności
sobota 18 maja 2019 godz. 19:00, sztuczne boisko przy ul. Stefana Okrzei, 07-200 Wyszków
MKS Bug Wyszków - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:0)
1:0 Łukasz Kamiński 6'
2:0 Mateusz Maciak 20'
3:0 Robert Nogaj 57'
3:1 Marcel Pruszkowski 87'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 25 - 18-19 maja

Dąb Wieliszew 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 18 maja, 17:00
Unia Warszawa 0-1 Escola Varsovia Warszawa 18 maja, 17:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 1-0 AP Marcovia Marki 18 maja, 13:30
Victoria II Sulejówek 1-2 Olimpia Warszawa 19 maja, 16:00
Mazur II Karczew 6-0 Amur Wilga 19 maja, 15:30
Promnik Łaskarzew 1-0 Mazur Radzymin 19 maja, 16:00
Bug Wyszków 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 19:00
Burza Pilawa 1-2 Legionovia II Legionowo 19 maja, 16:00

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:4 (1:1)

2019-05-18; XoNoX
Aktualności
sobota 18 maja 2019 godz. 17:00, ul. Pomologiczna 8, 96-100 Skierniewice
Unia Skierniewice Non-Profit Sp. z o.o. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:4 (1:1)
1:0 Damian Warchoł 29'
1:1 Rafał Maciejewski 32'
1:2 Mikołaj Napora 55'
1:3 Kamil Tlaga 62'
1:4 Marcin Kozłowski 90'


2019-05-18 Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:4 (1:1)
bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 28 - 18-19 maja

Legionovia Legionowo 2-1 Pelikan Łowicz 19 maja, 17:30
Daniel Choroś 52, 55 - Dawid Kieplin 74
Polonia Warszawa 1-3 Olimpia Zambrów 19 maja, 12:00
Emil Łupiński 33 (s) - Adam Radecki 38, Michał Steć 45, Emil Łupiński 57
w Zambrowie; Polonia gospodarzem
Broń Radom 0-1 Sokół Ostróda 18 maja, 17:00
Dominik Wasiak 25
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Znicz Biała Piska 19 maja, 16:00
Arkadiusz Gajewski 75
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 ŁKS 1926 Łomża 18 maja, 17:00
Unia Skierniewice 1-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 17:00
Damian Warchoł 29 - Rafał Maciejewski 32, Mikołaj Napora 55, Kamil Tlaga 62, Marcin Kozłowski 90
Ursus Warszawa 4-2 Huragan Morąg 19 maja, 12:00
Patryk Zych 14, 20, Krzysztof Możdżonek 25, Maciej Prusinowski 88 - Rafał Maciążek 2, Michał Bartkowski 9
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Mazur Ełk 19 maja, 11:00
Rafał Kalinowski 28
Legia II Warszawa 0-0 Victoria Sulejówek 19 maja, 12:00
w Ząbkach

WyPADAŁOby wygrać, a nie zremisować... były ku temu okazje
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 1:1 (0:1)

2019-05-15; XoNoX
Aktualności
środa 15 maja 2019 godz. 19:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
0:1 Maciej Prusinowski 45'
1:1 Rafał Maciejewski 75'


tv.nsk.pl 2019-05-15 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 27 - 15 maja

Victoria Sulejówek 0-1 Legionovia Legionowo 15 maja, 19:00
Karol Podliński 60
Mazur Ełk 1-0 Legia II Warszawa 15 maja, 17:00
Maciej Zieniewicz 62
Huragan Morąg 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 maja, 17:00
Paweł Galik 62 - Jakub Pawlik 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Ursus Warszawa 15 maja, 19:00
Rafał Maciejewski 75 - Maciej Prusinowski 45
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Unia Skierniewice 15 maja, 17:00
Tomasz Kolus 27, Konrad Niedzielski 56, Damian Warchoł 73
Znicz Biała Piska 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 maja, 17:00
Dawid Cempa 16, 20, 34, Jakub Szarpak 58
Sokół Ostróda 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 maja, 18:00
Marcin Kajca 58 (k), Hubert Otręba 77 - Arkadiusz Gajewski 79
Olimpia Zambrów 1-1 Broń Radom 15 maja, 17:00
Kamil Zalewski 26 - Kamil Czarnecki 57
Pelikan Łowicz 1-4 Polonia Warszawa 15 maja, 18:00
Michał Żółtowski 30 - Krystian Pieczara 15, 22, Eryk Rakowski 57, Mateusz Małek 77

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Burza Pilawa 6:0 (2:0)

2019-05-11; XoNoX
Aktualności

niedziela 12 maja 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Burza Pilawa 6:0 (2:0)
1:0 Michał Drewnowski 29'
2:0 Mikołaj Napora 43'
3:0 Mateusz Świderski 69'
4:0 Sebastian Cuch 77'
5:0 Patryk Kokoszczyński 87'
6:0 Sebastian Cuch 89'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 24 - 11-12 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 4-0 Legionovia II Legionowo 11 maja, 11:00
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Burza Pilawa 12 maja, 11:00
Mazur Radzymin 2-2 Bug Wyszków 11 maja, 15:00
Amur Wilga 1-0 Promnik Łaskarzew 12 maja, 16:00
Olimpia Warszawa 2-1 Mazur II Karczew 11 maja, 11:00
AP Marcovia Marki 4-1 Victoria II Sulejówek 11 maja, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Sokół Serock 12 maja, 12:00
Dąb Wieliszew 1-1 Unia Warszawa 11 maja, 17:00

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.